Odpowiedz na ten temat

Czy któraś robiła sobie mezoterapię???

• taka sobie jedna kobieta 2007.05.28 [09:06]
    Proszę powiedzcie czy widac jakąs róznice?
  • Zobacz także:

• FRI 2007.05.30 [09:06]
    TEż CHCIAłABYM WIEDZIEć
  • wieczor majowy 2007.06.02 [22:27]
    tak robilam i odradzam.
    Robilam w Gdansku bol okropny rezultat zaden

• taka sobie jedna kobieta 2007.06.04 [11:13]
    tyle pisza o tej mezoterapiipechowiec.gif a jakie znacie zbiegi, któr daja efekt?
  • a ile 2007.06.04 [16:28]
    DO WIECZóR MAJOWY
    A ILE KOSZTOWAł ,W JAKIM SALONONIE, JAK MOżESZ NAPISZ COś WIęCEJ
  • vezezia 2007.06.19 [22:00]
    Dwa lata temu robiłam mezoterapię igłą i owszem pomogla, ale bnardzo bolało i musiałam sobie sama w domu rozmasowywać i trochę też spuchlo. W tym roku zrobiłam za dużo mniejsze pieniądze mezoterapię bezigłową NNM i jest dużo lepsza bo nie boli i ma dodatkowo laser i poza tym efekt był lepszy i szybszy.
  • marakesz 2007.06.23 [23:26]
    Najlepszy jest w Studio Urody Q10 Piekary Sląskie.
  • maruletka 2007.06.27 [09:04]
    dziekuje za odpowiedxusmiech.gif
  • mam takie pytanko 2007.06.27 [10:04]
    czy mezoterapia beziglowa ujedrnia skóre na twarzy?
  • kamajo 2007.06.29 [22:24]
    Mezoterapia bezigłowa opłaca się! Przez całe życie walczyłam z cellulitem, który miałam okropny. Jestem szczupła ale miałam okropną pomarańcze. Kupowałam średniej klasy kosmetyki na cellulit i wydawałam miesięcznie ok 100 zł. Nie zarabiam dużo, pracuje w szkole na stażu i nie mogłam sobie pozwolić na super zabiegi. Aż w końcu zmęczona walką z wiatrakami za namową mojej mamy, która odnalazła mi gabinet bezigłowej mezoterapii poszłam na konsultacje i bardzo się napaliłam na zabiegi. Płatność rozłożono mi na dwie raty. Efekty super! Widoczne juz po 4 zabiegu. Przeliczyłam i stwierdziłam że to wcale nie tak drogo i przede wszystkim jest efekt. Nie mam już cellulitu! To byla inwestycja która`się opłaca.
  • mezoterapia bezigłowa 2007.07.02 [14:04]
    jest swietna na cellulit ale nie zastapi mezoterapi igłowej przeciwstarzeniowejusmiech.gif
  • najgorzej jak ktos 2007.07.04 [10:05]
    próbuje cos zareklamować na siłejezyk.gif
  • najgorzej jak ktos 2007.07.04 [10:06]
    a Ty Dolores jesteś dermatologiem? czy tylko sprzet obsługujesz?smiech.gif
  • Doloress1 2007.07.04 [23:22]
    A ty myślisz że dermatolog jest gwarancją sukcesu i wie wszystko? Próbuję was nakierować na właściwe zabiegi, bo mam z tym styczność na co dzień i widze efekty , w przeciwieństwie do dermatologa , ktory bierze kase za konsultacje , a dalej pacjentem zajmuję się ja, więc się tak nie podniecajcie tym czy robi to dermatolog czy kosmetolog czy kosmetyczka , bo tak na prawdę robi to maszyna i b.skuteczne środki które wtłacza,a nie pan doktor Iksiński, który wszyskto wam wciśnie , bo się podniecacie, że to wam przecież lekarz powiedział.
  • do doloress 2007.07.05 [11:16]
    sama widzisz, nie robisz mezoterapii igłowej i nie jestes w stanie oceniac tak jak dermatolog , który zabieg daje lepsze efekty.
  • Doloress1 2007.07.05 [23:19]
    Owszem wiem która mezoterapia daje lepsze efekty, bo widze pacjentki po jednej i po drugiej. Lekarz stosuje głównie mezoterapie igłowa, bo jest na niej najlepsze przebicie 12 groszy igła i środek, a jak wyczai że pacjentka boi sie ostrzykiwań to kieruje ją na bezigłową, a tam nakłady sa juz większe to i ZYSK mniejszy. Mało który lekarz ma aparat do bezigłowej to chwali to co ma, więc może nie słuchajcie tak slepo co wam lekarze mówią bo nie sa wyrocznią .
  • kamajo 2007.07.06 [23:27]
    To po co kupił sprzęt do mezoterapii bezigłowej skoro igłowa jest lepsza? taki sprzęt na pewno swoje kosztuje? Czegoś tu nie rozumiem. Wiec Dolores ma racje poleca to na czym ma lepszy biznes. Normalne, samo życie!
  • igłowa jest dla tych 2007.07.09 [09:48]
    ktore boja sie bólu.
  • botox addict 2007.07.20 [22:29]
    Doloress ma racje! Wydaje sie wam że lekarze wszystko wiedza najlepiej, a to nie prawda! Oni tylko wiedza jak wołać pieniądze. Osadzacie zupełnie niesprawiedliwie kogos kto chce wam dać radę z jakich zabiegów korzystać żeby mieć efekt. Lekarze nie posiadaja absolutnie żadnego podejscia do klienta, robią wszystko każdemu kto tylko chce a wy wciaz żyjecie w dziwnej społeczności w której lekarz to wyższa klasa która wszystko wie. Jakie to żalosne!

