Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość ocelot73

Mam pytanie-czy ktos ma jakies doswiadczenia (w sensie zabiegow naturalnie) z dr Monika Grzesiak z Warszawy? Szczegolnie interesuja mnie korekty twarzy (nie ciala), jej podejscie, wyniki zabiegow i w ogole refleksje. Bed bardzo wdzieczna za informacje:) spotkalam sie z krytyka tej Pani dr, ale ze srednio wiarygodnego zrodla. Wiec nie wiem co myslec, a ew skorzystalabym z jej uslug. pozdrawiam wszystkich (mozecie pisac na priva jesli kogos krepuje pisanie o wlasnych doswiadczeniach w "przestrzeni publicznej). ocelot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara dr Grzesiak
Baaardzo nie polecam ! Naciagnela mnie na jeden zabieg, a ja w swojej glupocie dalam sie namowic. Dlugo by opowiadac. 5 tys. wywalone w bloto; efekt oplakany. Teraz mi mowi, ze mam sie zaakceptowac. Ktos wkoncu powinien dobrac sie jej do tylka. Przestrzegam - podczas konsultacji jest bardzo mila i bezposrednia. Potem unika pacjentki i rozsiewa niemila atmosfere, jakbysmy sie jej narzucaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka1
dr grzesiak jest typową materialistką, nie obchodzi ją pacjent.rozmowa z nią trwa zaledwie 5 minut, nie objaśnia nic na temat sposobu wykonania i konsekwencji zabiegu.nie próbuje nawet dotrzeć do podłoża przyczyn chęci zabiegu, wmawia potrzebę korekty - dorosłym i dzieciom (jest to bez różnicy), liczy się tylko kasa.Przecież to nie jej ciało.Tytuł lekarza powinien być jej zabrany a nią samą powinna się zająć zarówno prokuratura jak i komisja przestrzegania praw dziecka.Ostrzegam przed takimi pseudo doktorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna1
dlaczego nie posłuchałam cię mamo?teraz to wyglądam jak chomik.a miało być tak cudownie.Nie potrafię się teraz siebie zaakceptować.Jeśli nie musicie to nie wykonujcie tych zabiegów-co innego gdy ktoś uległ wypadkowi.Ale to to też gdzie indziej wykonajcie,nie u tej "doktor", która jest tylko materialistką bez serca.obchodzi ją tylko pacjent przed a nie po zabiegu.Pamiętajcie, że to rodzice najlepiej wam doradzą- a ja nie chciałam ich słuchać,tylko dałam się omamić.ostrzegam iprzepraszam cię mamo i tato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalllia
Drodzy Forumowicze, również tak jak Wy byłam pacjentką pani Grzesiak, niestety operacja nosa miała miejsce 1,5 roku temu , bardzo cierpiałam z powodu komplikacji pooperacyjnych ,nie mogłam przez prawie rok normalnie oddychac, brałam mnóstwo różnych leków i kropli, nic nie pomagało,przeprowadzenie kolejnej u pana dr.Krajewskiego poprawiło mój ogólny stan,nigdy już nie odzyskam dawnego zdrowia według specjalistów z dziedziny laryngologii,pragne walczyc o odszkodowanie od pani dr.Grzesiak, jesli ktoś z PAŃSTWA jest zainteresowany żeby złożyc wspólny pozew przeciwko tej Pani to prosze o kontakt email: sara0011@interia.pl Pozdrawiam serdecznie poszkodowanych. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo1978
Ja u Pani doktor Grzesiak robilam liposukcje wszystko jest ok, fajna klinika, bardzo profesjonalne podejscie. Moja znajoma tam robił powiększenie piersi i też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoperowana
ODRADZAM!!!! Miałam robioną korekcję nosa- ale tylko chrzęstną ( całe szczęście nie namówiła mnie na łamanie i robienie nosa od podstaw). W sumie jak czytam opinie innych to jestem tą szczęściarą która źle nie wygląda. Aczkolwiek nos jest krzywy , czubek jest źle zrobiony( ale da się z tym żyć,nawet nie przeszkadza). Ale przestrzegam, przed operacją mówiono mi że nie ma żadnych przeciwskazań, nie ma powikłań że goi się tydzień i można wrócić do pracy- kompletne bzdury wmawiane tylko po to aby naciągnąć pacjenta na zabieg, po zabiegu zerowe zainteresowanie. Oczywiście pani dr notorycznie się spóźniała, konsultacje w expresowym tempie, a kasuje za to grubą kasę. ODRADZAM oDRADZAM ODRADZAm, aaa dodam że koszty zabiegów są zawyżane i wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemakeup
Napisałam to już na innym forum ale też przekleję tutaj, ku przestrodze, bo naprawdę nikomu nie życzę spotkania z dr. Grzesiak! Bardzo nieprofesjonalny lekarz. Wykonałam u niej plastykę nosa i powiek oraz lift brwi. Nos był tragiczny, krzywy, nie oddychałam na jedną dziurkę, wyglądał o wiele gorzej niż przed operacją, czubek miałam prawie na dolnej wardze. Brwi podniesione zupełnie niesymetrycznie, doktor próbowała wykonać bezpłatną poprawkę, ale niestety i tak nadal było krzywo, powieki to samo, nierówno, z jednej strony wycięła za dużo skóry, całkowicie zmieniła kształt oczu, ledwie się poznałam po tych operacjach. Miałam taką depresję że przez dwa miesiące prawie w ogóle nie wychodziłam z domu. Potem wykonałam poprawkę nosa i brwi u innego lekarza i dopiero zaczęłam wracać do siebie, bo bez tego to bym się chyba psychicznie nie pozbierała po tych operacjach. A jeśli chodzi o panią doktor to niestety totalna olewka w tej kwestii. Ciągle brak czasu i wszystko biegiem. O ile przebieg operacji nie jest w ogóle omawiany to sprawy finansowe rzeczywiście stoją tam na pierwszym miejscu. Na konsultacjach przed operacją dr. Grzesiak podawała mi dwie różne ceny, najpierw niższą a za drugim razem wyższą i dopiero jak jej pokazałam kartkę z jej opisem kosztów którą mi dala na poprzedniej wizycie to wróciliśmy do starej ceny. I tak w dniu zabiegu mnie poinformowano, że muszę dopłacić za konsultację anestezjologa, która wyglądała w ten sposób, że lekarz zapytał mnie czy mam jakieś pytania, a ja byłam już na mocnych proszkach uspakajających, więc powiedziałam że nie i to była cała konsultacja. Dla mnie totalne dno, długo by opowiadać ale naprawdę z całego serca odradzam tego lekarza, nie nadaje się zupełnie do zawodu, który wykonuje, w moim przekonaniu nie ma poczucia estetyki, umie pociąć i zszyć ale niestety efekt jest gorszy niż przed zabiegiem (z tego co wiem nie tylko w moim przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Bożena M.
Czytając wcześniejsze wypowiedzi aż nie chce mi się wierzyć, że robiłam operację u tej samej dr Moniki Grzesiak. Po pierwsze kontakt z nią miałam dobry i przed i po operacji. Po drugie nie zauważyłam, by interesowały ją tylko pieniądze- w to nigdy nie uwierzę. Dokładnie mnie obejrzała i wysłuchała, zaproponowała rozwiązanie.Wyjaśniła za i przeciw, odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie. Nie nalegała, nie naciskała- sama podjęłam decyzję o wykonaniu tej operacji nosa i wcale tej decyzji nie żałuję- wyglądam o stokroć lepiej, nos jest zgrabny,taki jakiego chciałam, a operacja odbyła się bez żadnych komplikacji. Po operacji opieka też była na medal. O moim zadowoleniu może świadczyć to, że umówiłam się do dr Moniki na plastykę brzucha i już ciesze się na ładny i płaski brzuszek, na którym nie będzie widać trzech ciąż. Ja ze swojej strony jestem Monice Grzesiak bardzo wdzięczna za dokonanie takiej rewelacyjnej zmiany w moim wyglądzie i wszystkim będę tę lekarkę z całego serca polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka5
A ja polecam- piersi nikt inny nie zrobi wam lepiej jak ona, wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przerażona tymi zlymi opiniami, nie wiadomo komu dzis wierzyć, a internetowi to juz chyba najmniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy
Pewnie i racja że cześć wpisów to jakieś fałszywki, tyle się o tym ostatnio pisze ale zastanawiam się czy tylko te pozytywne wpisy należy brać przez lupę, bo nie wierze, że lekarze tylko się reklamują, pewnie tez i krytykują konkrecję tak sobie czytam i popatrzcie na jeden wpis - laska zrobiła u tej Grzesiak az 3 operacje i żadna jej nie wyszła- nie wiem ,dla mnie ściemą jakaś, bo jak jedna jej nie wyszła, to po co ryzykowała z następną? a ona pisze, że aż 3 zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu smierdzi
