Odpowiedz na ten temat

Czechy - dr DANIEL FURMANEK

• gość1234852 2017.03.20 [11:10]
    Tak korekcje powiek i lifting widziałam ale o powiększeniu piersi nie za dużo smutas.gif
  • Zobacz także:

• gośćpa 2017.03.20 [12:18]
    Ja widziałam na żywo piersi .znajoma robiła.sa piękne.swoje moge ci zaprezentować dopiero w sierpniu oczko.gif
  • Papka1234572 2017.03.21 [22:25]
    A czy ktoś jeszcze zna - widział etc efekty pracy Dr Szymczysko?
    Druga sprawa to odpisywanie Dr Furmanka - niezliczona ilosc maili przez 3 tygodnie i cisza - czy on komukolwiek ostatnio cos odpisał ?
  • goscAsia11 2017.03.22 [09:31]
    Papka.....
    Najprędzej się dowiesz wszystkiego jak zadzwonisz do ambulatorium chirurgii plastycznej w poniedziałek lub wtorek koło południa.Dr.Futmanek ma wtedy konsultacje i pielęgniarka czy rejestratora poprosi doktora do telefonu.ja tak robiłam i moje koleżanki tez.Ponaglisz to może odszuka twojego maj la.Oni zazwyczaj odpisuja tylko w wolne dni.
  • Papitka1234572 2017.03.23 [20:12]
    Niestety recepcja na oddziale juz nie udziela żadnych informacji bo pan Dr prowadzi prywatna działalność i u nich juz tylko wynajmuje a sam zainteresowany na maile nie odpowiada a telefonicznie mówi żeby pisać lub isc gdzie indziej smutas.gif
  • gość 2017.03.24 [08:35]
    Wysłałam kilka meili do dr furmanka. Na pierwszy odpisał potem juz nie :/ ma duzo pacjentek i w zwiazku z tym olewczy stosunek .polecam dr Szymczysko bardzo fajny lekarz
  • gość 2017.03.24 [08:42]
    Dziewczyny w Czechach jest dużo dobrych lekarzy.Ja też wysłałam e-mail do dr. Furmanka i cisza. Za to napisałem do Paciorka i tego samego dnia dostałam wycenę termin i badania które muszę zrobić. Dodatkowo nad kliniką mają pokoje i mogę przyjechać dzień wcześniej. Nie czekacie bo lato już tuż tuż ☺
  • goscAsia11 2017.03.24 [09:27]
    Papitka....
    Piszesz że dzwoniłaś na oddział chirurgii estet.Ja proponowałem żebyś zadzwoniła Do Ambulatorium.A to jest w innym miejscu tego budunku.Tam zawsze chętnie udzielali pomocy i to w języku polskim.SZYMCZYSKO TEZ JEST W PORZADKU.
  • goscAsia11 2017.03.24 [09:35]
    ...albo dr.Brzuchanski ordynator koleżanka go chwalili robił jej brzuszek.
  • gośćpa 2017.03.24 [10:14]
    Olać furmanka .brzuchanski ma długie terminy a szymczysko juz na końcówkę sierpnia .dzwoncie pytajcie oczko.gif w cleopatra clinic niby tez cenowo podobnie ale jak chciałam sie umówić to wycenili na 2600 euro.:/
  • gość 2017.03.24 [15:09]
    Dziewczyny w Czechach jest dużo dobrych lekarzy.Ja też wysłałam e-mail do dr. Furmanka i cisza. Za to napisałem do Paciorka i tego samego dnia dostałam wycenę termin i badania które muszę zrobić. Dodatkowo nad kliniką mają pokoje i mogę przyjechać dzień wcześniej. Nie czekacie bo lato już tuż tuż ☺
  • gość 2017.03.24 [20:21]
    Kurcze, w takim razie jest różnie. Ja pisałam do doktora Furmanka pierwszego maila w drugiej połowie lutego, odpisał mi na dwa maile po tyg czekania, na 2 marca miałam osobistą konsultscję, a 10 kwietnia mam operację.
