Odpowiedz na ten temat

dr Jacek Jarliński - Wrocław ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał

• gość 2017.02.03 [21:40]
    Niedlugo mi minie 2 miesiace od operacji
    Z efektów jestem strasznie zadowolona. Mam mentor okrągłe 350 ml wyszło mi 75d. Taki stanik miałam po operacji i takie kupowałam wczoraj zwykłe
  • gość 2017.02.03 [21:42]
    Uciełoo mi wypowiedź
    Chciałam zapytać dziewczyny które są dłużej po kiedy wróciło Wam czucie ? U mnie narazie kiepsko. Wiem , że niby do pół roku.
  • gość 2017.02.04 [16:57]
    Tez jestem ciekawa kiedy czucie wraca.. chociaż szczerze mówiąc wole to niż dotykanie gąbki w push upie
  • gość 2017.02.05 [17:21]
    Jestem 3, 5 miesiąca po operacji i czucia ciągle nie mam w dolnej części. Mój stanik pooperacyjny 80 D teraz miękki kupuję 75 D. Piersi maleją oczywiście, bo opuchlizna znika. Sprawa indywidualna jak bardzo są opuchniete po operacji.
  • gość 2017.02.18 [16:16]
    jestem po konsultacji u dr, wstępnie wybraliśmy mentory CPG 313 270 ml, zrozumiałam,ze są to wkładki okrągłe, tylko zaskoczyła mnie cena .....17, 5 tys !!! czy dr aż tak podniósł ceny...w cenniku wyczytałam,ze za wkladki okrągłe koszt operacji wynosi 15 tys....nie wiem co o tym myśleć..pomóżcie..proszę
  • gość 2017.02.18 [16:19]
    czy ktoś może mi podać aktualne ceny za powiększanie piersi u dr Jarlińskiego ???dzękuję
  • gość 2017.02.19 [00:31]
    Okrągłe 15tys anatomy 17tys. Do pytania powyżej odnośnie skad cena 17,5tys. Skad te 500 to nie wiem bo 2,5 tyg temu płaciłam 17tys ale są to wkładki anatomiczne musiałaś zle zrozumieć doktora. 312 nie bierze się znikąd
  • gość 2017.02.19 [00:35]
    Ucięło mi wiadomośc smutas.gif
    Okrągłe 15tys anatomy 17tys. Do pytania powyżej odnośnie skad cena 17,5tys. Skad te 500 to nie wiem bo 2,5 tyg temu płaciłam 17tys ale są to wkładki anatomiczne musiałaś zle zrozumieć doktora. 312 nie bierze się znikąd. 1 cyfra to chyba model nie pamietam.. druga czyli 1 u ciebie to dla osób o niskim wzroście a trzecia liczba to projekcja czyli w Twoim przypadku średnia oczko.gif ja mam np cpg323 usmiech.gif średni wzrost czyli u mnie Ok. 164cm i wysoka projekcja cZyli mocno wystający cyc w przód prosto mówiąc usmiech.gif okrągłe maja oznaczenia np hp300cc hp350cc itd hp to akurat wysoka projekcja okrągłych o ile się nie mylę. Nie zagłębialan się w okrągłe wkładki bo od razu chciałam anatomy usmiech.gif mam nadzieje ze pomogłam usmiech.gif a może masz jakiś lift dodatkowy czy coś ? Ze dodatkowe 500zl. A i szczerze polecam anatomki usmiech.gif w doktor naprawdę wie co robi usmiech.gif spać nie mogłam bo chciałam 345cc bo się forum naczytałam usmiech.gif a mam z zalecenia doktora 300cc i myśle ze nie zaluje usmiech.gif
  • gość 2017.02.19 [00:40]
    Dodam ze 2,5tyg po Op. Poleciałam do H&M chociaż sobie coś pomierzyć i nacieszyć oko usmiech.gif to c75 jest na mnie za mały! Chociaż mam taki pooperacyjny. Na ten moment wg tabelek i kalkulatorów mam 70e.. opuchlizny już nie mam chyba. Piersi są super blisko siebie bo mam przerwy może z 0,5cm co bardzo mi się podoba usmiech.gif wiem ze się jeszcze ułożą i opadną ale jestem mega zadowolona usmiech.gif śpię na boku od tygodniausmiech.gif ogólnie to czuje się świetnie czasem coś trzeszczy jeszcze piersi twarde.. ale powoli miejscami coś tam mięknie usmiech.gif pytanie do tych co są dłużej po usmiech.gif kiedy wam cycuszki zmiękły ?
  • Zuza323 2017.02.26 [22:06]
    Hej,
    Mam termin na kwiecień. Przeglądałam forum i zaczynam powatpiewac w kwestii rozmiaru. Czytam, iż wiele z Was jest niezadowolonych że zbyt małego rozmiaru. Ja mam 55 kg wagi, 160 cm wzrostu, dr zaproponował mi anatomiczne cpg 322 295 ml. Podczas przymiarki wydawały mi się ok, Ale piszecie, ze w rzeczywistości wychodzą mniejsze. Jak to jest?