no masz racje, też bym nie robiła jak poprzednia nie wyszła . najpierw to myslałam że ona robiła to za 1 zamachem ale nie, bo pisze "po tych operacjach" no to musiała mieć 3 , nie? no to ciekawe... może lekarza chce oczernić czy co, albo konkurencja jakaś chce jej klientów zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna197866
hej :) jeśli chodzi o klinikę dr Grzesiak no to mogę ją polecić z czystym sumieniem. Robiłam tam operację powiększenia piersi i efekt jest po prostu wspaniały. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, poza tym, że w dotyku są troszkę twarde no ale to przecież silikon, a nie natura:) Sama pani doktor jest bardzo miłą osobą, moja pierwsza wizyta konsultacyjna trwała bardzo krótko, ale wystarczająco długo, żeby dowiedzieć się o zabieg i zadać interesujące mnie pytania. Samego zabiegu nie pamiętam (byłam pod narkozą), jednak już wieczorem tego samego dnia wróciłam do domu. Ból no jak to po operacjach -(jest niestety) trwał tylko parę dni, wizyty pooperacyjne, masaże, kosmetyki wszystko do dyspozycji. Okres rekonwalescencji trwał u mnie stosunkowo niedługo, w każdym bądź razie szybko wróciłam do siebie po operacji i gdybym teraz była przed taką operacją nie zastanawiałabym się nad innymi klinikami tylko ślepo waliłabym do drzwi pani dr Grzesiak. pozdrawiam wszystkie kobietki przed i po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny nosek
A ja u M.Grzesiak robiłam nosek i jestem baaardzo zadowolona wyszło super, szybko się zagoiło, mało bolało mnie nawet. Mam nową twarz dzięki temu zabiegowi, super lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, już sama nie wiem, komu wierzyć. Czytam opinie o dr Grzesiak i mam mieszane uczucia. Jedni zachwalają, drudzy krytykują. Mam mieć u niej operacje nosa. Jednak jest strach, że coś pójdzie nie tak. W sumie to jest decyzja na całe życie. Nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka85
Zgadzam sie z wypowiedziami!!! Moja Mama była operowana u Pani Moniki Grzesiak jest bardzo zadowolona jedyne czego żaluje to to że sie wczesniej na ten zabieg nie zdecydowała ale wiadomo zawsze sa jakieś obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonittka
mam wyznaczona operacje nos u tej pani ale po tych wypowiedziach zaczynam bac sie ze cos pojdzie nie tak..czy moze ktos napisac do mnie kto mial robiona korekte nosa u tej pani w ciagu 6 miseiecy ? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób, które zostały skrzywdzone przez dr Grzesiak. Osobiście rozważam dochodzenie od niej zwrotu kosztów za nieudaną operację nosa, po której umywa ręce od odpowiedzialności. Uważam, że powinna wreszcie ponieść jakąś odpowiedzialność za swoje zachowanie. Bardzo proszę o zgłaszania się na tym forum lub na "znanym lekarzu". Jeżeli ktoś wyrazi chęć współdziałania, podam adres do kontaktu i sądzę, że wspólnie coś wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób, które zostały skrzywdzone przez dr Grzesiak. Osobiście rozważam dochodzenie od niej zwrotu kosztów za nieudaną operację nosa, po której umywa ręce od odpowiedzialności. Uważam, że powinna wreszcie ponieść jakąś odpowiedzialność za swoje zachowanie. Bardzo proszę o zgłaszania się na tym forum lub na "znanym lekarzu". Jeżeli ktoś wyrazi chęć współdziałania, podam adres do kontaktu i sądzę, że wspólnie coś wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No, nareszcie....!!!
Czas najwyższy,coś zrobić w tym kierunku,anie tylko narzekać i płakać. Pokrzywdzone kobiety przez takich lekarzy co nie tylko oszpecili ale i doprowadzili do ruiny zdrowie pacjętki powinno się karac tak jak jest w stanach i na zachodzie europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No, nareszcie....!!!
