Odpowiedz na ten temat

dr.Tomasz Dydymski opinie

• gość 2017.04.02 [16:14]
    Z daleka widać że ta z godz 22:23 to naganiaczka.
  • gość 2017.04.02 [21:01]
    Dydymowska naganiaczka - nie bardzo rozumiem jak normalny człowiek może krytykować wpisy "zmasakrowanych" przez Dydymskiego. Bo bardziej wskazane były by słowa współczucia i wsparcie finansowe na poprawki po tym nieudaczniku.
  • gość 2017.04.10 [20:28]
    Ja za to mam odmienne zdanie... Dr Dydymski jest milym i sympatycznym lekarzem. Jestem zachwycona rezultatem zabiegu. Wspolczuje wszystkim niezadowolonym z oczekiwanych efektow.
  • gość 2017.04.11 [08:30]
    Do 20:28 rozumiem że brak klientów bywa dotkliwy.
  • gość 2017.04.11 [12:10]
    Jestem realna pacjenta dr Dydymskiego
  • gość 2017.04.11 [12:17]
    Wbrew opiniom niezadowolonch pencjentow na tym forze sa takze w pelni usatysfakcjonowane klientki pana Doktora
  • gość 2017.04.11 [13:16]
    Dydymski posiada wiele zadowolonych pacjentek. Znam kilka osobiscie. Piersi robi idealne !!!
  • gość 2017.04.11 [14:09]
    Znam ten tekst - moja znajoma, moja mama itp. nikt się na to już nie nabierze.
  • gość 2017.04.11 [14:59]
    Kazdy ma prawo do swojej opini. Ja osobiscie bede polecac dr Dydymskiego. A ludzie na tym forum sa tak zawzieci, ze nawet nie dopuszczaja mozliwosci, iz mozna byc zadowolinym z efektow Jego pracy.
  • gość 2017.04.11 [16:14]
    Ja też uważam,że niezadowoleni pacjenci mają prawo sie tu wypowiadać, ale także i tacy, którzy mają dobre zdanie na temat dr. Wolność słowa chyba też tu obowiązuje? Czy się mylę? W tytule stoi opinie , a nie tylko negatywne opinie, więc nie dyskredytujcie wypowiadających się nie po Waszej myśli, to dziecinne.
  • gość 2017.04.11 [16:41]
    Do 16:14 zgadzam się jedynie z tym że niestety naganiaczki również mogą wpisywać swoje kłamliwe wpisy
  • ludzie trzymajta mnie 2017.04.19 [18:26]
    coście kobietki tak siadły na Dydyma- ta co najwięcej tu pluje jadem to musiała podrywać doktora nieskutecznie ( rok temu obrączki nie widziałam ale nie znaczy że kogoś nie ma)
    Jak taką wielką krzywde Wam zrobił to dlaczego nie napiszecie komentarza i żali na jego stronie? ćo brak odwagi bo tutaj można anonimowo z gościa obrzucić błotem? a tam trzeba się zalogować?
  • gość 2017.04.19 [19:27]
    Ciesze sie ze wreszcie znalazla sie kolejna osoba, ktora staje w obronie pana Doktora. Ciagle te same osoby go oczerniaja jakby nie mialy co innego do roboty. I przestancie krytykowac pozytywne opinie i pacjentki zadowolone z Jego pracy.
  • ludzie trzymajta mnie 2017.04.19 [19:36]
    19:19- Pani już dziękujemy, nie jesteśmy upośledzeni i każdy sam potrafi wyciągnąć wniosek zanim wyda kase na zabieg u niego- do tego co ci spieprzył mózg lepiej idź z pretensjami!
  • gość 2017.04.19 [19:43]
    Gdyby byl tak beznadziejnym lekarzem jakim go opisujecie to dr Samir nie zaprosilby Go do wspolpracy w swojej klinice.
  • gość 2017.04.19 [20:45]
    Dr Dydymski robi najpiekniejsze cycki w Poznaniu. Polecam z czystym sumieniem !!!
  • gość 2017.04.20 [10:17]
    Do Zmasakrowanej: pogódż się z tym, że istnieją także zadowolone pacjentki Doktora, ja do nich należę, to, że Tobie zrobił krzywde nie znaczy, że każdy wychodzi z jego gabinetu zmasakrowany. Jeśli ktoś napisze dobrą opinie tutaj, to nie po to ,zeby naganiać, bo to pisałby raczej na ,,znanym lekarzu'.Poza tym naganiać to mu nie trzeba, wystarczy zobaczyć ile osób siedzi przed gabinetem. Miałam okazje rozmawiać przed wizytą i nikt nie był niezadowolony, a dwoje było po zabiegach, także mieli już coś do powiedzenia.
  • gość 2017.04.20 [10:34]
    Do 10:17 Zmasakrowany to facet którego Dydymski a nie kobieta, ten mężczyzna przeszedł drogę przez mękę żeby naprawić to co "spieprzył" ten konował.
  • gość 2017.04.20 [10:35]
    Zgadzam sie w zupelnosci z opinia z 10:17. Ja rowniez naleze do grona zadowolonych pacjentek Dr. Dydymskiego. Sama trafilam do Niego z polecenia, widzac efekty pracy.
  • gość 2017.04.20 [10:38]
    Moja wypowiedź to z godz 10:34 miało być - Zmasakrowany to facet a nie kobieta, ten meżczyzna............
