Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bruzdy nosowo wargowe

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam prawie 30 lat. Bruzdy nosowo-wargowe które bardzo mnie postarzają. Byłam na konsultacji lekarskiej niestety lekarz kazał mi czekać 3 lata.. Czy jest ktoś kto robił ten zabieg w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcesz zrobic? Wstrzyknac kwas hialuronowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do innego lekarza Powiem ci, ze kwas jest malotrwaly, czyli zabiegi trzeba powtarzac, ale nie wiem dlaczego nie mozesz zaczac juz teraz skoro lepiej sie poczujesz Ja robilam nos, 3 ostrzykniecia kwasem, po pierwszym razie szybko kwas zszedl, po drugim bylo lepiej, a po 3 trzyma sie juz prawie rok I jest ladny I prosty, jak zobacze, ze cos robi sie z nim nie tak, pojde znowu go wyprostowac Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak zrobię. Nie mogę zrozumieć dlaczego podał taką datę... Ogólnie potraktował mnie na zasadzie "wymyślam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz jak cos takiego zmienia twarz, ja jestem bardzo zadowolona I od razu lepiej sie poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak podciągam skórę policzka to od razu wyglądam radośniej, znajomi często pytają mnie znajomi dlaczego jestem smutna...Przez ta bruzdę mam smutną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mysle o ostrzyknieciu brozd, one sie pojawiajac powinny prxy usmiechu, a moje widac nawet kiedy mam nornalny wyraz twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taki problem. Rozglądałam się trochę co i jak i polecono mi taki preparat http://www.techderm.pl/ . Miała jakaś Pani styczność z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×