Odpowiedz na ten temat

dr Jacek Jarliński - Wrocław ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał

• kati32 2007.07.03 [13:54]
    Witanko ! Poszukuję informacji dotyczącej osoby pana dr Jacka Jarlińskiego z Wrocławia. Szczególnie interesują mnie osoby, które miały styczność z w/w osobą - dokonywały zabiegów i jakich, następnie jeżeli ktoś ma inne informację chętnie poczytam, doświadczenie uczy ludzi, że nie zawsze można polegać na dobrym słowie i uśmiechu na twarzy lekarza tylko na jego fachowej wiedzy i praktyce, a przecież każdemu zależy, ze jak idzie pod skalpel to żeby spacjalista wykazał się swą wiedzą nie tylko podręcznikową, ale przede wszystkim praktyczną. Dlatego też zwracam się do Was o jak najwięcej informacji. Z góry dziękuję i pozdrawiam !
  • bidka 2007.07.07 [12:18]
    Odświeżam temat. Ja również jestem zainteresowana opiniami na temat tego lekarza. A w szególności osób, które miały wykonywaną korekcję uszu. Szukam dobrego specjalisty we Wrocławiu. Proszę o rady.
    Pozdrawiam
  • Iwona 2007.07.09 [17:22]
    jest najleprzym fachowcem oraz przemilym czlowiekiem.ma wokol siebie rowniez bardzo dobrych fachowcow

• 21091972 2007.07.18 [11:58]
    Chciałabym powiększyć u niego piersi ale nie znam opinii o fachowości tego lekarza.Proszę o pomoc w tym temacie.
  • mam nowe uszy 2008.08.25 [20:55]
    Miałam u tego dr robione uszy w sobotę. Jest przemiły i bardzo sympatyczny. Polecam go. Pielęgniarki w jego klinice równiż miłe.
  • amma. 2008.08.25 [23:05]
    A czy robil ktos u niego liposukcje?
  • Przyszła Wrocławianka 2008.09.07 [08:20]
    Nie znam dr Jarlińskiego, ale polecam dr Kratochwila, który ma gabinet na ul. Kutrzeby. Tam jest co prawda dwóch Kratochwilów - ojciec i syn, ale obydwaj są bardzooo dobrzy w swoim fachu, a do tego ich zabiegi mają niezbyt wysokie ceny w porównaniu z innymi doktorami. POLECAM, gdyż wypróbowałam na sobie. Miałam korektę nosa i jestem bardzo zadowolona. A lekarz również miły i troskliwy, a przede wszystkim prawdziwy fachowiec. Nawet często jeżdzi na konferencje za granicą, by się dokształcać - Widziałam dyplomy usmiech.gif Jeszcze raz POLECAM usmiech.gif
  • hhhhh 2008.10.02 [19:45]
    hej witam serdecznie a czy ktos wie moze czy ten lekarz(jarlinski) wykonuje operacje plastyczne krocza:/ po porodzie peklam w przedziwnym miejscu bo na wardze srmowej co sie baaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadkozdarza..i nie wiem co mam robic..szukam specjalisty:/
  • nieumiejka 2008.10.06 [15:11]
    hhhhh - Wklikaj sobie jego nazwisko w google, wyskoczy Ci jego stronka. Tam masz kontakt do dr Jarlińskiego. Myślę, że najlepiej będzie zapytac bezposrednio jego. usmiech.gif
  • 190880 2008.10.29 [15:19]
    Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. oprócz tego, że to przesympatyczny i bardzo ciepły człowiek, to do tego znakomity fachowiec. Robiłam u niego lipodukcję ud i \"boczków\" i jestem bardzo zadowolona. Widziałam kilka osób po różnych zabiegach u niego (jestem kosmetyczką) i wszystkie są zadowolone.

• aneczka29 2008.11.05 [10:47]
    hej, ja idę w piątek na konsultację do dr Jarlińskiego, zobaczymy co mi powie, chcę zrobić korektę nosa, za konsultację płacę 50zł, zabieg może kosztować nawet 7000tyś, ale dokładnej ceny dowiem sie po konsultacji. Jestem z Poznania i wiem że dr Bielecki ma o wiele taniej ale za to terminy conajmniej półroczne, atu może uda mi się zrobić do końca roku.
  • slawka 2008.12.13 [23:01]
    mialam robiony biust u dr jarlinskiego 10 lattemu jest wspanialy do tej pory .polecam go z calego serca .

