Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzka B

Bruzdy nosowo-wargowe

Polecane posty

Gość Zuzka B

Co lepsze na te paskudy ? Botoks czy restylan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee-poliza
Restylan, surgiderm. Botox nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee-poliza
Ale to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka B
a to czemu ? i czemu nie botox-tak bym je chciała porazic botoxem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botox stosuje się do górnej czesci twarzy,na zmarszczki mimiczne, bruzdy nosowo-wargowe są zaliczane do zmarszczek statycznych i dlatego stosuje sie do nich wypełniacze,zresztą botox urzymuje sie do pol roku,a wypełniacz do roku-to chyba lepiej? :-) jestem po botoksie na czoło,a za dwa tygodnie idę na wypełnienie,rozmawiałam z lekarką,wiec trochę wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkab
Szeptucha ale ja miałam restylan i on nie trzyma sie pol roku.Po pierwszym zabiegu zleciaj mi po miesiącu, :( A botox mam miedzy brwiami , pezy oczach i na czile -efekty rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka,no weź nie strasz :-),ma się trzymać około roku,a efekty widać od razu,nie tak jak przy botoksie po paru dniach; czytałam gdzieś,że to zależy też od organizmu,ile trzymał Ci ten restylan??? z botoksu jestem zadowolona i mam nadzieje,ze z wypełniacza też będę,a Ty mnie na ziemię sprowadzasz ;-) pamiętasz może ile ml Ci wtrzyknięto? może za mało? mi zaproponowała 1 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaB
szeptucho kochana-restylan mam w wargach i w bruzdach.Pierwsze wstrzyknięcie na prawde zlazło po miesiącu :( Więc doprawiałam jeszcze dwa razy-ostatnio w sierpniu-no trzyma sie ale efekt nie jest spektakularny :( Nie pamietam ile ml mi wstrzyknela...A botox-cacy, mam piekne czółko i oczka.Dlatego myslałam ze i bruzdy rozprasuje jadem...Przy restylanie na pełen efekt czekałam do tyg-on wchłania ponoc wodę, pęcznieje i dlatego prasuje-tak powiedziała mi pani kosmetyczka.A lwia zmarszczka po botoksie juz nastepnego dnia super gładka, jutro mijaja dwa tyg a czółko jak u dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jutro mija tydzien od botoxu-lwie zmarszczki likwidowalam,prawie się wyprostowały,co nie znaczy,że całkiem,ale przynajmniej nie marszczę bez przerwy czoła,hmm,byłam zerknąć w lustro-mogłyby być mniej widoczne,ale i tak jest lepiej niż było zuzka,ja tak nie analizowałam,jak Ty :-),przyjęłam do wiadomosci,że na bruzdy to restylan,z opowiadań lekarki,to własnie on wygląda na lepszy od botoxu,botox paraliżuje i nie robisz niepotrzebnych min,więc nie utrwalasz zmarszzcek,a restylan,sama piszesz,że przyciąga wodę i w ten sposób prostuje,czyli wypełnia,botox chyba ma tu mniejsze pole do popisu,ale jak będę to spytam lekarki dlaczego tak no ja pierniczę,nie chcę wydac ponad tysiąca,na dwa miesiące efektów,a może Ty jakis wyjątek jesteś i szybko parujesz? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksazz
Restylan to kwas hialuronowy starej generacji. moja lekarka wstrzyknęła mi restylan ostatnio 4 lata temu, trzymał około roku, ale miałam wygląd nie do ludzi przez 2 tygodnie. Są kwasy hialuronowe nowej generacji jak Teosyal, mam go w ustach i w bruzdach pod kącikami ust od ponad roku, pięknie się utrzymuje i ładnie naturalnie wygląda, od 5 miesięcy mam go w bruzdach a od kilku tygodni robię nim mezoterapię dla poprawy jędrności szyi. Jestem zadowolona, nikt nawet nie pomyśli ze mam coś w twarzy, jest wszystko naturalne i co wazne jest zdrowe. Poza tym po zabiegu nie masz obrzęków i na drugi dzień normalnie mozesz iść do pracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaB
Witajcie moje dziewczynki-dzieku za wszelkie info. Ja w pon. polece do mojego doktorka od botoxu i pogadam se z nim od serca; Dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustias*
do Piksazz napisz proszę coś więcej - ile trwa, czy boli i ile kosztuje pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskazzz
Podaje Ci cennik - do ust i do bruzd płaciłam po 600zł za 1 ampułkę a do mezoterapii 400zł. Nazywa sie teosyal. Robiłam w Szczecinie na Łukasiewicza, do kosmetyczki przyjeżdża lekarka i jest świetna. Ceny w porównaniu z innymi lekarzami są niesamowicie atrakcyjne. Różnica jest kilkuset złotych nawet w niektórych przypadkach 600zł na 1 ampułce. U dr Osadowskiej płaciłam za 1 ml Restylane 1300zł i nie byłam zadowolona. A tu jestem i dlatego nie zmienię lekarza. o wszystko o co zapytam otrzymuję odpowiedź. Nie ma wciskania kitu, że to co drogie to dobre. T jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzępliwa
Napisz prosze gdzie robiłąś, w Trójmiescie ceny za 1 ml wypełniacza są od 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie dużo Marków
