Odpowiedz na ten temat

chcę sama wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy

• xenna 2011.02.28 [10:51]
    Witam, mam pytanie do dziewczyn, które powiększyły sobie piersi metodą Macrolane - na czym właściwie tak dokładnie polega ten zabieg? Jestem strasznie zdesperowana i płaska jak deska i w związku z tym myślę o tym, żeby kupić kwas hialuronowy, bo to żaden problem i wstrzyknąć go sobie w skórę piersi- wiem, brzmi to może idiotycznie, ale może to mi pomoże? Jak myślicie?smutas.gif

• Zobacz także:

• korowód wenecki 2011.03.02 [11:35]
    jasne,wstrzykuj do woli,na pewno pomoże pechowiec.gif
  • Veronicax0 2011.03.02 [15:24]
    xenna, nie powinnaś sama wstrzykiwać kwasu, nie wiem jak chciałaś to zrobić, ale zapewniam Cię, że źle by się to skończyło :/ taki zabieg musi wykonać specjalista. Więc jeśli chcesz powiększyć piersi, udaj się do dobrej kliniki, do dobrego lekarza na konsultację. Jeśli jesteś płaska jak deska to moim zdaniem powinnaś wybrać implanty. Trzymaj się usmiech.gif

• Martynakoani 2011.03.09 [16:10]
    w telewizji był taki program w którym była amerykanka, która wstrzykiwała sobie kwas, to chyba nic trudnego, spróbuj a potem nam powiedz jak to wychodzi
  • hahahahhhh 2011.03.09 [16:59]
    Jak widać kretynów nie brakuje. Najlepiej wstrzyknij sobie ten kwas w czaszkę bo musisz miec tam bardzo pusto! Macrolane to poważny zabieg wykonywany przez specjalnie przeszkolonych lekarzy w znieczuleniu całkowitym lub silnym znieczuleniu miejscowym!
    P.s. Ciekawe gdzie kupisz tak gęsty kwas hialuronowy bez prawa wykonywania zawodu lukarza. Bo nie sadze abyś z taka pustka w głowie była lekarzem.

• usto-mannniaczka 2011.03.09 [18:04]
    ja sobie wstrzyknelam juvederm w usta, znieczulilam sie najpierw lodem, potem emla . Przed lustrem. Ze 2 godziny mi to zajelo, kw hialuronowy mozna dostac, dla chcacego nic trudnego. Lzy mi lecialy, krem po palcach. Ale udalo sie. Tzn nie do konca ,mam grudke widoczna na gornej wardze i po jednej stronie wiecej. Poprawilam u lekarza, pytal kto mi to zrobil smiech.gif oczywiscie sklamalam.
    Wiem,ze w UK i usa niektorzy samemu wstrzykuja botox, kw hialuronowy jak ja, a nawet widzialam film- mlody chlopak z australii robil sobie przeszep wlosow..bral je...z nogi i potem na glowe usmiech.gif
  • usto-mannniaczka 2011.03.09 [19:10]
    dlaczego odrazu debile ?
    Ja zyje , sądzilam ,ze zrobie to lepiej od lekarza ,tam gdzie chce.. no cóz jak na 1 raz jestem z siebie dumna usmiech.gif

A w biust kolezance sie nie uda tego zrobic , bo macrolane to sporej objetosci żel , cos jak ''szklanka'' w jedna piers i trzeba to podawac kaniulą , wątpie zeby ktos to potrafil zrobic w domu , do tego znieczulenie miejscowe albo najlepiej krotkotrwałe ogolne .

Nawet nie wyobrazacie sobie co ludzie robia samemu , na amerykanskich forach mozna poczytać wlasnie o przeszczepie wlosow , w Brazylii kobiety kupują preprat Lipostabil ,wstrzykuja sobie w brzuch , uda zeby spalic tluszcz pechowiec.gif
  • Magra Łagra 2011.03.09 [21:25]
    usto-mannniaczka respect usmiech.gif
    wiem ,że to możliwe , ja też bym sobie zrobiła sama gdybym nie bała się igły i potrafiłabym ją wbić . W Brazylii są to bardzo popularne zabiegi ale tam też jest najwięcej powikłań ,dużo kobiet robi to przed lustrem. Co do powiekszenia piersi to już skomplikowany zabieg i nie powinno się samemu robić .

