Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viola878

DR PASTUCHA DR.KUNA ARTPLASTICA

Polecane posty

Gość viola878

napiszcie jakies info albo najlepiej ktos kto mial tam zabieg powiekszania piersi,mam termin na kwiecien i chce wiedziec jak najwiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka blondyneczka
ja mialam zabieg w artplastica. Zabieg powieskzenia piersi wykonywał dr Pastucha,wiem ze doktor Kuna juz nie przyjmuje w tej Klinice. Natomiast od dłuzszego czasu współpracują z dr Czopkiewiczem z tego co slyszalam również dobry specjalista. Moja koleżanka zabieg wykonala wlasnie u niego poniewaz do pastuchy musialaby dlugo czekać i ma fantastyczne piersi, ale nie chwalac sie moej też sa super. Polecam Klinike i lekarzy naprawde fachowa obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola878
dzieki za info:-)ja mam zabieg 21 kwietnia nie moge sie juz doczekac,denerwuje sie,ale nie boje.jakie sobie wlozylas wkladki i jakie ciecie ,po jakim czasie moglas juz cos robic?dlugo sie goilo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1
nie polecam!!!!!!!..... z doświadczenia dr pastuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola878
dlaczego nie polecasz jak mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta86
kamka1 zawsze piszesz, ze nie polecasz dr Pastuchy ale nigdy tego nie uzasadniasz bo moze poprostu ne ma uzasadnienia dla Twojej wypowiedzi... Ja bylam na konsultacji u dr Pastuchy-byl mily ale niestety mialam wrazenie, ze dla Niego najwazniesza kwestia byla kasa. Jesli chodzi o mnie to lekarz nie musi byc specjalnie mily byle by efekty jego pracy satysfakcjonowaly mnie. Termin w Artplastica mam wyznaczony na 14 lipca ale wybieram sie jeszcze do Clinica-Medica do dr Zdzitowieckiego na konsultacje bo jestem z Trojmiasta i byloby dla mnie wygodniej przeprowadzac operacje blisko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta86
voila jakie masz wymiary ii jakie Ci Pastuch implanty zaproponowal? Ja jestem drobniutka mam 69cm pod i 75cm w. Mam miec implanty anatomiczne pod miesien 410 MX 325cc. Bardzo chce uzyskac rozmiar pelne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola878
Marta 86 jeszcze nie bylam na konsultacji bo przyjezdzam z zagranicy i mam planowany zabieg w dniu konsultacji wiec niewiem jeszcze jakie mi zaproponuje ale obecnie mam ok 75b a chce miec d i mam nadzieje ze sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dpktor Pastucha to nie jest dobry wybór wejdź na www.beauty w polsce to forum gdzie wypowiadają się dziewczyny po operacjach i jest tam tez jeden bardzo sugestywny temat o tej klinice artplastica. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia878
uwazam ze na kazdego lekarza sie "cos ma"jest wielu lekarzy ktorzy sa dobrzy ,lecz zawsze bedzie jakas opinia negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1
Witam. co tu duzo pisac byłam u pastuchy i za operacje kazał mi zapłaciz 14300 za implanty które były ogromne pomimo ze nie chciałm powiekszac biustu ale podniesc.po wizytach w innych klimikach miałam porownanie cen i fachowości w podejsciu do pacjeta.I wierzcie mi ale mozecie tez same sie przekonac oby nie bylo za poźno.pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta86
Mi tez zaproponowal najdrozsza opcje ale licze sie z kosztami bo dla mnie najwazniejszy jest efekt koncowy.Nie byl zbyt wylewny na konsultacji ale coz jesli spelni moje oczekiwania odnosnie biustu to brzydko mowiac zwisa mi to czy jest mily czy nie aczkolwiek powinien powaznie podchodzic do pacjentow i w sposob profesjonalny przeprowadzac konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka1
witam, napisz cos jak bedziesz juz po operacji. ja w pore zrezygnowałm z dr pastuchy zabieg przeprowadziłam u innego lekarza. Musze przyznac ze zawsze miałam intuicje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia878
a czemu zrezygnowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia878
