Odpowiedz na ten temat

blizny po oparzeniu

• gość 2017.09.14 [10:26]
    Hej
  • gość 2017.09.14 [10:50]
    Hej co tutaj taki zastój trzeba się rozruszac
  • gość 2017.09.14 [11:06]
    Ja też jestem poparzona.wiem co znaczy dla was lato. Ja też marzę aby kiedyś założyć bluzkę z krótkim rękawkiem. Mam męża dziecko i 30 lat....a blizne od 29 lat. Myślałam że to przejdzie ale się myliłam. Postanowiłam coś z tym zrobić. W październiku idę na wycięcie częściowe blizny później lasery dermabrazja. Lekarz powiedział że u każdego będzie inny efekt działania. U jednej osoby brak efektu (a przepraszam bardzo na czym tracicie na dalszym zakrywaniu blizny) u innej znaczna poprawa a u innej spektakularne WYGŁADZENIE.NIE PODDAWAJCIE SIE. ja przeanalizowalam wszystko za i przeciw. I zdecydowałam. A uwierzcie sama świadomość że coś się z tym robi bardzo pomaga przynajmniej mnie. DO DZIEŁA. będę informować o swoich efektach. Wiem że nie można całkowicie usunąć blizny ale można znacznie wyglądzic i otrzymać skórę Bez zgrubiebien zmarszczen a to bardzo dużo. Nie będzie to idealna struktura skóry ale uzyskując taki efekt mogłabym bez skrępowania wyjść na plażę. WSPIERAMY SIE DOBRZE ZE MAMY TE FORUM I DZIAŁAJĄCE MIMO ŻE ROBI SIĘ ZA OKNEM CHŁODNO BO NEGATYW EMOCJE WRÓCĄ ZA KILKA MIESIĘCY
  • gość 2017.09.22 [16:11]
    No odzywajcie się kobietki. Działacie ze swoimi bliznami

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...