    Ja mam tylko pytanie dot. podpisywania zgody na operację- czy wszystkie dokumenty są w jezyku czeskim? O ile rozumiem co mówią, tak nie potrafię przeczytać po czesku. Jeśli nie jest napisane po polsku/angielsku, a oni jedynie mówią, to skąd mam pewność jaka jest treść usmiech.gif
    Pozdrawiam
  • gość 2017.03.24 [20:54]
    Witam czy ktoś zmniejsza piersi u dr Furmanka jaki koszt juz robiłam u niego brzuch i wszystko było ok ale komunikacja z doktorkiem no cóż
  • gość 2017.03.24 [20:56]
    Gość który pyta się o dokumenty także nic sid nie martw wszystko mają w języku polskim
  • gość 2017.03.24 [21:39]
    Dzięki serdecznie Kochana za odpowiedź usmiech.gif
    Pozdrawiam
  • Papka1234572 2017.03.25 [00:25]
    Ja niestety pisałam ogromna ilosc maili i cisza ... Nie wiem co juz z tym począć smutas.gif
  • gośćpa 2017.03.25 [13:26]
    Szczerze ? Daruj sobie ja tez wysłałam naprawde duzo meili i dzwoniłam zapytać .czekalam na odpowiedz dwa miesiące i nic.moim zdaniem dr furmanek odpowiada tylko na niektóre meile. Ja zadzwoniłam do ambulatorium poprosiłam o przyłączenie do dr Szymczysko i odrazu umowilam sie na konkretny termin. Wypaytal o wszystko .bylam na konsultacji .przekechalam 600 km ale uważam ze warto było .termin mam na 10 sierpnia .musze tylko zrobic usg piersi reszta badań na miejscu rano i rozmowa z anestezjologiem.tam każdy mowi po polsku. Szymczysko mnie wysłuchał idoradził .mily lekarz.wycenil wszystko na 52 tys koron .dlugo pracował z brzuchanskim .zadzwon zapytaj i daruj sobie furmanka skoro nie odpisuje to juz nie odpisze.niektore dziewczyny maja odpowiedz tydzien poZniej Maks .pozdrawiam
  • gość 2017.03.26 [12:41]
    Ja co prawda dostalam szybka odpowiedź, ale kolezanka, ktora pisala o zmniejszenie nie otrzymala w ogole.
    Czytalam gdzies na forum, ze dr ma tyle chetnych klientek, ze wybiera sobie pacjentki, poniewaz i tak wszystkich nie bylby w stanie zapisac na termin.
    Ale nie ma co się martwic: swietne opinie ma dr Paciorek i dr Szymczysko usmiech.gif
  • dorot19777 2017.03.27 [07:15]
    chciałabym porozmawiać z jakąś dziewczyną która zmniejszała piersi może to być dr Furmanek czy inny proszę pisać na maila dorot1977@wp.pl
  • PaulinaSzczytno 2017.03.27 [22:10]
    Witajcie, wysłałam bardzo bardzo dużo maili do Dr Furmanek i trochę rozczarowało mnie to iz nie odpisał - ok może jest dobry - może inni sa tez dobrzy ale nie zyskali tak dużego rozgłosu na portalach społecznościowych jak Dr Furmanek a niczym mu nie ustępują .... Ogólnie wolałabym odpowiedz typu "brak terminów" etc niż kompletny brak szacunku dla potencjalnego pacjenta ... No ale cóż czeski "Dr Szczyt" najwidoczniej obrósł w piórka i może nie liczyć sie z pojedynczymi pacjentkami ... A selekcja kogo zrobi a kogo nie to wewnętrzne kryterium Dr.
    Szkoda ... no ale cóż ... Sa inni tez znakomici fachowcy ...
  • gość 2017.03.28 [10:20]
    W
  • gość 2017.03.28 [10:23]
    Hej dziewczyny ! Od jakiegos czasu sledze to forum...ja mam termin na 5 czerwca dzwonilam w lutym w marcu doktor Furmanek odpisal w sprawie terminu zaliczki itp czekalam bylam cierpliwa.Mam do Was pytanie czy nie wiecie jak dostac sie z Katowic do jego klinkiki ? Moze ktoras z Was jechala lub bedzie jechac z katowic ??? Pozdrawiam
  • Brzuchata ona 2017.03.28 [11:21]
    Hej dziewczyny. Mam pytanko, czy dr Paciorek i dr Szymczysko ceny zabiegów mają w podobnych cenach jak dr Furmanek?
    Ja również nie mogę doczekać się na odpowiedź od Furmanka, a bardzo mi zależy na plastyce brzucha, bo jego wygląd zniszczył już połowę mojego zycia i marze o operacji.
