Odpowiedz na ten temat

Dolina łez

• gość 2015.12.21 [01:05]
    Ten wypełniacz jest w trakcie badań klinicznych.
    Każda osoba powinna świadomie wyrazić zgodę i wiedzież, co ją czeka w przyszłości. Powinna by zapytana, czy wyraża zgodę, by być królikiem doświadczalnym.
  • laislabonita 2016.01.26 [14:51]
    Ja mam dziś dam znać jak efekt
  • gość 2016.01.26 [15:37]
    Ja bym Ci poradziła spróbować szwajcarskiego serum EVENSWISS na okolice oczu. Genialnie radzi sobie z sińcami, doliną łez i wszelkimi opuchnięciami pod oczami. Teraz jest promocja w sklepiewww.sheartist.com . Polecam , bo sama korzystam i widzę poprawę. Oczywiście każdy przypadek jest inny, ale znam to serum z polecenia i mojej siostrze też pomogło.
  • gość 2016.02.16 [16:48]
    Wypełniłam dolinę łez kwasem hialuronowym i jestem pod głębokim wrażeniem wypełniacza. Normalnie młodziej jest i to bardzo. Zmagałam się od zawsze z workami pod oczami, taka moja uroda po tatusiu, a teraz są tak minimalne, jakich chyba w życiu nie miałam. Tak więc efekt odmłodzenia, wypoczęcia naprawdę widoczny. Zabieg robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis, polecam, ja wybieram się jeszcze na wypełnienie bruzd wargowo nosowych
  • gość 2016.02.16 [18:30]
    No to zbieraj na jego rozpuszczenie. Czytałam, że po kwasie są szare gluty, które rosną i nie wchłaniają się przez wiele lat. Raz widziałam zdjęcia jak kobieta sobie to przesuwała pod palcami.
  • gość 2016.02.17 [10:40]
    Ja też robiłam kwas rok temu i jestem zadowolona usmiech.gif Choć mam dopiero 28 lat to to zrobiłam bo juz się pojawiły zmarszczki mimiczne pod oczami no i były wiecznie podkrażone
    A teraz już ten problem zniknał, choć minął prawie rok to kwas jeszcze sie nie wchłonał calkiem, ale mam wrazenie ,że juz jest go mniej niż na początku
    Plusem jest to, ze znikneły podkrązone oczy, małym minusem, ze twarz wydała sie troche pełniejsza niż była, ale cos za coś.. genaralnie to oceniam kwas pozytywnie , mysle, ze pozytywnie to wplynelo na moja urode bo i zwiekszylo mi sie powodzenie
  • gość 2016.02.24 [11:23]
    Jeśli chodzi o ""dolina łez"" to ja robiłam tutaj http://www.aestheticmed.com.pl/
    Rewelacja.Powiem Wam ze zadnymi kremami nie zrobicie tak jak po profesjonalnym zabiegu.
  • gość 2016.06.14 [08:43]
    A ja nie polecam Redensity II i dziwi mnie , ze ktoś sie tym żelem zachwyca , skoro w necie wiecej krytyki niż pochwał . Pierwsze wypełnienie miałam Stylage i ten przetrwał długie lata . Okolica oka wygładzona, napięta . Niestety wybrałam sie nieuświadomiona na fale radiowe a te spowodowały efekt Tyndala i szczelinę pod okiem . Jeśli myślicie , ze kwas wam wyparuje od fal to sie mylicie ! Co najwyżej go poprzestawiacie bądź ciut przyspieszycie jego wchłanianie , co i tak bedzie niezauważone . Nowa pani doktor zamiast tylko rozpuścić grudę postanowiła rozpuścić wszystko , w obu oczodołach by zrobić kwas na nowo . No i wstrzyknęła mi to przereklamowane g****o w proporcji 0.5 pod każde ,do linii źrenicy , tak wiec od źrenicy do zewnątrz dziury . Trzeba było czekać na efekt 3 tygodnie . Codziennie te doliny łez były inne ale nigdy ładne . Pomarszczone , nierównomierne , słabo wypełnione . Dzis , po miesiącach efekt jest tak słaby i niezadowalający ,że rano witają mnie wielkie nierówne podkowy. Straciłam masę czasu , pieniędzy i nerwów. Pani doktor uznała prace za skończoną i wyglądająca naturalnie . Tyle , ze do jasnej cholery jak ktoś chce wyglądać naturalnie to nie korzysta z medycyny estetycznej. Z cała pewnością wyglądałam młodziej i lepiej nim do niej trafiłam . Teraz szukam innego lekarza ,który to naprawi ,tyle , ze nie wiem jak ,bo to g****o jest tak rozłożone , ze samo z siebie tworzy już szczelinę. Rybnik .