  • gość G 2017.02.28 [13:50]
    Do Zuza 323 oczko.gif tak piersi w rzeczywistości są trochę mniejsze ale nie jest to znaczna różnicaoczko.gif
  • Daga1506 2017.03.04 [19:20]
    Jestem 3 miesiące po operacji mam 164 cm wzrostu i waga 57 kg. Doktor proponował mi mentor Cpg 322 255 ml lub 295 ml wybrałam 330 ml i nie żałuję. Rozmiar stanika kupuje 75 D.
  • tosia36 2017.03.06 [14:31]
    dziewczyny to prawda że okrągłe implanty są bardziej miękkie i lepiej się układają niż anatomiczne?
  • gość 2017.03.09 [14:46]
    czy bezposrednio po operacji mozliwe jest załozenie soczewek kontaktowych? Wiem ze jest problem z bolącymi rekami/
  • Fufi 2017.03.18 [20:02]
    Myślę, że z założeniem soczewek nie będzie problemu. Po operacji nie można wykonywać pełnego zakresu ruchu rąk ale nie jest aż tak źle. 2 dni po wyjściu ze szpitala mylam sama włosy, w szpitalu sama się ubrałam a w domu wykonywałam wszystkie podstawowe czynności jak np.zmywanie.
  • Emi188 2017.03.22 [20:23]
    Dziewczyny jestem 3tyg. po operacji. Implanty wybrane przez doktora 322Cpg 295ml. Dodam że byłam płaska jak deska. Biust wyszedł bardzo ładny, ale pozostał nie dosyt, bo chciałam troszkę większe. Czy wy też tak macie ? Dodam że jestem w miarę szczupła i wysoka 172cm i żałuję że nie namówiłam doktora chociaż na 330ml smutas.gif
  • Zuza323 2017.03.28 [16:05]
    Dziewczyny, czy Wy też się tak narkozy byłyście? Na 11.04 mam termin, a już się trzęsę... Czy któraś ma termin ten sam albo zbliżony? Byłaby dla mnie wsparciem oczko.gif i zawsze to raźniej kogoś spotkać znajomego, nawet z forumoczko.gif
  • gość 2017.03.29 [12:22]
    Nie bój się narkozy , zaśniesz nawet nie będziesz wiedziała kiedy a potem się obudzisz zdziwona że już po wszystkimusmiech.gif
  • Izas81 2017.04.03 [00:13]
    Do Zuza.
    Ja mam 295 cpg 322 ale miałam swój cyc a jestem podobnego wzrostu i jestem mega zadowolona ,ale jeśli jesteś płaska to bierz większy 330 minimum żeby coś ci zostało .ja mam 295 i balony 75DD teraz a miałam 75b
  • gość 2017.04.16 [16:31]
    Dziewczyny, ile biust Wam zmalał po zejściu opuchlizny?
  • nastyblair 2017.04.23 [19:14]
    Kochane, przeczytałam forum od początku do końca, trochę mi to zajęło oczko.gif .
    Termin operacji powiększania piersi mam wyznaczony na 28.06.2017. Doktor JJ zaproponował mi anatomy CPG 322 255ml, mierzyłam też okrągłe 250ml, ale jakie dokładniej to nie mam pojęcia.
    Mam 173 wzrostu, ważę 50kg, w biuście mam 81 cm, pod nie wiem dokładnie teraz, ale zawsze (nawet z obecnymi zwisami) panie w esotiq doradzały mi 65D, i taki mi pasował (oczywiście push-up).
    Dodam też, że jestem po ciąży, karmieniu i niestety moje cycuchy to straszne zwisy. Martwi mnie też to, że mam asymetrię - lewa pierś nie dość, że większa troszeczkę, to jeszcze zwisa niżej o 2cm niż prawa. Mimo tego doktor nie zaproponował mi dwóch różnych wielkości implantów, co mnie trochę zmartwiło. Kolejna sprawa - mam też bardzo duże otoczki, które na chwilę obecną zajmują praktycznie połowę cycków, i znowu - otoczka lewej piersi jest większa. Chciałabym zmniejszyć otoczki, wyciągnąć sutki, i oczywiście powiększyć piersi (chciałabym cięcie podpiersiowe).
    I nie mam pojęcia, czy wszystko mogłabym zrobić za jednym razem, czy lepiej najpierw powiększyć piersi, a dopiero później zająć się korektą otoczek i sutków...
    Ktoś także pisał, że jeśli ma się asymetrię to lepiej poszukać innego lekarza... Dlaczego?