• hahahahhhh 2011.03.09 [22:32]
    usto-mannniaczka respect usmiech.gif i szacun usmiech.gif
    uwielbiam koci mocz, daje efekt wspaniałego wypełnienia, brazylijskiej opalenizny i amerykańskiego luzu.
    jutro spróbuje tego macrolane bo podobno mozna nim poza biustem powiększyć penisa - spoko zrobie to SAMA usmiech.gif
  • miki triki 2011.04.29 [00:45]
    Gdzie kupie ten kwas tez chce sama usmiech.gif POWAZNIE PYTAM moze mi wyjdzie lepiej??
  • sylwestro 2011.12.24 [12:06]
    Ja sobie wstrzykuje sobie sam w dolinę łez i cienie pod oczamiusmiech.gif i muszę powiedzieć ze wychodzi mi to znacznie lepiej niż dermatologom u których bylem, a w ciągu tego roku było ich 3!!!. Nie dość ze wydałem prawie 3tys to cienie cały czas były bo lekarze boja się więcej wstrzyknąć żeby nad korekty nie zrobić. Zastanawia mnie jeszcze ile kwasu hialuronowego za który płaciłem ciężką kasę u dermatologów wylądowało w koszu bo wypełniając sobie sam ostatnio zużyłem 0,6 ml, u dermatologa reszta na 100% wylądowała by w koszu. Przykre to ale znaczna cześć dermatologów myśli aby o tym żeby z nas jak najwięcej kasy wyciagnąć:/ . Co do możliwości zdobycia kwasu hialuronowego to dla chcącego nic trudnegousmiech.gif
  • angelllla 2011.12.30 [01:19]
    A jaki wypelniacz wstrzykujesz sobie? gdzie mozna kupic?
  • onawi 2011.12.30 [06:33]
    LUDZIE !!!!......podziwiam was
  • Eor 2011.12.30 [13:10]
    podpisuję się pod poprzedniczą.
    Uważam,ze to co piszecie jest tak szokujące ,że przez chwilę myślałam ,ze to prowokacja do stworzenia "nowego wątku "

• Stomatoloszka z powołania 2011.12.30 [13:10]
    ale jak sparaliżujecie sobie nerw nie szukajcie potem pomocy za publiczne pieniądze u neurologów. Przypadkami debili służba zdrowia zajmować się nie powinna
    Kiedy umiera pacjent, to ZAWSZE jest wina lekarza. Bo pacjent jest z natury nieśmiertelny i tylko lekarz może to zmienić Dorobiłam się nawet podszywa. StomatoIoszka pisane przez "i" to nie ja Oryginalna Stomatoloszka z powołania ma kilkaset postów Znam ortografię a błąd w moim loginie jest świadomy i nie zostanie zmieniony Jak tak najeżdżacie na lekarzy, to leczcie się u znachorów!
  • Eor 2011.12.30 [13:16]
    oczywiście miałam na myśli poprzedniczkę " onawi "

• kwas w ustach 2011.12.30 [13:26]
    nie radze samemu sobie tego robic , ja kiedys tez wpadlam na taki cudowny pomysl , po co placic lekarzowi 1200zl za ampulke skoro moge kupic sobie sama kwas hialuronowy za kilkanascie zlotych do tego masc emla za kilka zl i strzykawke za 20gr?
    Natarłam usta mascią,przykleilam folie, po godzinie do akcji : ręka mi sie trzesla , kiedy probowalam wbic igle w usta czulam straszny bol ,lzy mi lecialy ale w koncu igla ''weszla'' ,efekt byl tragiczny zrobily mi sie dwie brzydkie ''gule'' ,usta we krwi pechowiec.gif Do tej pory te ''gule'' zostaly ,to chyba blizny ,nie wiem ,dobrze ze tego nie widac pechowiec.gif

Podziwiam ludzi ktorzy sami manewrują iglą pod oczami pechowiec.gif
  • lllupinka 2011.12.30 [14:25]
    Nic goraszego nie słyszałam.Nigdy tego sama nie rob.Mozesz co najwyzej kupic sobie kwas hialuronowy w postaci żelu jak chociazby Hydraplus i używac zamiennie jako kremu. Ale sama niczego sobie nie wstrzykuj.
  • Eor 2011.12.30 [14:52]
    nieeee no ! przecież to mi się wszystko w głowie nie mieści !!!!
    To nie może być prawda ! to prowokacja !!!
    Proponuję jako dalszy stopień wtajemniczenia w medycynę zacząć robić sabie samemu zabiegi na otwartym sercu !!!
    Pozostaje też amputacja kończyn gdy bolą ,nie mówiąc już o wyrywaniu zebów- przecież też można zaoszczedzić kupę kasy .
    ......a potem się słyszy,że kwas hialuronowy to syf ,bo się robią "gule",wałki itp. że doszło do porażenia nerwów i opada powieka i że generalnie medycyna estetyczna to jedno wielkie nieporozumienie .Mam tylko nadzieję,że wieksza część Forumowiczek podejdzie do tego tak jak ja i kilka moich poprzedniczek we wpisach .