  • gość 2016.07.11 [11:29]
    Polecam klinikę doktor Krajewskiego przy metrze wilanowska. Robiłam tam dolinę łez, pięknie wyszło, zabieg bezbolesny. Warto!
  • gość 2016.11.05 [17:00]
    Polecam kwasy hialuronowe tylko te z certyfikatem FDA.
    Inne, bez certfikatu FDA mogą być bardzo niebepieczne.
    Mogą zawierać zbyt dużo związków chemicznych, które porażają nerwy. Na naszym rynku są stosowane przez wielu lekarzy.
    Jest po nim bardzo wiele powikłań.
  • gość 2016.11.18 [11:49]
    Miałam taki zabieg w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni http://lagunaestetica.pl/
    Zabieg jest bezpieczny, nie trwa długo. W kwestii preparatu to lekarz dobiera po uprzednich konsultacjach z pacjentem usmiech.gif
  • gość 2016.11.19 [13:23]
    Ja robiłam dolinę łez 1,5 roku temu. I efekt był ok, nie mam juz podkążonych oczy, poza tym spłyciły sie drobne zmarszczki pod oczami. To prawda, ze pod oczami efekt utrzymuje sie bardzo dlugo bo jak dotąd wchłonęło się tylko trochę. Zaraz po wypełnianiu efekt był dobry, ale przeszkadzało mi, że twarz wyglądała na pełniejszą (pomimo, ze było wypełnienie tylko pod oczami) to takie było wrażenie, ale wszystko było zrobione rowno i odmłodziło mnie to o kilka lat (z opinii ludzi). Jednak nikt komu nie powiedziałam nie zauwazył żebym coś miała robione. Teraz zastanawiam się czy niedlugo nie dopełnić tej doliny, choć zawsze jest to ryzyko, bo jest to jednak trudna okolica i łatwo moge zrobić się np. worki pod oczami czy nierownosci...Zalezy też u kogo się robi. Ja robiłam u dr Moniki Bujanowskiej w Warszawie, przyjmuje w klinice dr Szczyta albo Skin Clinic. Także generalnie polecam. Powiększałam u niej tez usta i poprosiłam o bardzo naturalny efekt, miałam wstrzykniete pol ampułki i wyszło super, bardzo naturalnie, tak, ze nawet znajomi sie nie zorientowali ,a usta są ciut wieksze
  • gość 2017.02.26 [07:54]
    Polecacie doświadczonego lekarza w Rzeszowie ?
  • babecka 2017.03.01 [11:01]
    Wypełnienie doliny łez to prosty zabieg, ale na pewno powinien go specjalista wykonywać.. Mi wypełniali preparattem Regenyal - efekt odmłodzenia jest super i trzyma się u mnie już przeszło rok. robiłam w klielcach w re vitae - dobrych specjalistów mają.
  • gość 2017.03.20 [15:34]
    Dlatego własnie takie miejsce jak Aestheticmed w Szczecinie jest moim zdaniem najlepszym tego typu rozwiązaniem. Polecam.
  • gość 2017.03.21 [23:27]
    Kogo donwykonania zabiegu polecacie w Warszawie?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...