Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka8

Dr BROMA

Polecane posty

Gość saszka8

Na forum jest duzo pozytywnych opinii na jego temat, roznez na forum twoje cialo. jestem ciekawa takze innych opinii, bo same pozytywy wydaja mi sie nieprawdopodobne. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22222222
Zrobilam u Dr usta, jestem bardzo zadowolona, zwlaszcza ze moje wargi juz sporo przeszly i w sumie anjlepiej wykonał je własnie Dr Broma :-) Nie ma się do czego przyczepic , nawet jakbym chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka d
ile zapłaciłaś za zabieg sama zastanawiam sie nad tym zabiegiem u tego doktora wysłałam do niego pytanie ale jeszcze mi nie odpisał :( :( gdzie on pracuje bo tu nic nie pisze pozatym ze mozna sie za darmoche :D skonsultować www.bebeauty.pl :) napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggg
Ja robiłam u dr Bromy usta i szczerze powiem ze wcale nie miałam do niego przekonania, faktycznie widziałam kilka jego prac i to skłoniło mnie do pójścia na konsultacje, moje wrazenia po konsultacji były bardzo pozytywne, on wie co robi, od razu powiedzial czego sie nie da zrobić i co mozna zrobić.Postanowiłam mu zaufac i wyszłam na swoje, nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. wczesniej ten sam zabieg wykonywali inny lekarze, jednak najlepiej jestem zadowolona z ostzrykiwnaia Dr Bromy. Nie mam się do czego przyczepić, mimo że ejstem osobą bardzo wymagającą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi jednak
spierniczyl biust i co powieziecie??? z apoprawki musialam naprawde bardzo duzo zaplacic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie mialas poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do a ja wiem ze
Ty chyba nie wiesz na jakiej zasadzie dzialaja takie fora, a jezeli nie wiesz takze kto to jest moderator to sobie sprawdz. A dlaczego maja byc zle opinie skoro wszystkie tam kobiety sa zadowolone. W regulaminie wiekszosci forum jest zawarte iz nie nalezy nikogo obrazac ,ale jezeli sa dowody ktore mozna przedstawic to takie posty sa brane powaznie pod uwage bo wtedy nie jest to oskarzanie bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mi podpowiedziec w czym dr Broma jest najlepszy: chodzi o powiekszanie ust, aquamid czy tluszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum
na forum twoj cialo sa zdjecia ust powiekszonych tluszczykiem sa sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Broma poleca tłuszcz, bo jest naturalny, ja jednak miałam juz w ustach aquamid więc chciałam dalej dopompowac aquamid :-) No i tez nie chciałam zeby mi się te 70% wchłoneło a tak jest z tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chyba tyle samo co za dwa ml aquamidu, 2500. A moze 2000.Tego nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam nosa
ROBIONEGO ,W lutym.Jak narazie jestem zadowolona ,oczywiscie na czubku jest jeszcze spuchniety ale juz i tak jestem pikna ...Nos sbutelnieje rok ,Wiec poczekam ,pozdrawiam pieknego doc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno bedziesz zadowolona. Dr Broma to dobry lekarz, jesli chodzi o usta to najlepszy jaki coś robil przy mnie. Szczerze polecam, chyba nikt nie bedzie załował, zresztą wystarczy się przekonać odwiedzając lekarza na konsultacji, jego rzeczowe odpowiedzi i podejscie do pacjenta sa takie jak byc powinny. Zaden inny lekarz na konsultacji nie udzielił mi tylu fachowych odpowiedzi i odpowiednio mnie pokierowal co do zmiany mojego wyglądy, tak ze od marca tego roku jestem bardzo zadowolona z ust zrobionych włansie u niego. Nie zaluję.....i śmiało polecam tego dr wszystkim którzy wachają się nad wyborem lekarza, Dr Broma przyjume w warszawskim model medzie na zoliborzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lekarz
Dr Broma jest dobrym chirurgiem plastycznym,jest to opinia powszechnie znana.Wiele kobiet idą na operację powiekszenia biustu naoglada sie zdjec i chce wygladac dokladnie tak jak sobie wymarza.Jednak duzy wplyw na efekt koncowy ma punkt wyjsciowy,czyli to jaki mamy biust,jaką budowe klatki piersiowej,jaką skorę,kształt piersi.U kazdej kobiety ta sama wkladka moze dawac rozne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze jakby nikt nic nie pisal to było by żle. Wazne zeby ludzie byli uświadamiani o tym co dobre a co zle, jesli ktos chce isc na operacje to szuka lekarza(wiem jakie to trudne) i po co ma wybierac na oslep skoro sa ludzie którzy mogą mu pomóc poprzez swoje opinie o danym Dr, Gdyby nie forum (beauty w polsce)to tez nigdy nie trafiłabym do dobrego specjalisty, nie bede znowu pisac o kogo chodzi bo znowu się ktos przyczepi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
miała robione usta u dr Bromy aquamidem i były źle wypełnione. Górna warga była z lewej strony większa niż z prawej,a lekarz odmówił poprawek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaos ci nie wierze