• jaDwa 2008.12.18 [16:47]
    czyli generalnie wszyscy polecaja tego lekarza,tak?? ja mam zamiar zrobic sobie korekte czybka nosa,juz po NR. Szczerze mowiac troche sie boje,czy wszytsko pojdzie po mojej mysli. Czy ktos moze sie wypowiedziec o operacjach na nos?? dzieki wielkie.
  • facet 250 2008.12.27 [01:27]
    widze, ze dr Jarlinski jest rozchwytywany jezyk.gifjezyk.gif

przyjmuje chyba w 3 miejsach:

AESTETICA - Gabinet Chirurgii Plastycznej
    Żelazna 54 lokal 2 (róg placu Pereca)

POLIKLINIKA NA GROBLI
    plac Hirszfelda 1

CENTRUM TERAPII LASEROWEJ
    Jaracza 74

ktos wie, gdzie odbywaja sie zabiegi? (mnie interesuja uszy)
  • wrocek 2009.01.07 [11:49]
    Nie znam ich, ale ja osobiście moge polecić dr.Adama Kalecińskiego oczywiście z wrocławia
    Złote rączki. Cycuszki robi super inne rzeczy napewno też. A co ważne nie jest drogi.
  • Sigrun 2009.02.08 [00:07]
    Do aster290 jestem bardzo ciekawa czy bylas juz na konsultacji a jesli tak to jakie wrazenia, ja rowniez zastanawiam sie nad dr jarlinskim i tez interesuje mnie korekta nosa usmiech.gif
  • plastelinka 2009.02.10 [17:17]
    Witam wszystkie Panie.
    Nie miałam przyjemności korzystania z usług dr Jarlińskiego,ale moja przyjaciółka (obie jesteśmy z Kalisza) w zeszłym roku poddała się u niego operacji powiększenia piersi. Efekt powalajacy! Dziewczyna grubo po 30-stce ,trójka dzieci. Piersi wyglądały ,jak wyglądały.... Natomiast po zabiegu cudnie! Widziałam piersi 3 tegodnie po opeacji i wyglądały fantastycznie.Owszem trochę obolałałe i nadwrażliwe,ale wizualnie wszystko pięknie.Pozatym zachwalała też samego lekarza ,podobno bardzo miły i przystępny ,a biorąc pod uwagę również wysokie kwalifikacje to połączenie godne zainteresowania. Koszt zabiegu 14 000 zl . Ja 13 lat temu będąc jeszcze nastolatką poddałam się korekcji odstających małżowin usznych u dr Kratochwila (też we Wrocławiu) ,jestem zadowolona .ale powiększenie piersi planuję u dr Jarlińskiego ,jak uzbieram odpowiednią ilość funduszy usmiech.gif .Pozdrawiam
  • KSENTYPA 2009.02.13 [21:05]
    JUTRO MAM URODZINY 14-LUTEGO WALENTYNKI
    DWA LATA TEMU BYLAM OPEROWANA PRZEZ DOKTIRA JACKA JARLIŃSKIEGO W SZPITALU KOLEJOWYM WE WROCŁAWIU.
    ZROBIŁ MI PREZEN NA URODZINY(TZNJA SOBIE ZAŻYCZYŁAM APAN DOKTOR SPEŁNIŁ TO MIJE MARZENIE) POMNIEJSZYŁ MI PRRSI.
    JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA,Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ KAŻDEMU FACHOWOŚC IKOMPETENCJE TEGO LEKARZA.
    WŁASCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU
    DZIĘKUJĘ DOKTORZE RAZ JESZCZE-WDZIĘCZNA PACJĘTKA
  • mimjin0onon 2009.02.13 [23:09]
    Ksentypo- jesteś beznadziejna. Naprawdę smutas.gif
  • asia 999 2009.02.27 [19:18]
    tez mnie interesuje
  • oktawiasz 2009.03.15 [19:46]
    Witam Was ja poddałam sie operacji odstających małżowyn usznych u dr Jarlińskiego i jestem ponad tydzien po operacji wszystko super. człowiem przesympatyczny aż nie chce sie wychodzic z gabinetu a operacja w znieczuleniu miejscowym cala przegadana..usmiech.gif człowiek stworzony to tego zawodu!!!! natomiast słyszałam ze jedna z Was miala operacje u dr Kratochwila - moja kolezanka miala u niego , wystąpily komplikaje musiala mieć poprawkę....no także do tego dr mam uprzedzenie...natomias widzialam dziewczyne po operacji noska co prawda na 2 dzień ( zmiana opatrunku) i szczerze powiem ze ten nos to juz w opatrunku ślicznie sie prezentował oczko.gif
  • oktawiasz 2009.03.15 [19:50]
    oczywiście dziewczyna z noskiem byla operowana u dr Jarlińskiego rzecz jasnausmiech.gif !!
  • shiona 2009.03.15 [19:53]
    Ja miałam operację noska u dr Jarlińskiego 6 lat temu. Człowiek przesympatyczny ale niestety będę musiała powtórzyć zabieg tym razem już u innego specjalisty.
  • Jestem już po.... 2009.03.25 [13:31]
    Jestem po zabiegu operacyjnym,który wykonywał Pan Jacek,jestem szczęśliwa,że podjęłam tę decyzję. Pan Doktor nie pozwolił,żeby mnie to przerastało. Atmosfera,którą wytwarzał nie pozwalała myśleć,że będzie źle...ma być dobrze....i taki efekt otrzymałam...jestem z tego bardzo zadowolona.
    Pan Jacek jak i wszyscy pracownicy są oddani swojej pracy.

DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO

p.s. widziałam na żywo \" cuda\", które uczynił Pan Jarliński-szacunek dla Jego pracy!!

• zastanawiam się ciągle. 2009.03.26 [01:16]
    Jestem już po - napisz proszę, co robiłaś u dr Jarlińskiego? Ja też mam w planach wybrac się do niego, jestem trochę przerażona.
  • zastanawiam się ciągle. 2009.03.27 [19:34]
    Cieszę się, że wszystko poszło dobrze i jesteś zadowolona z efektu. kwiatek.gif
  • Jia Xin 2009.03.27 [20:36]
    Ja wlasnie wybieram miedzy Dr Jarlinskim a Dr Wegrzynem.. Wiecie, ktory jest lepszy do noskow? ktorego polecacie bardziej??
  • jestem już po 2009.03.27 [21:01]
    a Ty na jaki zabieg sie wybierasz?? >
    widziałam tylko nosek od doktora Węgrzyna,efekt ładny i dziewczyna zadowolona
  • zastanawiam się ciągle. 2009.03.28 [22:56]
    Ja na liposukcje, chociaż boje się strasznie. pechowiec.gif
  • bl-anka 2009.03.31 [12:45]
    Jestem po konsultacji u dr Jarlińskiego, za kilka tygodni mam ustalony termin na powiększanie piersi. Wcześniej byłam na konsultacji u dwóch innych wrocławskich chirurgów. W porównaniu z nimi dr Jarliński wywarł na mnie nieporównywalnie dobre pierwsze wrażenie. Wzbudził moje zaufanie, to serdeczny, otwarty człowiek, rzeczywiście przemiły. Przede wszystkim jednak cały przebieg wizyty świadczył o dużym profesjonalizmie doktora. Wykonał dokładne pomiary, przedstawił "symulację komputerową".
    Na operację decyduję się od mniej więcej 2 lat. Mam mnóstwo obaw- to takie moje lęki głownie dotyczące narkozy. Doktor w sposób rzeczowy, konkretny i bez pośpiechu wytłumaczył mi wszystko, odpowiedział na liczne pytania, zlecił szereg badań. Przed operacją umówiłam się na jeszcze jedną wizytę, nie należę do osób łatwo podejmujących tego typu decyzje.Za jakiś czas napiszę Wam o rezultatach. Póki co trzymajcie za mnie kciuki usmiech.gif
  • zastanawiam się ciągle. 2009.03.31 [18:58]
    bl-anka w takim razie trzymam kciuki usmiech.gif i będę czekała na Twoje wrażenia już po. Pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...