Czy botox jest obojętny dla zdrowia? Nie powoduje skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka,byłaś wczoraj u lekarza???? ja idę jutro na wypełnianie,troche sie boje,ze bedzie widać,a w piątek wyjezdzam i musze ladnie wyglądac :-) skoro tyle osob robi botox,to chyba nie jest szkodliwy?chociaz pewnie za 10 lat najnowsze badania stwierdzą co innego...ale ja sie pocieszam,ze jesli lekarka,do ktorej chodzę sama się ostrzykuje,to źle nie jest :-) podobno wchłania się i paruje całkowicie,dlatego co pol roku trzeba powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wstrzyknięciu kwasu w bruzdy,mam z każdej strony po trzy ślady po igle,moze to jest troche spuchnięte,ale nie wiem,w kazdym razie bruzdy zniknęly prawie całkiem,te najbliżej nosa lekarka zostawiła-znaczy w to miejsce też wstrzykiwała,ale nie za dużo,bo mam taki układ (twarzy? zmarszczek?-nie pamiętam,bo byłam w stresie),że tak będzie naturalnie wyglądać,w koncu ona jest fachowcem,a ja jestem za tym,że lepiej mniej niż więcej przy okazji gratis zrobiła mi piling chemiczny,skóra ma być bardziej napięta i odswieżona,a złuszcza się delikatnie,że prawie nie widać miałam miec mikrodermabrazję,ale,że w piatek wyjezdzam,to po niej mogłabym wyglądać nie \"teges\"-chyba wyraźnie łuszcząca skóra i bardziej możliwe zaczerwienienia ogólnie jestem zadowolona,przynajmniej na razie a botoksu nie wstrzykuje się w bruzdy,bo botoks paraliżuje mięsnie i po jego wstrzyknięciu-częśc mięśnia by nie pracowała i policzek by opadł,no,jak przy paraliżu,tak wiec dlatego w to miejsce stosuje się tylko wypełniacze piszę tak sama do siebie,ale może komuś się przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskazzz
A moja lekarka mówiła, że musi być 1 miesiac przerwy między wypełnianiem zmarszczek a pilingiem chemicznym, bo jak sie, zrobi od razu to wypełniacz bedzie sie krócej trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te miejsca,gdzie miałam wstrzykiwany wypełniacz lekarka omijała przy plingu,bo w tym czasie miałam posmarowane bruzdy mascią znieczulającą,a wypełniacz działa tylko na te miejsca,w które się go wstrzykuje,a jego działanie polega na tym,że wiąże POD skórą wodę,więc nie bardzo rozumiem,co to ma wspólnego z pilingiem,który delikatnie złuszcza NA skórze-tak dedukuję na mój chłopski rozum :-) z drugiej strony np. lekarze mają swoje \"widzimisię\" ,że tak powiem i zdarza się,że stosują inne metody na to samo,ale lekarka,do której chodzę naprawdę wzbudza moje zaufanie swoim podejsciem i tym,co do tej pory zrobiła na mojej twarzy,więc nie bedę szukać dziury w całym,czytałam trochę w necie na temat przygotowań przed zabiegiem i postępowaniu po,ale nigdzie nie było,żeby się wstrzymywać przed pilingiem chemicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
Witam Peeling nie ma wplywu na wypelniacz. Z mojej strony polecam wypelniacze z renowma, czyli Surgiderm, Restylane i Evolence. Nie nalezy eksperymentowac Za kazdym razem nalezy tez rozwazyc, czy Voluma nie da lepszego efektu odmladzajacego Pozdrawiam www.dermamed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dzisiaj zdjęcia. SZOK!!!! jak ja wyglądam!! Musze coś zrobić z tymi pie----- bruzdami. Dziewczyny, czy ltóraś miała robony taki zabieg w Warszawie i może polecić. Jestem total załamana!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskazzz
Panie Doktorze, reklamy umieszczane są obok. Niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 38
W sumie nie traktuje wypowiedzi doctora jako nachalnej. W sumie to mile, ze ktos za darmo sluzy nam rada..to jest forum ogolnokrajowe, wiec za duzo pacjentek tutaj nie zdobedzie, a dzieki ID jest wiarygodny Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze są
na forum po to by zrobic sobie reklamę . Nie z dobrego serca, bo coś ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobroo
Hi hi. Kolezanko, lekarze nie sa tacy zli, jak ich przedstawial Ziobro z PiSem...... Zreszta, co to za reklama, jesli jest tutaj kilka osob i do tego z calej Polski.... Moze chca, zebysmy nie gadaly glupot i nie utrwalaly \"przesadow\" na dany temat??? A swoja droga, to chyba eleganckie, jesli ktos sie wypowiada nie anonimowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywistośc
Jaśli lekarze wypowiadaja się pod własnym nickiem to jest pewne że prędzej czy póżniej zostana zdrowo skopani przez byle jaka łajzę z kompleksami. Nie pierwszy to raz i nie ostatni,Ja życzę doktorowi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaY
Dziewczynki potrzebuję jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie w celu wypełnienia bruzd nosowo wargowych i podkówek pod oczami. A może ktoraś z was ma jakieś doświadczenia w tej materii- chętnie wysłucham. Dodam ,ze jestem teraz na etapie ostrzykiwania się mezolisem co by nawilżyc bużkę pozdrawiam wszystkie forumowe kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×