Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam lekarza dobrego

dr jerzy chęciński

Polecane posty

Gość szukam lekarza dobrego

znacie, wiecie czy jest coś wart? robi w wawie, coś, co jest mi potrzebne (kws, czyli motylkom precz), znacie, miałyście, wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine. now here i am
też bym chciała cośkolwiek na ten temat wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsan
Bylam na konsultacji wstepnej u tego lekarza i juz mialam sie zdecydowac na zabieg. Ale sie wycofalam w ostatniej chwili bo mimo wysylanych e-mail i telefonow ten pan byl zupenie nie uchwytny. Nie dostepny teraz a co by bylo po operacji (jakby juz zainkasowal swoje honararium) a ja jako pacjent by potrzebowalabym extra jakas konsultacji czy gdyby wypadla jakas nieoczekiwana komplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsan
Bylam na konsultacji wstepnej u tego lekarza i juz mialam sie zdecydowac na zabieg. Ale sie wycofalam w ostatniej chwili bo mimo wysylanych e-mail i telefonow ten pan byl zupenie nie uchwytny. Nie dostepny teraz a co by bylo po operacji (jakby juz zainkasowal swoje honararium) a ja jako pacjent by potrzebowalabym extra jakas konsultacji czy gdyby wypadla jakas nieoczekiwana komplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
korekcja powlok brzucha Dr.Jerzy Checinski,jest najbardziej profesjonalnym lekarzem,nie ma on czasu na pogaduchy,ale jest konkretny i doskonaly w swoim fachu. W grudniu zeszlego roku odbylam najtrudniejszy zabieg chirurgiczny w dzejach operacji plastycznej,a dr.byl wlasnie Checinski,przed zabiegiem przeprowadzilam mase wywiadow ze wszystkimi doktorami posiadajacymi jakakolwiek renome w polsce,dr.Checinski nie jest tani,ale za to profesjonalny i rzetelny,jestem zachwycona nowym brzuszkiem,plaski, baz rozstepow i bardzo sexi,niepowiem ze bylam tak bardzo zachwycona po samym zabiegu,dlatego ze czas pooperacyjny jest bardzo bolesny,ale wierzcie mi ze warto.Zdecydowanie Checinski jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zadowolona
Witam, Drogie Panie Dr Chęciński to profesjonalista, który naprawdę wiec co robi jak robi i dba o swoich pacjentów. Ma wiedzę oraz doświdczenie. Polecam zabiegi u Dr Chęcińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arosa29
Ja też uważam go za profesjonalistę bo robił mi nos który jest fantastyczny (chociaż był drogi). Pamiętajcie drogie panie że chirurg plastyczny to nie cudotwórca i z opasłej krowy nie zrobi modelki a z cycków rozmiar A nie zrobi zaraz D! Oczekiwania pacjentek czasami mijają się z realizmem. Dlatego podchodziła bym z rezerwą do tego typu komentarzy negatywnych. Ja tam z czystym sumieniem doktora Chęcińskiego mogę polecić, bo ostatnio wypełniał mi też bruzdy i wyszło pięknie :) Za miesiąc chyba się poddam i pójdę odessać conieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna66
dr Chęcinski..... dobrze to wykonuje chyba tylko operacje nosa, Pozytywne opinie na forum podejrzewam, źe pisze sam Pan dr lub ktoś z jego personelu.... Przeprowadzalam operacje odsysania tluszczu- masakra!!. Warunki do tego typu zabiegu miałam ponoć idealne. Zdecydowanie NIE POLECAM. Gburowaty, pazerny cwaniaczek - bardzo przepraszam - inaczej nie potrafię się wypowiedzeć. ...źeby rezultaty były jeszcze zadawalające to moźna by przymknąć oko. .... PS. Ktoś wspomnial o atmosferze w klinice ( a raczej w klitce)- zgadzam się. Nie czulam się tam swobodnie, Panie byly mile tylko przed zabiegiem, maloprofesjonalne .... o i ta sala bez okna. Koszmar... niestety na poprawki nie mam juz funduszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna66