najdrozsze sa zawsze anatomy ja nie chce anatomow pozatym czeka sie na nie jakos 2 tyg a ja przylatuje z Irl mam konsultacje i jak bedzie wszystko si to w ten sam dzien zabieg,a dostalam wczesniej cennik i jak bedzie cos wiecej niz tam pisalo to poprostu powiem i nie zaplace wiecej.wiem ze to nie jest tania klinika ale coz mysle ze bedzie ok juz za dwa tygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka blondyneczk
ciezy mnie ze kamiko ma intuicje, ja mialm intuicje by wykonac zabieg u dr Pastuchy i nie pomylilam się. jestem szczęśliw z moim biustem mimo iż byl kosztowny. Piszecie ze zaproponowal implant anatomiczny, dlaczego na konsultacji nie powiedziałyscie że was taki implant nie interesuje, przeciez ostatecznie to wy decydujecie. Znam opinie wielu pacjentek ktore wykonały zabieg właśnie w tej Klinice i przyznam szczerze że nieco odbiegają od waszych. Cóz sa gust i guściki. Ja bylam wczesniej na konsultacji w wielu innych Klinikach, decyzja o zabiegu nie jest latwa więc dobrze jest skonfrontować opinie lekarza u innych chirurgów. Nikt nie potrafil mi rzeczowo odpowiedzieć na wiele pytań,a pytanie na starcie jaki chcialby Pani mieć implant jest dla mnie conajmniej nie na miejscu. Wkoncu implant ma pasować do mojego ciala, sylwetki. Doktor dokonał pomiaru i dopiero wowczas przetawił mi propozycję. Ja tylko powiedziałam czy chce okrągle czy anatomy. Dlugo mogłbym pisać o walorach Kliniki, poniewaz dotychczas nie spotkalam sie z tak profesjonalnym podejściem. Każdy ma prawo do potknięć, ponieważ kto nie pracuje nie popełnia błedów, ale w artplastica akurat tych błędow bym sie nie doszukiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnanna
Dr Pastucha operowal mnie 1,5 roku temu, mam anatomy, oczywiscie McGhany, wtedy placilam 14000+nocleg po pierwszej dobie. Piersi są naprawde ladne, dosc miekkie, choc do naturalnych nie mozna porownac. Jedyny problem to blizny - mialy byc 3-4 cm, tym czasem jest prawie 6... gdybym jeszcze raz podejmowala decyzje poszlabym do dr Krajewskiego z Mickiewicza, widzialam 3 biusty jakie zrobił i blizny sa w porownaniu do moich tycie. a w dodatku koszt o co najmniej 2,5 tys mniejszy. za to opieka w artplastice super, nie wiem jak teraz, ale wtedy Panie byly cudowne. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja rowniez robilam piersi u pastuchy i jestem super zadowolona mona a czy ty nie robilas czasem koniec listopada bo jak tak to bylysmy wtedy razem... ja nie dbalam o blizny moze mogly by byc lepsze ale to chyba moja wina efekt koncowy super opieka cudowna polecam z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi226
cześć dziewczyny:-) powiedzcie mi coś o doktorze Pastucha,bo chce sie wybrać do niego na korektę nosa i nie mam pojęcia jak on robi. boje sie tego zabiegu,ale bardzo pragnę,zęby sie dobrze czuć i wyglądać.jeszcze jedno jak ten zabieg wygląda,boli to,jest sie bardzo opuchniętym,siniaki są ? czy sie wygląda strasznie?????? PROSZĘ ODPISZCIE MI....Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
ja tez sie szykuje do dr pastucha na korekcje nosa(chce go zmniejszyc).wszyscy pisza tylko o implantach piersi .nikt nie robil noska u pastucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiększałam sobie cycuszki w Artplastica z tym,że u Pani dr Grażyny Jurek. Zabieg we wrześniu zeszłego roku. Jestem teraz dumną posiadaczką pełnej miseczki C :-) Juupiii.Efekt przewspaniały, zresztą polecam Panią Doktor i w ogóle Klinikę, bo takiej drugiej nie znajdziecie :-))) Teraz wybierają się tam moje dwie koleżanki, jedna na pow. piersi, tak jak ja, druga na korektę uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa12
bardzo sie rozczarowalam, stracilam mase pieniedzy, a wyjechalam z bolem i mialam krwotok nastepnego dnia. piersi takie sobie. jak do nich zadzwonilam, to sie dowiedzialam, ze oni swoja prace zrobili i mam isc do rodzinnego. sa mili dopoki masz im zaplacic. najgorsze sa te damulki w recepcji, ktore odbieraja telefony. podaja sie za kierownikow, a wiadomo, ze robia tam wszytsko. zal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa12
