Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najgorsza_decyzja

Czy któraś z Was miała powikłania po wstrzyknięciu botoksu?

Polecane posty

Gość najgorsza_decyzja

Przez powikłania po tym świństwie cierpię już od dwóch miesięcy, mimo, że zabieg wykonywał doświadczony lekarz, który kilkanaście lat prowadzi klinikę medycny estetycznej. Zdecydowałam się po długim namyśle i szukaniu odpowiedniego specjalisty. Dawka była mała, wszystkie pozabiegowe zalecenia wypełniłam, wybrałam najmniej ryzykowną okolicę - "lwią zmarszczkę". Przez tydzień po zabiegu miałam bóle głowy, ciągłe, z różną intensywnością, pierwszego dnia tak silne, że zwymiotowałam śniadanie. Bałam się, że trucizna przedostała mi się do krwi. Czwartego dnia skóra na całej twarzy tak się napięła, że przy silniejszej mimice - śmiechu lub płaczu, myślałam, że pęknie! Dzień później opadły mi powieki. Teraz zmagam się bólami gałek ocznych, opuchlizną, podkrążeniami, a przede wszystkim nierównym opadnięciem powiek. Nie dajcie sobie wmówić, że to bezpieczny zabieg! I to nie jest tak, że jak efekt nam się nie spodoba, to przecierpimy kilka miesięcy i nie będzie śladu. Pracę sparaliżowanych mięśni przejmują inne, które powodują nowe zmarszczki w miejscach, w których nigdy by się nie pojawiły. Już wiem, że się ich nie pozbędę. Modlę się tylko, żeby odzyskać swoje oczy - jasne, wypoczęte i ładne - takie, jakie były przed. Czy którejś z Was udało się przejść przez coś takiego ze szczęśliwym skutkiem? Jeśli tak, jak wyglądał powrót do zdrowia? BOTOKS TO NAJGORSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli moje pytanie Ciebie urazi to przepraszam ale muszę go zadać, kto Ciebie tak urządził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co moja koleżanka wstrzykiwała botoks w jakims gabinecie kosmetycznym i rzeczywiście powikłania były, opadała jej powieka i miała zawroty i bóle głowy. Okazało się że podano jej zbyt dużą dawkę. DLatego ważne jest by nie iść byle gdzie, a wybrac porządną , profesjonalna klikę. Ja miałam wypełniane zmarszczki w klinice Dermed w Łodzi u Dr Doroty Żukowskiej. To pewne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
No i znowu zaczynają się reklamy... Dobre gabinety SIĘ NIE REKLAMUJĄ. Liczę, że jednak odezwie się ktoś z podobnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×