Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziaaaaa9393

DZIĄSŁOWY UŚMIECH

Polecane posty

Gość madziaaaaa9393

hej czy takie cos operowanego jest w polsce? mam straszny kompleks na punkcie mojego usmiechu, widzialam ze przeprowadzaja takie operacje w usa np. a co z Polska? jest jakas nadzieja? i jakies sa koszta jesli sie ktos orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasd
Hej! Tez mam ten problem ;) Tochę naszukałam się w necie i owszem, da się to zlikwidować w Polsce. Spójrz np tutaj (trzecie zdjęcie od góry - korekta uśmiechu dziąsłowego) http://www.dentura.pl/galeria.htm Polega to na chorurgicznym wydłużeniu koron klinicznych zębów http://www.artdent.krakow.pl/artdent_perio.htm http://www.mdent-stomatologia.pl/recesje/recesje.htm Niestety w Polsce nie mówi się o tym dużo i ciężko znaleść jakieś informację. Takie zabiegi wykonuję z tego co wiem periodontolog i z nim trzeba się skonsultować. Znajdż w swoim mieście jakąś dużą klinike stomatologiczną i idż po poradę,tam napewno będą doinformowani co i jak ;) Jeśli chodzi o koszty to narazie niestety nie wiem :( A ta stronka jest super, daje nadzieję :P http://www.gummysmile.com/braces.html Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na taki uśmiech
plastyka dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1982
hejka! czy jest tu może osoba która miała taką plastyke dziąsła? wypowiedzcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgggsdh
no własnie mam ten sam problem.... czy ktos przechodził taki zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze co moxzna zdzialac
aparatem, zastanawiam sie po co ludzie robia licowki albo koronki i piluja wlasne zeby jak mozna zrobic cuda z wlasnych..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze co moxzna zdzialac
zastanawiam sie jescze nad jednym na stronie amerykanskiej zrobili piekne zeby aparatem , a na polskiej stronie juz zalozyli korony dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka822
ale co może aparat zdziałać na dziąsłowy usmiech? :/ pierwsze słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm chyba nie kapujesz
to sa ludzie, ktorzy oprocz krzywych zebow maja tez "gummy smile", aparat prostuje zeby, a nie wyciaga je z dziasel, leczenie polega na wycieciu czesci dziasla, zeby odslonic bardziej zeby, czyli zmniejszyc powierzchnie dziasel odslonieta przy usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzykiwanie butolinina
Witam Wszystkich a moze wie ktos cos na temat ostrzykiwanie butolinina Przeczytalanm wz gazet iz taka substancje wstrzykuje sie w gorna warge ,butolinina powoduje zachamowanie pracy niektorych miesni i opadnicie wargi przez co dziasla staja sie mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa1982
Ja słyszałam coś podobnego o botoxie... Poprostu te wypełnienia powodują mini porażenie mięści, więc na chłopski rozum to powinno pomóc - jeśli nasz górna warga jest hiperaktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbfdvdb
no właśnie myslisz się bardzo do tej co pisala ze aparat nie wyciaga dziąseł ja na wlasnym usmiechu przekonalam sie ze wyciaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbfdvdb
soory wyciaga zęby z dziąseł!!! ja jeszcze spie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwetkowa
rany, jak ja sie uśmiecham to ekhem mierzyłam linijką :] widać mi 9 cm dziąseł. to jest naprawde odrażające i nie miałam pojęcia, że takie coś można zlikwidować.. już bym dawno chciala mieć na ten mój obrzydliwy uśmiech jakąś operacje, ale mama twierdzi, że jest ładny.. ona jest okropna. z takim uśmiechem nie da sie swobodnie uśmiechnąć do nikogo.. robisz wszystko byle go ukryć, kiedy sie śmiejesz.. :( chciałabym chociaż raz wiedzieć, że kiedy sie uśmiecham, wyglądam ładnie :( moze rzeczywiscie, by sie wycięło troche dziąseł, żeby zęby były bardziej widoczne i wtedyy bedzie choc troche ładniejszy.. :) aa dzieki za te posty.. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwetkowa
sorry.. jakie 9 cm.. 9 mm ;] katastrofa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fumma
Słuchajcie!! Nie musicie przchodzić jakich kolwiek zabiegów by mieć piękny uśmiech! Są specjalne smoczki ( nie wiem dokładnie jak się one nazywają ). W dzieciństwie miałam straszny uśmiech, moje zęby były małe i gdy się uśmiechałam było widać tylko dziąsła. TERAZ MAM NA PRAWDĘ PIĘKNY UŚMIECH I NIE WIDAĆ MI DZIĄSEŁ!!! Te smoczki są przystosowane do kształtu układu szczęki i mają specjalny uchwyt za który musisz ciągnąc z całych sił aby naciągać zęby ( przynajmniej 3 razy dziennie po 30 min), przyznam uczucie nie jest przyjemne, jest uczucie rozrywania... ALE TO NA PRAWDĘ DZIAŁA!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fumma
