Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

Dobra klinika w Warszawie

Polecane posty

cześć, mam pytanko czy może ktoś z Was korzystał z usług tej kliniki nazywa się Linea Corporis, albo moze mi polecić jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co konkretnie bedziesz
robic? bo to jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę zrobić korektę uszu, moja znajoma miała robiona, ale efekt był kiepski, więc wole wybrac się do jakiegoś dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinika jest bardzo pieknie zrobiona, czestuja herbata itp. Aczkowliek nie wiem jak tam z lekarzami, a to chyba oni najwazniejsi.....wioem ze pracuje tam Dr Stanczyk, jest taki sobie, wydawalo mi sie ze jest dobry, ale jednak nie zbyt sie zna na pewnych rzeczach i robi je mechanicznie. Taka moja opinia. Model med jest niezywkle sympatyczna klinika choc czasami mozna poczuc się dziwnie bo jakis taki klimat panuje w recepcji, ale Dr Broma który tam pracuje jest batrdzo dobrym lekarzem. JA raczej bym poszukała dobrego specjalisty niz łądnej kliniki, pozory mylą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi, juz jestem zapisana do dr. Szczyta, ale dopiero na lisopad (konsultacje, a na zabieg muszę jeszcze czekać ok 2 miesięcy), więc szukam jakiegoś innnego dobrego lekarza u którego mam szanse na wcześniejszy zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy ach te uszy
do mona ja tez chce korekte uszu. zastanawialam sie wlasnie nad dr szczytem, ale wiesz nigdy nie ma sie pewnosci dopoki sie nie zrobi :) zamierzam do niego dzwonic po dlugim weekendzie. czy moglabys powiedziec co to za lekarz spieprzyl twej kolezance uszy??? tez wybieram sie na inne konsultacje i wolalbym prznajmniej wiedziec do kogo nie isc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaa, gratuluje Ci wyboru! A wiesz, czemu taka dziwna atmosfera panuje w recepcji MODEL - MED? Bo SANEPID im zamknal ten lupaner i prawdopodobnie przyjmuja na lewo. Z zewnatrz MODEL - M. tez wyglada dziwnie, jakby to bylo zamknieta, nie zamieszkala chalupa. Wejdz na inne hasla, to poczytasz sobie o panu BROMIE. A pracuje on - jako jedyny lekarz - wlasnie w MODEL - MED. A teraz wysylam Ci zdjecia mego spapranego brzucha (prof. JETHON!), robionego wlasnie w MODEL - MED. Zdjecie w spodniach czerwonych bylo robione 2 tyg. po pierwszej operacji. Zdjecie w spodniach zielonych - rok po operacji i \"poprawce\", ktora pan JETHON zrobil miesiac po operacji pierwszej. Zwroc uwage na przesuniety o 3 cm w prawo pepek, grube, wstretne blizny i nie odessany tluszcz. PARTACZE I OSZUSCI, a Jethon powinien miec zakazane operowanie ludzi. Adres, gdzie mozesz znalezc zdjecia: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg TO SAMO, TYLKO............................/ 2.jpg TO SAMO, TYLKO............................./3.jpg POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×