Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliie zakochana

Do osób które miały robione laser frakcyjny pod oczy PILNE

Polecane posty

Gość nieszczesliie zakochana

witam, mam pytanie co was skłoniło do zrobienia tego zabiegu? Ja zrobilam tylko pod oczy, bo mam obrzydliwa dolinę lez, a kwas hialuronowy nie spełnia w moim przypadku swojej roli, zaproponowano mi laser, choc uprzedzono, ze dolina nie zniknie, ale skora sie wzmocni, bedzie mniej widoczna itd, nie wiem czy wierzyc, na razie jestem bardzo spchnieta wiec doliny nie mam, ale wiem, ze bedzie i juz zaluje :( ale o dziwo nie widze zmarszczek, wiec moje pytanie, rozumiem ze zmarszczki wroca czy jest moze szansa, ze jednak nie? :( chociaż tyle a moze ich nie widac bo jestem bardzo spuchnieta a jak opuhlizna spadnie to wroci i dolina i zmarszczki? 😭 co wam dał taki laser i w jakim wieku go robilyscie? ja za chwile 30 lat, a dolina lez jak u staruszki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boję się, że w ogóle nie będzie żadnego, pożądanego efektu :( pieniądze w błoto, a oczy dalej podkrązone, ze zmarszczkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własciwie to juz si dopatrzyłam pod odpowiednim kątem, ze zmarszczka jest tylko schowana przez opuchliznę 😭 aj na co ja liczyłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jaki jest efekt po czasie? Co ze zmarszczkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam fraxel pod oczy 3 lata temu. Efekt oczywiście był ładny, bo zmarszczki znikły, ale juz efekt puścił i jest tak jak było przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz zaebjenia pod oczami to musisz to wypełnić. Laser tylko napina skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compremejer1983ineon
No i jaki jest efekt po czasie? Co ze zmarszczkami? Jasne http://enhat.ch/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt jest juz taki jak przed laserem. Czyli zmarszczki takie jak były takie i są, ale naprawdę po zabiegu było ładnie. Efekty trzymają max 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że bez sensu jest sobie rofbić takie zavbiegi bo tak jak piszecie to po prostu wróci, laser poraża nerw czy co on tam robi ale to potem puszcza... Lepiej sobie dieta pomóc to cała cera ogólnie się poprawi, a parę zmarszczek tu i tam to rzecz normalna ;) http://terapiasokami.pl/opoznienie-starzenia-sie-organizmu-antyoksydanty-terapiasokami.pl Tu sobie poczytajcie ile można zrobić smacznymi soczkami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała laser pod oczy tylko raz. Lekarz nie widzieli potrzeby aby robić kolejne zabiegi. Może u starszych osob robi sie to kilka razy, u mnie nie było takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamkniety z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coghsirocce1974tetfx
Ja miałam fraxel pod oczy 3 lata temu. Efekt oczywiście był ładny, bo zmarszczki znikły, ale juz efekt puścił i jest tak jak było przed zabiegiem. Jasne http://pixz.nu/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suarazzpropes1986icvwe
Jeżeli masz zaebjenia pod oczami to musisz to wypełnić. Laser tylko napina skore. Jasne http://bgurl.co/baXcv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie zauważyć efekt to musicie znaleźć sprawdzony gabinet z nowoczesnym sprzętem. Sama teraz takiego szukam... Dziewczyny, polecicie mi jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maDka

Nie mogę czytać tego! Efekt puścił.... Myślicie że raz zrobicie laser i juz nigdy Wam zmarszczki nie wrócę? Absurd! Chyba się starzejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaa

no jak masz mega glębokie zmarszczki to możesz lasera spróbowac... ale ja i tak bym najpierw sprawdziła inne metody, nieinwazyjne. Też miałam zmarszczki, ale kupiłam richevon i mi ładnie zeszły. Ewentualnie możesz też go używać zawsze po laserze, dla podtrzymania efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathleen

Ja tam nie ufam tym zabiegom, zwlaszcza ze u mnie w zupelnosci wystarczaja kosmetyki - tylko no wlasnie, tutaj trzeba po prostu dzialac zanim zmarszczki sie pojawia a nie ze madry polak po szkodzie i co teraz. Zmarszczkom trzeba przeciwdzialac juz jakos od 25. roku  zycia profilaktycznie a nie. Ja sama od dawna smaruje sie najrozniejszymi kremami, teraz akurat mam richevon i jezeli chodzi o hamowanie starzenia i odzywianie skory to jest poki co moim ulubionym. Dlatego mowie - wezcie wy sie wezcie za siebie ZANIM dostaniecie głebokich zmarszczek a nie teraz debatujecie czy zabieg wam pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 21.03.2019 o 13:01, Gość ilonaa napisał:

no jak masz mega glębokie zmarszczki to możesz lasera spróbowac... ale ja i tak bym najpierw sprawdziła inne metody, nieinwazyjne. Też miałam zmarszczki, ale kupiłam richevon i mi ładnie zeszły. Ewentualnie możesz też go używać zawsze po laserze, dla podtrzymania efektów :)

Ilona, o ten krem Ci chodzi https://poznajrichevon.pl/ ?? Bo rzeczywiscie fajnie brzmi, tylko drogi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2019 o 11:04, Gość Anka napisał:

Ilona, o ten krem Ci chodzi https://poznajrichevon.pl/ ?? Bo rzeczywiscie fajnie brzmi, tylko drogi troche

Si :P  no rzeczywiście cena dość wysoka ale obczajaj sobie bo czasami są promki. Ale tak czy siak, na richevon warto wydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato

na blizny po laserze co2 najlepszy jest cicatrix  dzięki niemu skóra dochodzi do siebie i znika siatka wgłębionych  mikro dziurek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×