Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marika898989

Endermologia - jakie macie doswiadczenia??

Polecane posty

w zeszłym roku chodziłam na endermologie, mialam cały pakiet 24 zabiegów, po 2 razy w tygodniu, wtym czasie uprawiałam sport i zdorwo sie odzywiałam ale nie stosowałam diety, zaniegi skonczyłam we wrzesniu i przez 2 miesiace po efekt byl super schudłam jakies 5 kg a przede wszystkim zeszedl ltuszczyk z brzucha bioder posladków i troche z ud, poza udami gdzie zostały tylko resztki cellulitu pozbylam sie go prawie calkiem. niestety w polowie listopada, pomimo takiej samej diety jak w trakcie terapii(opracowana przez dietytyka 5 malych posułkow dziennie) i basenie 5 razy w tygodniu(podczas endermilogi chodzilam 7 razy) cellulit wrocił! moze nie taki jak na poczatku endermologii ale prawie w 70%, a co najgorsze moj tłuszczyk wrocil ! przed endermologia maialam rozmiar 38/49 oo ednermologi noislam 36/38! czy ktos mial podbny przypadek??? moja dietetyczna proponuje mi udac sie na kolejny pakiet zabiegów i powtarzac je poi zakonczeniu 1-2 razy na miesiac i ma byc caly czas ok ale boje sie ze znow nic to nie da a ja strace pieniadze??? co sadzicie??? czy to prawda ze efekt bedzie trwały dopiero przy co miesiecznym powtarzaniu zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Witam, wykonuję endermologię od kilku lat więc mam już spore doświdczenie. Zacznę może od tego, że cellulitu nie da sie zlikwidować całkowicie, a jedynie znmnijeszyć jego widoczność do minimum. Powstawanie cellulitu to proces złożony z wielu czynników, np. dieta, aktywność fizyczna, hormony, predyspozycje genetyczne, budowa ciała, typ gynoidalny, a także takie czynniki jak zaburzenia naczyń krwionośnych, zatrzymywanie wody w tkankach. 24 zabiegi to duża seria, więc efekty powinny być dobre (i rozumiem ze jest Pani zadowolona). Zazwyczaj polecam zabiegi 2-3 razy w tygodniu, min.15 aby efekt był zadowalający. Bardzo ważne jest podtrzymywanie efektów, które klientki rozwiązują na dwa sposoby w zalezności od upodobań: 1. Pełna seria zabiegów raz do roku, lub raz na pół roku jeśli istnieje duża skłonnośc do powsatwania cellulitu i sprzyjający temu tryb życia 2. Jeden zabieg podtrzymujący na tydzień lub dwa tygodnie. Osobiście uważam że jeden zabieg w miesiącu u większości klientek to za mało. Jeśli wiem, że klientk ama ograniczony budżet proponuję zabieg miejscowy na partie najbardziej problematyczne co zmniejsza koszty. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie szybkość z jaką powrócił u Pani problem. Zwykle klientki nawet po kilku miesiącach twierdzą, ze efekty nadal sa dobre, ale zaczynaja zauważać juz zmiany. Nie znam dokładnie Pani przypadku, ale myślę że dużą rolę odgrywają tu hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byłam bardzo zadowolona po zabiegu juz po 15 razach bylo super, a po calej serii, czułam sie swietnie, wreszcie wygladałam na szczupła, i caly czas chudłam :) dlatego powaznie rozwazam wziecie kolejnej serii, zapisałam sie wstepnie na nastepny tydzien, niestety przy pierwszej serii nikt mi nie powiedzial ze zabiegi wogole trzeba powtarzac, bo oczywisice zdecydowalabym sie na to, skoro juz wydałam tyle na zabieg, a ta informacje wyczytalam dopiero na forum gdy szukalam odp dlaczego efekt byl taki krotki.. czyli jesli po kolejnej serii bede powtarzac zabiegii np 2 razy w miesiacu na cale cialo, taka liczba nie dobije sie znacznie na moim portfelu :), to moge liczyc na trwały efekt?? czy to tez za mało?? i czy np jedna lub dwie pelne serie (24 zabiegi) przy zalozeniu powtorek np 2 razy na miesiac daje trwałe efekty? czy tez trzeba sie liczyc z tym ze np za rok czy poznije znów