dr Chęciński..... dobrze to wykonuje chyba tylko operacje nosa, Pozytywne opinie na forum podejrzewam, źe pisze sam Pan dr lub ktoś z jego personelu.... Przeprowadzalam operacje odsysania tluszczu- masakra!!. Warunki do tego typu zabiegu miałam ponoć idealne. Zdecydowanie NIE POLECAM. Gburowaty, pazerny cwaniaczek - bardzo przepraszam - inaczej nie potrafię się wypowiedzeć. ...źeby rezultaty były jeszcze zadawalające to moźna by przymknąć oko. .... PS. Ktoś wspomnial o atmosferze w klinice ( a raczej w klitce)- zgadzam się. Nie czulam się tam swobodnie, Panie byly mile tylko przed zabiegiem, maloprofesjonalne .... o i ta sala bez okna. Koszmar... niestety na poprawki nie mam juz funduszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arosa29
Kurcze, napisz cos wiecej o tym odsysaniu bo juz miałam się zdecydować na ten zabieg u niego, ale skoro mówisz że beznadzieja to się wystraszyłam. Robił mi nos i wszystko jest ok. Panie tez były miłe również po zabiegu, a lekarz - no cóż, nie poszłam do niego dla uroku osobistego tylko po nowy nos wiec w sumie niech sobie bedzie gburowaty, byle by zrobił jak trzeba. Poradź coś w kwestii tego odsysania bo mam zamiar się zdecydować na uda i pośladki ale boję sie jak diabli. Boli to jakoś strasznie po zabiegu? A jak w trakcie rekonwalescencji? Z góry dzięki za odpowiedź Arosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDZIĘCZNA
DR CHĘCINSKI TO NAJ NAJ LEPSZY SPECJALISTA JAKIEGO ZNAM MIALAM ROBIONY ZABIEG LIPOSUKCJI I DO ODWAŻNYCH NIE NALEŻĘ POZA TYM JESTEM ŻONĄ I MATKĄ MAM 32 LATA . DECYZJA NIE BYŁA ŁATWA ALE RAZ KOZIE ŚMIERĆ I NIE ŻAŁUJE NIE MAM ANI JEDNEGO ŚLADU PO OPERACJI. TROCHĘ BOLAŁO ALE JUŻ NIC NIE PAMIĘTAM ALE WIDZĘ I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE TO PIĘKNY WIDOK ŁADNY, SZCZUPŁY BRZUSZEK BEZ ŚLADU INTERWENCJI CHIRURGICZNEJ POLECAM DR. CHĘCIŃSKIEGO BO JEST ŚWIETNY W TYM CO ROBI A ROBI TO ŚWIETNIE. DZIEKUJE DOKTORZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sława155
W klinice dr. Chęcińskiego robiłam zabiegi z zakresu medycycy estetycznej. Były to zabiegi mające na celu odnowienie struktury skóry i poprawienie jej kolorytu. W tym celu dr. Chęciński wykonał zabiegi regeneris, mezoterapie igłową oraz przeszczep tłuszczu dla wypełnienia tkanki tłuszczowej twarzy (zaniki). Wszystkie zabiegi wykonywane są w miłej atmosferze z dużą staranności i dbałością o zadowolenie pacjenta. GORĄCO POLECAM KLINIKE DR. CHĘCIŃSKIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym br. u doktora Jerzego Chęcińskiego miałam wykonywaną liposukcję okolic lędźwiowych, plastykę obwisłości powłok brzusznych z zeszyciem mięśni prostych i transpozycję pępka. Bardzo rozległa operacja, ale wszystko przebiegło bez komplikacji i powikłań. Mieszkam daleko od Warszawy więc ze względu na moją wygodę zostałam w klinice 5 dni czyli do czasu zdjęcia drenów i szwów. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora za fachowość i Jego zainteresowanie pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Nawet po opuszczeniu kliniki doktor dzwonił do mnie przez jakiś czas codziennie z zapytaniem o moje zdrowie i z radami dotyczącymi okresu rekonwalescencji. Personel kliniki bardzo życzliwy, kompetentny, pomocny i zainteresowany pacjentem. Czułam się tam jak w domu. Sama klinika super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka28
