Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
etna27

botox warszawa,gdzie, ile,jaka jakośc?

Polecane posty

chcialabym wstrzyknac sobie botox,dziewczyny ktore robily w warszawie i sa zadowolone czy mozecie mo kogos zarekomendowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaciłam za czoło 500 zł ) linie poprzeczne), każda okolica kosztuje około 500 zł. Terminy są krótkie, atmosfera bardzo przyjemna, lekarz bardzo miły ale najważniejsze ze profesjonalny , robiłam tam tez kiedys bruzdy nosowe kwasem haluronowym - 1,5 roku temu ( preparatem matridex) i efekt jest do tej pory :-). Naprawde polecam to miejsce. Wejdź sobie na ich strone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilia37
polecam dr Ziemlewskiego, przyjmuje w łodzi i w warszawie, nie znam dokładnego adresu gabinetu w warszawie ale w łodzi przyjmuje w gabinecie www.aesthetic.com.pl na ul.piotrkowskiej - podadzą adres do warszawy. Super lekarz, robiłam u niego zabiegi już 4 razy (botox, bruzdy, usta) i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dr Pniewskiego z Warszawy, robiłam u niego botox, naprawde dobry specjalista tylko troche zakrecony i zazwyczaj każe na siebie czekać n=bo sie widcznie spóżnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzynkowa
Najlepiej w Esmediqua, tam robią botox od 15 lat wiec znają się na rzeczy, z resztą sama sobie poczytaj http://esmediqua.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Wawa
Etna, sprawdź warszawską IQ Medica. Ja w medice leczę botoxem nadpotliwość, więc niestety nie znam cen ostrzykiwania czoła czy oczu. (ale ceny są tam normalne). Z moich doświadczeń: bardzo profesjonalne podejście, czułam się bardzo zadbana, doktor dużó wyjaśniał, tłumaczył zabieg, nie czułam się tam jak chodzący portfel (widać, że zależy im na zadowoleniu botoxowanych ;) ). Coś co mi się podoba jeszcze, to położenie kliniki. Dookoła jest zieleń, spokój, to bardzo wycisza i uspokaja (przynajmniej ja to tak odbieram). Ja jestem zadowolona z ich usług,a Tobie szczerze polecam ich przetestowanie :) Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxza
w warszawie dr Widerkiewicz (Esmediqua), nie bez powodu pol Polski do niego zjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzahikoor
faktycznie dr Widerkiewicz jesli chodzi o botox jest jednym z lepszych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie z chi
Dwa tygodnie temu robilam botox na czole i przy oczach oraz wypelniacze przy ustach u doktora Widerkiewicza i z pewnoscia tam wroce. Ceny bardzo konkurencyjne, doktor kompetentny a caly zabieg skuteczny. W pracy kolezanki komplemetuja, ze chyba wypoczelam na wakacjach bo wygladam kwitnaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na wszystko, no prawie
Dziewczyny a jakie sa przeciwskazania? jakies badania przed? trzeba sie umowic na wizyte wstepna czy z marszu po rozmowie jest zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomna
dr Zdzitowiecki w Gdansku, przeciez tam wszyscy teraz jezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z taką kwestią. Moja firma robi szkolenie dla lekarzy z botoxu i poszukujemy osób, które chciałyby być modelami i za darmo miałyby mieć wstrzyknięty botox w jednej z trzech okolic w celu usunięcia zmarszczek pomiędzy brwiami, wokół oczu, poprzecznych czoła. Szkolenie będzie 27.08. w Warszawie. Jeśli, któraś z Pań jest zainteresowana proszę o kontakt na bartlomiej.woznika@e-forum.com.pl lub tel. na 604 24 88 11. Pozdrawiam Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxot
Byłam dziesiaj w Medi Derm ul. Marsa 130, trochę daleko, ale jestem bardzo zadowolona. Poszłam tam bo z mojego wywiadu wyszło że najtaniej 400 zł. Likwidowałam kurze łapki. Po 2 godzinach widać, że to działa i jak się uśmiecham nie ma kurzych łapek, więc moje obawy, że preparat może być zwietrzały i nie zadziała okazały się płynne. Za mną było parę osób w kolejce więc podejrzewam że fiolka im idzie w jeden dzień. Jakby co mogę przyjść za tydzień na bezpłatną kontrolę. Ale raczej nie będzie mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox nie działa po 2 godzinach !!!! Przez 4 godziny po zabiegu nie można wykonywać gwałtownych schyleń , czy skłonów. Botox zaczyna działać po ok 5 dniach !!!! u niektórych nawet po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Polecam fotoodmładzanie i Botoks, którego nie należy się bać :) Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Q-clinique, ( jest na ulicy Fosa 41). Klinika w swojej ofercie ma wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej takie jak foto-odmładzanie, depilacja laserowa, botoks, czy laserowe zamykanie naczynek krwionośnych. Podoba mi się profesjonalne podejście do klienta i bardzo przyjazna (i nie krępująca) atmosfera! Polecam www.q-clinique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