  • gość 2017.04.20 [10:41]
    Naganiaczki pracują od rana no cóż brak klientów bywa dotkliwy. Nikt nie uwierzy że ten konował coś potrafi.
  • gość 2017.04.20 [11:00]
    Przed moją konsultacją u doktora rozmawiałam z pacjentką po operacji powiek, była b. zadowolona, przyszła z kolezanka, która widząc efekt też się zdecydowała. Do rozmowy wtraciła się kobieta która powiekszała usta, też była zadowolona, szczerze, patrząc na jej usta pomyślalam ,z są piękne, potem usłyszalam ,że są zrobione. Na poczekalni bylo jeszcze ze trzy osoby i nikt nie narzekał, a rozmawialyśmy dosyc głośno, więc by się wtrącili, gdyby mieli jakieś obiekcje. Ja po zabiegu też zadowolona jestem, dlatego'' ośmielam ''się wystawiać tu pozytywną opinie wbrew przeciwnikom , pewnie zaraz zostanę zakrzyczana, ale trudno.
  • gość 2017.04.20 [11:09]
    Zastanawiające jest że np. lifting twarzy u Dydymskiego kosztuje 8tyś a u jednego z najlepszych chirurgów w Polsce 17 tyś ciekawe dlaczego?
  • gość 2017.04.20 [11:09]
    Ja jestem zadowolona pacjentka po powiekszaniu biustu. Piersi sa idealne. Dr. Dydymski potrafi dobrac odpowiedni rozmiar. Efekt koncowy to prawdziwe mistrzostwo. Opieka w klinice rowniez zasluguje na pochwale.
  • gość 2017.04.20 [11:19]
    Nie wiem ile lifting kosztuje ,ale inne ceny ma porównywalne do cen konkurencji , np. liposukcja ud kosztuje tyle co u innych, wiem ,bo sprawdzałam, gdy szukałam lekarza
  • gość 2017.04.20 [12:47]
    Dydymski jest bardzo tanim chirurgiem. I taka też jego jakość. Do 11.00 - to w poczekalni tak głośno się rozmawia ? Bo ja byłam tyle razy i tam nigdy nikogo nie było. Ciekawe. W przeciwieństwie do ciebie, ja znam natomiast panią po operacji powiek u Dydymskiego, która już pół roku śpi z otwartymi oczyma. A wiesz skąd ją znam - nie z poczekalni - dzwoniła do mnie. Więc myślę, że ty powinnaś założyć koło dydymowskich zadowolonych gospodyń, natomiast dydymowscy zmasakrowani, będą dalej pisać o tym człowieku swoje prawdy.
  • gość 2017.04.20 [13:04]
    DYDYMSKI stworzył"zamasakrowanego"- to młody mężczyzna, ja jestem "zmasakrowana" po jego operacji - jestem kobietą. Cała reszta to mniej lub bardziej "zmasakrowani", ale i tacy jak ty "zadowoleni". Czyli Dydymski operuje na zasadzie : entliczek pentliczek, na kogo padnie - to bęc... I to jest lekarz ? ze specjalizacją z chirurgii plastycznej ? MASAKRA !
  • gość 2017.04.20 [14:44]
    do gościa 13.13
    Tylko jaki cel miałyby pacjentki żeby kogoś naganiać lekarzowi? Być podłe wobec innych, po co? Nie rozumiem tego, poza tym tyle tu niepochlebnych opinii że żadne naganiaczki nikogo by nie nagoniły nawet gdyby na głowach stanęły, kto poczyta to nie zaryzykuje, więc chyba nie chodzi tu o naganianie, prościej byloby usunąć niektóre wpisy niż naganiać , prawda?? Jakbym była Dydymskim tobym usunęła wątki i już, a nie bawiła się w takie podchody, to mało prawdopodobne.
  • gość 2017.04.20 [14:59]
    Naiwna jesteś - stąd pytanie, czy ta "zadowolona", to faktycznie pacjentka, czy ktoś podstawiony ? Poza tym, w tej burzy dramatu, przydaje się jakaś pozytywna opinia. Prawda ? Dwa - skasowanie wpisu na kafeterii, nie jest rzeczą prostą. Dydymski moje wpisy skasował, ale musiał się trochę w tej sprawie nabiegać. Nie jest natomiast w stanie usunąć wszystkie. Konstytucja gwarantuje nam, wolność słowa. A Dydymski jako osoba publicznego zaufania, musi liczyć się z tym, że granice krytyki w stosunku do niego, są przesunięte dużo, dużo dalej, niż w stosunku do innych osób. Krótko mówiąc - zbiera żniwo, tego co robi... A naszym prawem jest głośno o tym mówić !
  • gość 2017.04.20 [16:24]
    ty wyżej masz bardzo dużo do powiedzenia w tym temacie, czemu lepiej nie pójdziesz do jakiejś babskiej gazety? wiem- boisz się bo za zniesławienie jest paragraf i musiałabyś mieć solidne argumenty których nie masz. A tu masz anonimowość ( jak czujesz że masz Misje do spełnienia to kafe słaby nośnik informacji jest- pewnie zmyślasz albo masz paranoje)

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...