bedzie potrzebna pełna seria zabiegów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłyby np. 2 zabiegi w miesiącu, a w razie potrzeby (np. gdy zauwazy Pani że ciało sie zmienia lub raz na rok czy dwa lata)seria zabiegów. Niekoniecznie musi to byc seria 24, może to byc 10 lub 15 i oczywiście później stale zabiegi podtrzymujące. Trwałych efektów nikt Pani nie zagwarantuje, gdyz ciało zmienia się z czasem niestety na gorsze, więc regularna stymulacja jest potrzebna do spowolnienia skutków upływu czasu:) To tak samo jak z siownią, raz wyrzeźbione ciało nie pozostanie taie jeśli nie będziemy regularnie ćwiczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endermologia Wrocław
Dziś i jutro na portalu groupon.pl dla Wrocławia promocja na jeden z najskuteczniejszych zabiegów antycellulitowych - endermologię! Za 48zł zabieg 35min. i 40% rabatu na pełna serię zabiegów. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz należy odpowiedzieć sobie na pytanie po co są zabiegi podtrzymujące?? przed wakacjami zrobiłam serię 20 endermologii. od tamtego czasu chodze systematycznie co 1,5-2 tyg za zabieg podtrzymujący. na szczęscie nie miałam takiej przypadłości jak Ty, natomiast pani kosmetolog, która wykonywała mi zabiegi od razu powiedziała,że jeśli zależy mi na podtrzymaniu efektów, musze robić owe zabiegi podtrzymujące. mi udał się zgubić moje odwieczne utrapienie-boczki. straciłam 4cm w tym obszarze i cały czas efekt urzymuje się. wazne jest tez,zeby wiedziec gdzie pakuje się nasze ciezko zarobione pieniażki. ja wybrałam gabinet, który ma oryginalną endermologie lpg, a pracownice są regularnie szkolone. dla osób z wawy i okolic podaje link http://beautymed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknadaria
byłam na zabiegu endermologii w http://www.cosmobelle.pl teraz ciało wygląda smuklej, jest jędrniejsze, myślę, że raz na jakiś czas zdecyduje się na endermologię, a na pewno przed sezonem letnim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ja dopiero jestem w trakcie pierwszej mojej endormologii w życiu, ale już widzę, że bardzo dobrze na mnie działa. moja pani kosmetyczka zaleca, aby stopniowo przyzwyczajać organizm do mniejszej częstotliwości - czyli po serii 2 X w tygodniu, przejść na częstotliwość 1 X w tygodniu, 1 X na 2 tygodnie aż do 1 X na miesiąc i tak podtrzymywać. jeśli oczywiście jest skłonność do cellulitu. ja leczę się po kilkunastu latach przyjmowania antykoncepcji doustnej, która zaowocowała u mnie wodnym cellulitem na pośladkach, teraz już sie nie faszeruję hormonami, więc liczę, że może uda się dużo rzadziej robić te "przypomnienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczeszczam na endermologie od 4 lat, jestem u swojj kosmetyczki co pol roku na serii 10 zabiegow , naprawde pozbylam sie cellulitu regularnosc to podstawa , polecam klinike beautymed maja tan najnowsze urzadzenie do endermologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulalalal
ja mam same dobre doświadczenia z endermologią :) korzystałam z takich zabiegów kilka razy (zawsze w centrum Wellderm) i efekty są super :) to mi bardzo pomogło zwalczyć cellulit, a byłam już totalnie załamana wyglądem moich ud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z endermologii już wiele razy i w wielu miastach, więc mam spore porównanie. Miałam robione zabiegi w Lublinie... fajne :) A teraz mieszkam w Łodzi i tutaj różnie trafiałam. Teraz miałam wykonany zabieg w Crystal Clinic - Polecam!!!! Pani Julia zna się na rzeczy. Ogólnie bardzo fajny salon. http://www.crystalclinic.pl/kosmetyka/zabiegi-na-cialo/endermologia/ Co do endermologii to ja efenty widziałam już po 4 zabiegu, choć trzeba zrobić