Odpowiedz na ten temat

Dolina łez

• Quenyi 2013.02.18 [23:11]
    Witam, chcialam zapytac czy ktoras z Pan miala robiony zabieg wypelniania doliny łez kwasem hialuronowym. Chce zdecydowac sie na taki zabieg ale nie wiem na ile jest on bezpiezny. Jaki preparta jest najlepszy?
  • Juleczka75 2013.02.19 [15:19]
    Mnie ten temat tez bardzo interesuje i już sie o to pytałam, ale żadna z pan sie nie odezwała, niestety.
  • Tojatoja11 2013.02.19 [16:00]
    Jak u doświadczonego lekarza to bezpieczny a preparat to ci poleci lekarz
  • dolina 2013.02.19 [20:05]
    hej! U mnie tez doliny ze hej! I tez myślałam o tym kwasie. Czy to jest na stałe czy kwas sie po jakimś czasie wchłania?
  • Julecza75 2013.02.19 [20:33]
    Pewnie tak ale ja już jestem oszpecona a może dolina łez to skoryguje. Wiem ze cały czas szukam ratunku, wiem. Jestem naiwna. A jak mozna sie oszpecic poprzez dolinę łez?
  • do juleczka 2013.02.19 [20:41]
    chcesz robić robić zabieg i nawet nie przeczytałaś, nie poszukałaś o możliwości powikłań? Nawet na tym forum jest liczne grono, które przejechało się na wypełniaczach . Siedzisz tu cały dień, poczytaj i i zapoznaj się gdzie jest wypełniacz wskazany a gdzie przez uczciwych odmawiany.
  • Julecza75 2013.02.19 [20:52]
    Tak szczerze mówiąc to nie siedzę tutaj cały dzień ponieważ mam rodzine i dwie córeczki i swoją prace. Usiade nie ukrywam z doskoku. Nawet nie wiem gdzie tego szukać. Skutki uboczne doliny łez? Boże to wypelniacze tez szkodzą? Czytałam o przypadkach zakażenia przy wstrzyknieciu ale to wszystko aż tak sie nie zaglebialam a pytałam o to już wcześniej to nikt sie nie odezwał.
  • booggrrrhjjj 2013.02.19 [20:56]
    Ja tez chce ten zabieg zrobic..a te co sie wypowiadaja to nie maja zielonego pojecia o wypelniaczach...jak zrobie to dam znac
  • Juleczka75 2013.02.26 [11:43]
    Przeczytajcie forum o złe zrobionych dłoniach łez. Ja jednak a to sie nie zdecyduje.
  • gosc32lata 2013.07.21 [12:39]
    Ja mialam wlasnie robiona doline lez, dwa dni temu i teraz szukam jak zniwelowac skutki uboczne, chce sie umowic na wizyte do doktora i moze on zaradzi. Ogolnie slyszalam ze dolina lez jest trudnym miejsc do ostrzykiwania kwasem ale myslalam ze mi sie to nie przydarzy. Jednak stalo sie, siedze od dwoch dni w domu, bo strach sie pokazac w tym stanie. Chcialam poprawic sobie zmarszczki pod oczami gdy sie usmiecham a jest okropnie, mam worki pod oczami (wypukle od oczu do policzkow miejsce) wygladam jakby mi ktos przywalil i na dodatek sine a powinny juz zejsc te since. Ja juz wiem ze lepiej wygladac naturalnie pomarszczona, ale naleze do tych osob ktore musialy sie przekonac na wlasnej skorze mimo iz czytalam o takich komplikacjach, ale do mnie docieraly tylko te pozytywne opinie. Teraz doceniam to jak wczesniej wygladalam, ech, szkoda ze za pozno. Pozdrawiam wszystkich
  • gosc32lata 2013.07.21 [12:39]
    Ja mialam wlasnie robiona doline lez, dwa dni temu i teraz szukam jak zniwelowac skutki uboczne, chce sie umowic na wizyte do doktora i moze on zaradzi. Ogolnie slyszalam ze dolina lez jest trudnym miejsc do ostrzykiwania kwasem ale myslalam ze mi sie to nie przydarzy. Jednak stalo sie, siedze od dwoch dni w domu, bo strach sie pokazac w tym stanie. Chcialam poprawic sobie zmarszczki pod oczami gdy sie usmiecham a jest okropnie, mam worki pod oczami (wypukle od oczu do policzkow miejsce) wygladam jakby mi ktos przywalil i na dodatek sine a powinny juz zejsc te since. Ja juz wiem ze lepiej wygladac naturalnie pomarszczona, ale naleze do tych osob ktore musialy sie przekonac na wlasnej skorze mimo iz czytalam o takich komplikacjach, ale do mnie docieraly tylko te pozytywne opinie. Teraz doceniam to jak wczesniej wygladalam, ech, szkoda ze za pozno. Pozdrawiam wszystkich
  • gość 2013.07.21 [13:21]
    Robiłam dolinę łez u sankowskiego w klinice chyba 6 lat temu, i byłam zadowolona z efektu.
