Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorunia27

ESTETIKA W KRAKOWIE

Polecane posty

Gość izzzzzia
dr keller - skomska - super chirurg - polecam - mam od niej nos :) i jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hej mam w planie operacje u Skomskiej. Możesz się ze mną skontaktować ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hello mam zamiar operować nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebik
ja mam zamiar operować piersi czy ktoś może sie podzielic przezyciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrabiara
ja również będę chciała operować się w Estetice u dr Keller-Skomskiej... może którejś z was robiła piersi...? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem na etapie poszukiwania właściwego lekarza dla siebie . chcę zoperować sobie nos i również chciałabym jakąś klinikę w Krakowie . Jakich lekarzy polecacie ? Czy jest tutaj ktoś ,kto operował sobie nos i może przesłać zdjęcia przed i po zabiegu ? z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hej jak już wspominałam na tym forum (sama założyłam ten wątek tutaj) planuję sobie zoperować nos. Czy są tutaj jakieś osoby które mogą przesłać efekty zabiegów - zdjęcia przed i PO? wystarczy sam nos - nie musi być przecież cała twarz... pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , za miesiąc będe mieć zabieg powiększania piersi w estetice u dr keller, bardzo miła kobieta ale wiecie jak to jest, dlatego chciałabym więcej pozytywnych opini na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana w klinice
Jestem bardzo rozczarowana wizytą u dr Skomskiej, która potraktowała mnie bardzo nieludzko i po krótkim opisie przebiegu zabiegu zapytała mnie o gotówkę.Nie zostałam poinformowana o formie płatniczej przed konsultacją. Chciałam zapłacić kartą lub czekiem ale ona sie nie zgadzała. Przyjechałam do niej z bardzo daleka a ona zaczęła mnie obwiniać, że powinnam mieć gotówkę przy sobie i co to ma znaczyć. Czułam się okropnie w czasie wizyty- dr Skomska była zmęczona, zdenerwowana i nie godziła się nawet na zaliczkę. Później zostawiła mnie w gabinecie i wyszła przed poczekalnie do recepcji gdzie czekało mnóstwo ludzi. Zaczęła głośno mówić do kogoś ze nie mam pieniędzy i że powinnam wyjść.To było bardzo nieuprzejme z jej strony.Poza tym byłam umówiona na moją konsultacje o godzinie 3 popołudniu a doktor przyjęła mnie dopiero o 5 i nawet nie przeprosiła za to. Dla niej liczą się tylko pieniądze a nie pacjent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbus
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunapo
Nie wiem czy mowa o tej samej klinice, ale ja byłam w zeszłym miesiącu w Klinice Estetica w Krakowie na ulicy Małej robić mezoterapię igłową i zabieg przeszedł bardzo dobrze, bez efektów ubocznych, bez bólu. Ostatnio nie wiem czy ktoś zauważył, ale w Krakowie dużo kobiet zaczęło zachwalać tą klinikę na ulicy Małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elata
Ja chodziłam w Krakowie do Kliniki Estetica do tej na ulicy Małej :) ale robiłam takie drobne zabiegi jak powiększanie ust, makijaż permanentny. Według mnie w porządku klinika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunapo
No własnie o tej klinice mówię , to na klinika http://klinikaestetica.pl/ ja takich zabiegów co ty nie robiłam, potrzebowałam mezoterapii, ale akurat o makijażu permanentnym trochę myślałam i może się skuszę w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka444
Klinika Estetica robi super zabiegi :) byłam tam na depilacji laserowej i na powiększaniu ust, rewelacyjnie wszystko wyszło. Jak szukacie w Krakowie dobrej kliniki to odsyłam do Estetici na ulicy Małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaina88
Ej ale ta jedna, jedyna estetica jest na Sławkowskiej. Reszta to raczej gabinety, które próbują się pod nią podszyć. No bo nazwa już znana itp. Nie podobają mi się takie zagrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetika - To Klinika Chir

Estetika - to profesjonalna Klinika Chirurgii Plastycznej, która wykonuje zabiegi i operacje plastyczne przez lekarzy i profesorów z dziedziny i specjalizacji chirurgicznej. Kraków ul. Tuchowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×