Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaxon

Dr Marek Muraszko Kuźma lifting piersi plus implanty

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was miała doświadczenia z tym lekarzem z Gdańska. Jestem zdecyowana na zabieg mastopeksji(liftingu piersi) z powiększeniem implantami. Doktor zaproponował mi implanty Mentor środeniego profilu 300ml. W internecie nie ma praktycznie żadnych opinii o tym lekarzu. Podczas wizyty lekarz bardzo miły i konkretny. Ale miałam wrażenie ,że zbyt wiele takich zabiegów nieprzeprowadza. Mój przypadek jest dość trudny. Sporo schudłam i z moich piersi w rozmiarze 75F zostało hmm... biustonosz noszę 70E ale większość to poprostu obwisła skóra. Defakto samej tkanki tłuszczowej i druczołu uzbierałoby się może małe C i to jakieś 10 cm niżej niż powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia on i jak zdecydowałas się na op u dr Maruszko? Ja niebawem będę miała też lifting ciekawa jestem jak u ciebie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaxon
Elefka, jestem już po... 4 tygodnie temu miałam zabieg. Mój mail to gosiaxon(małpka)wp.pl - odezwij się to Ci wszystko opowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informację,czy miałaś robiony lifting policzków?czy mogłabym się do Ciebie odezwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×