  • gość 2013.07.21 [16:21]
    Juleczka a ty przecież płakałaś, że kasy nie masz kłamczucho!
  • pan bez reklamy 2013.07.22 [21:47]
    mialem robione razem z policzkami dokladnie na wielkanoc kwasem hiaularonowym czy jakos tam w Warszawie,u kogo to wam nie powiem bo nawet nie pamietam ale powiem wam ze efekt byl fajny,policzki wieksze bez dolkow I dolina lez tez sie poprawila na lepsze,tam mi wstrzyknela jakis inny lagodniejszy kwas bo nie chciala zeby mi sie porobily tzw. bulwy tylko ze wszystko co piekne szybko sie konczy... efekt mial byc utrzymany przez 1,5 roku powiedziala mi tylko zebym pil dziennie ze 2litry wody I nie chodzil na solarium I tak zrobilem,i wiecie co? po poltora miesiaca bylem dokladnie taki sam jak przed zabiegiem takze moim skromnym zdaniem,nie polecam ja teraz chce isc na nici silhouette albo wstrzyknac sobie wlasny tluszcz w policzki bo jak nie to zwariuje chyba tak mi to przeszkadza pzdr I powodzenia dla kazdego
  • Danusia) 2013.07.22 [22:13]
    Co ona Ci wstrzyknela ze efekt trzymał tylko 1, 5 miesiąca?
  • Danusia) 2013.07.22 [22:14]
    Czy masz kogos kompetentnego do przeszczepu tluszczu?
  • gość 2013.07.24 [00:00]
    Te nici to pić na wodę lepiej poczytaj opinie o tym. W to miejsce zrób tłuszcz przynajmniej Twój materiał a i przyda Ci sie bo z wiekiem zanika .
  • gosc bez reklamy 2013.07.24 [08:19]
    czemu myslisz ze te nici sa do bani z tego co widac na filmiku to naciagaja skore I to nawet dobrze,w koncu to nici,powiedz mi cos wiecej bo znowu mam dylemat dzieki
  • gość 2013.07.24 [08:44]
    Żebym tylko pamiętala gdzie ja o tym czytałam , ale zdaje sie ze chyba na estheticon.pl, i gdzie jeszcze. Nie pamietam dokładnie o co tam chodziło bo nigdy sie tym nie interesowalam.
    W Polsce lekarze czesto zabierają sie za cos czego nie potrafią dobrze lub wogole nie potrafią . Za nasze pieniadze sie uczą, a efekty czesto sa opłakane . Więc lepiej uważaj za nim podejmieszdecyzje decyzje i wybierzesz odpowiedniego chirurga plastyka.
  • Juleczka75 2013.07.24 [22:06]
    Nie lubie jak ktoś mnie publicznie oczernia, po pierwsze moj wpis jest z lutego, po drugie co innego wydać 1000 zł lub 2000 zł niż zapłacić za operacje 10 razy wiecej. Wypełnienie doliny łez to nie to samo finansowo co operacja, to chyba logiczne. Przez rok czasu uzbierać na taki zabieg jest łatwiejsze!
  • gość 2013.07.24 [22:24]
    Juleczka Ty to koniecznie sie poprawiaj jak lekarka spiepszyla Ci zabieg,, i kazda kobieta podjelaby taka sama decyzje. Wiadomo ze jak cos nie wyjdzie to pózniej poprawki ciagna sie w nieskończoność. Nie mozna zaakceptować siebie i dąży sie do coraz to lepszej poprawy ( naprawy) . Nie ma sie co dziwić ze w innych krajach gwiazdy przechodzą duzo operacji , bo tj juz pisalam jak cos nie wyjdzie poprawki ciagna sie w nieskończoność.
  • gość 2013.10.02 [22:16]
    Witam, czy ktoś może polecić jakiegoś Dobrego i Sprawdzonego lekarza z Katowic lub z Zagłębia - chodzi o wypełnienie doliny łez.
    W tych Katowicach to naprawdę bida o dobrego lekarza, wszystko tylko Wa-wa, Wrocek, Poznań ew. Łódź lub Kraków.
    No z Krakowa też może być ostatecznie tylko ktoś sprawdzony i dobry.
    Dzięki wielkie za każdą wskazówkę,
  • gość 2013.11.08 [19:04]
    Witam, wypełniłam kwasem dolinę łez w Rzeszowie przy ul. Szopena ok. 2 tygodnie temu, siniak i opuchlizna pod jednym okiem utrzymywała się ponad tydzień, ale pod makijażem nie rzucało się w ogóle w oczy. Efekt nie jest spektakularny, tzn. nie dodało mi to urody i nikt (kto nie wiedział o zabiegu, nawet mama) nie zauważył różnicy, ale ja znam swoją twarz i jestem zadowolona, bo bałam się, że będzie widać, że mam coś poprawiane. Wyglądam naturalnie, i nie widać jakiejkolwiek ingerencji. Mniej więcej takiego efektu chciałam (może liczyłam na troszkę więcej wypełnienia). Wykonałabym ten zabieg ponownie (od dzieciństwa miałam bardzo wyraźną dolinę łez), póki co polecam. Napiszę za kilka miesięcy czy efekt się utrzymał.
