Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delka23

dr Wiatroszak Wrocław

Polecane posty

Gość delka23

Czy ktoś moze robił piersi sobie u tego doktora???? Ma jedne z najlepszych cen z tego co widze na Śląsku...Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
ja u niego robię lipolizę i jestem zadowolona, ale nie wiem jak robi piersi, mogę Ci tylko powiedzieć, że miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem bardzo zadowolona z pracy doktora,robił mi redukcję piersi .A przy tym bardzo sympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delka23
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi, w nastepną środe ide do dr na konsultacje. Rzeczywiscie po rozmowie telefoniczniej mozna wywnioskować ze to fajny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s__89
U mnie było mniej z medycyny estetycznej na twarz,bowiem doktor zajął sie uszkami mojej 13 letniej córki.Rewelacyjny i ciepły człowiek Sam zabieg mysle przeprowadzony bezstresowo i co najwazniejsze z satysfakcją dla jednej i drugieh strony.A jesli chodzi o uszka,teraz przynajmniej moje dziecko nie ma dodatkowego stresu w szkole z powodu wysmiewania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conmari
A mozecie dziewczyny napisac mi gdzie dokładnie przyjmuje ten lekarz ? Czy to jest tylko Wrocław ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joshi-malinka
Ile kosztuje u niego zabieg powiekszenie piersi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_packa
To zalezy pewnie od tego ile preparatu zuzyje,ale cenowo od 7tys. To i tak jak popatrzysz na ceny w innych gabinetach jest znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka_kos78
słaby jest... zero efektów do tego mam krzywe piersi po zabiegu, wiec raczej nie chce nikomu polecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowska98
Ja szczerze polecam tego doktora i jego Klinikę.Miałam wykonywany zabieg volumetrii.Nie spodziewałam sie ze dr Marcin Wiatroszak jest tak miłym i ciepłym lekarzem.W sumie mozna powiedziec ze jest zaprzeczeniem wszystkich bucowatych doktorków.Swietny człowiek i specjalista.Wszystko mi wytłumaczył,po zabiegu volumetrii wiedziałam,ze moge mięc lekko opuchniętą twarz.Cierpliwie wysłuchiwał poich pytań i szczegołowo na nie odpowiadał.Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
Ja zapisałam sie teraz na wymiane implantów w piersiach. Mam juz je długi czas a wiem tez ze przechodzenie nie zawsze jest dobre. Byłam wstępnie na konsultacji. Bardzo ekskluzywna Klinika, czułam sie jak w jakimś palacu, naprawde fajnie. Do tego jak juz wiekszośc pan to zauwazyła Pan doktor to strasznie przemiły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego " przechodzenie " nie jest dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskalady
a po jakim czasie najlepiej wymienić implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie przekszadzaja ci w codziennym uzytkowaniu to nie ma potrzeby, dopiero jak znaczną bolec lub wtedy. Ja robiłam u Wiatroszaka Macolane i super wyszło teraz zastanawiam się nad implantami bo jak sie policzy wszystkie koszty dostrzykniec to wychodzi taniej. A doktor to super fachowiec, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaW23
Robilam u doktora Wiatriszaka plastyke brzucha jestem zadowolona za miesiac robie powieki gorne ..jest dobry podobno piersi robi rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj JoannaW23,mozesz napisac cos wiecej na temat Twojej operacji?(cena,jak długo trzeba zostac w klinice no i generalnie wszystko) Właśnie jestem na etapie poszukiwan dobrego lekarza,znalazlam klinike w Pradze,no ale Wrocław w moim przypadku byłby idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmartha
Dziewczyny ,a czy więcej z Was robiło brzuchy u niego ? Widziałam zdjęcia przed i po i powiem,że ślicznie mu wychodzą , ale czy takie są naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ściema. Ja robiłam operację powłok brzusznych po ciąży i jestem zadowolona. Prawdą jest że jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemidkaa
Jaka Pani? Toż to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa78
Dr.Marcin odszedł...dziś stalam w tlumie żegnającym Go... Wielka strata...takie to przykre:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka strata?? nikt nie mowi o tym, ze mial problem z nalogiem i wykonywal zabiegi??!! widocznie tak musialo sie stac zeby komus nie zrobil krzywdy...ja bylam swiadkiem na wlasnych oczach, lekarz w czasie swojej pracy byl nie zdolny do pracy...rece mu sie trzesly, byl caly zalany potem i dziwnie sie zachowywal.... teraz juz wiem dlaczego... oszpecil moja kolezanke..ciesze sie ze ja sie nie zdecydowalam na zabieg...bo nie wiadomo jak by to sie dla mnie zakonczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam kliniki- ale do rzeczy. Miałem robiony zabieg liposukcji metodą NIL przez pana Wiatroszka ok. 4 miesiące temu 1.Pomimo zapewnień ,że będzie bezboleśnie , zabieg był bolesny i to bardzo. 2.Również byłem zapewniany ,że nie będzie blizn a zostałem ze szpetną prawie 2 cm blizną 3.Po zabiegu i zapłacie i to nie małych pieniędzy ( nie należy do najtańszych ) nie można się doprosić o wizytę kontrolną u lekarza –kilkukrotnie się umawiałem a nawet przyjechałem na wizytę ( 100 km) a lekarza nie było. W rozmowie z pielęgniarką decydowałem ,że zadzwonią jak będzie lekarz i się dostosuję .Minęło ponad dwa miesiące i nikt z kliniki się nie odezwał.Na E-maile również nie miałem odpowiedzi. 4.Efekt jest więcej niż żałosny – przed zabiegiem miałem w pasie na wysokości pępka 106 cm trzy miesiące po zabiegu było 105 cm , cztery miesiące po zabiegu 105 cm myślę ,że to się już nie polepszy. A jeszcze mam brzydkie nierówności pomimo ,że do dnia dzisiejszego chodzę na zabiegi drenażu limfatycznego 3 razy w tygodniu. A przez pierwszy miesiąc po zabiegu chodziłem 5 razy w tygodniu. Wnioski pozostawiam państwu ale ja ostrzegam i rozpoczynam stosowne kroki prawne PS.Moja opinia na stronie kliniki nie pojawiła się( a ponoć nic nie ingerują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mna było to samo !! Ja tez miałam liposukcje nil!! Bolało i to strasznie ! W czasie zabiegu myslalam ze zemdleje a doktor nawet sie nie przejął !!! Poza tym jestem oszpecona ! Z jednej strony oddessal za duzo i mam tetaZ ogromne doły na prawym udzie' miało byc piekne a sa nierówności !!! Czekałam pół roku bo doktor zapewniał mnie ze to wszystko zniknie ale uważał Ze jego zdaniem zrobił super liposukcje ! Byłam na kodyfikacji u dwóch innych lekarzy , przerazili sie! Chciałam wytoczyć sprawę w sadzie bo zapłaciłam 13tys a zostałam oszpecona ! Niestety jest za późno bo lekarza nie ma, ale chyba klinika powinna za to odpowiadac ??! Bardzo zaluje swojej decyzji i wszystkim polecam zeby omijali szerokim łukiem ta klientkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i co do opinii negatywnej moja tez sie na stronie wiatroszaka nie pojawiła !! A założę sie zd takich opinii było sporo !'! Zle sie stało ze ten lekarz juz zmarł bo na pewno był tego tak nie zostawiła ! I do dnia dzisiejszego mam większe kompleksy niz miałam przed zabiegiem , czekają mnie przeszczepy tłuszczu zeby uratowac moj wygląd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×