Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piersiowka

Dr.Dmytrzak kontra Dr.Pastucha

Polecane posty

Gość Piersiowka

Mam dylemat.Zdecydowana jestem na operacje ujedrnienia piersi tylko dylemat moj polega na tym ze nie wiem u kogo mam robic?Znam osobiscie trzy dziewczyny ktore robily u dr.Dmytrzaka.Koniec koncow piersi maja piekne ale...No wlasnie.Kazda z nich miala poprawke u niego.A jedna nawet trzy razy.Doktor oddal jej pieniadze i z tego co mowila sporo sie naklocila z nim.Nic nie wiem o dr.Pastucha a tym bardziej nie widzialam piersi przez niego operowanych.Moze wy mi pomozecie dokonac wyboru.Jest to powazna sprawa i chcialabym podjac sluszna decyzje.Rozumiecie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnanna
Mam ten sam dylemat. zdaje sie zeTY juz jestes po. i jak, warto bylo isc do Pastucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersiowka
Nie jeszcze nie jestem po ale chcialabym...Na operacje jestem zdecydowana tylko nie wiem u kogo?Nie znam nikogo kto robil cos u dr.Pastucha a o dr.Dmytrzaku dosc czesto sie slyszy.Jednej z moich kolezanek robil uszy bo miala odstajace i bardzo ladnie teraz wyglada.Co do operacji piersi to nie wiele moge na jego temat powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnanna
ja jednak ide do dr Pastucha. wlasnie wplacilam zaliczke. albo 12.12, albo poczatrek stycznia. jak chcesz mozesz mnie tam odwiedzic :-) jest o 2 kola drozej niz u Dmytrzaka, ale o nim nie krazy tyle negatywnych opinii. jezu, sama nie wiem czy dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam nos u Pastuchy a moja kolezanka piersi - zadnych poprawek, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnanna
dzieki za info, to bardzo pocieszajace, zwlaszcza ze strach rosnie z kazda chwila... jednak ide 12... modlcie sie za mnie dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersiowka
Ja juz tez zapisalam sie na konsultacje do dr.Pastuchy.Mam termin na srode.Jutro ide do kolezanki ktora miala operacje u dr.Dmytrzaka i jeszcze z nia pogadam co i jak ale wszystko wskazuje na to ze bede robila u Pastuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnanna
hej, swoje wrazenia opisalam u djsweet - jestem po zabiegu... takze jesli ktos potrzebuje info - zapraszam do lektury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto wie
jezeli chodzi o piersi zdecydowanie dmytrzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka blondyneczka
Myśle ze każda z nas ma swojego faworyta,jesteśmy na tyle dorosłymi osobami że powinnismy sami potrafic dokonać wyboru. Mój padł na Pastuchę :-) Dr dmyutrzakiem jestem bardzo rozczarowana, tymbardziej ze jak padło haslo chce wykonac zabieg pewna niezbyt uprzejma Pani powiedziała że przyjde do Kliniki spotkam lekarza i odrazu będę miała zabieg. Nie poinformowała mnie o badaniach jakie mam wykonać, o tym ze mam byc na czczo, lub chocby o tym ze mam nie miec miesiączki...smutne ale prawdziwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmytrzak robił mi lipo brzucha i piersi, brzuch ok ale piersi wiszą tydzień temu miałam poprawkę włożył mi 550 ml.i nic nie pomogło. Mam dość już tych operacji mam doła na maksa miało być super, a super to ja mam doła, nie wiem czytałam dużo dobrego o Skupinie z Poznania.Chyba tam pojadę, żebyje obejrzał.Dmytrzak robi ładnie małe piersi ale dużych to chyba nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dr Bielecki . Znajomej poprawiał piersi nie wiem po kim i wyszły znakomicie. A Skupin u niego pracował jakiś czs temu i chyba to jego szkoła. Tylko u niego długie terminy i sam Bielecki jest trochę oschły. Mi robił nos na NFZ jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka kobietek, które robiły zabiegi u Pastuchy - są zadowolone. Ja również wybrałam jego, ale na zabieg jeszcze czekam. Do Dmytrzaka nawet za darmochę nie pójdę! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdałek
W życiu nie poszłabym do Dmytrzaka, dużo o nim złych opini krąży na necie. Dziw mnie tylko jedno jak bardzo jesteście nie doinformowane. Aż mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka blondyneczka
Do magdałek co masz na mysli mówiac ze nie jestesmy doinformowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.Dmytrzak the best
