Odpowiedz na ten temat

chcę sama wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy

• gość 2017.08.31 [21:11]
    Hmmmmm robię ładnych parę lat kwasy ,również sobie i doskonale się utrzymuje otesaly wręcz doskonale ,srednie dostrzykiwanie po 3-4 miesiącach za takie pieniądze hmmm. Przedtem uzywałam mega drogich i efekt na góra 2 miesiące i za jaki ból i za jakie kwoty. Na stałe wspólpracuje z uzytkownikiem abcradek . Wydaje mi się że tu jest więcej osób które się uczy i nie ma bladego pojęcia na temat medycyny estetycznej. I
  • Zobacz także:

• swi 2017.08.31 [21:27]
    gość dziś [00:04],wiesz.....,to jest sprawa kultury,bo przynajmniej wiadomo kto pisze poszczególne posty a odwagi to wy "goście" nie macie,nie mówiąc o kulturze.
    Nawet to,że naśmiewasz się z tego,że ktoś ma NICK świadczy ,że nie rozumiesz takich prostych spraw,zapewne gdy jesteś w obcym towarzystwie też nie uważasz aby było koniecznym przedstawić się,ot taka kultura.
  • Bojanka27 2017.09.01 [11:30]
    jak czytam czasami, że ktoś sam sobie chce wstrzykiwać kwas hialuronowy to po prostu ciężko mi w to uwierzyć... Ludzie, naprawdę warto zapłacić to kilka złotych i zrobić to profesjonalnie w jakimś dobrym gabinecie (na marginesie w Krakowie LadyMed). Samemu wstrzykując przeważnie jedynie co się uda to zrobić sobie krzywdę...
  • gość 2017.09.02 [11:23]
    Hej, Neunavia to chyba też jakiś innowacyjny produkt.
    W Polsce od niedawna, chyba że może sie mylę, to może ktoś sprostuje?
  • gość 2017.09.02 [19:53]
    Jeśli któraś z Was rozważa zabieg z zakresu mezoterapii ale u specjalisty w gabinecie, a nie tak na własną rękę, to polecam zapoznać się z ofertą dra Migały z Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczn a
  • gość 2017.09.05 [15:14]
    jak wpadłam przypadkowo na tem temat nie wierzyłam własnym oczom ze kto "chce sam wstrzyknąć sobie kwas" SZOK
    jeszcze jakby lekarz albo kosmetyczka sama sobie to ok choć wbijanie sobie igieł jest to ekstramalne, ale jeśli się nie ma wiedzy i doświadczenia to jest to po prostu NIEODPOWIEDZIALNE i to ujelam najdelikatniej jak się dalo...
  • gość 2017.09.05 [17:01]
    Tylko dlaczego od razu zalożyłas,że te osoby nie maja wiedzy.To ty nie masz zadnej wiedzy i myślisz,że osoby,które to robia też.
  • gość 2017.09.06 [19:37]
    Znam stomatolożkę, która też zajmuje się ostrzykiwaniem, ale sama sobie tego nie robi. Jeżdzi do innego lekarza, więc nie rozumiem, dlaczego sie tak wkurzasz.
  • gość 2017.09.06 [20:16]
    to jest bardzo niebezpieczne możesz sobie zrobić dużo więcej krzywdy niż pożytku. Mi kwas wstrzykiwała kosmetyczka z Kliniki Estetica we Wrocławiu bardzo profesjonalna Pani nigdy w życiu bym sobie wstrzyknęła sama kwasu
  • Liliana1199 2017.09.10 [21:30]
    Nie wiem, czy ktoś z tego forum jest zainteresowany twoją kosmetyczką więc daruj sobie reklamę. Reklamowanie się w ten sposób jest bardzo niewiarygodny.
  • gość 2017.09.11 [12:51]
    sama bym tego nie robiła uważam że jak chcesz o siebie zadbać o warto powierzyć swoją twarz w ręce profesjonalistów! Przecież chcesz poprawy a nie pogorszenia wyglądu! Ja chodzę do http://www.studioessenza.pl/pl/ bo wiem że pracują tam ludzie którzy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie
  • gość 2017.09.11 [15:40]
    To napisz proszę na jakich preparatach pracują, bo mogą być mili profesjonalni, bedą podawać na swoich stronach 10-tki zabiegów z cenami lub bez, ale mało który gabinet piękna podaje, jakich preparatów używa. Obejrzyjcie sobie takie stronki. Wybór kwasu hialuronowego jest najważniejszy, a lekarze skrzętnie omijają ten temat, bo nóz widelec komuś mogą się narazić i wstrzykują badziewie reklamowane, które powodują powikłania.
  • gość 2017.09.11 [17:38]
    gość 2017.09.05 [17:01]
    gdyby miały wiedze nie musiałaby czytac usmiech.gif
    ja czymtam bo tak jak mówisz, nie mam wiedzy w tym temacie, ale mam INTELIGENCJE, nikt o zdrowych zmysłach nie robi sobie takich rzeczy...dal mnie jeśli ktoś robi to albo nie ma kasy i "chce" za wszelka cene (zdrowotna) albo nie ma wyobraźni.
    wystarczy wpisac w wujka googla
    https://www.google.pl/search?q=powik%C5%82ani a+kwas+hialuronowy+usta&amp ;source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG75Oe u53WAhWCtxoKHRyXCg0Q_AUICigB&biw=1920&bih=963
  • gość 2017.09.14 [00:14]
    Pan doktor x....... ma kwalifikacje i odpowiedni wygląd, nawet jego gabinet wygląda odpowiednio, choć wynajęty, bo na własny go jeszcze nie stać i dlatego zrobi wszystko, by POSIADAC. Uwazajcie dziewczyny,
    bo jeśli traficie na takiego oprawce, to nie powstrzyma sie, by nie wstrzyknąc ci szczepionki, która bezpowrotnieodbiera zdrowie.
    Za rok dwa lub cztery zaczną umierac kobiety z powodu kwasów hialuronowych,które były na Was testowane i ludzie od tej medycyny, która tak pięknie nazwała się estetyczną, będą dalej wykonywac te zabiegi, bo perfidny zarobek na cudzej krzywdzie będzie dla nich normalną pracą. Zaznaczam, że żaden człowiek , który został obdarowany sumieniem nie zrobi świadomie krzywdy drugiemu człowiekowi. Tylko trn bez sumienia wstrzykuje kwasy hialuronowe bez certyfikatu FDA, no ale przecież był na wielu szkoleniach i tam szkolono, że to super preparat więc czemu nie
    wypróbować takiego cuda? No i efekty są po chwili. Lawina zrozpaczonych kobiet szuka pomocy w PTMiA . Czy uzyskuje pomoc ? Nie jestem taka pewna.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...