Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żemmnessa

chirurg intymny

Polecane posty

Gość żemmnessa

znacie kogoś takiego? wiem, że w stanach korekty kobiecych miejsc intymnych bywają i nie są niczym niespotykanym, czy znacie kogoś takiego w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny chirurg plastyczny
albo kosmetyczny, w zaleznosci od przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żemnesso nie chirurg
intymny . Nie wiem o ajką operację Ci chodzi- zmniejszenie warg, zwężenie pochwy po porodzie itp? są tacy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żemnessa
chodzi mi dokładnie o zmniejszenie warg, nie bardzo wiem jak szukać i gdzie, szczególnie że sprawa, hmm, dość osobista... widzę, że nawet źle szukałam, nie chirurg intymny, czyli jaki....? topolo- no właśnie po to, by np: zmniejszyć wargi, lub zwężyć pochwę, itp... różne rzeczy ludzie potrzebują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litian
Dokładnie prawie każdy plastyk to zrobi, ja by sie jednak bała, bo przecież mhm....czy tak samo odczuwałabym przyjemnosci.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żemna
ha, niby każdy, ale (już zdążyłam się naczytać) nie każdy robi to dobrze. są różne rodzaje cięcia, itp, itd. przyjemności się nie pozbawię, raczej sobie dodam... chciałabym trafić w dobre ręce. w int dziewczyny piszą o różnych lekarzach, ale nie o wawie. cholewcia. wie któraś z Was, dziewczyny? Któraś z Was robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfunia-andzia
gdzi8e w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żemne
elfunia, wejdź sobie na forum gazety pt "korekcja warg sromowych" i poczytaj. sporo dziewczyn robi, jest mowa o tym, że to zabieg refundowany, itp, itd. polecam. jak wyczytasz gdzie w wawie, to powiedz! bo wciąż nie mogę znaleźć miejsca, w którym jakaś dziewczyna zrobiła i które poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z warszawy
weszłam na wątek i przeczytałam, pierwszy raz ktoś nazwał mój problem. jestem z małego miasta pod warszawą. ktoś z was miał już ten zabieg robiony? wie jak on dokładnie wygląda? czy to operacja, czy jest powazna? napiszcie co wiecie! no i gdzie mozna to zrobić i ile trzeba zapłacić. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alicji z Wawy
można zrobicjuż w wielu klinikach w kraju. W Wawie kosztuje ponad 2,5 tysiąca :o albo zabieg w znieczuleniu miejscowym albo operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat! Gdzie do takiego chirurga? pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×