Czas najwyższy,coś zrobić w tym kierunku,a nie tylko narzekać i płakać. Pokrzywdzone kobiety przez takich lekarzy co nie tylko oszpecili ale i doprowadzili do ruiny zdrowie pacjętki powinno się karac i napiętnować,tak jak jest w stanach i na zachodzie europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow kitek
Dwa lata temu robłlam u dr Grzesiak , zasugerowałam się artykułem w gazecie Glamur ,porażka nie pomyślałam że mogła ołlacić gazecie aby dobrze o niej napisali, zaufałam im , teraz tego czasopisma nie nawidzę. Nos poprostu masakra , po pierwsze mam blizne bo źle małpa ściągnęła mi szwy w sumie to pigula mi sciagala i nie zauwazyla ze nos byl nie zszyty i na zywca poźniej mi dr. Grzesiak zszywala , masakra . Klinika to tylko dobrze wygląda a tak to po za tym nic wiecej. Wizyta u pani dr Grzesiak trwala minute, ogolnie żałuję wydanych 10 tys zl , masakra jak se pomysle to mnie krew zalewa. Teraz myślę o poprawce tylko komu zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goatrance
"Dr." Monika Grzesiak, jak sama się pisze przez doktor z kropką, to chyba najgorszy chirurg plastyk w Polsce. Rok temu miałam robioną operację nosa chrzęstnego (choć włożyła wiele wysiłku, by namówić mnie również na kostny) oraz przegrody. Sprawiała wrażenie osoby zimnej, bez serca, konsultacje trwały krótko, w zasadzie bałam się zadawać jej jakiekolwiek pytania. Atmosfera w klinice odpychała, wybór na nią padł jednak z braku bliskich terminów u innych chirurgów. Podczas operacji (i nie ubzdurałam sobie tego, co próbowała mi później wmówić dr Grzesiak) przebudziłam się, odzyskałam świadomość na tyle długo, by czuć uderzenia jakby młoteczkiem i nacisk mojej głowy o stół operacyjny. Pamiętam, że próbowałam się wyrywać i krzyczeć, co oczywiście nie było możliwe. Uśpiono mnie z powrotem, ale wspomnienie pozostaje. Naprawdę koszmarne przeżycie, nie wiem, jak anestezjolog mógł do podobnej sytuacji dopuścić... Po operacji prawie nic nie widziałam spod zapuchniętych powiek, choć bólu jako takiego nie odczuwałam. Zdjęcie gipsu, szwów, wszystko pięknie, szybko się goiło... Po kilku miesiącach nos zaczął się powiększać, znów stał się "kartoflowaty", z profilu stawał się zadarty i okrągły! I nie jest to moje subiektywne odczucie, widać różnicę na zdjęciach! Najgorsze w tym wszystkim było jednak to, że aż do dziś nie oddycham dobrze, mimo zapewnień miłej pani laryngolog (która zresztą sama, jak mi powiedziała, nie poleca dr Grzesiak i myśli o zakończeniu z nią współpracy - czy potrzeba bardziej znaczących dowodów?!), budzę się w nocy z wysuszoną jamą ustną, bo o oddychaniu nosem nie ma mowy, nie mogę złapać oddechu... Słowem, zrujnowany zarówno wygląd, ale i, co gorsze, zdrowie. Nie decydujcie pochopnie, poczekajcie na terminy wizyt u innych specjalistów. Zdrowie jest najważniejsze! PS. Właśnie mnie teraz naszło - czy to nie zastanawiające, że do dr Grzesiak można było zapisać się dosłownie jeszcze w tym samym tygodniu, podczas gdy terminy do innych odłożone były o co najmniej miesiąc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanga
Dwa lata temu podjęłam najgorszą decyzję w moim życiu - zdecydowałam się na plastykę górnych powiek u dr Grzesiak. Przekonała mnie, że dobrze będzie jednocześnie zrobić dolne. Od dwóch lat nie domykają mi się górne powieki, zużywam morze kropli, a wyglądam... dramatycznie. Małe, zapadniete, okragłe oczka, wbite tuż pod brwiami. Pod oczkami sine dołki, które codziennie maskuję korektorem. Noszę okulary, by zasłonić swoją poprawioną przez wybitnego specjalistę urodę. Nigdy tego nie róbcie, nie u niej!!!!! Mnie nie uratuje już nic, ale wy pamiętajcie - czasu nie cofniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva1957
Nie wiem o co Wam chodzi. Robiłam dwie operację u Pani Grzesiak i zawsze byłam zadowolona. To chyba stek kłamstw niezadowolonych z siebie bab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do vanga
Jeżeli czytasz jeszcze ten temat to odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robi
Towarzystwo chirurgów, czy nie powinni interweniować? W statucie Towarzystwa jest napisane: 18 Członkowie zobowiązani są: 3. przestrzegać zasad współżycia społecznego i etyki zawodowej; 32 1. Sąd Koleżeński powołany jest do rozpatrywania i rozstrzygania spraw członków Towarzystwa dotyczących nieprzestrzegania statutu, regulaminów i uchwał władz Towarzystwa; naruszania zasad współżycia społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowana
Witam, z całego serva odradzam Wam dr Grzesiak. Miałam miec wszczepione implanty piersi u Pani Grzesiak po operacji obudzilam się bez implantw ale z bliznami w rżnych miejscach. Doktor stwierdzila ze mialam reakcje alergiczna na narkoze a blizny mam gdyz rzuciłam się podczas operacji i elektrody zerwaly mi skrę co nie było prawda gdyz po wielu badaniach i konsultacjach okazało sie ze blizny sa gdyż doktor przypalila mi skrę a uczulenia na narozę nie mam lecz anastezjolog Pani Grzesiak musiał coś popsuć. Po nieudanej operacji u dr Grzesiak zoperował mnie dr Szczyt i gorco go polecam . Podczas operacji nic się nie wydarzyło mam piekny biust a o podobnych sytuacjach jak moja u dr Grzesiak słyszę coraz częściej. Uważajcie na ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×