    Także czytając forum zauważyłam, że większość z Was pisała o implantach 300ml i większych. I zaczęłam się zastanawiać, czy te, które dobrał mi doktor nie będą za małe. Chciałabym uzyskać rozmiar C max, ponieważ nie widzą mi się jakieś mega duże.
    Kolejna sprawa, że anatomy są w kształcie łezki i boję się, czy nie pogłębią moich zwisów, które i tak już mam, z kolei boję się, że okrągłe będą źle u mnie wyglądać. Zastanawiam się też, czy może jednak inny rodzaj anatomów nie byłby lepszy, te, które wypchną mi ubytek na górze, to są chyba te z CPG 332.
    Czy są tutaj jakieś dziewczyny, które robiły anatomy CPG 322 255ml (oraz te 332) i więcej ml, i chciałyby się podzielić zdjęciami na maila (a.nastyliar@gmail.com)? Jestem w kropce oczko.gif . Będę musiała umówić się na drugą konsultację, ale mam do Wrocławia kawałek oczko.gif .
    Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi!
    Buźka ;*
  • gość 2017.04.30 [12:06]
    Jestem 6 miesięcy po operacji u doktora Jarlińskiego. Operacja powiększenia piersi implantami anatomicznymi miała podnieść i ujędrnić mi piersi, które były obwisłe po utracie wagi. Doktor nie proponował innych rozwiązań tylko pokreślił i stwierdził że da sie zrobić.
    Dziś patrząc w lustro cisną mi sie nie tylko łzy, ale także jedne z najgorszych określeń dla tego typu ludzi.
    Dziwię sie mojej przedmówczyni, że mimo nieprzychylnych opinii, dotyczących operacji obwisłych piersi decyduje sie właśnie na Jarlińskiego.
    Za operacje zapłaciłam 17tys a teraz muszę wręcz sie prosić i wywierać presje, aby coś zrobił z piersiami, które wyglądają dramatycznie źle. Dolna część goły implant ze skóra u góry fałd piersi wraz z nadmiarem skóry. Poniżej link do Estheticon, gdzie znajdują sie zdjęcia:
    https://www.estheticon.pl/dyskusje/powiekszan ie-piersi-augmentacja/wiszaca-skora-i-brak-czucia-w-lewej-re ce-i174888
    Lewa pierś od samego początku bardzo mnie boli, po przebudzeniu nie czuje palców, kiedy pytałam o to, ponoć to normalne, no nie wiem jestem przed USG i konsultacja neurologiczną, więc dopiero okaże sie czy to "normalne"
    Na ostatniej konsultacji, kiedy zapytałam jakie widzi rozwiązanie dla obecnej sytuacji, zaproponował że przeszczepi mi tłuszcz w dolną część piersi, tak aby pokryć goły implant, koszt 3tys (k...!!!).
    Po przemyśleniu uważam, że to będzie działanie jedynie doraźne, które za długo się nie utrzyma, z racji takiej, że niemała część tłuszczu po pewnym czasie ulega wchłonięciu, a tam jest bardzo mała przestrzeń, wiec po kilku miesiącach problem powróci jak bumerang.
    Ale najlepsze było stwierdzenie doktora "no niech cudów Pani się nie spodziewa, ja nigdy wcześniej nie robiłem takich piersi".
    Jakby mi ktoś w pysk przywalił, no przepraszam bardzo, jeśli ktoś feruje takie wnioski już po operacji, po zainkasowaniu olbrzymiej kwoty, to dla mnie jest zwykła szują pazerną na kasę!
    Bardzo żałuję, że Pan doktor nie był w stanie być ze mną taki OTWARTY przed operacja, bo wówczas nie byłoby, ani pretensji, ani problemu, cierpienia i potrzeby robienia poprawek, czy ponownej operacji.
    Nie jestem osoba zamożną i 3tys, które miałabym dopłacić jest dla mnie niemałą kwotą, tym bardziej, że nie spłaciłam jeszcze 17tys, które poszły już na sknoconą operacje.
    Mogę zrozumieć, że stan moich piersi był "wymagający", ale braku szczerości i odpowiedzialności już nie!!!
    Myślę, że swoją wypowiedzią i postawą doktor, już sam sobie wydał opinie !!!
  • Goscww 2017.04.30 [13:06]
    O mamo,
    A powoedz mi, kiedy zauwazylas, ze cos sie dzieje z piersiami, w sensie kiedy zaczela sie zaznaczac ta granica miedzy piersia a implantem?