Słuchajcie!! Nie musicie przchodzić jakich kolwiek zabiegów by mieć piękny uśmiech! Są specjalne smoczki ( nie wiem dokładnie jak się one nazywają ). W dzieciństwie miałam straszny uśmiech, moje zęby były małe i gdy się uśmiechałam było widać tylko dziąsła. TERAZ MAM NA PRAWDĘ PIĘKNY UŚMIECH I NIE WIDAĆ MI DZIĄSEŁ!!! Te smoczki są przystosowane do kształtu układu szczęki i mają specjalny uchwyt za który musisz ciągnąc z całych sił aby naciągać wargi ( przynajmniej 3 razy dziennie po 30 min), przyznam uczucie nie jest przyjemne, jest uczucie rozrywania... ALE TO NA PRAWDĘ DZIAŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczki korekcyjne to chyba dla dzieci są, więc jak już się wypowiadasz to bardziej sensownie. jeżeli przyczyną gumy smile jest za bardzo unosząca się górna warga-wstrzykuje się w nią botoks, jeżeli przerośnięte dziąsła-robi się plastykę dziąseł ,jeżeli malutkie zęby wielkości mleczaków-odsłania się korzenie i robi wydłużenie kompozytowe, a jeżeli przyczyną jest wada kostno-stawowa robi się operację szczęki to tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomogło
masowanie i naciąganie w dół górnej wargi, ale naprawdę codziennie po kilka razy tak robiłam i już teraz mi dziąseł nie widać przy uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgesges
aparat ortodontyczny wyciaga zeby i wklada w dziasla, wszystko zalezy od sposobu leczenia, ja mialam zeby wyciagane aparatem na wyciagach sa one montowane w aparacie w czasie leczenia wiec jak ktos nie ma pojecia to niech sienie wypowiada, usmiech dziaslowy mialam i byl moim kompleksem a teraz problem zniknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_wyspa
do gsgesges: ile masz lat, gdzie to robiłaś, za ile, ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziąsło
hej! też mam ten problem,mam proste zęby,ale co z tego...gdy się uśmiecham, widać dziąsła...z lewej strony są bardziej odsłonięte...wygląda to dziwacznie. Mam kompleksy na tym punkcie od gimnazjum, kiedy rówieśnicy zauważyli to i zaczęli nazywać mnie koniem..ehh...teraz poszukuję kliniki, która się tym zajmie... odezwę się tu, gdy wszystko potoczy się zgodnie z planem;) rozumiem każdy Dziąsłowy Uśmiech na Kafeterii;)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mam to paskudztwo
i mnóstwo kompleksów. DO tego moje zeby są małe, żółte i mają niezbyt ładny kształt. Dobrze, że przynajmniej proste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala55555
Witajcie! Dzisiaj odkyłam tę stronę. To wspaniale, że nie jestem odosobniona w "tym" temacie. Marzę aby swobodnie się uśmiechnąć od dawna. Ludzie nie mają pojęcia, że istnieje taki problem i jakie to trudne..... Myślę ostatnio coraz częściej -jak sobie z tym poradzić. Widać mi dziąsła, ale nie sądzę, że zmiana zębów coś zmieni. Co do botoxu-słyszałam, że to proces krótkotrwały i trzeba go powtarzać co jakiś czas-nie jest to proces jednorazowy. Nie wiem o co chodzi z tym smoczkiem, ale chętnie się dowiem. Powodzenia dla WSZYSTKICH CIERPIĄCYCH :) .Proszę o wskazówki i dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala55555
Witajcie! Dzisiaj odkyłam tę stronę. To wspaniale, że nie jestem odosobniona w "tym" temacie. Marzę aby swobodnie się uśmiechnąć od dawna. Ludzie nie mają pojęcia, że istnieje taki problem i jakie to trudne..... Myślę ostatnio coraz częściej -jak sobie z tym poradzić. Widać mi dziąsła, ale nie sądzę, że zmiana zębów coś zmieni. Co do botoxu-słyszałam, że to proces krótkotrwały i trzeba go powtarzać co jakiś czas-nie jest to proces jednorazowy. Nie wiem o co chodzi z tym smoczkiem, ale chętnie się dowiem. Powodzenia dla WSZYSTKICH CIERPIĄCYCH :) .Proszę o wskazówki i dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mi wzioł mojego nicka
KINGA Z NA WSPÓLNEJ TAKI MA UROCZO WYGLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam stary wątek, bo moje dziecko ma ten problem.Wie ktoś coś nowego na ten temat? Jesli tak - prosżę o rady. Jak to leczycie, co robicie u dzieci kilkuletnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno rozciecie wedzidelka u gornej wargi zasloni dziasla :) nie jestem pewna, mam ten sam problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mi zabieg robiła periodontolog Klaudia Koryczan z Centrum Zdrowego Uśmiechu w Krakowie- jestem bardzo zadowolona z efektu. Sam zabieg długi- ok. 2 godziny. Byłam bardzo zaskoczona, bo prawie w ogóle po zabiegu nie bolało. Efekt widoczny już po tygodniu i co więcej trwały! Uśmiech już nie wróci- tak jak po botoksie...Wreszcie bez skrępowania mogę się uśmiechać. Cena- 1500 zł :( ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×