mysle ze to znowu fałszywa opinia i kolejny atak na brome prawie we wszystko jestem w stanie uwierzyc ale napewno nie w to ze broma odmówił poprawki za darmo moze przyjdziesz wkleisz foty na forum http://xn--twojeciao-xub.pl/index.php co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze nie wierze, ale rozumiem ze to tylko człowiek i moze sie pomylic. jednak jesli podala bys zdjęcia to było b łatwiej uwierzyc, bo narazie to pomówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
niestety nie mam zdjęć:( Znajoma wybrała Bromę, ponieważ czytała wasze pozytywne opinie na jego temat i widziała jego "dzieła". Niestety w jej wypadku nie był to dobry wybór. Rozumiem,zdarzają się asymetrie,ale niemile mnie zdziwiło,że tak renomowany lekarz odmówił poprawek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie przykra historia. Dziwne jest troche to że odmówił poprawki, poniewaz aquamidu się raczej nie poprawia, jesli jest asymetria to można ją wyrównać, poprzez dostrzyknięcie. Jednak chyba zaden lekarz w przypadku asymtrii nie zaoferowal dostrzyknięcia preparatu za darmo, nie znam takiego przypadku. Jesli twoja znajoma zaplaci za preparat, drugi mililitr i tak jest tańszy.........to Dr jej dostrzyknie i wyrówna asymetrie, tak się bowiem robi, inaczej sie poprawić tego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chcącego nic trudnego
zdjecia mozna zrobic telefonem uwierze jak zobacze w sieci jest pełno oszustek,i oszustow i konkurencja ubi podkładac swinie nikt nie mówi e broma jest alfą i omega moze mu sie zdarzyc wpadka ale po tych ciągłych atakach na jego osobe uwierze jak zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, ja wysylałam zdjęcia, ale et uwazam ze za duzo zdjęc wysylanych gdzies tam......nie ejst dobre, jednak sa osoby na tym forum któe zdjęcia otrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .8.778
Hej, a złożyłaś już pozew w sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Cię, po co wciągasz w to Brome? Co do samej kliniki to znam ją od 2005 jak pracowlai tam lekarze o których piszesz a także K. Potocki, z którego defacto tez nie byłam zadowolona, ale cóz może model med to nie on operuje ani nie on wykonuje zabiegi. Dlatego nigdy nie zarzucałam niczego samej klinice bo tak byłam ciepło i sympatycznie przyjęta (i tak ejst do dziś mimo zmiany personelu) i na tym ich rola się skończyła, operację robi Dr i to z nim wyjasniasz niedogodności. Napisałaś ze płaciłas model medowi a nie Dr, ale model med ejst jedynie pośrednikiem, bo głupio by to wyglądało jakbys dawała kase Dr. A tak wygląda to poprostu bardziej elegancko i oficjalnie. Jest mi przykro ze ktoś Cię oszpecił, ale wiń za to Dr a nie klinikę, zwlaszcza że osobą która winisz nie jest założycielem kliniki. Ja nie chodze do model medu, chodzę do Bromy, bo to jest wg mnie dobry lekarz, i chodziłam do Bromy także do mdeocu gdzie pracował pol roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broma tylko
gadac dobrze potrafi a nosy w jego wykonaniu hm...... no comnents usta to jego konik inne zabiegi to starata kasy nosy albo krzywe albo nie proporcjonalne do twarzy biusty samo cięcie woła o pomste do nieba liposukcje to on ładną robi fotoshopem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do broma tylko....Czy robiłas nos u tego Dr? Jeśli tak to proszę napisz dlaczego jestes nie zadowolona? Bo ejstem ciekawa na jakiej podstawie tak piszesz? A co do nosa to najwazniejsze zeby sie on podobal właścicielce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy mam pisac ze
gggggg ! nie jest zadną naganiaczką przeciez juz pisała jaki ma nick na innym fotum ona zrobiła tylko usta i są ładne wiec ma prawo byc zadowolona! tobie bardzo współczuje i zgadzam sie z opinia ze modelmed vel modzelewska ponosi odpowiedzialnosc po czesci jej klinika i jest odpowiedzialna za swoich podwładnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno6, zawsze pisałam ze jesli to prawda to Ci współczuje i ogólnie to smutne, ale nie zmienie zdania odnosnie tego że powinnas walczyć jedynie z J.Jethonem a nie oczerniac wszystkich z model-med, w tym masażystę oraz Dr od przegród nosowych, a także Brome którego na oczy nie widziałaś. Wiec to ze jestes okaleczona nie znaczy ze masz prawo wyzywac sie na wszystkich obok siebie. Tak jak np. na mnie nazywajac mnie naciagaczką czy kims podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem zgadzam sie
z tym że modzelewska jest współodpowiedzialna zatrudnia lekarzy pobiera 50 lub 60% zysku z zabiegów więc ponosi odpowiedzialnośc za swoich pracowników,co do ggg troch e przesadzasz nie bede nikogo bronić ale to co wypisujesz pod adresem osoby której nie znasz jest poniżej pasa ty też nie udowodniłaś swojej wiarygodnosci więc nie sraj na cudzą wycieraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×