Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia 999

czy mozna poprawic wade zgryzu u doroslego bez aparatu na stale ?

Polecane posty

Gość asia 999

jw PS mam 29 lat, nie chodzi mi o idealny zgryz ale o korekcje zeby zapobiec problemom medycznym i pogarszaniu tego co mam (pogodzilam sie z tym co mam, nie jest to moj kompleks, ale naturalnie, nie chce zeby bylo gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadffwe
Bez aparatu tzn jak to sobie wyobrażasz? Młotkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 999
sorry, temat mial isc do dzialu "ZDROWIE I URODA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyh
Moja ortodontka powiedziała szczerze - w tym wieku nie ma szans. Aparat ruchomy tylko dla dzieci, ewentualnie jak ktoś ma bardzo małą wadę i chce się długo bawić, ale wadę typu jeden ząb trochę przesunąć bo np jest mała szpara pomiędzy jedynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadffwe
Jw, ruchomy jest nic nie wart. Dlaczego nie chcesz stałego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Teraz sa przezroczyste aparaty, wenwnetrzne, z ceramiki. Napewno cos wybierzesz. Ja nosilam wewnetrzny i oprocz problemow wymowy absolutnie nic nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Twoja ortodontka nie ma racji. ja sobie naprawiłam zgryz w wieku 34 lat aparatem ruchomym. Trzymałam tylko nocą. Jest tylko jeden problem, że to nawraca i trzeba co jakiś czas znowu nosić. Aha, ja nosiłam do momentu aż uznała, że jest ok jakies 3 lata. Może to i od wady zresztą zalezy. ja miałam ściśnite zęby bardzo, wiesz takie "co jeden to wystąp" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Dziewczyno miałam oooogromny kompleks na tym samym tle. Jako dziecko nosiłam ruchomy bez efektu. Potem kiedy miałam 21 lat znów ruchomy, nie tylko że nic to jeszcze straciłam zęba (nie będę opisywać jak, bo to nudne) w wieku28 lat założyłam stały. Dól zdjęlam po półtora roku noszenia ale góre dopiero po 7 latach. To skutek oddania się w ręce ortodontki -partacza. Po czterech latach od założenia znalazłam nową ortodontkę, pięknie mi wszystko naprawiła. I wiecie co? Nawet gdybym wiedząc jak to wszystko ma wyglądać i ile trwać, miała jeszcze az podjąc decyzję to nie wahałabym się ani chwili. Miałam w nosie gadki wszystkich dookoła,że to wcale tak nie widać tej wady zgryzu. Mam teraz piękny uśmiech i mam coś ładniejsze niż wtedy gdy miałam 20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchomy a wlasciwie ZDEJMOWANY aparat przeznaczony jest dla osob ktore sa jeszcze w okresie wzrostu, czasem pomimo leczenia aparatem zdejmowanym trzeba kontynuowac leczenie aparatem stalym. Ladne kolory gumek sa do aparatow wiec mozna sobie wybierac, pod kolor oczu tudziez szachownica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiruuuuKisiel
Ja na twoim miejscu wybrałabym się do ortodonty!Czemu nie chcesz załozyc aparatu?przecież to nic strasznego!!Ja mam od roku przezroczysty i jest super!Nie narzekam!Z niecierpliwością czekam na jego zdjęcie bo jestem mega ciekawy efektu końcowego!A jestem pod opieką pani dr Iwony Gnach-Olejniczak gdyż tylko ona we Wrocławiu podjeła się mojego leczenia ortodontycznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×