Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22niunia22

Białystok - czy ktoś robił operację plastyczną w tym mieście?

Polecane posty

Gość 22niunia22

Czy jest jakiś dobry specjalista od operacji plastycznych w Białymstoku? Proszę o opinię koleżanki z forum, które robiły tam jakikolwiek zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22niunia22
Właśnie czytałam o tym Centrum Medycznym Damiana i ze robią tam operacje plastyczne. Ale nic nie wiem na temat tych lekarzy i opini na temat tej kliniki. Bo jak by robili to dobrze, to po co jechać daleko do innego miasta i mieć kłopot potem z wizytami po zabiegu. Czyżby nie ma zadowolonych pacjentek? Wpisujcie się dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22niunia22
podnoszę, proszę o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Również noszę się z zamiarem korekty nosz części chrzęstnej i chciałabym to zrobić w Białymstoku. Słyszałam o Humana Medica i dr Żukowskiej, o dr Jethon ale ponoć to partacz, dr Rybak ale on z koleii nie ma specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej a robi nosy jak to możliwe? No i oczywiscie Centrum Damiana i dr Witwicki. Jak się czegoś dowiesz 22niunia22 to proszę daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaWella
Może ktoś cos doda nowego? Zamierzam zrobić nosek ale nikogo nie znam z Białego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę..... może ktoś jednak wie cokolwiek na temat Białego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem
polecam dr Żukowską, która przyjmuje w Białymstoku w Humana Medica Omeda na ul. Fabrycznej. Tydzień temu dr powiekszała mi piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu - piersi są ładne, równe i symetryczne (Mentory 375 cc). Opieka w Humana Medica jest naprawdę dobra, pielęgniarki bardzo miłe. Dodam jeszcze, że ogólny koszt (wizyta konsultacyja + operacja + implanty + doba hospitalizacji + bando i opatrunki na blizny) to ok. 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat1313
Witam ja takze szukam dobego chieurga w bialym bo chce zrobic korekte powiek górnych.Słyszałm ze dr Rybak jest dobry ale niewiem czy rodi dobrze tez powieki.Jeżeli ktoś cos wie prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dala od centrum Damiana
Centrum Damiana będę omijać szerokim łukiem. Wystarczyła mi jedna wizyta i mam nadzieję ostania!!! Mają tam nieład, chos, wielkie zamieszanie, nie orientują się w cenniku - kobiety w recepcji zachowują się jakby urwały się z księżyca a z boku wygląda to mianowicie tak, że w momencie gdy usłyszą jakieś pytanie wpadają w panikę.W dodatku zdzierają pieniądze. Zrobiłam badanie - do kazdego badania standardowo jest opis np usg a kobiety w recpepcji naciagnać chciały mnie na konsultacje bo podobno opis to konsulacja w ich pojęciu za mało im było 160 zl za 15 min. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi52
Prof. dr hab. n med. Józefa Jethona.Dent-plast na ul ul Radzeminska czy ktos robil FACE LIFT u tego prof i co mozna na jego temat powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S
Dokładnie 6 dni temu w ostatni poniedziałek (6.12) dr . Artur Gromadziński robił mi operacje plastyczną noska. Uważam że jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Widziałam swój nosek raz 4 dni po zabiegu ( wczoraj) i mimo to że był spuchnięty wyglądał wspaniale. Opieka po zabiegowa w klinice również wspaniała. Polecam bardzo ! I nie słuchajcie jakiś dziwnym komentarzy na temat nieudanych operacji. Dr. zrobił ich miliony a oczywiście pisze sie tylko o 2,3,4tych nieudanych oktorych ni emamy pojęcia. Mój nos był bardzo połamany gdy byłam dzieckiem i bardzo krzywo mi sie pozrastał mimo to dr. Gromadziński podołał. Uważam że jest najcudwniejszym lekarzem pod słońcem !! Bardzo polecam !! Pragnę dodać że nic ABSOLUTNIE nic mnie nie boli a miałam robioną chrząstkę , łamaną kość i usówanie garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMEGA35
NIE POLECAM - dr.Żukowskiej,przyjmuje w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 latek z parkinsonem
robiący nosy, wyobrażacie to sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto waszym zdaniem jest najlepszym chirurgiem plastycznym w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr rybak zrobil mi operacje nosa 12 lat temu. Nie polecam nic mi nie poprawil nos jaki byl taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleotka
