Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rikli

dobry chirurg w Warszawie-usuwanie pieprzyków??

Polecane posty

Gość rikli

Macie może do polecenia dobrego chirurga z wawy, u którego mogłabym usunąć pieprzyki chirurgicznie, aby blizny ładnie sie goiły? dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnalka
Ja Ci moge polecic ale dermatologa od usuwania pieprzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
a w Poznaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez usuwam
ja tez usuwalam u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE USUWAJ NIC w MODEL - MED, bo tam moga tylko "usunac" Ci forse z kieszeni oraz zludzenia. Jesli nie znajdziesz dobrego lekarza w Warszawie, to poszukaj gdzie indziej, wazne jest, by Ci nic nie skopali, tak jak mnie skopali brzuch. Smarkaty student zrobilby te operacje lepiej niz pan prof. J. JETHON, ktory - aby bylo szybciej - polecil mi operacje brzucha bez odsysania. Po prostu oderznal mi zwisajacy "fartuch" i podciagnal pepek do gory, przesuwajac go przy tym o 3 cm w prawo. Nawet przed operacja nie raczyl sobie zrobic linii ciecia. Potem zaszyl rane ordynarnymi, grubymi nicmi, ktorych nigdy nie stosuje sie w chirurgii plastycznej. Mam gruba i nierowna blizne przez cala szerokosc brzucha az do plecow, faldy tluszczu i skopane samopoczucie - nie mowiac juz o nieszczesnym pepku. A wiesz, co bylo moim bledem? Mieszkam od wielu lat zagranica i na operacje - poprzedzona pozyczka - przylecialam z innego kontynentu. Wybralam wiec Warszawe i MODEL - MED, by po podrozy samolotem nie telepac sie jeszcze pociagami. Jak widzisz, zgubilo mnie wygodnictwo, a teraz bede musiala przyjachac do Polski powtornie, na sprawe sadowa...Leniwy dwa razy traci, ale za wszystko zabuli mi MODEL - MED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to co teraz napisze zaraz zostanie przez annę ostrzelone z każdej strony, ale ktos z mojej rodziny usuwał pieprzyki U bromy, dokłanie spory pieprzyk na twarzy, mogę wysłać zdjęcia i nic na to nie poradze ze ta osoba jest bardzo zadowolona bo slad jest minimalny. Cena to 250 zł. Zabieg trwa koło poł godziny, jesli ktos chce zdjęcia to moge wyslac pewnie jutro bo musze najpierw poprosic ta osobe aby mi je wyslała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broma i ładne ciecie
powinni go w takim razie pokazac w programie "NIE DO WIARY" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
widac dobre skoro można dostac foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa
Polecam dr chirurga plastycznego w cepeleku w warszawie,nie pamietam nazwiska,ale tam sa 2 panie dr,obie sa fajne,ja usuwalam pieprzyka,blizna estetyczna,tylko ja ja widze.Goraco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olaaaa mam pytanko do ciebie czy masz może jakiś kontakt do tego dr. ? Chce usunąć dwa pieprzyki z twarzy, i chcę się dowiedzieć gdzie można zrobić to w miarę szybko no i oczywiście w miarę możliwości tanio... Niestety nie mam czasu na jeżdżenie i załatwianie, bo siedzę w Anglii i chciałam to załatwić w miarę możliwości w przeciągu tygodnia. Za wszelkie info WIELKIE DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka
Hej Dwa tygodnie temu mialam usuwany spory pieprzyk( taka jakby brodakwe odstajaca) z pomiedzy piersi. Tydzien chodzilam w szwach a po tegodniu czyli dokladnie tydzien temu zostały mi sciagniete. ciecie jest jakies 1,5cm teraz wyglada to różowo rana sie goi. lekarz mowil ze ladnie sie zrasta. Chcialabym uzywac jakis kremów zeby nie bylo potem sladu tylko nie wiem jak szybko moge zaczac smarowac lekarz mi mowil ze nie wolno za szybko zeby sie nie rozeszło. Zabieg był troszke bolesny. Miejsce wyciecia bylo niebezpieczne bo skora w tym miejscu jest ciagle napieta. Spałam w staniku przez ponad tydzien zeby piersi trzymaly sie w nocy ciagle w jednej pozycji :)) Czy ktos moze mi powiedziec kiedy moge zaczac smarowac i czym?? Do usuniecia mam jeszcze pare pieprzyków ale dermatolog mowil ze można tylko jeden na miesiac. Zabieg zrobilam w szpitalu trwal 5 minut i byl calkowicie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominoo
mam dokładnie taki sam problem jak szyszynka i chciałabym dowiedzieć się czegos więcej na ten temat, tzn. w którym miejscu w Warszawie miałaś to robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simiiiii
ja też mam pieprzyk na brodzie niby płaski i tylko 3 mm ale pieprzyk jest na środku brody ! i już byłam u dermatolog i powiedział, ze mogę go usunąć ale straszy mnie bliznami :/ a ten pieprzyk mi naprawdę przeszkadza ! Jestem ciekawa czegoś na temat chirurgii plastycznej w Warszawie i metodzie laserowej (tzn. jakie pieprzyki można usuwać tą metodą i gdzie można to zrobić...) PROSZĘ O POMOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lio59
Ja usuwałam u doktor Sicińskiej w gabinecie prywatnym (ul.Grójecka). Nie zaszywała blizny, tylko zakleiła specjalnym klejem i został mały śladzik na twarzy (pod makijażem to już wcale nie widać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że zamiast Osucha będzie teraz Miracki albo obaj razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Justynę Sicińską - usuwała znamiona kilku znajomym, siostrze i mnie - jest super lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić usuwanie pieprzyków i nie tylko ich metodą elketrokoagulacji w warszawie w Klinice urody Team Beauty w centrum Warszawy. Zabieg skuteczny :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_biała
moja znajomość chirurgów ogranicza się raptem do jednego. chodzi o doktora Hudyma (http://www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl/), który generalnie jest w stanie pomóc dosłownie każdemu. wiem, że specjalizuje się także w chirurgii dziecięcej, więc spokojnie można mu powierzyć usunięcie pieprzyków u każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterek2233
Polecam serdecznie nowoczesną w klinikę http://www.oberclinic.pl . Mieści się w Wawie i właśnie u nich usuwałem pieprzyk na plecach. Wszystko sprawnie, szybko i bez bólu! Polecam ich i dziekuje za świetną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata779
dr Preibisz z Warszawy - tutaj masz adres strony http://www.preibisz.com/ - naprawdę świetny fachowiec, kiedyś usuwałam u niego znamię a teraz zastanawiam się także nad liftingiem. super obsługa, pełen profesjonalizm i świetna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela22
Ja miałam kilka nieciekawie wyglądających pieprzyków na brzuchu, które lekarz pierwszego kontaktu polecił mi osunąć. Zdobiłam to w klinice Wilmed. Bardzo dobry specjalista. Szybko sprawnie i pieprzyki zniknęły :). Dodatkowo przeprowadzają oni też diagnostykę takich znamion i przed usunięciem warto się na nią moim zdaniem udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszka

A czemu chcesz chirurgcznie?Znamiona można teraz usunąć laserem. Lepszy efekt, tzn. jest to skuteczniejsza metoda,  blizny są mniejsze niż w przypadku usuwania przez chirurga, gdzie musisz miec jednak zakładane szwy... W wawie- Melitus- pracuja tam bardzo dobrzy dermatolodzy, np. dr Kowalska-Olędzka czy dr Kozłowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka

Spróbuj dowiedzieć się w cinis med, czy robi to dr Rafał Woś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×