  • Ekla 2013.12.02 [13:25]
    Witam,
    widzę, że wielu z nas zmaga się z tym problemem. A ciężko jest trafić na dobrego fachowca. Ze swojej strony mogę polecić dr Minkiewicz z Warszawy, która dobrze robi dolinę łez. Poszłam do niej, bo widziałam efekt u mojej koleżanki. Zrobiła mi kwasem hialuronowym. Jest ładnie i dobry efekt trwa już 10 miesięcy. Można by powiedzieć, że wie, co robi.
  • earliblue 2014.04.10 [23:25]
    Trzy dni temu wypełniłam dolinę łez i jestem bardzo zadowolona. Żadnych siniaków, opuchnięć. Mam "świeższe" spojrzenie, pod oczami nawilżona skóra, cienie o wiele mniej widoczne. Robiłam w dobrym gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie. Do tego wypełniłam zapadnięte policzki. Lekarka mówiła, że efekt powinien utrzymać się ok. 9 miesięcy. Za wszystko zapłaciłam 3 tys. zł. Mam jeszcze w planie zabieg nićmi Hilo Lift na chomiki, ale muszę trochę poczekać na przypływ gotówki. Niestety, tego typu zabiegi sporo kosztują... Ale warto.
  • gość 2014.04.11 [20:14]
    earliblue
    Jakim preparatem i metodą miałaś wypełnianą dolinę łez?
  • kalinka12345 2014.05.16 [21:07]
    Miałam robioną 3 dni temu i jestem zachwycona usmiech.gif mega kompleks kobiety przed 30tką zniknął, ale robiłam u chirurga, chyba w gabinecie kosmetycznym lub u dermatologa bym sie nie zdecydowała... a wiem że tez miewają w swojej ofercie. Nie miałam ani opuchnięcia, ani siniaczków, ani śladów po igłach po godzinie! a tendencje do siniaków mam...chyba wszystko zależy od lekarza i jego umiejętności! kilka lat odjęło, a doliny mam dziedziczne!
  • agaphia123 2014.05.29 [22:31]
    KAlinka napisz do mnie u kogo robilas
    agaphia123@gmail.com
  • gość 2014.08.27 [14:21]
    a czy możecie chociaż podać nazwy gabinetów? jesli kogo polecacie, podobnie jak wy, mam bardzo wyrażną dolinę łez i wglębienia w policzkachsmutas.gif
    wiadomo, nie chiałabym tego mieć, ale zależy mi na tym, by ktoś się tym zajął fachowo
  • gość 2014.11.07 [13:03]
    Dziewczyny, chciałam Was przestrzec przed zabiegiem wypełniania doliny łez. Zastanówcie się 10 razy. Nie podawajcie kwasu hialuronowego pod same oczy (powieki dolne)! W razie nieudanego efektu macie w gratisie worki pod oczami i żadną siłą nie można tego później rozpuścić. Bardzo ciężko trafić w miejsce, na jakiej głębokości został podany preparat. Ja się z tym męczę już kilka lat i efekt jest taki, że muszę codziennie patrzeć na worki pod oczami.
  • kelod 2014.11.12 [12:18]
    Wybór należy do Was, ja zaryzykowałam i więcej tego nie zrobię. Powieki dolne mocno mi spuchly, byc może nabraly wody- nie wiem tego ale były ogromne...opuchlizna nie schodziła. W ramach korekcji zrobiono mi po tygodniu laser frakcyjny. Opuchlizna częściowo zeszła ale jednocześnie mocno uwidocznily sie pod oczami na policzkach kreski- dołki jakby doliny łez lub miejsce w którym pod skórą był podany preparat a to już pozostało na co usłyszałam od lekarki przez telefon że to normalne i każdy ma naturalne kreski na policzkach...inny lekarz namawiał na likwidację podkrazen - chętnie bym się ich pozbyła ale raz już ktoś nieudolnie próbował a ja złapałam się w półapke młodosci, pozorów, powierzchownosci, potrzeby bycia dobrze ocenianą. Przecież kobieco, atrakcyjnie i wartościowo można czuć się w każdym wieku, nawet gdy uroda się zmienia. Niewątpliwie fajnie byłoby nie mieć sincow, dolkow, kurzych łapek ale...nawet odroczone to i tak nastąpi a ryzyko powstrzymania czasu dosyć często jak sama się przekonałam jest zbyt duże, nieopłacalne a efekty bywają opłakane a co gorsze trwałe. Odradzam- może być po zabiegu gorzej!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...