Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnishka

Endermologia - jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Po przeczytaniu wielu postów zdecydowalam się zaatakować mój cellulut za pomocą endermologii. Idę dziś na 12. Ciekawe jakie będą rezultaty. Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre
alezabiegow 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goretta
Cześć, przeczytałam chyba wszystko co mogłam na temat endermologii i...uległam pokusie wykupienia 20 zabiegów. Byłam już na 2 zabiegach i wydaje mi się, że są jakieś efekty. Na razie nie tyle wizualne, co dotykowe. Moje obtłuszczone od lat nogi (figura gruszki) są trochę "lżejsze" i bardziej miękkie w dotyku. Mam zaawansowany cellulit i zdaję sobie sprawę, że cudów nie będzie, chociaż... bardzo na to liczę gdzieś w głębi serca :) Oprócz endermologii zaczęłam lżej jeść, włączyłam też tabletki alli i.... czekam co będzie dalej. Postaram się opisywać na bieżąco moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻabaZiabula
Też się nad tym zastanaiwam- zbieram pieniążki.Schudłam 25 kg-ów, chudnąć już nie chcę ale mam takie luźne ciało (szczególni dół brzucha i uda)i pełno małych rozstępów(krótki, płytkie), nawet na łydkach :( Ponoć enedrmologia na to może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiafriend
ja mialam 6 tych zabiegow 7 mial byc za darmo ale nie poszlam.Byly bardzo bolesne robilam na cale cialo.Mialam bardzo malo czasu wiec chodzilam codziennie.Powinno sie robic przynajmniej jednodniowe przerwy.Cialo po jest super jedrne w ciagu tego tyg zjechalam 1 rozmiar w dol uwazam ze warto lepsze jak liposukcja bezinwazyjne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka81
endermologia absolutnie nie jest bolesna!!! ja się nawet relaksuje podcza szabiegu. gdzie byłaś ? w jakim miescie i gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowoloona
u mnie po 20 zabiegach zupełnie bez efektu, no może poza nieco jędrniejszą skórą, ale celulit ani drgnął. Zdaje się że to działa na celulit wodny, jak się ma tłusczowy, jak ja, to efekty żadne albo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga73
Moja znajoma była na endermologii i też skorzystała z serii chyba dziesieciu zabiegów z niewielkim skutkiem. Obicywano jej w gabinecie, że zmniejszy się o dw rozmiary i zlikwiduje cellulit a jedynym efektem była ta " lepsza skóra". Niestety zabieg , który opisałam trochę czasem boli , bo masz wrażenie, ze ktoś cię masuje mocno pod skórą , ale jest naprawdę skuteczny. Trzeba go wykonac jednak bz planów randkoych w zanadrzu - nogi mogą być sine, ale to szybko schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka2
Słuchajcie, to może lepszy jest ULTRACONTOUR. Czytałam, że jest najbardziej skuteczny na tłuszcz. Bo rozbija tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
Słuchajcie, to może lepszy jest ULTRACONTOUR. Czytałam, że jest najbardziej skuteczny na tłuszcz. Bo rozbija tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
a może jednak lepszy jest ten ULTRACONTOUR ? Rozbija tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków. Czytałam, że daje super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgi
Ja polecam endermologię w salonie BeautyTower w Krakowie. Bardzo miłe Panie, zabieg jest bezbolesny i przede wszystkim skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie endermologia jest rewelacyjna .. juz po kilku zabiegach pojawiły się efekty .. przede wszystkim ruszł zastój limfy ... a co za tym idzie skóra się wygładzila .. zaczełam chudnąć :) drugi fajny zabieg który moge polecic to EXILIS - to najnowsza ,nieinwazyjna metoda pozwalająca na redukcję komórek tłuszczowych oraz modelowanie sylwetki.. też mega skuteczny już po pierwszym razie. Ceny rózne, niezbyt niskie ale warto. ja chodze do Miejskiej Farmy Piekności do dr. Macieja Rogali .. i serdecznie polecam ... gabinet sprawdzony :) www.mfp24.pl jest tez grupa na facebooku http://www.facebook.com/#!