  • gość 2017.03.28 [15:20]
    Hej gość, ja mam termin na 10 kwietnia. Tez jade z Kato- droga mega prosta, ok. 1h- kieruj się w stronę Cieszyna (zwykly gps z telefonu dal bez problemu radę oczko.gif
  • goscAsia11 2017.03.28 [16:06]
    Gość z 10.23
    Do Trynca gdzie pracuje Dr.furmanek i inni w szpitalu./klinika ''SOSNA''dostaniesz się z Katowic z pl.Andrzeja Busem za14zl do polskiego Cieszyna..potem można dojechać za 10euro albo za 60zl taxi z tego miejsca gdzie wysiadziesz...albo przejść na czeska stronę 20 minut na nogach i w czeskimCieszynie zaraz masz autobusy do Trynca za grosze.Powodzenia
  • goscEwe 2017.03.30 [08:54]
    Hej dziewczyny. jak tak sledze to forum to nasuwa sie jeden wniosek- wszystkie macie problem z kontaktem z dr Furmanek. nie odpowiada na @ , ciezko uchwytny telefonicznie, itp. jakies 4 msc temu tez mialam ten sam problem- i wiecie co , po 4 @ i 3 telefonach do szpitala poddalam sie... a wiecie czrmu- bo stwierdzilam , ze jesli Pan Dr teraz tak lekcewazy to co bedzie , jesli przed operacja pojswia sie wazne pytania lub nie daj boze po operacji powiklania lub inne dolegliwosci??? poza tym jesli Pan Dr nie ogarnia @ i spraw personalnych to powinien zatrudnic asystentke, a skoro tego nie robi to niezly z niego sknerus!!! po milczeniu Furmanka stwierdzilam ze to Pan Dr powinien zabiegac o pacjentow i skoro sie nie odzywa nie jest on godzien tego , zebym wiecej pisala. i tak szukajac dalej w internecie znalazlam klinike plastyczna w Czechach z prawdziwego zdarzenia Perfect Clinic w Pradze., gdzie kontakt telefoniczny nawet w jexyku polskim jest natychmiastowy. po wyslaniu zdjec i opisu po 2 dniach dostalam wycene i termin operacji na Abdominoplastyke. 8 Marca bylam operowana przez Dr Lukas Frajer. Jestem bardzo zadowolona. Fakt operacja jest troche drozsza niz u zFurmanka, ale dziewczyny za dobre warunki w klinice i fachowa obsluge ( jezdza tan celebryci Czescy) warto dac wiecej. tym bardziej, ze operacje robi sie raz no moze dwa razy w zyciu, tsk wiec lepiej oddac sie w zaufane rece, gdzie przy okazji wszyscy w klinice sa dla Ciebie bardzo mili, pomocni i dostepni telefonicznie. jeszcze raz wielkie dzieki Perfect Clinic
  • gość 2017.03.30 [13:08]
    To, ze jest drozej wcale nie swiadczy o tym, że lepiej oraz, że u Furmanka nie ma super warunkow, a personel to gbury. U Furmanka jest tak dużo chętnych, że ma problem z samym umawianiem. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny ze swoimi pacjentkami, nie zdazylo mi się żeby dr nie odebrał po 1-2 sygnale.
    Pozdrawiam
  • Papka1234572 2017.03.30 [13:10]
    Zgadzam się z poprzednią koleżanką iż kontakt jest ważny i podejście do pacjenta - napisze nawet więcej dla zainteresowanych: pojechałam do klinki Pana Dr Furmanka w czasie jego konsultacji w Koprivnicach jako iż mam bardzo blisko --- wchodzę na oddział --- mówiąc na recepcji o co chodzi (dodaję iż mogę poczekać aż nikogo nie będzie aby nie przeszkadzam ewentualnym zapisanym--chcę tylko ustalić termin konsultacji którego mailowo i telefonicznie nie mogę otrzymać od dłuższego czasu) - 2 metry ode mnie Pani wchodzi do gabinetu informując iż stoję za drzwiami i co słyszę ---głośne krzyki na niewinną niczego kobietę...po wyjściu Pani cała zaczerwieniona informuje mnie iż nie ma szans aby Pan Dr Furmanek w ogóle wyjrzał za drzwi i żebym miała szansę na 2 minutową rozmowę w celu umówienia jakiegoś terminu. Tak więc od dzisiaj .....daruję sobie takiego profesjonalistę który nie raczył podnieść tyłka aby odpowiedzieć mi dosłownie na jedno pytanie: kiedy ma jakiś wolny termin? Jak widać fach w ręku nie idzie z kulturą osobistą i poszanowaniem dla "klientki" która chcąc nie chcąc za wszystko płaci a nie robi zabiegu w ramach NFZ oczko.gif
  • gość 2017.03.30 [19:58]
    Cześć dziewczyny. W przyszłym tygodniu mam operacje powiekszenia piersi u Furmanka. Jade 200km, czy po operacji bede w stanie sama prowadzić auto żeby wrocić do domu?
  • gość 2017.03.30 [22:05]
    Noo raczej nie bardzo ://

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...