Odpowiedz na ten temat

Czechy - dr DANIEL FURMANEK

• Leanndra 2011.12.06 [13:59]
    WITAJCIE! usmiech.gif
    Jestem zainteresowana zabiegiem powiekszenia piersi u tego doktora. Wiem, bo czytalam, ze wspaniale zmniejsza piersi, ale czy ktoras z Was powiekszala piersi u niego? Czy moge prosic o opinie? usmiech.gif Pozdr. usmiech.gif
  • Zobacz także:

• No czesc. 2011.12.06 [15:52]
    To moze ja sie wypowiem jako pierwsza,choc tenlekarz nie operowal mi piersi,a brzuch i gorne powieki.Jestem zadowolona z wyboru chirurga.Operuje fachowo i sprawnie. Na brzuchu po 2 miesiacach po operacji mam tylko cienka czerwona kreske.No i jak na nasze kosmiczne ceny w Polsce to nie ma nawet porownania.A le piersi wiem ze robi dobrze,bo Czeszki tylko do niego ida na powiekszanie.
  • Leanndra 2011.12.07 [21:10]
    Kobietki, ponawiam pytanie: ktora z Was miala powiekszanie piersi u Furmanka? usmiech.gif
  • Magdziaczek 2011.12.08 [13:35]
    Mialam powiekszone i podniesione piersi przez ciecie wokolotoczkowe. Balam sie strasznie jaki bedzie efekt, bo mieszkam w Anglii i zalatwialam wszysko zdalnie - mailowo i telefonicznie. Ale doktor nie zawiodl i moge cieszyc sie jedrnym biustem. Jednak mysle, ze najrozsadniej jest wybrac sie na konsultacje wstepna, wszystko dokladnie omowic, przemyslec, bo to jest w koncu decyzja na cale zycie.
  • k-i-kkka 2011.12.08 [20:26]
    No nie wyobrazam sobie inaczej, jak wybieranie wkladek na osobistym widzeniu sie z doktorem; zeby uniknac rozczarowan.
  • hahanek1 2011.12.09 [23:09]
    przed rokiem konsultacje w sprawie powiekszania mialam u niego w piatek, jak jeszcze byl ordynatorem. ale o uszy mi sie obilo, ze przeszedl na praktyke prywatna, wiec na pewno i grafik ma inny. najlepiej zatelefonowac albo przemailowac. z dojazdem bez klopotu, bo szpital jest 20 pare km za granica z Czechami. ja wzielam taksowke z Cieszyna (60 zl bodajze), ale tez mozna pociagiem z Czeskiego Cieszyna, sa raptem 3-4 stacje.
  • Leanndra 2011.12.10 [15:46]
    Hahanek1, a Ty co robilas u Furmanka? Powiekszalas, tak? Jestes zadowolona, napisz cos wiecej, please usmiech.gif
  • Martena74 2011.12.10 [16:37]
    Leandra jak chces sie operowac u niego to sie nie zastanawiaj kobito bo jestes w najlepszych rekach . Jak lezalam z brzuchem lezala ze mna babka juz nie najmlodsza moze cos po 50tce , czeszka narodowosci polskiej i mowila po polsku to moglysmy sobie porzadnie pogadac, mieszkala w Trzyncu czy gdzies nie daleko i mowila ze czeszki bardzom go chwala , bo ladnie biusty ibrzuchy operuje usmiech.gif Dlatego poszla do niego ,slicznie jej piersiatka doktor powiekszyl.U mnie z brzuchem tez sporo mial pracy bo mialam duza przepukline ,a mam plasciutki i blizenka cieniusienka ,ladnie sie chowa w bieliznieusmiech.gif U nas za taki zabieg jak moj musiala bym zaplacic 3 razy tyle .Takze nie czaj sie dziewczyno tylko wal jak w dym.Doktor dosc dobrze mowi i pisze po polsku wiec zawsze mozesz dopytac sie o szczegoly usmiech.gif
  • Mam takie pytanie : 2011.12.11 [12:55]
    plastyka brzucha usuwa rozstepy, bo mam ich zatrzesienie, czy tylko brzuch modeluje ?
  • i po nosie 2011.12.11 [17:48]
    Kochane , ile kosztuje u niego plastyka brzucha ?? i nie wiem czy dobrze trafilam ale na jego stronie internetowej nie ma zdjec zadnych???
  • Martena74 2011.12.11 [18:38]
    No zamiast napisac Polka z obywatelstwem czeskim to wpisalam czeszka narodowosci polskiej.Gapa.
    Ja u niego placilam20800 koron to mnie wynioslo 3700zl. Badania krwi,moczu, ekg, rentgen klatki piersiwej, konntrole po operacji, wyzywienie iopieka jest w tej samej cenie.Najlepiej wyslac do niego maila i sie popytac wszystkiego.Ja zawsze pisalam na ten adres i dosc szybko odpisywal furmanek@seznam.cz
  • i po nosie 2011.12.12 [08:55]
    Do
    Martena 74

