Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamelia22

DOBRE KLINIKI

Polecane posty

Proszę wpisywać TYLKO DOBRE KLINIKI które możecie z ręką na sercu polecić innym. Zakładam ten temat z myślą o osobach które zastanawiają się nad jakaś operacją i nie wiedzą gdzie się udać. Proszę pisać na wzór mojego wpisu poniżej w punktach co wam się w danej klinice podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTPLASTICA. Miałam tam powiększane piersi i korektę uszu, jestem bardzo zadowolona z efektu obu operacji. 1. czysto 2. miły personel 3. dobra opieka medyczna 4. u mnie: profesjonalnie wykonane obie operacje 5. Dobre jedzonko i rodzinna atmosfera :) klinika nie wygląda jak typowy szpital, nie ma tam takiej "chłodnej" szpitalnej atmosfery, pięknie urządzone wnętrza jak w najlepszym hotelu. 6. Piękna lokalizacja, po drugiej stronie las, jest gdzie pospacerować, świeże powietrze, cisza i spokój :) można się poczuć jak na wczasach :D 7. Bardzo troskliwe i cierpliwe Panie pielęgniarki 8. Lekarze dokładnie wszystko tłumaczą, co dotyczy operacji, nie ma żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, znowu opinia Artplastica ^^ polecam wszystkim, a moja narzeczona jest żywym dowodem ich profesjonalizmu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
klinika Animus w Lublinie. www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie trochę więcej o klinikach :( Prosiłam żeby w punktach pisać co wam się podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Otwartość obsługi - i do rozmowy nt. zabiegu, i do gadki-szmatki. 2. Miejsce - las kilka metrów od kliniki. 3. Rodzinna atmosfera - można się było poczuć, jak u siebie w domu :) 4. No i przede wszystkim: świetnie wykonany zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze polecam na Facebooku profil PIĘKNY PROFIL jest tam mnóstwo ciekawych informacji ze świata medycyny estetycznej, chirurgii itp a na stronie Artplastica jest świetnie prowadzony blog - można tam wygrać książkę bo jest konkurs Polecam Polecam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest reklama tylko ranking. Jak znacie dobre kliniki, w których przeszłyście jakaś operację i możecie ją polecić innym to proszę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za małpa....
skasowała moj post?? Pewnie pracownica artplastica! Robol za dyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też skasowali
no cóż, bo to jednak jest reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie regulamin. Nie wolno nikogo obrażać na forum. Ja będziecie kulturalne to nie będą Wam postów kasować... Jak nie miałyście żadnej operacji to nie wypowiadajcie się, jak miałyście to napiszcie gdzie i u kogo. Trzymać się tematu! Otwórzcie sobie własny temat "skasowali mi post" i tam o tym rozmawiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pana ktory nawet nie ma nicka. twoje zachowanie jest ponizej pasa. ale coz. poczytaj o sobie teraz skoro bawimy sie w analizowanie Cechy związane z osobowością paranoiczną według nieufność, podejrzliwość, czujność, cynizm rywalizacyjność (porównywanie się z innymi), poczucie krzywdy, zazdrość, nadwrażliwość na krytykę, przepełnienie złością, mściwość, ostrożność, niezachwiane przekonania, zazwyczaj brak poczucia humoru, dychotomiczne myślenie, samowystarczalność, zadufanie, przekonanie o własnej wyższości, usprawiedliwienie samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Monika Artplastika