Witam wszystkie dziewczyny , byłam na operacji powiększania biustu u Dr. Chęcińskiego w styczniu , wynik jest rewelacyjny , nawet nie marzyłam że będe miała taki piękny biust , faceci nie mogą oderwać od niego wzroku, nareszcie mogę założyć sexi ubrania , sama czuję się atrakcyjna , pewna siebie, zaczynam nowe życie. Wielkie DZIĘKI dla Doktora, polecam wszystkim dziewczyną , jest warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1972
Pol roku temu miałam wykonany zabieg plastyki brzucha u dr Checińskiego. Mój brzuch po 2 porodach wygladal koszmarnie i odczuwałam z tego powodu straszny dyskomfort. Operacja była polaczona z odsysaniem tłuszczu z bioder. Po zabiegu przyznaje było trochę ciężko, odczuwałam bol i miałam problemy w wyprostowaniem się, ale o tym doktor mnie uprzedzil podczas konsultacji, tak wiec miała te swiadomosc, ze sa to nieprzyjemne efekty związane z takim zabiegiem. Bardzo się ciesze ze zdecydowałam się na te operacje, ponieważ obecnie mój brzuch wygląda, jak przed porodem, a po operacji pozostala mi cieniutka blizna w dole brzucha, która mi w ogole nie przeszkadza. Ponieważ jestem spoza Warszawy w klinice musiałam pozostać przez 5 dni, spotkałam się z bardzo troskliwa opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna W-wa
Z cala odpowiedzialnoscia polecam klinikę dr. Chęcińskiego. Mi doktora polecila kolezanka, która również powiekszala u doktora piersi i efekt, podobnie jak obecnie u mnie jest fantastyczny. Bałam się bardzo i długo nie mogłam się zdecydować na zabieg, ale przekonalo mnie przede wszystkim doswiadczenie, które dr Chęciński posiada i na zabieg poszlam spokojna, bez obaw, z mysla, ze może być tylko lepiej. Zabieg, jak każdy inny nie jest przyjemny, ale Dr.Chęciński rozmawiał długo ze mną przed operacją. Był naprawde ciepły i serdeczny. Widać , że do każdego pacjenta podchodzi z sercem. Minął juz jakiś czas od operacji, a moje piersi, sa po prostu cudowne, sa duże (wcześniej nie miałam wcale) piekne, symetryczne. Wreszcie czuje się szczesliwa i kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera Sopot
Dr.Checinski to naprawde dobry i fajny lekarz. Jestem mozna powiedziec jego stala klientka:) I tez jaka kazdy bardzo sie balam, ale niepotrzebnie. Okres przed operacja i po jak schodzi opuchlizna jestnajgorszy ale potem widac naprawde zadowalajace efekty.Wazne jest zeby ufac lekarzowi do ktorego przychodzi sie na taki zabieg, a dr Checinski jest czlowiekiem ktory wzbudza zaufanie i zna się na rzeczy. Nie zawiodlam się efeket jest taki jaki chcialam. Jezeli chodzi o piersi i liposukcje spisal sie bardzo dobrze. Naprawde polecam doktora Checinskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja już po,a jeszcze 6 dni temu czytałam to forum,strasznie się bałam (gorzej niż porodu) i zadawałam pytanie czy dobrze robię,co mnie czeka czy będę zadowolona z efektu i wiecie co dziękuję Bogu że trafiłam na dr.Chęcińskiego ja odebrałam Go jako Mistrza w tym co robi ,to człowiek zdecydowany i konkretny da się odczuć,że ma duże poważanie Napiszę tak nie spodziewałam się,że z mojego kinola da się zrobić takie cacko ciągle patrzę w lusterko:):):) to po prostu szok PANIE DOKTORZE ZMIENIŁ PAN MOJE CAŁE ZYCIE I SPEŁNIŁ NAJWIĘKSZE MARZENIE STRASZNIE DZIĘKUJĘ Ps.zapewniam wszystkich,że to szczera prawda i nie jestem pracownikiem Pana dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna anna