Kochana pokazalabys mi fotki brzuszka twojego jak ci zrobil ? bardzo Cie prosze , to moj mail iza.kevin31@wp.pl
  • i po nosie 2011.12.12 [08:56]
    I dopisz mi kiedy mialas robiona ta operacje . Z gory dziekuje .
  • meezzoo 2011.12.12 [13:20]
    W jakim jezyku trzeba pisac do doktorka???????????? Po angielsu, po polsku????
  • zrob wywiad 2011.12.12 [16:11]
    Martena74 ja tez bym prosila usmiech.gif

gibonka1@o2.pl

• i po nosie 2011.12.14 [08:55]
    Martena 74

Dziekuje za twoja wiadomosc , wlasnie pruboje Ci maila napisac ale cos jest ze serwerem nie tak...bede prubowac dalej , takze sobie sprawdz.Czy moglybysmy w jakis inny sposob porozmawiac??np,gg?
  • meezzoo 2011.12.14 [16:07]
    Wyslalam do doktora maila ze zdjeciami, na ten adres z jego strony intern., ale przyszedl zwrotny smutas.gif ; i nie wiem czy ma skrzynke przepelniona, czy co???????? Sprobuje jeszcze raz, ale na ten drugi, ktory ktos tu podal.
  • jaiojsklakkk 2011.12.14 [17:04]
    właśnie- czy on mówi po polsku? i ile kosztuje powiekszenie piersi? ile za dobe w klinice??
  • surojadka 2011.12.14 [17:22]
    Mowi po polsku, bo wczoraj przed poludniem dodzwonilam sie do niego, wreszcie odebral hehe, i rozmawialismy normalnie po polsku .
  • swietny_chirurg 2011.12.14 [17:22]
    Swietny lekarz, mowi po polsku, pomniejszenie piersi okolo 23000 koron, brzuch okolo 21000 koron, doba w szpitalu 1100 koron. Wspaniala opieka, czysto, zyczliwie, a Furmanek to lekarz takze znany od trudnych przypadkow. Nie ma w Pl lepszego, a ceny 2 razy mniejsze (teraz akurat korona dobrze stoi, to poczekac troche)

• Denerwuja mnie takie 2011.12.14 [18:00]
    pytania, bo przeciez ciezko Wacpaniom i Wacpannom zajrzec na strone internetowa danego chirurga i najzwyczajniej w swiecie sie doinformowac... :? Lenistwo nie boli... :?
  • i po nosie 2011.12.14 [18:09]
    Czemu on nie ma zadnych zdjec na stronie?????
  • meezzoo 2011.12.15 [08:44]
    Hejka, dzwonilam dzis do Trzynca w sprawie konsultacji. Konsultuje w poniedzialki, w szpitalu na 3 pietrze (oddzial chirurgii plastycznej).

