Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuziawietrzniak

Co stanie sie z moja skora po szybkiej utracie 50kg? Operacja?

Polecane posty

Mam 20 lat i jutro zaczynam glodowke ( nie chce dysutowac z nikim o tym ze powinnam zastosowac diete, ani, ze to jest nie zdrowe, ani, ze bedzie jo-jo...) chcialabym, sie dowiedziec, czy jesli np w dwa mieisace zrzuce 50kg, czy skora sie \"sciągnie, wstapi\" z uwagi na moj mlody wiek, czy istnieje prawdopodobienstwo, ze oszpece sie na reszte zycia i bede miala np.30 cm za duzo skory i bede wygkladala jakbym miala 80let? moja lekarka i znajome krytykuja ten pomysl, ale twierdza, ze szybko skora sie skorczy, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same dobre rady
nigdy w życiu nie schudniesz 50 kg w dwa miesiące, nawet nie schudniesz 25..... A gdybyś schudła nawet te 25 skóra ci bedzie obrzydliweie wisieć...z tygodnia na tydzień bedzie lepiej ale potrwa to kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywar z dzikiej róży
na głodówce tylko w ciągu pierwszego tygodnia chudnie sie 1kg na dzień, potem już coraz mniej, a po 14 dniach, to wogóle już tylko 100-200 gram na dzień, więc nie ma szans, żeby schudnąć 50kg w 2 miesiące. Głodówka oczyszczająca, to fajna sprawa, ale musi być przeprowadzona mądrze i najlepiej jakby trwała do dwóch tygodni. Pamiętaj o lewatywach i wywarze z dzikiej róży!!! Skóra Ci raczej nie zostanie, bo tyle nie schudniesz i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale w dwa miesiace 20kg powinnam no nie? tak sobie strzelilam, mam 77 i chcialabym narazie con 20 schudnac... mam nadzieje, ze skora mi nie zostanie, dziki za opnienie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinky
1.nie schudniesz nawet na samej wodzie, prędzej padniesz trupem z niedoboru białka i witamin. 2. 1g tłuszczu to 9kcal, dziennie nie zużyjesz więcej, niż 1000, bo ci nie starczy sił, a metabolizm ulegnie zwolnieniu. To nieco ponad 100g czystego tłuszczu. Przez miesiąc to 3 kg, dwa 6kg. W przypadku dużego wysiłku i ćwiczeń może być 2 razy więcej 12-15 kg. Ale to cud i walka niesamowita. 3. Przy niedoborze białka jaki sobie zafundujesz głodówką pomijając zaniki mięśniowe, kości utrata miesiączki, zaburzenia intelektualne, skóra będzie go pozbawiana najpierw. Zostanie luźny worek nie do obkurczenia, o ile oczywiście do tego czasu nie trafisz pod kroplówki. Jedyne wyjście to bardzo nisko kaloryczna dieta wysokobiałkowa, mniej istotne jaka i ciężka praca. Ale przecież o tym nie chcesz dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nie bedszie tak zle... juz keidys prowadzilam glodowke ale tylko tyfdzien i schudlam do tych obecnych 77, chce wiecej, musze wiecej, teraz mieskzam sama i niekt mnie nie bedzie kontrolowal....mam nadzieje schudnac con 20kg w dwa miesiace, wiem, ze wiekszosc z tego to beda miesnie i woda, ale liczy sie zeby na wadze bylo mniaej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie testowałam na sobie nigdy diet, bo nie mam potrzeby, ale z obserwacji różnych zmagań wiem, że skóra w takim tempie się nie wchłania.. chyba ze ktoś ma naprawdę super geny.. nawet wspomagając kremami, naprzemiennymi prysznicami (długimi) chudnąc w szybkim tempie dużo kg skóra zostaje... lepej rozłoź sobie to chudnięcie na dłuzej i wolniej, ale zadbaj o skórę - co z tego, że będziesz chudsza, ajk skóra zostanie jak u staruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobisz sobie krzywde
