Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edytamc2mc2

bieganie powiększenie piersi

Polecane posty

witam . być może pytanie się pojawiło już na forum ... a mianowicie chce zapytać .. dziewczyny powiedzcie mi po jakim czasie ... po zabiegu powiększenia piersi wróciłyście do biegania ... ??? jestem miesiąc po zabiegu ... ogólnie czuje się świetnie .. tylko boję się zacząć biegać ... więc proszę o wasze doświadczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie spytasz lekarza tylko piszesz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj mi lekarz mówił ze po 3 miesiacach. I to w bardzo dobrym staniku do biegania...ale tak na prawdę to indywidualna sprawa trochę bo nie wiadomo jak będą się Tobie goić rany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, najlepiej spytać specjalisty. Każdy organizm jest inny dlatego niektore kobiety potrzebują zdecydowanie więcej czasu żeby czuć się już swobodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chesz silikon wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatag
Najlepiej zapytać lekarza :) Nie ma co za szybko w końcu to był zabieg więc nie ma co się spieszyć. A gdzie miałaś wykonywany sama się zastanawiam nad tym ale nie wiem gdzie mogę taki zabieg zrobić myślałam o orthosie w Komorowicach bo to najbliżej, ale jeszcze jakoś nie mogę się zebrać jakoś trochę się boję, czy ty odczuwałaś jakiś ból po itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko trzeba porządnie przemyśleć kilka razy i przede wszystkim skonsultować się z lekarzem, chirurgiem. Nie można mieć żadnych wątpliwośći przed podjęciem decyzji, bo to decyzja na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze sprawa indywidualna, także koniecznie musisz zapytać o to swojego lekarza. Kiedy ja powiększałam piersi u http://piotrromanczuk.pl/ i jestem bardzo zadowolona z opieki. Lekarz zawsze wszystko mi wyjaśniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×