Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakuzs

blizny - przez nie pewnie będę do końca życia samotna ...

Polecane posty

Gość jakuzs

:( mam blizny po oparzeniach na prawej ręce i plecach ... co tu dużo ukrywać nie wygląda to zbyt ciekawie , a wręcz odrażająco ... ja siebie nie akceptuję , a co dopiero potencjalny chłopak? nawet sobie tego nie wyobrażam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arizona5555555555
wydaje Ci sie...ten ktory na Ciebie zasluguje a Ty na niego napewno nie bedzie zwracac uwagi na jakies glupie blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuzs
chciałabym to jakoś usunąć ale pewnie to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolege ktory ma bardzo znieksztalcona reke-choroba genetyczna jednak ma duze powodzenie wsrod dziewczyn poniewaz nie robi z tego wielkiego halo. Do tego ma niesamowita charyzme. Czyli jak widzisz defekty sie malo licza. Uszy do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arizona5555555555
Mi sie wydaje ze blizny da sie usunac ale to chyba dosc spory wydatek..musialabys poszukac na necie o tym....ale mysle ze to zbedne wydawanie kasy....i ta jak napisal moj przedmowca najwazniejsze to chyba nie robic z tego halo...w koncu to nie twarz..swoja droga te mam znajomego ktory ma bardzo poparzona lewa czesc szyi i twarzy troszke a kurcze dziewczyno zebys wiedziala jakie ma branie to szok....i ja sama jakos nigdy na niego nie patrzylam przez pryzmat tych blizn....i z checia bym go schrupala w calosci jakby tylko sie dal :D niestety nie widzialam go chyba juz ze 4 lata i nie wiem co teraz u niego ...uszy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlane mleko
Ja mam blizne na twarzy- zaczyna sie w kąciku ust i kończy przy uchu. Do tego garbaty nos, odstające uszy i na dodatek jestem płaska jak deska. Na powodzenie jakoś nigdy nie narzekałam. Bliznę masz na ręce i pleckach- zadbaj więc o twarz, włosy i sylwetkę. Umów się na wizytę w gabinecie chirurgii plastycznej i dowiedz sie czy możesz coś z nią zrobić(prawdopodobnie przeszczep skóry...). Nawet jesli nie stać Cie teraz będziesz wiedziała na czym stoisz. Niektórzy pokrywają tez blizny tatuażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struśka
czy ktoś wie coś na temat ekspandera tkankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usuwanie takich blizn
jestna ogol refundowane a operacje robia np w POlanicy - spytaj sie w swojej przychodni. Poza tym - no coz -to nielatwe, ale musisz byc w czyms lepsza od tych, co blizn nie maja, rozwijaj sie pod kazdym wzgledem- intelektualnie, sportowo, badz wesola, dbaj o siebie - wtedy blizny zejda na drugi plan, one nie moga byc najwazniejsze w twoim zyciu. Mnie sie np strasznie podobał chlopak, mimo ,ze mial wielkie blizny na klatce piersiowej ( fakt,ze dla faceta to moze nie taki problem) ale on byl w ogole super, wiec o bliznach sie w ogole nie myslalo, przy jego charakterze to bylo bez znaczenia! ( niestety ozenił sie z inna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaza15
Skuteczniejsze niż maść są plastry, serio. Naklejacie, nie trzeba o tym pamiętać, plaster działa 24h, więc kuracja jest szybsza. Ja miałam bardzo nieprzejemną i nieciekawą bliznę po CC i stosowałam plastry Sutricon. Kuracja trwała około 3 miesięcy i w tym czasie blizna wyraźnie zrobiła się bardziej blada, jakby się wygładziła. Ogólnie zmiana na bardzo duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś głupia. blizny na ręce i plecach to nie tragedia bo pod sukienką ich nie widać!! a w sypialni też nie bo jak leżysz na plecach i kochasz się z chłopakiem to on nie widzi Twoich blizn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast naciągać ludzi na drogie zabiegi które nie pomogą poradzili byście zwykłą maść z kortyzolem za 4zł z apteki (hydrokortyzon JELFA) dermatolog przypisał mi tą maść na wypukłe blizny po ciężkiej wysypce alergicznej. blizny nie znikły całkiem ale dużo pomogło, są już prawie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Ja miałam spory problem z bliznami i zupełnie nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się stąd https://wszystkoobliznach.pl/ o możliwości usunięcia blizn przy użyciu silikonu. Mam nadzieję, że rzeczywiście jest to skuteczna metoda i w końcu się od nich uwolnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×