Zuzia posluchaj kolezanki starszej o 10 lat i szczuplej od 8-smiu :) zrzucilam 17kg, teraz waze 48 przy 1m72 i dobrze mi z tym :D jesli juz uparlas sie katowac to prosze bardzo - sprobuj Diety Kopenhaskiej - rewelacja a schudnac mozna bez problemu do 20kg w ciagu 13 dni (bo tylko tyle dni stosuje sie ta diete) podejmij wyzwanie bo kopenhaska to jest PRAWDZIWY sprawdzian ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobisz sobie krzywde
P.S czy dobrze zrozumialam - wazysz 77kg i chcesz zrzucic...50? tzn chcesz wazyc 27kg? chyba cos zle obliczylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakilka dni ide na operacje
(opasaniie zeladka), potym sie chudnie srednio 4 kg na miesiac(srednio),po ok dwoch latach i stabilizacji wagi czekaja mnie jeszcze 4 operacje plastyczne(wg mojego chirurga):piersi, brzuch, ramiona i nogi, wiec masz szanse zaliczyc to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga56
Zuzia nawet jak schudniesz 20 kg to przytyjesz drugie tyle bez rozsądnej diety, o ile wcześniej nie trafisz do szpitale z powodu zakłóconego metabolizmu, lepiej stosuj dietę kopenhaską raz w miesiącu, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LArrkA
Masz wyjscie, zrobic sobie lipolize laserową. Laser działa powodujac przebudowę kolagenu i skóra sama sie wstępuje. Moja kolezanka zrobiła sobie pół roku temu na brzuch, miała wielki i sflaczały, ogólnie schudła 30kg. A teraz po laserze ma piękna skórke, zostały jej tylko rozstepy. Ja zrobiłam sobie laserowa wczoraj. Tłuszcz juz czuje, ze schodzi. To co planujesz jest mozliwe do osiagnięcia. Bo ja schudłam 25 kg w ciagu 2 miesięcy, nie jadłam nic. Ale za to teraz wygladam jak LASKA. Tylko jeszcze czekam na efekt laserowej na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LaaRkaa
a mozesz napisac gdzie robilas lipolize laserowa i ile zaplacilas za brzuch? ja zamierzam zrobic boczki - jestem chudzielec ale mam male boczki i mi przeszkadza to - mysle wlasnie o laserze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heY! Dzięki za tak liczne opinie... Pisze dopiero teraz, bo nie mam internetu na stancji i musze chodzic do kafejki... Dobrze zrozumiałyscie, waze 77kg i chce ważyć 27kg( tyle ważyła najchudsza dziewczyna, którą spotkałam w szpitalu psychiatrycznym- ja byłam przeszło 3miesiące na depresje). Nadal jestem chora, od leków przytyłam ponad 25kg i czuje się z tym fatalnie... Mam zamiar nic nie jeśc i schudnąć na początek do 50, a potem będzie trudniej- wiem. Boje się tej skóry, ale moje kolezanki- chore na ane, moja psycholog i psychiatra twiedza, ze jestem młoda i skora sie \"skórczy\"... zobaczymy. Jedyna przeszkodą w niejedzeniu jest mama, wczoraj pojechała i nie bede jej widziala do swiat, zatem mam miesiac zeby glodowac... pije ochydnme herbaty, pije wode, biore psysznic, szoruje się gąbką, wcieram mnustwo kremów- garniera, takie zolte, musze jescze tylko kupic dobry peeling... zobaczymy jak to bedzie. pozdrawiam i czekam na dalsze opienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak dobrze było, że chcesz tam wrócić?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga56
może najlepiej zrobisz jak zgłosisz się do psychiatryka i poprosisz o izolatkę - dziewczyno życie ci niemiłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
a nie wystarczy,że mózg Ci sie juz skurczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×