Odpowiedz na ten temat

Depilacja laserowa klinika estetica

• Jolantakik 2016.12.27 [10:56]
    Zamierzam iść na zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu do kliniki estetica, czy ktoś mógłby mi doradzić jak jest w tej klinice, czy dobrze robią zabiegi, czy szukać innej kliniki, która zrobi mi taką depilacje? mam możliwość tylko na terenie Wrocławia, a znajomi mi polecali akurat tą klinikę.
  • Meva80 2016.12.28 [10:48]
    Hej, ja tam robiłam zabieg mezoterapii i do tej pory jestem zadowolona, więc nie widzę przeciwwskazań byś tam poszła, klinika estetica ma dużo dobrych opinii.
  • Mary666 2016.12.29 [10:50]
    Byłam w tej klinice na ulicy Słowiańskiej we Wrocławiu, laser znakomity usmiech.gif poczytaj może jeszcze wszystko o tym zabiegu na stronie tej kliniki http://klinikaestetica.pl/depilacja-laserowa/ depilacja laserowa potrafi działać cuda, tylko zabieg warto co jakiś czas powtarzać.
  • ela32 2017.01.04 [13:32]
    ja polecam tą klinike estetica, depilacje laserową nóg zrobili szybko i stosunkowo niedrogo, jeszcze później drugi raz powtarzałam zabieg po jakimś czasie
  • marylla26 2017.01.09 [13:23]
    a jak tam z makijażem permanentnym? szukam jakiejś kliniki dobrej gdzie mi to zrobią porządnie bo kiedyś natknęłam się na jakiegoś lipnego fachowca i nie byłam zadowolona z zabiegu. Mieszkam w okolicy Wrocławia i chętnie się tam wybiorę do kliniki estetica jeżeli warto, jakieś opinie jeszcze? moja fryzjerka mówiła, że dużo ludzi chwali tą klinike
  • Martaska 2017.01.10 [11:11]
    Wtrącę się do tematu usmiech.gif makijaż permanentny robiłam w klinice estetica, ale w ich oddziale w Krakowie, generalnie poszło bardzo dobrze, makijaż utrzymał się nawet niż zakładałam. Myślę, że możesz tam iść jak jesteś z okolic Wrocławia.
  • Asiah33 2017.01.16 [10:37]
    Jakieś opinie jeszcze co do tej kliniki? czytałam sporo pozytywnych wypowiedzi w internecie o tej klinice, a zastanawiam się nad zrobieniem tam depilacji
  • gość 2017.01.16 [13:53]
    Moim zdaniem bardziej opłaca się robić depilację laserową w domu. usmiech.gif Mam urządzenie Philips Lumea - jest rewelacyjne. Włosy odrastają dużo słabsze, a sama depilacja jest przyjemna.
  • Majatob 2017.01.17 [11:37]
    Taka depilacja "Domowa" poprzez depilator to nie to samo, po zabiegu w klinice są rewelacyjne efekty i to długotrwałe. Co do kliniki estetica to mogę się podzielić pozytywną opinią, robiłam tam zabieg w zeszłym roku w Krakowie i potem jeszcze po pewnym czasie go powtarzałam, efekty są widoczne i długotrwałe.
  • gość 2017.01.31 [22:21]
    Ja zdecydowanie polecam klinikę http://www.esthe.pl/ - chodzę tam na depilację i efekty są bardzo fajne. Skóra pozostaje gładka przez naprawdę długi czas.
  • gość 2017.02.01 [19:47]
    Ja korzystam z depilatora IPL marki panasonic, nie opłaca się chodzić na zabiegi depilacji laserowej do kosmetyczki. jezyk.gif
  • gość 2017.02.16 [12:46]
    Moja siostra była taka mądra i sobie to kupiła.... na jej rodzaj włosa to nie działa. Ja dla tego nie wydaje kasy na te pierdoły i idę do profesjonalistów. Raz się wyda pieniądze i po sprawie do końca życia. Ja skorzystałam z fajnej oferty gabinetu http://www.laserestetic.pl/.
  • justynaania 2017.02.21 [01:02]
    Robiłam w tej klinice depilację bikini laserem także wszystko miałam wykonane profesjonalnie na pewno jeszcze ich odwiedzę
  • sabinaaw 2017.02.24 [16:04]
    Ja nie robiłam w tej klinice depilacji, ale za to robiłam Lipolizę iniekcyjną. Mogę w 100% stwierdzić że naprawdę znają się na tym co robią. Zabieg miałam wykonany profesjonalnie, a co najważniejsze widać efekt
  • pamelakojder 2017.02.28 [00:33]
    Robiłam tam depilację laserową na nogach. Na chwilę obecną z efektu jestem zadowolona zobaczymy jak długo efekt się utrzyma, no ale widziałam, że dużo osób poleca
  • loonia999 2017.03.28 [22:25]
    Szkoda, że masz możliwość wykonania zabiegu tylko we Wrocławiu, bo ja mam godne polecenia miejsce ale w Warszawie - http://www.esteti-med.pl. Robiłam tam laserem nogi i bikini. Chodzę na różne zabiegi do różnych salonów, ale to w jaki profesjonalny sposób podchodzą do człowieka to jest bajka... Dawno nie czułam się tak... ważna, to jest dobre słowo.
