Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lepsza_ja

dr Osuch - Warszawa Lasermed

Polecane posty

Gość lepsza_ja

hej dziewczynki, czy ktoś był już u doktora Osucha? jak dotąd spotkałam się z dobrymi opiniami, ale może tutaj coś podyskutujemy? na youtube go wypatrzyłam, facet wzbudził moje zaufanie, no i pomyślałam ze zapytam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
Te wpisy powodują zażenowanie - myślę że dr Osuch za tym nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela 20
Cześś. Piszcie na temat, jak ktoś pyta to się odpowiada. Proszę o opinie o dr Osuchu, jak operuje nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiondi
A czy ktoś operował ( powiększał ) biust w Lasermed u Dr Osucha - będę wdzięczna za relacje... Jestem po konsultacji i interesują mnie wszystkie opinie na ten temat !!!!! :) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia...
kasiulka12... to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nie zawsze operacja jest jedynym wyjściem... o Osuchu rzeczywiście było sporo informacji w sieci, gość jest ponoć niezły. ale lepiej zacząć od mniej inwazyjnych zabiegów, w Primaverze robią bust firming - ładnie uelastycznia skórę, nierzadko tylko to wystarczy dla lepszego samopoczucia, nie trzeba od razu dać się kroić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka44
Ponawiam pytanie o dr Osuchu i wynikach jego operacji nosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszerzonehoryzonty
moja koleżanka była u tego lekarza i była bardzo zadowolona zarówno z efektu zabiegu, jak i z podejścia doktora do pacjentów. Wiecie jest miły sympatyczny i bardzo cierpliwy, dzięki temu strach przed operacją się zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczta
ja też u niego byłam, żeby mi zrobił nos i biust. Efekty super, nosek piękny, a piersi nie za duże nie za małe no boskie, bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to nie wiadomo komu mozna zaufać, kto mówi prawdę. Przez te zdziry ktore reklamowały kilka lat temu pewnego partacza z poznania ktory masowo oszpecal ludzi w tym mnie cieżko jest zaufać czy inni lekarze nie maja naganiaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...czas odetchnąć pełną piersią; tylko... trzeba ja mieć; myślałam o powiększeniu u dr Piotra Osucha, więc cenne będą dla mnie wszelkie informacje od byłych pacjentek; piszcie proszę, bo to ważne (Wasze opinie i rezultaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zainteresowana opiniami osób, które były pacjentkami tego doktora. Każda informacja się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana operacja nosa u dr Osucha. Prosze o info o tym lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_1982
Powiększałam piersi u dr. Osucha tydzień temu, jestem mega zadowolona. Przemiły facet, zna się na rzeczy. Doktor z małgo 75b wyczarował śliczne, równiutkie 75d:) to naprawdę dobry fachowiec wystarczy zerknąć na jego dorobek naukowy i praktykę zawodową i tym się sugerować ja tak zrobiłam i jestem przeszczęśliwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GostkaK
megan_1982 a jakie wkladki masz i rozmiar bardzo bolalo po... ja mam w czwartek i boje sie jak chol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki prawdziwy ból trwał tylko trzy doby, ale tabletki pomagały. Tak źeby nic nie bolało potrzeba 3 tyg. Jestem 10 miesięcy po i moje piersi dopiero stały się fajne zaleźało mi źeby wyglądały naturalnie, wkładki mam 300cc okrągłe częściowo pod gruczoł i mięsień, są piękne jak ktoś nie wie to nie zauwaźy źe zrobione. Na początku byłam przeraźliwie wyglądały jak dwa sterujące namioty jeden mniejszy, ale wszystko się wyrównał, zmiękły i lekko opuściły efekt przeszedł moje oczekiwania. I zawsze brać rozmiar większe niźli proponuje doktor ja tak zrobiłam bo wszystkie forumowiczki tak piszą to była dobra decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciłyście za powiększenie u dr Osucha? Na stronie znalazłam informacje 12500 za okrągłe i 15500 anatomiczne. To 12500 wydaje mi się być niska cena. Będę wdzięczna za info jeśli robilyscie piersi u Osucha. Ja jestem na etapie wyboru lekarza, czytam ostatnio o Osuchu i chyba wybiorę się do niego na konsultacje. Pozdrawiam, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe, ze czytasz tylko o osuchu;) poczytaj opinie na forum beauty, tam ci sie rozjasni, gdzie robia dobrze i tanio. chyba ze jestes...