Dobrze ujmę to inaczej. Dziwi mnie wasze zachowanie tym bardziej, że jesteście same kobietami i wiecie jak wiele te operacje dla nich znaczą. To dużo więcej niż puste pieniądze, to chęć zlikwidowania kompleksów, wewnętrznego bólu i mnóstwo złego samopoczucia ale dla was najważniejsza jest kasa i zrobienie rekalmy i nabicie jak największej liczby klientów. Dlatego zabieram zdanie bo doskonale wiem dlaczego tak reklamujecie dr Jurek, bo dr Pastucha jest tak rozchwytywany, że terminy do niego są dość odległe a do dr Jurek można się umówić prawie "od zaraz" ale opinię ma dużo gorszą niż Pastucha. Poza tym samo podejście do pacjenta i nie wiedza na temat pacjenta już bardzo źle o Pani świadczy. Skoro tak zabiegacie o klienta to zmieńcie wizytówkę kliniki czyli siebie, bądźcie miłe i zorientowane w temacie klienta i traktujcie każdego tak samo a nie że dopiero jak wpłaci kase to dopiero jest "ważny", poza tym jeżeli ktoś do Pani dzwoni to przy tak drogich operacjach w tak renomowanej klienice nie jest chyba problemem oddzwonić do klienta? Zostawcie forum dla prawdziwych klientów klinik a nie robicie wirtualne reklamy i wprowadzacie ludzi w błąd. Bardzo chętnie jeżeli tylko jeszcze raz mnie Pani sprowokuje to sam osobiście podejmę rozmowę z prezesem Artplastiki i powiem mu co myślę na ten temat a jeżeli będzie trzeba to założę osobny temat o personelu na parterze w klinice i sam wtedy zobaczy co ludzie myślą o Paniach... Więc proponuję dać ludziom szansę na własne wybory i nie mydlić im oczy bajkami o super lekarzach i super klinice... Tak jak pisałem, cała klinika super ale parter pozostawia dużo do życzenia. Pozdrawiam i życzę tak samo szczerych porad w życiu jak Pani sama udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimikiblablabla
Dr Jurek przyjeżdża tam z bardzo daleka, nie jest tam "na stałe" dlatego ma dużo zabiegów w krótkim czasie i wtedy tylko ona operuje. Dr Jurek jest z Warszawy. Ale widać to jest za trudne dla ciebie do zrozumienia pyskata cwaniaro. Jestem pewna, że pracownicy Artplastica mają ważniejsze sprawy na głowie niż pisanie na tym zasranym forum. Pacjentów im nie brakuje, wręcz ciężko terminy znaleźć to po cholerę im wyszukiwać świrów na kafe! Zastanów się przez chwilę. Takie chwyty może stosować jakaś początkująca klinika a Artplastica jest znana i jest już od dawna, to bardzo dobra klinika. Dopilnuję żeby Pani Monika którą tak obrażasz dowiedziała się o tym co tutaj smarujesz. Możesz już zbierać kase bo wątpie żeby ci odpuścili. Obrażanie ludzi w internecie jest karalne dziewczynko jakbyś nie wiedziała. Mam nadzieję, że sprawa trafi do sądu, jak myślisz, że jesteś bezkarna to się grubo mylisz. Mam zapisane twoje wcześniejsze posty w których obrażałaś Panią Monike i dostarczę je jej jak najszybciej się da. Dr Jurek też pewnie poinformują o Twoich wypocinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
Jezu...myslalam ze tutaj sie czegos dowiem o dobrych klinikach bo pomysl na temat super a tutaj jaks masakra sie dzieje...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tego! Czy Wy nienormalni jesteście! POSTY SĄ NIE NA TEMAT!!! Będę wszystko zgłaszać do usunięcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fifka: na razie masz 2 do wyboru :) zawsze coś... szkoda tylko, że o tej drugiej przy opinii ktoś się mało postarał, piszcie więcej! i nie podawajcie adresów stron bo jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie, liczy się WASZA opinia! TYLKO DOBRE KLINIKI! nie piszemy o złych i nie piszemy o minusach. Jak wam się nie podobało w którejś z tutaj wymienionych to piszcie w innym temacie. W tym piszemy tylko dobre rzeczy o dobrych klinikach! Jasne? to chyba nie jest takie trudne do zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka13