Do Doloress!
    Nie przejmuj sie to snobki, które podwyższaja swoje ego bo obsługuje je lekarz. Też zrobiłam w tym roku bezigłową i jest o wiele lepsza niż igłowa apoza tym jaki KOMFORT!!
  • seashell 2007.07.21 [23:04]
    popieram, popieram zupełnie!!
  • vienna35 2007.07.22 [12:59]
    Również popieramusmiech.gif Jestem wlaśnie po mezoterapii bezigłowej i dziękuję Amerykanom,że wynaleźli taką cud maszynę. Są efekty!Polecam, jak ktos boi sie bolu.
  • wizzair 2007.07.22 [18:07]
    A ja zaczynam bezigłową od jutra.Długo czekałam na termin. Już nie mogę się doczekać efektów! Mam nadzieję że w tym roku nie bede musiała spacerowac po plaży z pareo!
  • CelluShock 2007.07.24 [10:10]
    A czy ktoras cos wie na temet aparatow do mezoterapi i elektrolipolizy sprzedawanych w aptekach we wloszech...cena nie jest bardzo wysoka i jesli efekty bylyby zadowalajace ...Aparat zawiera ultradzwieki, mezoterpaie elektrodzwiekowa , elektrolipolize i laser light. Aparat nazywa sie CelluShock.
  • marlynrosesurgeon 2007.07.28 [23:40]
    A stwierdzenie ILE NABIERZESZ do strzykawki tyle podasz mowi samo za siebie. Wstryzkujecie jak najwiecej zeby zarobic, choc wszyscy wiemy ze organizm moze sobie poradzic tylko odpowiednia dawka podawana systematycznie.
  • a to ciekawe 2007.08.03 [10:59]
    smiech.gif bo panie, które pracuja w gabinecie dermatologii estetycznej odradziły mi beziglowa na korzyść iglowej i ciesze sie że posłuchałam, bo jestem po 4 zabiegu i super efektusmiech.gif ale kazdy niech robi co uwaza.
  • Jestem po bezigłowej 2007.08.03 [21:27]
    i to jest naciąganie. Na wielu topikach jest silnie reklamowana bezigłowa. I ja się na to dałam nabrać. TO JEST JEDEN WIELKI KITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT> Czuję się oszukana. Bo to nie działa. Robiłam pod oczy zawsze igłową i byłam zadowolona, ostatnio 1 zabieg co 2 miesiące i było super. Dopóki nie naczytałam sę na tych topikach jak super działa ta bezigłowa i jestem wściekła bo to nie działą. jest to oszustwo jak zabieg u kosmetyczki. Myślę, że reklamuje to producent czy dystrybutor. Ciśnie mi się na język , że jest to s...., oszukiwanie ludzi. Ktos kto chce na tym zarobić i tak będzie wypisywał jak nie Viki po angielsku to niby inna , ale w rzeczywistości to jest oszustwo. I podejrzewam, że tak zostanie. Jak ktos nie ma co robić z kasą, to może zanieść do mezoterapii bezigłowej. Takie są moje wrażenia.
  • markiewka 2007.08.03 [23:36]
    Moze odnosisz złudne wrazenia. Nie sadze żeby dystybutorowi chciało sie siedziec na forum i pisac cos o swoim sprzecie.Oni nie potrzebuja takiej reklamy i pewnie maja to gdzies.Ja znam wiele osob zadowolonych z mezoterapii bezigłowej i sama do nich należe, i nie twierdze ze bezigłowa jest lepsza a igłowa gorsza, stwierdzam tylko że efekty sa takie same wiec po co sie kłuc igla. To jest dokładnie to samo tylko jest inne medium podawania srodka wiec nie moze nie działac!!Nie przesadzaj!
  • dziewczyny w bezigłowej 2007.08.06 [09:39]
    nie ma kwasu hiularynowego!!!!!! Bezigłowa jedynie poprawia mikrokrązenie.
  • DZIEWCZYNY W BEZIGŁOWEJ 2007.08.07 [22:16]
    JEST KWAS HIALURONOWY, POPRAWIA MIKROKRĄŻENIE, MOCNO NAWILŻA I SPŁYCA ZMARSZCZKI.
  • W BEZIGŁOWEJ 2007.08.07 [22:17]
    JEST KWAS HIALURONOWY, POPRAWIA MIKROKRĄŻENIE, MOCNO NAWILŻA I SPŁYCA ZMARSZCZKI.
  • W BEZIGŁOWEJ 2007.08.07 [22:18]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...