Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sikorkablabal

dr. Mazan Katowice

Polecane posty

Gość sikorkablabal

Cześć dziewczyny czy ktoś może coś robił u doktora Mazana w Katowicach? Ja planuję robić u niego biust, będę wdzięczna za wszelkie info na temat tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia!!!nie wiem jak piersi,ale ja robiłam policzki i efekt mizerny,porobiły mi się grudki.Ten mazan to oszust i naciągacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danisa
Trzymaj się od niego z daleka. Ja miałam robione u niego uszy w efekcie czego musiałam je poprawiać w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
cześć wszystkim, ja planuje u niego robić biust. prosze o pinie tych ktore miały tego typu operacje u tego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbmb
moja kumpela pare lat temu robila u niego cycki i jest zadowolona,z tym ze nie takie sylikony co masz gwarance na 10 lat,tylko ona ma akies lepsze,gwarancja dozywotnia ma specalne certfikaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyMary23
Doktor Mazan operował mój nos... niestety efekt marny. Odradzam tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra istny paprok!! nos mam jak michael jakson...uszy nadal ostaja.. jedynie co mu udalo sie to piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
jestem po zabiegu powiekszania piersi, to dopiero 3 dzien , ale nie narzekam. na efekty musze dopiero zaczekac, bo teraz to i tak nic nie widac , bo wszystko jest opuchniete, al chyba wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up+++
A mozna spytac ile kosztował cie nowy biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesćć zdecydowałam się już na dr Mazana (korekta nosa)a teraz po przeczytaniu Waszych opinii już sama nie wiem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
up+++ około 14000, a co ty tez chcesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika12
Ja robiłam u dr Mazana pierski, pół roku temu i jestem bardzo zadowolona:) Moje pierski są po prostu piękne, nawet nie marzyłam o takich, a sam Pan Doktor jest prawdziwym fachowcem a do tego miłym i bardzo sympatycznym mężczyzną. Opieka w klinice też była dobra, wiadomo ból był ale nieczego nie żałuje i gdybym miała poddać sie jeszce jakiejś operacji plastycznej na pewno wybrałabym klinikę Doktora Mazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidey1
Pieprzycie głupoty, ja robiłem pół miesiąca temu uszy i zajebisty efekt . A bede robil nos i znamiona jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 77
Cześć. Kto miał operowany nos u dr Mazana, jaką metodą operował, bo wielu lekarzy twierdzi, że lepiej operować metodą otwartą . Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 77
Cześć Napiszcie kto miał pełną korektę nosa u dr Mazana , jaką metodą operuje, czy dr wykonuje metodą otwartą czy bardziej zamkniętą, a ponoć robi skomplikowane operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słyszałam
o metodzie otwartej i bardziej zamkniętej? A czy jest bardziej otwarta i mniej zamknięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operacje plastyczne to juz snobizm i glupotas, operowac powinni sie chorzy (fizycznie) a nie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Spidey1
zrób sobie operację jeszcze na jedną część ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władzia 66
Piszcie na temat a nie nerwujcie się .Operacje plastyczne to poważny problem i to też jest w jakimś sensie choroba. Niedrożność nosa, kompleksy. Jestem ze Śląska i czekam na opinie o dr Mazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym doktorze nie słyszałam, znam jedynie dra. Osucha, który jest świetnym chirurgiem plastykiem ale w stolicy. Myślę, że przy podjęciu takiej decyzji nie ma co się kierować miejscem zamieszkania, a wlaśnie renomą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce zrobic uszy u doktora Mazana niech ktos napisze cos na ten temat czy dobrze robi nie chciała bym zeby były przyklejone do głowy ani zeby odskoczyły juz raz miałam nieudaną korekte drugi raz nie chciała bym miec zle zrobione bo szkoda kasy stresu i bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja wybieram się na konsultacje do dr Mazana w sprawie plastyki piersi (podniesienie) czy jest ktoś kto miał przeprowadzaną takową operacje u tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Szukam wszelkich opinii na temat Pana Doktora Mazana z Katowic, chcę powiększyć piersi czy któraś z Was miała robioną operację u niego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach i niewiedza przed tym co czeka człowieka przed operacją są niezwykle stresujące. Nie można nikomu wytłumaczyć w kilku zdaniach by się nie obawiał, uspokoił i zrelaksował. Sprawdź co czuje pacjent po operacji! http://feelbeauty.eu/articles/show/id/355/jak -sie-bedziesz-czula-po-operacji-warto-wiedziec-by-przejsc-be z-negatywnych-skutkow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. W styczniu tego roku robiłam u Mazana plastyke brzucha wraz z odsysaniem tłuszczu z całego brzucha i boków.. Przed przeprowadzoną operacją pokryłam koszty za operacje. I to był błąd ponieważ tłuszcz został odessany tylko po bokach. Z brzucha niestety komuš się zapomniało odessac (mam na to dowody). Oczywiscie żadego zwrotu pieniędzy nie było. Omijając ten fakt najgorsze jest to, że brzuch wygląda koszmarnie. Linia cięcia z jednej strony wyżej z drugiej strony niżej. Torebki zostawione po bokach. Pępek hm.. tzn. łata wygląda masakrycznie! Do dzisiejszego dnia nie odzyskałam czucia w brzuchu. Mięśnie są tak zszyte, że nie mogę cwiczyć. Mam schiza, że coś pęknie i krew mnie zaleje.. Gdybym mogła cofnąć czas to nigdy nie zgodziłabym się na operację plastyczną przeprowadzona przez słynnego Mazana! Dzisiaj bardziej się wstydze swojego brzucha niż przed operacja. Czeka mnie jeszcze jedna operacja. Mam nadzieje, że nie trafie do takiego PARTACZA jakim jest Zbigniew Mazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też robiłam plastykę brzucha u mazana, ale jestem zadowolona zw cięcia na dole. Też miałam odsysanie, ale na szczęście wszystko jest ok. Ale martwi mnie tez pępek. Mam zaciągnęta Blizne pod nim cow mega mi się nie podoba nie wiem co z tym teraz zrobić. Czy on ma obowiązek to poprawić. Jak myślisz ? Rozmawialas z nim o tym? Jaki ma stosunek do pacjenta jeśli cos nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić dr Mazana , powiększyłam u niego piersi w listopadzie 2013 r /około 2 miesiące temu/, jestem bardzo zadowolona i cieszę się z nowych cycuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem po operacji dość dużego podniesienia piersi (3 miesiące). Jestem bardzo zadowolona, wszystko wyszło super, gojenie wprawdzie trochę potrwało ale na tą chwilę jest ok. Końcowe rezultaty będzie można ocenić za dobre kilka miesięcy. Polecam, z czysty sumieniem Pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam uszy u doktora mazana efekt taki sobie odskoczyły gora niby jakosbardzo odstające nie sa ale jednka ta góra odstaje i mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×