Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tacy sa lekarze....,

Chirurdzy plastyczni lubią tylko bogatych pacjentów ...

Polecane posty

Gość tacy sa lekarze....,

tak mowil nawet sankowski w wywidze dla michala figurskiego. Z biednymi ktorzy zbieraja albo pozyczaja na zabieg sa potem podobno same problemy. Watpliwosci, niezadowolenie, proba wyludzenia darmowej poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy sa lekarze....,
tu jest ten wywiad : http://www.magazynrazem.pl/figur6.html żenada poczytajcie sobie co on wygaduje :O AS: Dlatego, że ja mam dużo pacjentów i jeżeli czeka się na wizytę pół roku, to chcę operować tych, którzy są zdecydowani, mają pieniądze i wiedzą, czego chcą. Kiedy się operuje pacjentki, które zbierają latami na operację albo zaciągają kredyt, to zaczynają się potem problemy. Muszą to spłacić, czasami następuje moment załamania, pytanie "po co ja to robiłam, teraz muszę spłacać kredyt, a może to nie jest tak, jak bym chciała". Następuje szereg zupełnie niepotrzebnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123454345
sankowski ma racje i to w 100%. jak nie masz pieniędzy to nie rób zabiegu.Prawda jest taka, że ci co na operacje nie maja kasy zawsze oczekują cudów po zabiegu i jest tak nie tylko w chirurgii plastycznej ale tak samo u fryzjera, kosmetyczki lekarza medycyny estetycznej, stomatologa. najbardziej roszczeniowe i oczekujące cudów sa osoby bez kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałaś co wiedziałaś 1234..
To po co wogóle operujecie,upiększacie itp. jak nie chcecie brać za to odpowiedzialności? Operujcie tak,żeby każda pacjętka była zadowolona,a nie wg.jej portfela i zasobów. Wiesz jesteś po prostu żałosna w tym co piszesz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusia111!
A ja,jestem oburzona takim tokiem postępowania. Jeśli lekarze,kosmetolodzy itp. potrafią brać garściami pieniądze za zabieg to, niech go dobrze przeprowadzą,żeby pacjętka otrzymała to,za co zapłaciła. Niech lekarze plastycy w swych reklamach oferujących różnego rodzaju zabiegi plastyczne i estetyczne napiszą dużymi literami "Zabiegi tylko dla bogatych" i będzie OK. PS.Jeżeli lekarz lub kosmetolog coś spieprzy to,niech poprawia to,jego zakichany obowiązek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasamutra i 12345......
Jeśli u biednej pacjętki do zabiegu byście przyłożyli się tak,jak u bogatej to,wszystko byłoby wykonane wspaniale. A tak to co, mamona was ogarnęła? - Brać to,tak ale odpowiadać za nic nie! W takim razie,po co przyjmujecie te mniej zasobne pacjętki? pytam po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjpjpmpwmgjq
mniej bogata osoba lub taka ktora zbierala kase jest nielubiana bo chce by wszystko bylo dopiete na ost guzik, jest dociekliwa ,nie wyobraza sobie ewentualnej porazki. Razem z kasą idzie pewnosc siebie, nadziane osoby raczej nie myslą po nocach o nieudanej operacji ,najwyzej zrobia poprawke, poza tym mysla -place i zadam. Tak mi sie wydaje. Sankowski ma racje, ale w taki razie po co przyjmuje 'plebs' skoro jego grupa docelowa to vipy,biznesmeni itp? Pewnie dlatego,ze by sie nie utrzymal haha naprawde bogatych ludzi jes niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123454345
widze totalny brak zrozumienia tematu oraz brak umiejętnego czytania. 1. po co robicie głupie wpisy o odpowiedzialności - odpowiedzialnośc to co innego i każdy ponosi odpowiedzialność za wykonany zabieg bez względu na kasę. 2. "operujcie wg portfela pacjenta" - dobre, chyba nie wiesz o czym piszesz i masz racje jestes w swej wypowiedzi załosna. temat tego wątku jest taki, ze lekarze plastycy mówia, ze pacjenci bez pieniędzy czesto sprawiają problemy i ze wolą pacjentów z kasą - co w tym złego, ja też wolałabym aby do mojego np. sklepu przychodzili ludzie z pieniędzmi. a operacje wg portfela super tylko pani za 1000zł oczekuje odmłodzenia o 20 lat (jest to nie możliwe) a jak tego nie osiągnie to jest nie zadowolona i oczywiście to lekarz zły i reklamacja. na kafeterii piszą głownie zakompleksione hipokrytki i tyle. operujcie i róbcie zabiegi wg oczekiwań pacjenta a nie wg portfela - bo oczekiwania pacjenta najczęściej są dużo większe niż zawartość jego portfela i wtedy pojawia sie problem i wylewanie żali na forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345........!
"na kafeterii piszą głownie zakompleksione hipokrytki i tyle." Niestety i nieudacznicy,partacze, tacy jak ty i tobie podobni.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale brać....!
Jeśli nie umieją sprostać zadaniu za to nawet 1000 zł. to, po co wogóle biorą! - W takim razie,jak to nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
większosc z was nigdy nie nigdy nie robiła żadnych zabiegów i nie ma pojecia o czym pisze. "sprostac zabiegowi za 1000zł" - chyba ten wątek nie jest o tym. 100% racji 123.... hipokryci - każdy z was wolałby w swoim biznesie klientów z kasą i taka jest prawda, a ze tej kasy sami nie macie to piszecie takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamasia
To,po jasną cholerę się reklamujecie i wykonujecie te Zabiegi! - Przeprowadzajcie je tylko między sobą! Ale,ale! Kto by wam kasę naganiał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupieto
to przestańcie chodzić na takie zabiegi i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupieto
nikt nikogo siła nie ciągnie - same sie decydujecie i wyrażacie zgodę na zabieg - bez zgody nikt wam zabiegu nie wykona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom to w ogóle wydaje się chyba, że medycyna estetyczna to tylko wypełnianie zmarszczek, ale zobaczcie sobie chociażby na ofertę SCM estetic (podaję tę nazwę, bo akurat tam chodzę). Dzięki medycynie estetycznej można pozbyć się wielu problemów zdrowotnych. Ja przez lata miałam problem z naczyniakami i dzięki lekarzom udało mi się z nimi uporać. Wystarczył dobry laser i profesjonalna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×