Odpowiedz na ten temat

bieganie powiększenie piersi

• edytamc2mc2 2017.07.19 [09:21]
    witam . być może pytanie się pojawiło już na forum ...
    a mianowicie chce zapytać ..
    dziewczyny powiedzcie mi po jakim czasie ... po zabiegu powiększenia piersi wróciłyście do biegania ... ???
    jestem miesiąc po zabiegu ...
    ogólnie czuje się świetnie ..
    tylko boję się zacząć biegać ...
    więc proszę o wasze doświadczenia
    pozdrawiam
  • gość 2017.07.19 [09:36]
    Dlaczego nie spytasz lekarza tylko piszesz na forum?
  • marcela28 2017.07.20 [19:58]
    słuchaj mi lekarz mówił ze po 3 miesiacach. I to w bardzo dobrym staniku do biegania...ale tak na prawdę to indywidualna sprawa trochę bo nie wiadomo jak będą się Tobie goić rany oczko.gif
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński
  • bemybabyy8 2017.08.29 [16:09]
    Dokładnie, najlepiej spytać specjalisty. Każdy organizm jest inny dlatego niektore kobiety potrzebują zdecydowanie więcej czasu żeby czuć się już swobodnie .
    kiedy? maj! gdzie? Wrocław! kto? dr Paweł Niemkiewicz! co? eurosilicone!
  • gość 2017.08.29 [21:38]
    Chesz silikon wyrzucić?
  • renatag 2017.08.29 [23:13]
    Najlepiej zapytać lekarza usmiech.gif Nie ma co za szybko w końcu to był zabieg więc nie ma co się spieszyć. A gdzie miałaś wykonywany sama się zastanawiam nad tym ale nie wiem gdzie mogę taki zabieg zrobić myślałam o orthosie w Komorowicach bo to najbliżej, ale jeszcze jakoś nie mogę się zebrać jakoś trochę się boję, czy ty odczuwałaś jakiś ból po itp. ?
  • bemybabyy8 2017.09.01 [10:10]
    Wszystko trzeba porządnie przemyśleć kilka razy i przede wszystkim skonsultować się z lekarzem, chirurgiem. Nie można mieć żadnych wątpliwośći przed podjęciem decyzji, bo to decyzja na całe życie.
    kiedy? maj! gdzie? Wrocław! kto? dr Paweł Niemkiewicz! co? eurosilicone!
  • gość 2017.09.12 [18:52]
    To zawsze sprawa indywidualna, także koniecznie musisz zapytać o to swojego lekarza. Kiedy ja powiększałam piersi u http://piotrromanczuk.pl/ i jestem bardzo zadowolona z opieki. Lekarz zawsze wszystko mi wyjaśniał.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...