/pages/WARSZAWA-GDYNIA/Miejska-Farma-Pieknosci/182359876786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem studentką trzeciego roku Kosmetologii i aktualnie zbieram materiały, które pomogą mi w napisaniu pracy dyplomowej dotyczącej cellulitu oraz zabiegów endermologii i liposukcji. Zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety na ten temat. Do wyboru są 3 ankiety: 1.Cellulit- dla osoby zmagającej się z tym problemem http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/14729b97-88cb-ff94-ad1b-4cd4193415e1 2. dotyczy zabiegów Endermologie- dla osób które kiedykolwiek skorzystały z tego zabiegu http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/e6b1a002-38b9-215a-7d70-4cd02f236faf 3. dotycząca zabiegów liposukcji- dla osób które poddały się temu zabiegowi http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/a17a9ddb-f35d-ef4a-3dd5-4cd0381c223b Liczy się każda opinia. Z góry dziękuję za poświęcony ku temu czas. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa. Głównie dlatego, że są efekty, a jednak jest bezbolesny no i zupełnie nieinwazyjny. Poza tym efekt jest dość szybki - 10 zabiegów robi się praktynie w miesiąc. Ja ostatnio byłam na konsultacjach w krakowskiej Estetice, chyba się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzik
Hej dziewczyny. Ja robiłam Endermologię w Estetica w Krakowie. Muszę stwierdzić, że max co można osiągnąć jest widoczne po 2-3 zabiegach, potem nie ma już poprawy. Także odradzam kupowanie karnetów bzdetów, tylko odłożyć sobie 300zł, kupić najlepiej poza gabinetem kostium, bo u nich kosztuje aż 100 zł :/ i zrobić tylko 3 zabiegi. Nie ma sensu wydawać 1000 zł na 10 zabiegów. Kiedyś czytałam już taką opinię i żałuję, że nie posłuchałam, byłam na 9, ostatni odpuściłam, bo stwierdziłam, że nie ma sensu, jak od 2go nic się nie zmienia. Efekt był fajny, ale następnym razem zafunduję sobie po 2 zabiegi na wiosnę przed wakacjami i potem odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besama
Cześć wszystkim zainteresowanym, Pierwszym zabiegom Endermologii poddałam sie jakieś 11 lat temu i był to strzał w 10. Miałam bardzo rozległy cellulit na całych nagach łącznie z łydkami. Póżniej co pare lat wracałam do Endermo ale efekty nigdy juz nie byly tak dobre jak za pierwszym razem i wiem dlaczego. Najważniejszym i kluczowym czynnikiem jest OSOBA wykonująca masaż a także profesjonalny,oryginalny sprzęt. Moja pierwsza pani masażystka była entuzjastką tej metody, zgłębiła jej tajniki i indywidualnie podchodziła do problemu. Najpierw określała dokładnie rodzaj cellulitu u pacjentki, identyfikowała rejony ciała wymagające większej uwagi (jak bryczesy, miejsca z bliznami, miejsca o większym nasileniu cellulitu) i zabierała się do pracy. Masowała pieczołowicie klienta najpierw leżącego na plecach potem na boku jednym i drugim i na brzuchu. Zalecała picie dużej ilości wody ale to nie szło mi za dobrze, byłam jednak w tym czasie na diecie i myślę,że to także miało duże znaczenie dla kuracji. Po ok. 13 zabiegach cellulit znikł mi bez śladu z większej części nóg. Pozostało tylko trochę po bokach ud dosłownie ciut,ciut. Skóra była jędrna i gładka jak u nastolatki. Widok był niesamowity dla kogoś kto przez lata patrzył na swój trzęsący się cellulit i grube nogi (dieta też zrobiła swoje ). Po 20 zabiegach byłam dosłownie jak nowa, nawet rozstępy i blizna na udzie stały się prawie niewidoczne. To było jak cud. Jestem pewna,że gdybym od tamtego czasu dbała o zachowanie efektów utrzymałyby się one do dzisiaj ale odpuściłam. Pózniej wracałam jeszcze do tej metody ale nigdy już nie spotkałam takiej zaangażowanej profesjonalistki jak moja pierwsza masażystka i tez efekty nie były już tak spektakularne. W tej chwili jestem również w trakcie zabiegów endermologii oczywiście mam zastrzeżenia do dziewczyny wykonującej mi masaż bo robi to po łebkach staram się więc ją kontrolować ale to już nie to.Jestem po 11 zabiegach, efekty są widoczne. Niestety mam problem z utrzymaniem diety tym razem i wiem,że rujnuję tym trochę efekty zabiegów. Poza tym maszyna, którą robią mi masaże to jakaś podróba. Jednym z efektów endermologii powinno być ujędrnienie skóry, tym razem tego nie widzę. Tęsknię do mojej pierwszej masażystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti12