Tez uwazam, ze dobrze byloby, gdyby mial jakies foty przed i po na stronie. To nie swiadczy o umiejetnosciach, ale klientom znacznie pomaga w wyborze odpowiedniego lekarza.
  • ja nie rozumiem . . . 2011.12.15 [18:06]
    dr Brzuchanski jak i Furmanek nie maja zdjec na swoich stronach, ba te strony wolaja az o pomste do nieba usmiech.gif bo maja tyle pozytywnych opini na swoj temat i pracy, ze nie potrzebna im reklama. Poza tym moim zdaniem piekna strona www nie swiadczy o umiejetnosciach lekarza, a czesto nawet je tuszuje ;/ co ma sie w przypadku naszych polskich partaczy ;/ niestety ja jestem po nieudanej liposukcji ;/
  • ja nie rozumiem . . . 2011.12.15 [18:08]
    jak chcecie zobaczyc efekty pracy lekarzy zaogujcie sie na beautywpolsce, jest tam pare zdjec dziewczyn (gł. pacjentek Brzuchanskiego) jak i dziewczyn od dr Furmanka. jesli nie ma trzeba powysylac wiadomosci prywatne, zdjecia na pewno przesla usmiech.gif
  • doookladnie 2011.12.15 [20:16]
    Tez tak zrobilam starajac sie o termin pomniejszenia piersi u Furmanka i nie bylo zadnych problemow. Poza tym doktor swietnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania w mailach, trzeba tylko troche cierpliwosci, bo nie zawsze ma czas. Ale ogolnie bardzo chwalilam sobie korespondencje z nim, i chwale dotad efekty operacji.
    Pozdrawiam wszystkie pacjentki doktora usmiech.gif
  • i po nosie 2011.12.16 [08:25]
    No i na takie opinie czekalam !! dzieki ludzie za normalnosc ,wlasciewie to ja nie bylam pewna czy na dobra jego stronke trafilam , bo wlasnie mi bylo dziwne ze wszyscy maja zdjecia , galerie a on nie ,dlaatego zapytlam na forum .Ale skoro tak o tym piszecie to jest ok usmiech.gifusmiech.gif
  • khihouguvbgy 2011.12.16 [11:40]
    dziewczyny a jak dojechałyście na miejsce?
    może wie któraś na implantach jakich firm pracuje doktorek?

• Magdziaczek 2011.12.16 [17:07]
    Do szpitala "NA SOSNE", bo tak sie nazywa ten szpital w Trzyncu (to jest bardzo wazne, bo w Trzyncu sa 2 szpitale i trzeba udac sie do tego NA SOSNE!!!!), bardzo latwo dojechac.
    Szpital jest ok. 20 km za granica z Czechami, za Cieszynem. Mozna wziac taxi z Cieszyna pod sam szpital (60-70 zl). Mozna tez przejsc piechota te 500 m przez przejscie w Cieszynie i zaraz po lewej stronie macie albo taxi czeskie do wyboru, albo stacje kolejowa obok. Pociagiem z Czeskiego Cieszyna sa 3 czy 4 stacje do Trzynca. Ale szpital jest za miastem, wiec trzeba znow albo taxi, albo aytobus. Ja wybralam najlatwijsza opcje - taxi z hotelu w Cieszynie pod sam szpital i placilam 60, zl bo tak sie umowilam z taksowkarzem. Z powrotem taxi - 270 koron.

tel. do recepcji na oddzial chirurgii plast.: +420 558 309 234
    kom. do dra: +420 602 506 952

Doktor konsultuje chyba tyko w poniedzialki, ale najlepiej sie zapytac w recepcji.
    Wszystkie badania robi sie w dniu operacji od godz. 8:00. Trzeba byc na czczo, chyba ze doktor pozwoli zjesc baaardzo lekkie sniadanie. Wjezdza sie tylko na 3 pietro (BUDYNKU GLOWNEGO!! szpitala), idzie do recepcji (od windy w prawo i pozniej w lewo do koca) i oni informuja co i jak.
  • kjbiuhj 2011.12.16 [17:17]
    Magdziaczek- jesteś przekochana :* usmiech.gif a znasz może jakiś tani hotelik nieopodal szpitala? chciałabym spędzić z trzy- cztery doby w szpitalu i prawie dwa tygodnie w jakimś hotelu zanim wróce do polski. muisze wydobrzeć, bo jak już sie zdecyduje to przyjade sama pociągiem, z powrotem to samo.ej.

Trochę mnie dziwią rozbieżności w cenach. ktoś pisał, że całość kosztuje ok 8 tys. ja wyliczyla duuużo taniej. może pokijam jakieś dodatkowe opłaty? badania są dodatkowo płatne, prawda? a ten specjalny stanik i leki są już w cenie?
  • Magdziaczek 2011.12.16 [17:42]
    Co do implantow, to najlepiej zapytac doktora. Na pewno mentor, eurosilicone i jakies jeszcze.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...