Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym wypełnić policzki tak jak mają celebrytki?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu nie jestem zadowolona z wyglądu swoich policzków, z wiekiem opadły i troche się rozpuściły, a ja zawsze miałam dość duże policzki i mi ich brakuje, poza tym wiek moim zdaniem najbardziej widać po policzkach, ciekawa jestem czym wypełniają policzki tzw gwiazdy, bo mają takie ładne krągłe policzki, duże większe niż kiedy były młodsze, np Tadla, Baar, Szulim, właściwie to prawie każda... Czy to są implanty policzków, własny tłuszcz, kwas hialuronowy czy jeszcze coś innego? Niby np po podaniu kwasu pod kość jarzmową, jako wypełnienie policzka twarz się poszerza, a one nie mają poszerzonych twarzy tylko ładny okrągły policzek? Więc co to jest? Na pewno nie są to ich własne kości policzkowe, skoro kilka lat temu kiedy były młodsze miały mniejsze policzki, to irracjonalne... Pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policzki możesz powiększyć na kościach policzkowych, z przodu lub tu i tu. Tylko z przodu moim zdaniem jest najladniej. Możesz wypełnić tj napisałaś kwasem, tłuszczem, implantami. Z implantami widziałam jedna dziewczynę na żywo. Wygladała bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co maja dokładnie gwiazdy? Nie ma reguły. Napewno różności wymienione wyżej. Nie każda ma to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a TY sobie włóż watę ..jakie będziesz miała piękne poliki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przy implantach policzków, to chyba też bardzo zmniejszają się oczy? tak mi się przynajmniej wydaje, bo jednak sporo unosi się ta okolica policzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W policzkach ładnie zachowuje się Radiesse i kwas hialuronowy - niestety wszystko zależy od ilości umieszczonego preparatu - więc koszt zabiegu jest wymierny do ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przed 30-tką i widzisz już pierwsze oznaki starzenia ? Chciałabyś, aby Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie przez długi czas? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virago
ja polecam tzw volumę czyli wypełnienie policzków kwasem hialuronowym.Raz na rok wykonuje ten zabieg aby moje poliki nie opadały i zawsze jestem zadowolona z efektu .Zabiegi zawsze wykonuję w klinice beautymed dr. mirackiego .Są wykonane zawsze profesjonalnie ,szybko i przede wszystkim zawsze jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Miracki juz nie wie gdzie ma sie biedak reklamowac z tym samym tekstem na kilku watkach.... :-omasakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej radziłabym Ci najpierw spróbować z czymś, co nie jest na stałe żeby zobaczyć czy efekt będzie Ci pasował. Poszukaj gabinetu co robi wypełnienia Regenyalem. Efekt utrzyma się przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×