całą serię, ale skóra całkiem inna, jędrna, o wiele mniejszy cellulit, więc jestem zachwycona zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam 10 razy...jak dla mnie żadne efekty.. no może trochę stan skóry lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast endermologii lepiej robić mocniejsze zabiegi VelaSmooth albo Shape przynajmniej sa pożądne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zawsze i wszędzie powiem że endermologia cuda działa:) Rok temu robiłam ją u dr Lichaja i jestem szalenie zadowolona z efektów, do dzisiaj cellulit nie powrócił, po 20 zabiegach jakie wtedy wykonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 5 zabiegu Endermologii, skorzystalam z super promocji we Wroclawskim salonie kosmetycznym ;) Ale przejdzmy do rzeczy... Mam bardzo nieladny cellulit na tylnej czesci ud. Dodatkowo przeszkadza mi tluszczyk miedzy udami. Probowalam juz wszystkiego, cwiczenia, dieta, kremy i serum wyszczuplajace - ale na nic... ;( Pani w gabinecie okreslila moj cellulit na stopnia 2 - czyli nie jest zle ;) Poradzila mi 12-15 zabiegow Endermologi po 30 min na partie ciala, ktore chce zmniejszyc i ujedrnic. Za pierwszym razem poprosilam zeby zrobila mi tez brzuch, ale nie nalezallo to do najprzyjemniejszych doswiadczenien z calego tego zabiegu. Jak tylko zeszla nizej na posladki i uda - powiem szczerze, ze dosc przyjemne uczucie takie jakby ktos wykonywal masaz relaksacyjny ;) Jestem jak wspominalam po 5 zabiegu i jeszcze 10 przedemna ;) ALE WIDZE EFEKTY !! CELLULIT mi sie ZMIEJSZYL ! i po wymiarach mam -2cm na najgrubszej czesci uda ;)) WOW po tych kolejnych 10 to bede laska ;) hehe A ten gabinet to M Studio Urody. Tu przesylam wam do nich stronke internetowa mstudio.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa i wszystkie watki zaaspamowalas tym samym tekstem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiam się, czy nie wybrać się na endermologię. Niestety, ale moje nogi wyglądają koszmarnie. Cellulit, obrzęki i skóra pozbawiona jędrności to mój chleb codzienny. Koleżanka mówiła mi, że www.cosmedique.pl w Gdyni wykonuje naprawdę dobrze zabieg endermologii. Mam trochę odłożonych pieniędzy i zastanawiam się czy nie skusić się na ten zabieg, choćby dla samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Urody Mona Lisa
Szanowni Państwo, Domowe masaże, peelingi czy naprzemienne natryski są skuteczne, jednak, gdy ich efekty nie są zadowalające, powinniśmy udać się do salonu kosmetycznego i skorzystać z profesjonalnych metod, odchudzania, które działają na głębsze partie naszej skóry. Najpopularniejszym zabiegiem odchudzającymi i likwidującymi cellulit jest Endermologie LPG. Endermologie LPG to jeden z najskuteczniejszych zabiegów mechanicznych, który doskonale modeluje i ujędrnia nasze ciało. Zabieg ten naśladuje ruchy masażysty i wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy zbudowanej z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny, wówczas jest on rolowany od wewnątrz i na zewnątrz, w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Endermologie LPG stymuluje produkcje kolagenu i elastyny nawet o 130%, dzięki czemu nasza skóra jest napięta, jędrna i gładsza. Klinika Urody Mona Lisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam endermologię , duzo zalezy od kosmetologa który wykonuje taki masaż nadziałam sie strasznie w salonie Paani która wykonywała zabieg bardzo długo sprawiając mi ból na brzuchu i udach , zrobiły mi sie straszne siniaki nie mogłam dotykac sie w tych miejscach przez dłuzszy czas , spróbowałam ponownie tym razem w spa niestety efekty były baardzo podobne , zrazilam sie strasznie do tego zabiegu bałam sie juz