  • gość 2017.04.30 [15:38]
    Pierwsze 2 tyg były opklejone plastrami po 3 -4 tyg kiedy pomału zaczyna schodzić opuchlizna zaczęły zaznaczać się delikatnie odcięcia po 2 miesiącach kiedy opuchlizna zeszła całkowicie odcięcia przy każdym napięciu mięśni bądź ułożeniu inaczej ręki były już widoczna teraz po pół roku odcięcia widać nawet bez napinania mięśni. Jestem bardzo rozczarowana bo gdyby doktor powiedział mi że nie jest w stanie zrobić tych piersi, bo zbyt rzadko albo wcale nie robil takich lub że bez liftingu czy mastopeksji się nie da postawiłby sprawę uczciwie. A tak mam wrażenie że dobrał implanty wedle wlasnego uznania wsadzil zaszyl kase wzial i finito.
  • gość 2017.05.02 [17:56]
    Dziewczyny, czy po operacji, zanim piersi sie ulozyly, widzialyscie na powierzchni piersi jakieś dziwne odznaczenia? Jestem niespelna miesiąc po operacji i zauwazylam na jednej z piersi przy pochyleniu sie odznaczenie jakby piersi i implantu, nie na dole piersi. Lecz w jej polowie, w okolicach sutka. Jestem przerwzona. Masuje je, nir powinno sie nic dziac. Czy to kwestia koniecznosci ulozenis, opuchlizny? Jak napinam miesien na tej piersi,zdecydowanie widac odciecie jakby, na drugiej nic. Moge przeslac zdjecia na maila.
  • ceren 2017.05.02 [19:55]
    Hej
    Ja mialam w prawej tylko na boku takie faldki ktore znikly po 5 miesiacach teraz jest juz ok moze dlatego ze przybylo mi kilka kilogramow
  • gość 2017.05.03 [13:20]
    To masz szczęście, ze przytyłaś i jakoś ci sie ładnie to ułożyło. Widzę, ze nie tylko u mnie wystepuje ten problem.
    Kochana (gość wczoraj [17:56] ) ten problem ci nie zniknie tak o odcięcia sie takie pojawiaja, a czym dłużej po zabiegu tym bardziej widac bo opuchlizna schodzi, wynika to z barku napięcia w piersi, czyli należytego wypełnienia, wówczas stary fałd piersiowy jest u góry (skóra) a ten na dole opina jedynie implant, jest to bardzo widoczne przy napięciu mięśni klatki piersiowej i przy pochylaniu kiedy stary fałd spływa z luźną skórą. Tu masz foty https://www.estheticon.pl/dyskusje/powiekszan ie-piersi-augmentacja/wiszaca-skora-i-brak-czucia-w-lewej-re ce-i174888
    Byłam z tym na konsultacji juz u kilku innych chirurgów, jest to wynik źle przeprowadzonej operacji i źle dobranych implantów.
    Mi Jarliński zaproponował przeszczep tłuszczu za dodtkową opłata. Jeszcze nie wiem czy w ogóle sie temu poddam. Zyczę powodzenia
  • gość 2017.05.03 [15:34]
    No to jestem przerazona..... musze sie w takim razie umowic.na.wizyte. Niech to zobaczy... to jedt jakas paranoja. Przeciez czlowiek ma doświadczenie i chyba widzi, gdzie bedzie problem. Wtedy sie informuje , ze operacji sie nie wykona. Ja mialam ladne swoje naturalne piersi, tyle, ze male. Teraz sama nie wiem, jak opisac , co czuje smutas.gif
  • gość 2017.05.03 [15:38]
    A jeszcze jedno pytanie - co dr Ci mówił, gdy na wizycie po miesiacu, gdy juz coś widziałaś (opisywalas wczesniej, ze bylo to juz widoczne przy napieciu w 3-4 tyg po operacji) zwracalas mu na to uwage? Bo nie zamierzam sluchac w takim razie na spokojnie jego gadania, ze to sie uklada do 6 m-cy, jak bedzie sie to nasilac.
  • gość 2017.05.03 [16:07]
    W sytuacji, kiedy odcina się część piersi górnej od dolnej i ujawnia się dolna część implantu , kiedy napina sie mięsień, wielu chirurgów zaleca po prostu reoperacje i przełożenie implantów spod mięśnia, pod gruczoł. Na świecie stosuje sie także tkankę organiczną AlloDerm albo Strattice, ale u nas w Polandowie to jedynie wielkie oczy robią , kiedy o to pytam. Jeśli masz małe piersi tzn., że masz troszkę inną syt. niż ja bo u mnie najgorszym obok w/w problemu jest pozostawienie nadmiaru skóry, którą można było wyciąć w trakcie operacji, np. wokół otoczki brodawki. Myślę, że w twoim przypadku przeszczep tłuszczu będzie miał sens i sie sprawdzi. Mi Jarliński zaproponował za 3tys taki przeszczep. Tylko pamiętaj, że tłuszcz sie wchłania w 60% więc moze sie zdarzyć tak ze za jakis czas to powróci. Dobrze jest trzymać stałą wagę oczko.gif Mam nadzieje ze wszystko sie uda po Twojej myśli usmiech.gif trzymam kciukierasy za nas obie oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...