ale się napracowałaś/łeś tyle wątków obskoczyć w ciągu kilkunastu minut - gratulacje zamiast pracować na recepcji zatrudnij sie w jakiejś agencji reklamowej. I daj sobie spokój z tą nachalna reklamą- śmiecisz na każdym wątku. nie chodźcie do gabinetów które z braku klientów musza reklamowac się na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś zdecydowana na zabieg, to koniecznie zorientuj się czy w Twojej okolicy przyjmują certyfikowani lekarze medycyny estetycznej. Powinnaś wybrać właśnie takiego lekarza. Wtedy masz pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo,a Ty będziesz zadowolona z jego efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Otwock, Kriocentrum
robil ktos tam botoks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM
KRIOCENTRUM NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi po
a mi po botoxie opadła brew i teraz nawet regulacji brwi u kosmetyczki nie mogę zrobić.. musiałam zmienić fryzurę ,zrobić grzywkę zeby to jakoś zakryć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi po
własnie doczytałam o dr widerkiewiczu a mi brew opadła ... a u niego robilam botox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Otwock, Kriocentrum
dlaczego nie polecasz? napisz cos wiecej , plissssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca 46
do a mi po możesz napisac wieciej o tym zabiegu i lekarzu ? tak sie składa że pare razy u niego bylam i zawsze bylam zadowolona wiec sie zastanawiam czy nie wrocic do niego po tym jak u innego lekarza wlasnie po botoksie tez opadla mi brew a po restylanie na brwiach zeby podciagnac powieki gorne zrobily mi sie dwie kulki wygladam strasznie weic myslalam zeby wrocic do doktora widerkiewicza zeby to naprawil a teraz mnie troche podlamalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi po
widzisz ja miałam u dr widerkiewicza robioną lwią zmarszczkę wszystko było super ale dopóty botox nie przestał działać! jak przestał działać opadła mi brew ... Ja się już do niego nie wybiorę bo wygląda na to że to jest wina źle podanego preparatu mam umówioną konsultację u innego lekarza mam nadzieje że da się coś z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi po
szukająca 46 ja na twoim miejscu nie ryzykowałabym.... jak widzisz tobie się u niego raz udało a drugi może się nie udać... za kilka dni mam konsultacje u innego lekarza tym razem wybrałam chirurga plastyka myślę ze to bezpieczniejsza opcja robią więcej zabiegów mają większe doświadczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca 46
moze masz racje ale ja jestem z takiej dziury Bydgoszcz, ze jest tylko jeden lekarz medycyny estetycznej slawny na pol Polski i ceny ma wysokie a z tego co pisza dziewczyny na forum to tez czasem mu nie wychodza zabiegi wiec jestem w kropce napisz prosze co powiedzial Ci ten drugi lekarz bede czekala z niecierpliwoscia ps ja teraz wygladam okropnie tez mi brew opadla ale po podaniu botoksu na dodatek p.doktor chcac mi podniesc ta brew sugerowala zabieg podania restylanu pod brwi miało sie zrobic zgrubienie podnoszace brew a wyszly jak pisalam wczesniej dwie kulki poszerzajace twarz przy brwiach a reszta twarzy jest wklesla czekam tylko na az botoks przestanie dzialac i biegne po ratunek tylko nie mam jeszcze poleconego lekarza .czekam wiec na info od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi po
hej jak będę po konsultacji to napisze ci co i jak :) choć pesymistycznie na to patrzę bo wiesz co u mnie ta różnica jest bardzo duża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi po
Tak byłam na konsultacji ,lekarz wszystko mi pięknie wyjaśnił i powiedział że nie widzi problemu żeby to naprawić. zostawię ci mój mail gdybyś miała pytania pisz nie zawsze mogę na forum zajrzeć fotoi@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×