    Jestem aktualnie po 3 sesjach i włosów już w większości nie ma. Czekają mnie jeszcze 2 wizyty, bo wiadomo, że rosną one różnie, ale potem już tylko komfort gładkiej skóry mnie czeka usmiech.gif
  • majkaa12 2017.05.17 [22:12]
    Moja siostra robiła w tym salonie KlinicaEstetica właśnie depilację laserową nóg i efekt świetny już dosyć długo się utrzymuje polecam
  • Natalia890 2017.06.23 [10:43]
    Chcę się umówic na depilację nóg w klinice estetica w Krakowie, szukam opinii klientek. Jak tam jest? dobry mają laser? bo czytałam, że mają lasery zema a to ponoć jedne z lepszych. Jak długo utrzymuje się efekt?
  • Kasitan 2017.06.30 [10:05]
    ja robiłam wiosną i fajnie wyszło efekty depilacji widoczne od razu usmiech.gif klinika Estetica ma ten laser o którym mówisz, poczytaj o tym w internecie, jest to bardzo dobry laser, jeden z najlepszych na rynku
  • Inesia23 2017.06.30 [10:31]
    estetica? nie wiem ja chodzę do ars estetici jestem zadowolona... teraz także planuje pójść tam na powiększanie ust do dr Kupczyńskiej słyszałam wiele pozytywnych opinii....ktoś coś?
  • Kalolasa 2017.07.06 [11:50]
    A tu chyba mowa o tej Estetice usmiech.gifhttp://klinikaestetica.pl/ byłam tam raz robić depilację to wyszło dość dobrze, jak za tak dobrą cenę to byłam naprawdę zadowolona. Może wybiorę się tam też na makijaż permanentny bo planuję niebawem zrobić
  • Inesia23 2017.07.10 [17:43]
    Nie to ja miałam na myśli tą klinikę http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-proble m/cialo/nadmierne-owlosienie/ w dodatku zapisałam się tem na laserowy peeling węglowy widziałam fajne filmiki na ich instagramie ciekawa jestem efektu
  • jolajablonska 2017.07.17 [11:00]
    ja robiłam depilację w klinice Estetica we Wrocławiu, zabieg jest bezbolesny, mają laser zema, bardzo dobry i efekt utrzymuje się długo usmiech.gif
  • Gosia_Lenta 2017.07.17 [13:12]
    Tak też byłam w tym gabinecie estetica tam na słowiańskiej, ale akurat na zabiegu mikrodermabrazji i i byłam zadowolona. Myślę o laserze, ale to może za jakiś czas usmiech.gif
  • SamkaSan 2017.07.20 [10:38]
    W tamtym roku odwiedziłam Klinike Estetica i też byłam dziewczyny na depilacji, mam dosyć wrażliwa skórę ale zgodnie z obietnicą Pani ktora sie mną zajmowała była ok, efekt utrzymywał sie długo oczko.gif
  • gość 2017.07.25 [10:28]
    Fotoepilacja to fajne rozwiązanie, tylko nie wszystkie włoski usuniemy w ten sposób. Warto poczytać przed podjęciem decyzji: http://misjame.pl/services/fotoepilacja-gladk ie-nogi-caly/ oczko.gif
  • MarzenkaX 2017.08.16 [14:41]
    Byłam w tamtym roku w klinika estetica na depilacji laserowej, zabieg wykonano dokładnie , depilacja laserowa wygląda inaczej niż ta zwykła,efekty są widoczne dłużej.
  • karolina_lina 2017.08.16 [15:01]
    Ja byłam kiedyś w klinice estetica , ale na makijażu permanentnym,jeśli chodzi o depilacje to trochę się obawiam ale udam się bo wiem że warto, mam nadzieje ze rzeczywiście dobrze robią tą depilacje tak jak piszecie.. smiech.gif
  • Weronika_1 2017.08.19 [11:17]
    Byłam w paru gabinetach i jednym z nich odwiedziłam wartych uwagi była właśnie klinika estetica, depilacja laserowa której się poddałam była wykonana dokładnie, bałam się czy nic mi się złego nie wydarzy,czy włoski nie będą się może wrastać, jestem zadowolona z efektów.
  • gość 2017.08.19 [13:27]
    Czy depilacja bikini była całkowita i jak jest z odrostem włosóww.
  • kamilkaos 2017.08.21 [10:55]
    W Estetica jak robiłam depilację okolic bikini to była całkowita, a włosy dopiero po kilku miesiącach odrastały usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...