bardzo sie rozczarowalam, stracilam mase pieniedzy, a wyjechalam z bolem i mialam krwotok nastepnego dnia. piersi takie sobie. jak do nich zadzwonilam, to sie dowiedzialam, ze oni swoja prace zrobili i mam isc do rodzinnego. sa mili dopoki masz im zaplacic. najgorsze sa te damulki w recepcji, ktore odbieraja telefony. podaja sie za kierownikow, a wiadomo, ze robia tam wszytsko. zal mi ich. widzialam tez tego faceta, co niby jest dyrektorem. kichnal krwia w kuchni- burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica2000
witam.ja rowniez jestem umowiona do artplastici na operacje powiekszenia biustu mialam konsultacje z dr.Krajewskim i z jego "asystentem". doktor srednie na mnie wywolal wrazenie ale przez to ze rekonstruuje piersi jestem mu w stanie zaufac.z drugiej strony to dla kazdej z nas jest cos wyjatkowego a dla nich chleb powszedni wiec moze geba juz bolec od usmiechania sie, mimo duzej kasy najwazniejsze zeby byli fachowcami. mnie zakrzata tylko juz jedna rzecz glowe mianowicie to ze recepcjonistki mowia ze implanty sa dozywotnie a lekarz temu zaprzecza. owszem nie ma takiej sily zeby je zniszczyc tylko pytanie co po tych 10,15 latach co dalej konieczna wymiana czy tylko czestsza obserwacja mialyscie podobne watpliwosci drogie Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcva
nie wiem czy artplastica to spoko miejsce, wiem za to ze z wawy godny polecenia jest dr Paweł Szymański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam na sprzedaż kartę rabatową 5% dla Artplastica w Szczecinie za przystępną cenę, jeśli ktoś ma zamiara wykonać zabieg za 5 tys czy 10 a może i więcej myślę ,że to dobra inwestycja, karta jest wazna jeszcze przez 6 miesięcy od dnia dzisiejszego i mogę ją przepisać na dowolną osobę. mój mail : arachnoidea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplizna
Hey. Burzliwa dyskusja się rozwinęła o Artplastice. Ja złego słoa o niej powiedzieć nie mogę! Tam pracują profesjonaliści! Z tego co wiem, to Dr. Pastucha już z tą kliniką nie współpracuje. Mają teraz naprawde FANTASYCZNĄ lekarkę, jest miła, fachowa, wiec co robi i mówi - Dr.Jurek. Przyjeżdza z Warszawy co dwa tygodnie... Moja koleżanka miała kolka operacji mi. uszy, nos i biust i jest bardzo zadowolona! A jeszcze muszę dodać, że klinika ta prowadzi innowacyjny system odchudzania - za pomocą balonika żołądkowego. Wiadziała efekty i są zdumiewające. Osoby chudną w oczach, nawet 30 kg!!! Czyste szaleństwo - takie cuda potrafi medycyna, jeśli silna wola przegrywa. Do do sprawy cen - to prawda niektóre zabiegi są ciut roższe niż gdzie indziej, ale jeśli chodzi o biust to powodem są implanty! Oni wsawiają najlepsze jakie są, żeby nie było komplikacji. A jeśli robi się jakieś poważne operacje, gdzie całe życie będzie widać efekt końcowy, to nie można żulić...i iść do niesprawdzonego miejsca, bo można...niewyglądać.Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Przykro mi to pisać ale nie polecam dr.Pastuchy :( Naprawdę bardzo miły dr.... Ale ja nie jestem zadowolona zobaczymy czekam na poprawkę... Jest mi mega przykro bo naprawdę myślałam ze idę do super fachowca :( a od kilku miesięcy przechodzę depresje... Nigdy nie przypuszczałem ze po operacji może być gorzej ale teraz wiem ze tak... Narazie nie będę pisać wiecej szczegółów bo zależy mi na poprawce a nie stać mnie na kolejna klinike :(( jak już skończy sie moja historia to wszystko opisze ze szczegółami... Ale pisze zeby był ślad o moim niezadowoleniu bo jak ja szukałam informacji to były same pozytywne i dlatego sie zdecydowałam... A teraz żałuje :( dziewczyny przemyslcie operacje!!! Czy naprawdę jest wam potrzebna.... Bo ja jestem załamana... I wiem ze to z winy lekarza bo byłam na konsultacjach u wielu innych i każdy mi mówi to samo :( więc wiem ze mozna było to zrobic dobrze ale dr... Albo zabrakło wiedzy albo foswiadczenia bo naprawdę sama już nie wiem jak to tłumaczyć bo wydawało mi sie niemożliwe zeby spieprzyc tak prosta operacje.... :( mam nadzieje ze dr... To naprawi ze uda sie coś z tym zrobic... Napewno napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×