Kobiety z wiszacymy piersiami mysla ze moga podniesc je jednym razem i marudza bez sensu.Znam ponad 7 osob ktore byly u Dmytrzaka operowane.Rewelacja Jak bede miala kase pujde bez wachania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o Dr.Kasprzyku z
Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmytrzaka stanowczo odradzam ponad połowa jego pacjentek wraca na poprawki,poczytajcie sobie czarną liste na forum beuty, aż 70% jet poświęcone jest Dmytrzakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem_Szczecin
Dr Dmytrzak wystarczy troche wysiłku by znaleźć wiele niepochlebnych informacji na jego temat. W samym szczecinie jest juz dość słynny, niestety jego sława nie dotyczy jego umiejetnosci lecz raczej partaczenia i traktowania ludzi jak przedmioty. Ktoś kto pisze cokolwiek dobrego na jego temat miał niesamowite szczęscie ze zamiast dr Dmytrzaka operował go inny lekarz (dr Śliwiński - który nei ma specjalizacji jako chirurg plastyczny). Takie niestety zagrywki robi Dmytrzak, wchodzi na sale z pacjentem a z chwilą uśpienia wychodzi...to cała tajemnica cyborga Dmytrzaka który moze operowac 24 H - cała robote odwalaja jego pionki, bez specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem_Szczecin - skąd masz takie informacje? (nie zamierzam się czepiać, po prostu mnie ciekawi skąd wiesz takie rzeczy jak to, że lekarz wychodzi po uśpieniu pacjenta...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
Ja planowalam wykonac zabieg u Dmytrzaka, ale postanowilam wczesniej zasiegnac informacji o tym doktorze i powiem wam szczerze, ze to czego sie dowiedzialam bylo przerazajace. Jakbym miala polozyc sie u niego do ciecia, to naprawde z wielkim strachem. Zdecydowalam sie wybrac innego lekarza i teraz moje sumienie mi mowi,ze naprawde dobrze zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessa77
To, ze zamiast Dmytrzaka czesto operuje ktos inny, wiem od jego pacjentki (zadowolonej), ale mnie ostrzegala przed tym i mowila,ze mam nalegac wrecz na konsultacji,ze tylko Dmytrzak ma mnie ciac, ale wolalam nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o to, skąd ktoś wie, że oszukuje w taki sposób pacjentki będąc przy usypianiu a potem wychodząc. przecież to się nadaje do sądu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajuce
witam Drogie opanie, Mam miec zabieg w lipcu 09- wybralam artplastice- szczescin- Dr Pastuche. Jakies negarywne opinie o nim kraza? z gory dziekuje za pomoc XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agajuce bedziesz miala operacje w moje urodziny:).ja robilam u Pastuchy rok temu,jestem zadowolona,opieka super,nie masz sie czego bac,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amphora
agajuce...takze szukalam opinii na temat Kliniki i operujących tam lekarzy. Nic szczególnego się nie doszukalam. Mam zaplanowany zabieg na 25 lipca u dr Jankau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamm temat
rowniez mam dylemat, moze jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira 90210
Witam ,ja byłam i na razie jestem pacjentką dr.Dmytrzaka,mialam powiększenie piersi ,przeszczep łuszczu pod oczy i wymianę implantów po 2 latach .juz sie zastanawiam bo chyba coś w tej klinice jest nie tak!! po tylu zabiegach nie jestem zadowolona ,piersi po raz 2 robią sie z roku na rok co raz mniejsze ( jak by były nieszczelne)choc na usg wszystko ok,a po miesiącu od przeszczepie tłuszczu wygląda prawie jak przed...ale co mnie najbardziej w tej klinice niepokoi to fakt że przed zabiegiem podpisanie papierów i omówienie zabiegu jest ze współpracownikami a niby operuje dr Dmytrzak,nawet nie miałam z nim kontaktu przed zabiegiem ,dopiero na sali operacyjnej posadził mnie na w pól przytomną i coś tam narysował nie pytając o oczekiwania-nie wspominajac o dr.anestezjologu G. BARDZO arogancki i nie miły-tak na marginesie -to nie zagiegi na NFZ TYLKO ZA GRUBE PIENIĄDZE!!!Klinika super,opieka pielęgniarska też ale podejście do pacjęta przez lekarzy który jednak zostawia tam nie mało bardzo ale TO BARDZO SŁABA!!!i miałam wrażenie że tam liczą się tylko pieniądze,po ich wpłaceniu jakby ,,CZAR PRYSŁ"niestety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×