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z której części mojego wpisu wywnioskowałaś, że czytam tylko o Osuchu. Ma bardzo dużo dobrych opinie dlatego mnie zainteresował w gąszczu innych nazwisk. Zastanawiam się tylko czy fakt, że pojawił się w programie Tv nie przekłada się na wygórowane ceny. No cóż sprawdzę to chyba osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Osuch robi nosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zrobił bardzo ładny nos, o ile o to ci chodziło w pytaniu. Jest bardzo dobrym specjalistą, ale też świetnym człowiekiem. Jak byłam u niego na konsultacjach wszystko dokładnie wytłumaczył, cierpliwie odpowiadał na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny no i jak po operacji? Ja mam termin na styczen i strasznie sie boje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, jak się ma wybrać lekarza, który podejmie się skorygowania tego, co matce naturze nie wyszło trzeba się dobrze zastanowić. Ciężko też zaufać opiniom na forach, ale ja postanowiłam zaryzykować i poszłam do dra Piotra na konsultacje. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miły, sympatyczny, ma fajne podejście do pacjentów, ale też nie można mu odmówić i wiedzy i umiejętności. Poddałam się operacji biustu i jestem bardzo z niej zadowolona. Moje nowe piersi prezentują się super, a nie byłoby to możliwe, gdyby nie dr Piotr. z mojego doświadczenia, jest świetnym specjalistą i mogę go polecić z czystym sumieniem. A tylko tytułem informacji już nie przyjmuje w Lasermedzie tylko w nowej klinice na Puławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoraś z dziewczyn robila biust u doktora Osucha bardzo prosze o cenne informacje z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaa31
okaleczona i skrzywdzona Bardzo Ci współczuję, mam nadzieję że może z czasem efekt zrobi się trochę bardziej naturalny? O ile to możliwe..a możesz przesłać mi na maila zdjęcie przed i po? Albo chociaż po? Poważnie zastanawiam się nad tym zabiegiem i nie widziałam jak dotąd zdjęcia źle wykonanego zabiegu, dlatego byłam już praktycznie zdecydowana. Bardzo pomogłabyś mi, gdybyś pokazała jak to wyszło u Ciebie. Z góry serdecznie dziękuję. mój mail jestem_prawda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kilka lat temu podjęłam decyzje o korekcji nosa u dr Osucha, wydawał się w porządku... miły, wytłumaczył jak będzie przebiegać operacja itd. niestety po operacji za dużo nie powiedział. Okazało się że za dużo nie poprawił wręcz przeciwnie mój nos nie wygląda lepiej niż wcześniej...Byłam trochę zniesmaczona, gdy już wszystko wróciło do normy. Nos wyglądał nie ładnie z lewego profilu, był krzywy nie równał się prawej stronie, nawet z przodu był krzywy... Nie polecam, warto wybrać lepszego specjalistę i nawet więcej zapłacić i poczekać dłużej, niż później żałować tak jak ja do tej pory...:(( Proszę również zwrócić uwagę na katalog zdjęć przed i po, zmiany nie są inwazyjne!!! Nie powinien nawet pokazywać tych zdjęć pacjentom...Żałuje bardzo, gdy bym wybrała lepszego specjalistę teraz cieszyła bym się ładnym noskiem. Pozdrawiam S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillLena_Waw
I przez kolejnych lat nic już z tym nie zrobiłaś? Trochę to dziwne, skoro jesteś ze swoim nosem nieszczęśliwa. Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektów i opieki. Trafiłam do Dr Osuch Clinic z polecenia, ale nie liczyłam na cud, bo miałam zniekształcony nos i do tego problem z przegrodą. Cudów mi nikt nie obiecywał, jedynie tyle, że doktor zrobi co możliwe, że mi pomóc. Jak się zobaczyłam taką opuchniętą po zabiegu, to chciało mi się płakać. Bałam się, że to już tak zostanie! Potem wszystko pogoiło się i szczerze mówiąc wyglądam lepiej, niż przed wypadkiem. No i w końcu normalnie oddycham i nie ukrywam twarzy pod włosami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaa
odkopuję, chciałabym zoperować sobie nos, obserwuję jego fp i metamorfozy ze tak powiem wygladają bardzo fajnie, chciałabym się pozbyc garbu z nosa, została mi taka piękna pamiatka z dzieciństwa i w koncuc zas ie jej pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garby to nie pamiątki z dzieciństwa tylko geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zawsze, ja miałam moja siostra miała garbek po wypadku i nastawianiu nosa - różne są przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×