Polecam Icoone, nowszą maszynę, baardzo podobną, nawet tego samego twórcy, z tego co mi wiadomo. Jakiś czas temu wykupiłam pakiet 10 zab Icoone ( ponoć najbardziej optymalny) i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że wiele zależy też od rodzaju skóry, niemniej jednak przyniósł znakomite rezultaty. Do Spa skierowałam się z problemem poluźnionej skóry i cellulitem. Poza tym zabieg sam w baaardzo odprężający. Efekty: brak cellulitu i znacznie ujędrnione ciało. Polecam salon Piękność Dnia Day Spa na Wilanowie. Pozdrawiam, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziiankowska
Teraz dobra wiadomość w salonie Bona Dea w Krakowie przy zakupie 2 pakietów endermologie (2x10zabiegów)- kostium do zabiegu gratis Pakiet 15 zabiegów w cenie 1250 zł Pakiet 10 zabiegów w cenie 850 zł Fajna oferta cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię endermologie i elektrostymulacje w Studiu Pięknego Ciała na Urzędniczej w Krakowie. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Panie dużo opowiadają i tłumaczą, przez co efekty są silniejsze. Polecam. Beata Poniżej link do strony, bo znalazłam salon przez internet. http://www.studiopieknegociala.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to dobry i skuteczny zabieg, bez żadnej ściemy wciskanej klientom - rzeczywiscie widzisz efekty - endermologia w dobrym salonie daje Ci gwarancję skuteczności zabiegu. Ja robiłam w katowickim ultraslim showroom, mają tam nowoczesny aparat Lipo m6, co mnie szczególnie przekonało, bo wcześniej miesiąc siedziałam na necie sprawdzając, gdzie warto pójść na endermologie – sprzęt, jakim będzie wykonywany masaz, jest bardzo istotny. Teraz to już sama mogę polecic niezdecydowanym – fajne uczucie, kiedy wracasz po paru zabiegach do domu i widzisz w lustrze odmienione uda nogi lub tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
endermologia naprawde dziala, ja juz od lat stosuje regularnie i co pol roku powtarzam seriee , najwazniejsze aby trafic na wyszkolona kosmetyczke i oryginalny sprzet lpg , moge polecic klinike beautymed sprawdzone mejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz to dla dziewczyn które mają IQ poniżej 60 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze 24 razy i zobaczysz efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja dalej z porzedniej wypowiedzi... Ogólnie w przeciągu kilku lat mam wypróbowane elektrostymulacje - co do poprawy kondycji super - ale nie spalało to tkanki tłuszczowej. (piszę o sobie) 10 zabiegów. drenaż limfatyczny na nogi i pośladki - jak każdy masaż dobrze wpływa na ciało ale bez super niesamowitych efektów jakie oferują usługodawcy. Również 10 zabiegów. kapsuła.. podczerwień... cos takiego... nie pamietam. Leżałam w dziwnym foliowym kombinezonie. Wczesniej usmarowana masakami do ciała. W kapsule która wytwarzała ciepło. W tle leciał sobie film. Potem lub w czasie zabiegu miałam podpięta elektrostymulację. Do tego masaż... Zabiegów miałam chyba 7. Efekty, nie pamietam żeby coś specjalnie było widoczne. Chyba ogólna porpawa tj. nawilżenie i ujedrnienie. Ogólnie jak macie kase to polecam takie zabiegi. Ale trzeba patrzeć realnie. Polecam dlatego, że są przyjemne i dbanie o ciało w każdy sposób jest dobre. Jednak wszystkie te zabiegi podbierają się efektami super szybiej utraty wagi i cellulitu. Co niestety jest mitem. Aha jeszcze ostatnio poddałam się jednemu zabiegowi falami RF. Co do efektów po pierwszym zabiegu.. to chyba nie musze pisać. (brak) Ale ogólnie tkanka tłuszczowa na brzuchy rzeczywiscie była bardziej zbita. Planuje w najbliższym czasie poddać się fali uderzeniowej (też oczuwiscie na brzuch) Jak coś będę pisać. I jak odkruję super zabieg który naprawdę działa również o tym napiszę. Tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu przeglądałam fora bo tak naprawdę nie wiedziałam na jakie zabiegi się zdecydować. Mój problem to pewnie taki jak większości osób tkanka tłuszczowa i okropny cellulit. Mieszkam w Krakowie tu wybór gabinetów jest duży. Znajoma poleciła mi gabinet w centrum estetica. Musze powiedzieć ze to profesjonalne miejsce. w czasie konsultacji pani kosmetolog obejrzała moją skórę opowiedziała o wszystkich zabiegach doradziła mi wykonanie serii 10-15 Endermologii i na wewnętrznej stronie ud liposchock. Jestem w trakcie zabiegów i efekty są juz widoczne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sam tekst naspamowany w kilku watkach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×