Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dokumentacja medyczna

Polecane posty

Gość gość

Czy poszlibyście na operację plastyczną do lekarza ,który fałszuje dokumentację medyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co można zafałszować w dokumentach np.powiększania piersi lub korekcji brzucha. Zabieg się odbył i praktycznie wszystko wiadomo. Mogą być powikłania ale to też widać. To głównie dla prawnika by miał możliwość jakiegoś zaczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe czy można w innych operacjach plastycznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M Sz z warszawy piszew dokumentacji byle co i chyba każdemu to samo podejrzewam, mo nos nazwał garbatym, nigdy nie miałam garba, nie opisał tego co zrobił co usunął , inny lekarz jak to czytał powiedział że zostało zrobione wiecej niz opisano w dokumentacji Poza tym nos do korekty rekonstrukcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobił więcej a zapłaciłaś jak sądzę za mniejszy zabieg. Różnicę dopłaciłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłaci nawet wyższą cenę-za rekonstrukcje i zmarnowane lata życia więc gościu wyżej -nie bądż taki do przodu.A może ty też coś w życiu ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Widze, że ktoś już zaczyna pracować tu nad PR Doktorka, co negatywne opinie nie są na rękę ? Po przeczytaniu PRAWDZIWYCH opini od szarych pacjentów a nie celebrytów z tv pacjenci pouciekali? Niestety reoperacja po zabiegu u Szczyta to teraz koszt od około 15 w Polsce lub nawet kilkuset tysięcy zł za granicą, nos w tak strasznym stanie, powycianany i pozapadany. Szczera prawda i naganiacki PR nic tu nie pomoże. Prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lekarz pisze nieprawdę w dokumentacji medycznej albo ją zmienia to trzeba uciekać od takiego lekarza daleko.Bo jak będzie problem to uda ,że nie widzi i będzie robił z poszkodowanego pacjenta idiotę.Tylko jak sprawdzić co lekarz pisze na naszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fajną dokumentacje. Jak się okazało byłam u tego samego doktora w jednym dniu na wizytach w dwóch różnych miejscach.No i OK. Ale żeby było jeszcze fajniej na jednej wizycie miałam prosta przegrodę nosa a na drugiej krzywą.I cały czas zachodzę w głowę czy przegroda mi się skrzywiła po drodze czy wyprostowała i która wizyta była pierwsza.Tak mnie to intyguje ,że zapytam o to doktora w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×