A ja sie szykuję na operację uszek do Pani doktor Żukowskiej Operował ktoś u niej uszka może? Jaki koszt i jak podchodzi do pacjenta ? Bo sie bardzo stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gabi
Ja też jestem ciekawa opinii o tej lekarce, moja nastoletnia córka dręczy mnie o korektę uszu , a czytałam że dr Dorota Żukowska zajmuje się też dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDwiGaS
O dr Żukowskiej mogę powiedzieć że jest całkiem ok. Faktycznie jest chirurgiem dziecięcym i świetnym chirurgiem od operacji plastycznych min uszu. Zresztą zerknij w opinie na innych forach, ja przed zabiegiem pierwsze to to zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pacjentka
Witam, kilkakrotnie operował mnie dr Rybak i efekty są opłakane...poprawiał nos, usuwał blizny i nie ma żadnej różnicy a wręcz przeciwnie...na dodatek zaraził mnie gronkowcem złocistym... Nie polecam!!! Teraz wszystko poprawiam u wspaniałego specjalisty w Olsztynie, dr Dowgierd jest doskonały w swoim fachu i godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nos w Białymstoku to tylko nie u Jethona, no chyba że macie kase na późniejsze poprawki. Jethon nie umie operować a już napewno nie nosy. Mój był prosty tylko szeroki w cześci chrzęstnej. Teraz mam węższy ale garbaty. Z deszczu pod rynnę. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata367
@Kleotka i @mama gabi, odstające uszy poprawiałam właśnie u dr Żukowskiej i efekt jest rewelacyjny, jestem ogromnie zadowolona, bo to niebo, a ziemia - ładnie przylegają, nie było żadnych komplikacji, super jednym słowem. także polecam polecam, bo warto iść do dr Żukowskiej, z innymi chirurgami do tej pory nie miałam styczności, ale za to, co zrobiła 'na mnie' to ogromne podziękowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n3do
Witam , koło 5 lat temu mialem polamany nos mam lekka górke na nosie , orientuje sie ktoś ile wyniosła by operacja ? i czy jest byłby to zabieg nosa chrzęstnego w tym wypadku czy chrzęstnego i kostnego ? ostatnie moje pytanie jest: czy w ogóle jest jakaś możliwosc rozłożenia na tak zwane raty takiej operacji bo naprawde nie orientuje sie . Prosze o odpowiedz osoby ktora przeszla taka operacje i u jakiego specjalisty w Białymstoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok? Zbigniew Giedrojć - Juraha. Światowej sławy specjalista, w Białystoku jest parę dni vhyna w każdym miesiącu. Pracuje i w Holandii i w Polsce. Nie będę rozpisywała się o jego geniuszu, wklikaj jego nazwisko w necie, w youtube, gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n3do
jest ktos w stanie odpowiedziec na reszte moich pytań powyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wyniosła by operacja ? i czy jest byłby to zabieg nosa chrzęstnego w tym wypadku czy chrzęstnego i kostnego ? czy w ogóle jest jakaś możliwosc rozłożenia na tak zwane raty Wydaje mi się że na te pytanie odp ci tylko lekarz jak zobaczy twój nos, nikt z nas tu nie jest lekarzem więc skąd mamy wiedzieć? co do cen to zerknij sobie na cenniki na stronkach klinik , są zbliżone, choć czasem różnice kilkuset złotych ale i więcej mogą być. W Białymstoku Żukowskiej chrzestny zrobisz za 5 tys a jak chrzęstny i kostny to 7 tys. A jak sie orientowałam u Giedrojcia to miał sporo drożej bo chrzęstny i kostny u niego prawie 9tys, a za mój prawie 700 więcej. Dla niektórych to nic , dla niektórych bardzo dużo O raty tez zapytaj lekarza bo niektórzy na raty robią Ja robiłam u Żukowskiej tylko nos chrząstny ale płaciłam od razu całość, o raty sie nie dowiadywałam to sie nie orientuję czy tak można u niej akurat W kazdym razie ja ci radzę iśc na wizytę i sie wszystkiego od lekarza dowiedzieć powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy zna ktoś opinie o klinice Noviline? Dokładnie chodzi o korektę uszu- może znalazłby się ktoś kto miał tam zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy są często nieaktualne - może teraz ktoś może polecić specjalistę od nosow? Mam nos po wypadku, słyszałam, ze można go zrobić na fundusz - mam skierowanie, ale nie wiem gdzie się zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi 52
Witam!!! Chcialam bardzo podziekowac gosc [zgłoś do usunięcia] Irga59 za odpowic jestem bardzo zadowolona... Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dronikamonika
witam,nie wiem czy na temat ale moze ktos polecic w bialymstoku:dobra klinike lub lekarza do powikszenia biustu kwasem hialluronowym??? p.s. oprocz dr jethona ( uszy mi tak schrzanil pare lat temu ze mysle o poprawce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×