Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liposukcja

czy robił ktoś liposukcję u dr Marcina Wiatroszaka?

Polecane posty

Gość liposukcja

Wybieram się do niego na liposukcję anie znam nikogo kto by cos u niego robił, proszę o każdą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,rok temu Dr Wiatroszak robił mi redukcje piersi.Bardzo jestem zadowolona z efektów no i wspaniałe podejście do pacjentki.Bardzo dobry fachowiec i sympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcja
Dziękuję, a gdzie robiłaś? Ja bardzo sie boje choć to tylko liposukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcja
przez pomyłkę napisałam, ze będe robić liposukcję, a ja będę robić u niego lipolizę. Proszę o opinie, nawet jeśli robiłyście u niego cokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joshinnnka
Ja słyszałam duzo pozytywnych opinii na jego temat.Nawet jakoś niedawno czytałam ze bedzie miał nowy gabinet we Wrocku przy ul. Róży Wiatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbcd
Do Wiatroszaka mozesz spokojnie iść na zabieg, ma bardzo dobre opinie, które moge potwierdzić. Do tego bardzo fajny, ciepły lekarz. Byłam u niego na Róży Wiatrów w ESTmedica we Wrocławiu kilka dni temu. Robiłam "tylko" botoks co prawda, ale widać, że dobry fachowiec, bardzo się stara i żyje swoją pracą, efekty tez już widzę. Tam na Róży Wiatrów jest nowa jego klinika i jest boska jeśli chodzi o wygląd, od wejścia byłam w szoku że tak odjazdowo i z gustem może wyglądać gabinet lekarski. Ciężko się było tylko dodzwonić, zeby umówic zabieg, poza tym polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_packa
;))) załóż sobie oddzielny watek bo nijak Twoja wypowiedz ma sie do tej.No chyba ze obaj sa jedna i ta samą osoba.Ale z ciekawosci patrzac z rankingi Wiatroszak jest znacznie wyzej. Nie podpinamy się pod watki załozone przez prawdziwe pacjentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillka34
Odśieżajać wątek mam pytanie, czy ten lekarz wykonuje jeszcze ten zabieg ? Czy moze ktoś z Was orientuje sie jaka jest cena liposukcji ? Chodzi o uda i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkam
Hej! U Wiatroszaka bede robic liposukcję kolan, jestem juz po konsultacji. Czy ktoś ma doświadczenia z tym doktorem? Faktycznie jest taki dobry jak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna671
Do Karinkam I jak poszlo? Mialals robiona liposukcje kolan? Ja tez sie zastanawiam nad kolanami i lydkami i tez wlasnie nad Dr Wiatroszakiem. Daj znac czy robilas i czy bylas zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaczek
Ja robiłem liposukcję brzucha i jestem bardzo zadwolony. Więcej stresu jak bólu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, byłem u dr Wiatroszaka i wszystko jaknajbardziej w pożadku. Co prawda jeszzcze mnie boli klatka poniewaz miałem ginekomastię ale podejscie lekarza a przede wszystkim dziewcznyn super. Polecam Klinike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całego świata nikt nie uszczęśliwi! Doktor był wspaniałym lekarzem i człowiekiem. A zeby rzucać takie oszczerstwa na zmarłego to trzeba mieć niezły tupet! Czy Pani była przy jego śmierci zeby tak mowić?! Jestem wstrząśnięta brakiem taktu u niektórych osób............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Wiatroszak
Żadna z negatywnych opinii nie złożyła oficjalnej reklamacji do Kliniki.Wypowiadanie się i ocenianie Doktora po jego śmierci świadczy o odpowiednim poziomie takiej osoby.Stosowne kroki prawne zostały podjęte w powyższych opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłam reklamacje i do tej pory moja sprawa jest niedokończona !!! Bo niby teraz w jaki sposób skoro lekarza moe ma ?!! Bo gdyby był to sprawa była by juz w sadzie za oszpecenie mnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×