Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SADIRA26

Dr KELLER - SKOMSKA - Operacja NOSA

Polecane posty

Gość SADIRA26

Witam czy ktoś miał u Niej operację NOSA????? Piszcie pliiiiiiiiiiis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigóła
nie wiem o co chcesz dokładnie zapytać ale noski wychodzą jej ładniutkie. wszystko zależne jaki ty masz nos i co z niego można zrobić, ale myśłe że sie nie zawiedziesz. tylko pomyśl czy aby na pewno mas ztaki zły nos by przejść przez te wszystkie bółe i wyrzeczenia. poizdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojojjj
zgadzam się z pigółą- miałam nos robiony właśnie przez Panią Keller - Skomską, znam też jeszcze jedną dziewczynę co też robiła u niej nos i obie ją polecamy :) Do Pani doktor niemam zastrzeżań - przemiła, dbająca a jednocześnie świetny fachowiec !! nosek jest super :) naprawde miałam okropny garbaty nos z krzywą przegrodą a teraz jest sliczny i prosty - ale polecam ten zabieg komuś kto ma faktycznie "wadę" nosa i jest przekonany na 100% bo miłe to to niejest - nieboli bo mnie wogóle niebolało po ale niezbyt przyjemne uczucie jak nos jest zatkany i potem takie czyszczenie go patyczkami ale to nic w porówaniu jak widzi się efekt - aha no i 2 tyg około wyłącz się z życia publicznego więc dobrze dobierz termin takiego zabiegu - w razie jakichś pytań pisz tu - ja ci odpowiem co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
hej a ile placilyscie i gdzie to robilyscie? chce zeby to byl krakow koniecznie bo wiadomo..... mozecie mi podeslac jakies kawalki nosow na zdjeciach przed i po?? oczywiscie jak bede już PO to też sie podziele :)))) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilo1986
chcę zrobić operację nosa a dokładnie powiększyć przegrody i wyprostowac go, boje sie trochę ponieważ mało to nie kosztuje, a więc ile tak mniej więcej kosztuje taka operacja u dr skomskiej?????????????? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjj
za nos bez łamania kości dr wzięła 4200 anestezjolog 1000 i noc w klinice 280zł także łącznie prawie 5500 i pani doktor przyjmuje w kilku krakowskich przychodniach - ja byłam u Bonifratów w Prywatnym Oddziale Chirurgi Jednego Dnia ale wiem że i w Estetice na Kurwanowie przyjmuje - na str dr Keller jest kontakt to można zadzwonić, popytać czy się umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktoś słyszał jek wychodzą jej operacje innych czesci ciała np.brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianaXXX
Napiszcie coś więcej o doktor Keller.Czy jest ona chirurgiem godnym polecenia bo właśnie się do niej wybieram ale pewnie jak każdy nie mam 100% pewności.Trudny wybór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rok po op. nosa u dr keller, mialam robiana tylko czesc chrzestna. jest tak jak chcialam i tak jak umowilysmy sie przed zabiegiem. niestety nie slyszalam nic o innych operacjach u niej niz noski, z ktorych wszyscy byli zadowoleni. jesli chodzi biust to z krakowa moze kasprzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Czy ktoś miał robiony zabieg na korektę uszu u doktor Keller Skomskiej? Proszę odpiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hej, a wogóle jak jest z kontaktem u niej? Napisałam już kilka maili i zostałam TOTALNIE zingnorowana - zero odpowiedzi, zero kontaktu. Bezsensu. Nie wzbudza to zaufania. Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Umówiłam się z doktor Keller za tydzień na konsultację. Przez telefon wydawała mi się bardzo sympatyczna ale wiadomo że to nie odzwierciedla tego jakim jest chirurgiem. Bardzo proszę o odpowiedz tych którzy mieli robiony ten zabieg własnie u doktor Keller Skomskiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hej Kinga, a w której klinice się umówiłaś? Jaki jest koszt konsultacji?? tez się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Do Sadira: Ja dzwoniłam w tamtym tygodniu do niej i już wstępnie zarezerwowała mi termin na 15 lipca bo taki sobie wybrałam. Wydawała się bardzo miła ale wszystko sie jeszcze dowiem na konsultacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Kinguś, a w której klinice ona przyjmuje wogóle? Jesteś tez z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Za konsultacje 100 zł. Ja mam jeszcze do niej zadzwonic w przyszłym tygodniu także jeszcze dokładnie nie wiem gdzie sie odbeda konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
ona prawdopodobnie przyjmuje w kilku klinikach. Wejdz sobie najlepiej na jej stronę główną. Tam wszystko pisze. Jeżeli się zdecydujesz na zabieg to koszty konsultacji wchodzą w całośc ceny.Tylko ceny na jej stronie głównej są już raczej nie aktualne przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Kilka tygodni temu dzwoniłam do jednej z klinik z jej strony i powiedzieli mi że takiej lekarki nie ma u nich........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Sadira a co ty sadzisz o tej doktor. Słyszałaś coś na jej temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
O kurczę. Teraz mnie zaskoczyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Ale wogóle powiedzieli ci że tam ta Pani doktor nie pracowała??Czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Poszukuje dobrego lekarza do operacji już chyba drugi rok. Ona wzbudziła we mnie jakieś podświadome zaufanie. Chciałam się umówić na konsultacje zadzwoniłam i powiedzieli mi: taka osoba u nas nie pracuje. Byłam tak w szoku, że nie wiem nawet już która to klinika krakowska była. Wybieram się do niej, ale nie wiem...może zadzwonie... Chociaż jak już podaje na swojej www maila to łaskawie powinna coś odpisać, a nie totalna olewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Wiesz co ona też wzbudziła we mnie jakieś takie pozytywne zaufanie. No już teraz sama nie wiem.Początkiem lipca jadę na konsultacje do niej także napiszę jak było. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Z tego co się inni wypowiadają to chwalą Kasprzyka z Krakowa ale mi się wydaje że ten lekarz już jest za bardzo przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
A poza tym ja dzwoniłam na jej prywatny numer. Może też spróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
No właśnie napisz koniecznie jak było. Chyba, ze ja pojawię się u niej wcześniej to też dam znać. Kasprzyk nie wzbudził we mnie zupełnie zaufania. Wydaje mi się, że faktycznie jest już przereklamowany (tak samo jak klinica Sankowskiego w Wawie po programie Chce być piękna - ponoć uczestniczki miały zakaz opowiadania co się tam działo, ale i tak jedna gdzieś się wypowiadała, że wogóle było strasznie i nikt o nie nie dbał tak jak pokazywali w TV). Wydaje mi się że Kasprzyk robi każdą operacje już mechanicznie, bez należytej atencji. A Keller to kobieta i chyba ma inny zmysł estetyczny... Tak mi się wydaje... mimo, iż nie ma żadnych zdjęć PRZED/PO u siebie na stronie (inni maja). Trzeba o to też zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Tak chyba zrobię. Zadzwonie na ten numer z jej www bezpośrednio na komórke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
oo super dzięki za linka już czytam co tam inni piszą ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Ona ma ponoc swoją prywatną klinikę a oprócz tego może pracowała jeszcze w tamtych. A poza tym cenowo jest dostępna:) Bo wiesz że czasem na tych lekarzach którzy biorą dużo kasy możesz się zawieśc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×