Szczerze polecam dr Chęcińskiego, jako bardzo dobrego chirurga plastyka. Moja mama robila u dr zabieg plastyki brzucha. Jest to bardzo poważny zabieg, a dr Checinski ma olbrzymie doświadczenie w tego rodzaju zabiegach . Z efektu jest bardzo zadowolona, jak również z atmosfery panującej w klinice oraz cudownej opieki medycznej. Ja natomiast zdecydowałam się za jej namową na implanty piersi. Po bliźniaczej ciąży moje piersi bardzo zmienily wygląd. Staly się obwisle i z tego powodu wpadłam w straszne kompleksy, zamknęłam się w sobie. Jeżeli ktoras z Was cierpi podobnie jak ja z tego powodu, to ten zabieg polecam tylko u dr Chęcińskiego. Nie mam czasu rozpisywać się na forum, ale gdyby ktoras z Was chciała dowiedzieć się szczegolow odpowiem na e-maila.: grazyna_anna1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marigold7888
a czy ktoras z pan miala moze zabieg usuwania blizn u dr checinskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne reklamy
jaki koszt? i czy obsługujecie inne branże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta_P
Polecam dr Checinskiego u ktorego mialam zrobiony zabieg powiekszenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta-
14 listopada miałam robiony zabieg powiększenia piersi u dr. Chęcińskiego implantami mentor 345ml - posiadającymi CERTYFIKAT FDA i CE. Jestem bardzo zadowolona, a piersi wyglądają pięknie. W klinice spędziłam 2 dni w bardzo przyjemnej i KAMERALNEJ atmosferze. Ból był o wiele mniejszy niż sądziłam, całkowicie do przeżycia, zadnych krwiaków, obrzęków. Pan dr wszystko mi wyjaśnił, sprawdzał ciągle po zabiegu jak się czuję, dzwonił do domu. Pani pielęgniarka przemiła, przybiegała co 5 min i pomagała we wszytkim. Gdybym miała podjąc decyzję jeszcze raz, zrobiłabym to już 10 lat temu. Jeśli myślisz o powiększeniu piersi to tylko w klinice u dr Chęcińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ,ze
Checinski wszczepial tez te trefne implanty PIP :-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta-
Dlaczego wybrałam właśnie dr Chęcińskiego? Zanim podjęłam decyzję o zabiegu przejrzałam chyba wszystkie fora i opinie. Duże kliniki w W-wie odpadły - przereklamowane i zbyt duża możliwość spotkania znajomych, których nie chciałoby się spotkać (duża ilość sal) zero anonimowości. Poza tym widziałam efekty pracy pana dr u pani, która robiła u niego piersi jakieś 7 lat temu i w międzyczasie urodziła i wykarmiła 2 dziecko. Piersi były fenomentalne, większej reklamy chyba nie trzeba. Ta pani miała również robioną korekcję powiek górnych, a szwów nie mogłam się dopatrzeć - rewelacja. Odnośnie impantów też były to mentory. Mnie proponowane były tylko mentory lub allergeny. Wybrałam mentory i jest super, coraz lepiej. Oglądałam zdjęcia u dr z przed i była to katastrofa - a teraz lux. POleceam/ Mój tel dostępny w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicura
Wciskał dziewczynom te PIP nieźle na nich krojąc - prawie jak ten Czech - Polak, który z tego co słyszałam umawiał się na lepsze implanty a wszczepiał samowolnie PIP - zobaczcie sobie wątek o Polaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie bedę
pisać nic ponad to że trzeba być nieźle zdesperowanym aby się operować u tego lekarza w wawie mnóstwo lepszych i godnych zaufania lekarzy.No ale desperatek nie brakuje w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkols
Ja polecałabym bardziej dr Zdzitowieckiego z pomorza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ani
tego, ani tego. Ch. to zdzierca a Z. partacz. Wybor nalezy oczywiscie do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×