Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia2206

dr Andrzej Swiatkiewicz korekta nosa opinie

Polecane posty

Gość Ultnachwilka
I jak po operacji? ja odliczam dni... jaki efekt? DR godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka2206
Jestem bardzo zadowolona lekarz super przemily zabieg bezbololesny juz jestem 3 tyg po goi sie sie bardzo szybko opuchlizna mala a nos przesliczny moge pezeslac foto nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy_nosek90
za 2 miesiace mam termin operacji (tylko czesc chrzestna), prosze o szczere opinie na temat waszych noskow po operacji u dr Swiatkieiwcza. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bardzo proszę o informację na temat operacji nosa u tego doktora. Dziewczyny które przeszły u niego operację odezwijcie się i poradźcie czy dobrze wykonuje operację? bo rozważam korektę u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamtol
Witam, ja chcę podejść do korekty nosa, ale cały czas mam dylemat do jakiego iść czy dr. Bieńkowskiego, czy do dr. Świątkiewicza. Czytam opinie i mam mętlik w głowie. Bardzo proszę o wyrażenie opinii o tych lekarzach, a i jeszcze jedno umówię się na wizytę i potem co dalej ? czy muszę jakieś potem badania porobić przed zabiegiem?czy długo się czeka na zabieg?. Jak by ktoś mi napisał krok po kroku to by było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonrothemis1984sqool
Witam, Bardzo proszę o informację na temat operacji nosa u tego doktora. Dziewczyny które przeszły u niego operację odezwijcie się i poradźcie czy dobrze wykonuje operację? bo rozważam korektę u niego Jasne http://sqmin.tk/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8113
stonrothemis1984sqool dziś do mnie zadzwoniła pani w sprawie umówienia wizyty do pana dr Świątkiewicza i powiedziała że w tym roku już się nie dostanę do doktora na operacje nosa, muszę czekać rok ;( i poleciła mi doktora Sylwestra Dratwęi mam dylemat bo nie mogę nic na jego temat poszukać (żadnych opini innych pacjentów w necie nie ma ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks33554
Odradzam doktora Świątkiewicza :( !!!!! .. W lutym miałem operację nosa niby całkowitą , efektu brak .. tylko męczarnia , wydanie pieniędzy , a na koniec łzy w oczach na widok efektu . Pokazałem mu zdjęcie przed samą operacją , spojrzał i kiwnął głową na wizycie kontrolnej pytając się dlaczego ten nos nie jest malutki i zadarty odpowiedział '' przeciez panu taki nos nie pasuje '' .. Jestem 2 dni po poprawce u doktora Bieńkowskiego .. I szczerze ? nie widziałem jeszcze efektu , ponieważ mam gips …ale Profesjonalizm w kazdym calu !!!! Doktor Świątkiewicz to bardzo miły człowiek .. ale nie pacjenta trzeba słuchać .. nie tylko siebie . POLECAM DOKTORA BIEŃKOWSKIEGO , który słucha , tlumaczy i jest konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro82
Ja rowniez jestem po nieudanej operacji u dr Swiatkiewicza zastanawiam sie nad ponownym zabiegiem z tym ze na kolejnej wizycie bede domagala sie tego zeby on to poprawil ,nie wiecie moze czy bede musiala mu jeszce raz zaplacic dodam ze nos jest za dlugi i kosci nie zrosly sie prawidlowo sa widoczne z lewej czesci profilu ,ogolnie nie polecam tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko teraz już sama nie wiem co robić bo też jestem umówiona na operację nosa a teraz czytam te złe opinie i może lepszy byłby jednak Bieńkowski :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleks a jak u ciebie po zdjęciu gipsu teraz jesteś zadowolony? Proszę napisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8113
A ja już za kilka dni mam operację u dr Świątkiewicza (06.10.2015) mam przeogromnego stresa przed operacją nosa, i po przeczytaniu negatywnych komentarzy to już zupełnie się boję operacji. Wcześniej czytałam pozytywne komentarze także się okażę jak mi zrobi nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawiazalam kontakt z dziewczyną której kuzynka miała operacje z 4 lata temu u tego lekarza niestety nie była zadowolona przez co utwierdzilo mnie to w przekonaniu że nie będę ryzykować i zrezygnowałam z operacji która miała być w listopadzie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8113
No nie można się do końca sugerować opiniami, każdy ma soje wymagania, i zawsze znajdzie się ktoś co się mu się nie spodoba do końca. Napiszę po operacji jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko powodzenia i daj znać jak będziesz już po..... ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8113
Wczoraj równo tydzień po operacji miałam ściągnięty gips z noska i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, nosek jest dużo mniejszy, krótszy, prosty i nie ma tego okropnego garba. Nosek jest opuchnięty ale jest bardzo ładny, jestem naprawdę bardzo zadowolona i z pana dr Świątkiewicza, który jest bardzo sympatyczny i z fachowej opieki jaka miałam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Kamila że wszystko się udało i jesteś zadowolona na pewno twoja opinia będzie pomocna wielu niezdecydowanym... Wiadomo muszą być i te złe i te dobre opinie.. Jestem bardzo ciekawa efektu doktora i gdyby to nie był problem czy byś mogła przesłać mi na emalia fotkę to byłabym Ci wdzięczna.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi proszę z jakim wyprzedzeniem umawialyscie się na pierwsza wizyte zanim doszło do operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z nosem, ale usta wyglądają mniej więcej tak: http://utn.pl/P8bN7 , same musicie ocenić czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałem operacje nosa u Pana Świątkiewicza, niestety mu nie wyszła, szkoda moich pieniędzy czasu i bólu. Pan doktor robi masowo operacje jedna się uda druga nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość porokuod
Jeśli ktoś się spodziewa, że z ogromnego nosa dr A.Ś zrobi mu maluteńki, to nie ten adres. Owszem, nos będzie mniejszy, nie będzie garba, będzie ładnie zmniejszony i uniesiony czubek, ale również może nie być identycznie wyklepanych obu profili. Dr jest chyba zwolennikien naturalnych asymetrii, które tak naprawdę zobaczy tylko właściciel. Jedno jest pewne -nos będzie dopasowany do twarzy i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagass
To jest partacz i nic nie wie . Żeby stworzyć nowy nos i nie wiedzieć jakie nosy mają ikony styu mody urody na Świecie …. Mi zmienił nos o 1mm , a miał byc mniejszy chyba o 1 cm hahah , nie widac różnicy .. i jeszcze twierdzi ,że po roku coś się zmieni .. trzeba było być głupcem ,zeby uwierzyć ,że nos mi się zadrze do góry po roku .. jeszcze bardziej opadł .. masakra . NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczysko

Oj nie polecam. Miałam operacje.Po zdjęciu gipsu sie popłakałam.Nos nadal krzywy.Dr twierdzi,że on juz taki musi być bo na pewno u mnie to rodzinne.Miał byc prościutki. Z zadartym czubkiem.Jest krzywy i duzy.Nie ma tylko garba.Kazał mi czekać pół roku na efekt.No jak ja sie pytam,on sie sam wyprostuje? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×