Polecam klinikę we Wrocławiu na ul. KUTRZEBY. Miałam tam wykonaną przez dr KRATOCHWILA operację piersi i nosa, moja koleżanka uszu. Bardzo miły personel. Lekarz konkretny i rzeczowy. Nie ma nic na siłę. Zabieg ma być decyzją pacjentki, a nie pod presją lekarza- tak usłyszałam na wizycie. Dugo rozmawiałam na wizycie o tym czego oczekuję. Potem jeszcze na kilka dni przed zabiegiem umówiłam się na potwierdzenie naszych ustaleń oczywiście nieodpłatnie. Po zabiegu pełna dyspozycyjność lekarza w razie jakichkolwiek wątpliwości.Nie jest to klinika w stylu pałacowym bez marmurów i wodotrysków, jednak bardzo czysta i nowoczesna. Ceny bardzo przystępne, uwierzcie zrobiłam niezłe rozeznanie. Teraz czas na wypunktowanie: - bez pośpiechu -konkretnie -kameralna mała klinika - bardzo miły personel -nieprzedmiotowe i profesjonalne podejście do pacjenta Moje życie zmieniło się czuję się piękną kobietą , była to trudna jednak bardzo dobra decyzja w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saklasa
Ja polecam klinike doktora Jarlinskiego we Wroclawiu (niestety nie pamietam nazwy bo bylam tam prawie rok temu), jest niedaleko placu Pereca. Pan doktor jest strasznie ciepla osoba, robilam u niego korekte powiek i jestem zadowolona. Jest jednak maly minus tej kliniki - jak sie przychodzi na konsultacje to nieraz doktor sie spoznia i wszystko przesuwa sie do tylu no i trzeba czekac. Na pierwsza konsultacje mimo terminu czekalam prawie 2 godziny co w moim napietym harmonogramie nie jest mile widziane. Ale za to duzym plusem bylo to, ze jak w Swieta cos sie dzialo (bo operowalam sie dzien dwa dni przed) to wystarczyl telefon i doktor przyjezdzal do kliniki obejrzec co sie dzieje. Personel bardzo fajny, na sali operacyjnej nawet wlaczono muzyke, w trakcie operacji doktor caly czas mowil co robi. Czulam ze jestem w dobrych rekach a to wazne jak czlowiek idzie na tego typu zabieg i wiadomo ze sie boi. Efekty tez sa chociaz musialam poczekac az wszystko sie wygoi i przez pierwsze dwa tygodnia bylam troche przerazona. Z czystym sumieniem moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonk@
Ja dopisuję się z Kliniką Medycyna Urody dr Brumer w Warszawie. Robiłam u nich zabieg body jet - odsysanie tłuszczu z dolnych partii ciała i do tego powiększanie piersi własnym tłuszczykiem. Polecam, bo: 1. pracuje i nich jeden z niewielu chirurgów plastyków w Polsce (w większości klinik są zwykli chirurdzy). 2. od razu dobrze się poczułam w klinice (jest intymnie i kameralnie, bardzo czyściutko) 3. personel jest bardzo miły i rzetelny, nawet pani, która odebrała telefon, wiedziała po co tam jest, a nie była jakąś przypadkową recepcjonistką 4. ceny są rozsądne, ich stosunek do jakość usług - na piątkę 5. wszystko odbyło się tak, jak mnie uprzedzano, nie było żadnych nieplanowanych niespodzianek 6. lekarz miał dla mnie dużo czasu przed zabiegiem - spokojnie odpowiadał na moje pytania, rozwiewał wątpliwości etc. 7. faktycznie miałam poczucie, że to oni są dla mnie i to ja jestem ważna A do tego - efektem jestem zachwycona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum z załozenia nie jest
obiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_Eye_33
Welonko, ja wykonywałam ten sam zabieg,i jestem zachwycona :). Na początku nie byłam przekonana co do tej "nowatorskiej"metody bo to w sumie coś nowego i bałam się że to może być jakiś niewypał. Ale wszystko jest ok, nie dość że mam mniej tłuszczyku na brzuchu to wykorzystano go jeszcze żeby powiększyć moje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1
ja także polecam klinike dr Urszuli Brumer na Warszwskim, Bemowie - Klinika Medycyny Urody! mialam tam wykonany zabieg Pelleve - zabieg napinania skóry. rewelacja! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinna
wlasnie poszukuje jakiejs kliniki w ktorej mogla bym zrobic sobie delikatna korekte ust. znajoma cos kiedys wlasnie wspominala o tej klinice na bemowie pani Brumer, widze ze wy tez macie calkiem dobre opinie na jej temat, chyba musze sie tam wybrac i sama zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×