• sylwestro 2011.12.30 [15:42]
    Wstrzykuje sobie princess filler, nigdy w życiu nie zastosował bym kwasu hialuronowego który nie jest przeznaczony do wypełnień(nie dziwie się ze po tym z mazideł pojawiły się komplikacje, on nie jest przeznaczony do iniekcji podskórnych). Piszcie sobie co chcecie, nie zrezygnuje z tego bo lekarze to konowały i myślą aby o tym jak jak kasę od ludzi wyciągnąć a ja sobie ze strzykawką całkiem niezłe radzeusmiech.gif mimo ze wypełnianie cieni pod oczami to jedno z trudniejszych wypełnień. Dla tych co się nie boją-Nie wstrzykujcie kwasu który nie jest do tego przeznaczonyusmiech.gif
  • sylwestro 2011.12.30 [17:06]
    Na zachodzie dużo ludzi sobie wstrzykuje kwas i botox, wiadomo komplikacje występują( tak samo zresztą jak po zabiegach wykonywanych przez dermatologów) szczególnie jak ludzie wpadają na takie pomysły żeby sobie wstrzykiwać pod skórę byle co z napisem ,,kwas hialuronowy" . Tak na marginesie to nikomu nie polecam wykonywać tego typu zabiegów samemu, bo może to skutkować licznymi komplikacjamiusmiech.gif
  • blue orange 2011.12.30 [17:22]
    sylwestro - powiedział to ktoś kto sam sobie to wstrzykuje
    Ludzie robią rozne glupoty a potem płacz, sama widziałam na jakims forum fotorelacje faceta ktory zrobil sobie przeszczep włosów z ...nóg na zakola smiech.gifsmiech.gif
    Tu ,na kafeterii czytalam dawno temu wpis dziewczyny ktora sama chciala kupić Macrolane i wstrzyknąc w piersi , moze operacje nosa sobie same zrobicie ? cool.gif
  • do sylwestro 2011.12.31 [16:24]
    A skad bierzesz ampułki princess ? Pytałam u trzech dystrybutorów o Juvederm, Surgilips i Restylane i wszyscy sprzedają tylko lekarzom albo po kursie (platnym oczywiscie)
  • sylwestro 2011.12.31 [17:02]
    Mam znajomościusmiech.gif a nie wiesz czy ten kurs można sobie zrobic nie będąc lekarzem?
  • sylwestro 2011.12.31 [17:38]
    Sadze ze trzeba być po medycynie żeby mozna było robić podyplomówke z medycyny estetycznej, czy tam jakieś kursy uprawniające do zabiegów.
  • wolan_wo 2012.01.03 [01:50]
    idź do jakiegoś dobrego lekarza, np zdzitowieckiego, to naprawde nie kosztuje fortuny a zdrowie jest przecież MEGA ważne
  • wairasa 2012.02.21 [19:21]
    lepiej idź do sprawdzonego lekarza na wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem, to jest o wiele bardziej bezpieczniejsze, polecam dr Zdzitowieckiego.
  • wyopelniaczuss 2012.03.14 [21:57]
    Sylwestro mam nadzieje ze to czytasz, bo musze skads sobie załatwic wypełniacz usieciowany zeby wypełnic własnie doline łez. Ja sie mecze z kwasem hialuronowym do mezoterapii nieusieciowanym + kofeina. Znika po kilkunastu dniach normalnie mnie juz trafia. Prosze Cie o kontakt, mam nadzieje ze pomozesz. Pozdr.
  • wyopelniaczuss 2012.03.27 [13:04]
    daj jakies namiary na siebie to pogadamy i ci wszystko wyjasnie, ja robilem juz sobie dziesiatki mezoterapii na twarzy i skórze głowy.
  • wyopelniaczuss 2012.03.27 [13:06]
    załoz sobie normalny profil zarejestrowany to bede mogł napisac do ciebie prywatna wiadomosc wchodzac na profil
  • d123456 2012.03.31 [17:33]
    Botox Efffekt, gdzie kupiłaś kwas? Daj namiaryusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...