nic mi nie pomoże wrócic do dawnej sylwetki sprzed ciązy . Po około 3 miesiącach dostałam vocher od kolezanki do ekertbeauty&spa opowiedziałam jej jak wyglądały w moim przypadku takie zabiegi i raczej nie skorzystam, natomiast ona opowiedziala mi , że zabieg wyglada zupelnie inaczej jest bezpieczny , trwa około 40 min mozna sie przy nim odprężyc , Pomyslałam , ze dam temu zabiegowi ostatnia szanse .Po ciąży moje ciało straciło jędrność, cały czas walczę jeszcze z dodatkowymi 7 kilogramami...i endermologia mi w tym skutecznie pomaga.. Jestem już po 10 zabiegach i skóra jest zupełnie inna :) wygładzona i jędrna. Jeśli chodzi o cellulit to nadal jest widoczny, ale nie w takim stopniu jak przed zabiegami. Poza tym zabiegi bardzo ładnie wymodelowały moją sylwetkę: wróciła talia, nie mam już takich "boczków", pośladki się ujędrniły. Co do bólu to mam miejsca mniej i bardziej wrażliwe na ból, a więc intensywność masażu jest dostosowywana do miejsca, gdzie jest robiony. Nareszcie jestem bardzo zadowolona z rezultatów i szczerze polecam, jeśli ktoś chciałby skutecznie wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia wcale nie jest taka fajna, jak wykonuje ją zle przeszkolona osoba. Poza tym trzeba założyć kostium, a wtedy nie widać reakcji skory podczas zabiegu. Dlatego uważam, że lepsza jest cellulogia zwana dermomasażem podcisnieniowym. Skóra jest zasysana a dodatkowo masowana specjalnymi metalowymi kuleczkami. Zabieg jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwycona endermologią
Ja miałam wykonywany pakiet endermologii - 20 zabiegów i było rewelacyjnie. Chodziłam 2 razy w tygodniu i zabiegi trwały po 40 minut. Cellulit praktycznie cały zniknął, ubyło mi po kilka cm w obwodach, a skóra była taka jędrna i gładka. Polecam bardzo!!!! Jestem zachwycona. Ja miałam robione w Łodzi w Crystal Clinic i tam wiem, że dziewczyny pracują na oryginalnym sprzęcie i sa przeszkolone. Jak coś podsyłam link do ich strony www.crystalclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Chcialabym zrobic serie zabiegow endermologie ze sprawdzona kosmatyczka i dobrym sorzetem. Mieszkam w Warszawie. Mozecie mi cos polecic? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wykonywane zabiegi endermologii na urządzeniu Body Health, dodatkowo z podczerwienią...świetna sprawa. Choć jestem szczupłą osobą to miałam odwieczny problem z cellulitem. Efekty zobaczyłam na prawdę szybko...dodam tylko, że warto poszukać gabinetu, w którym wykonuje się masaż całego ciała a nie tylko wybrane partie, bo jak inaczej zrobić dokładny drenaż limfatyczny. Ja robiłam w Szczecinie w Studio Cosmedica. Polecam z całego serca. http://www.cosmedica.szczecin.pl/zab...o/body-health/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam endermologię , duzo zalezy od kosmetologa który wykonuje taki masaż. Zapisalam sie do salonu Image endo www.imageendo.pl .Po ciąży moje ciało straciło jędrność, cały czas walczylam z 10 kilogramami nadwagi.Endermologia mi w tym skutecznie pomogla.Pozbylam sie nadwagi ,wiszacej skory. Cialo jest wygładzone i jędrne. Jeśli chodzi o cellulit to nadal jest widoczny, ale nie w takim stopniu jak przed zabiegami. Poza tym zabiegi bardzo ładnie wymodelowały moją sylwetkę: wróciła talia, nie mam j "boczków". Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i szczerze polecam, jeśli ktoś chciałby skutecznie wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu.Serdecznie polecam w gabinecie u pani Iwony mozna naprawde czuc sie kofortowo.Pracuje przeszkolony personel a to jest bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk1: Niby jaka szeroka oferta, bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×