Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Estheticon także usuwa negatywne opinie???

Polecane posty

Gość gość

Dodałam negatywną opinięo lekarzu na estheticon i niestety nie została ona zamieszczona, nie widać jej w rekomendacjach....czy komukolwiek zdarzyło się coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do nich jeszcze raz dlaczego nie zamieścili Twojej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam opinię dziewczyny, która nie była zadowolona z operacji piersi. W opinii podała nazwisko lekarz . Po pewnym czasie opinia pozostała ale nazwisko chirurga zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, moja opinia niby została uznana po moderowaniu ale niestety nie wyświetla się w profilu lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pieknie! W nic i nikomu nie można ufać. Takim właśnie osobom można natrafić nie na lekarza a na partacza tak jak ja trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba to nagłaśniać nich ludzie wiedza jak działają te strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ta opinia nie ukaże się w profilu tego Dr znaczy to jedno ten portal to ściema a takim postępowaniem mogą zaszkodzić zamiast pomóc!!!!! Ludzie mają prawo znać rzetelne i prawdziwe opinie a nie takie jakie pasują Doktorowi. Skoro na wstepie jest nieuczciwość strach pomysleć co potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaI
Reprezentuję portal Estheticon i chciałabym poinformować, kiedy i w jakich przypadkach opinie o lekarzach nie mogą zostać opublikowane. Wpisy na Estheticon mogą być kasowane tylko i wyłącznie przez administratora, a to w momencie, kiedy nie spełniają warunków Forum. Z warunkami Forum musi zapoznać się każdy użytkownik, który rejestruje się na portalu. Wpisy, które godzą bezpodstawnie w dobre imię lekarza, nie mogą się tam pojawiać. Forum ma pomagać pacjentkom, nie szerzyć pomówienia. Podstawową rolą portalu jest pomaganie pacjentom, aby trafili do lekarza specjalisty , którzy ma odpowiednie przygotowanie zawodowe i umiejętności. Jest to jednakże sfera estetyczna, a więc są różne upodobania i gust . Istotne jest więc znalezienie lekarza, którzy zrozumie oczekiwania pacjenta lub wytłumaczy, dlaczego nie można ich spełnić lub w pełni zrealizować. Np. pacjentka o bardzo drobnej budowie ciała chce ogromne implanty piersiowe, które mogą po czasie wywołać znaczne problemy zdrowotne. Dobry lekarz ma prawo odmówić lub zaproponować mniejszy implant. Pacjenci często jednak piszą, że lekarz beznadziejny, bo nie chciał zrobić zabiegu lub obiecał, że biust i tak będzie wielki, a on wcale tak nie wygląda. I zaczyna się wypominanie, jaki ten lekarz straszny. Jeśli inny czytelnik nie zna tła konfliktu, może mieć wrażenie, że lekarz nie potrafi operować. Estheticon, zanim opublikuje taką opinię, prosi więc pacjentkę/a, aby podał więcej informacji, które pozwolą zrozumieć istotę sprawy. I tutaj najczęściej zaczyna się problem, bo wielu autorów negatywnych opinii często nie jest w stanie tego sprecyzować. Zapraszam do zapoznania się chociażby z takim wątkiem, gdzie pacjentak obraża chirurga plastycznego, twierdząc, że nie umie powiększać piersi. Początkowe komentarze były skasowane z powodu licznych wulgaryzmów. W trakcie "konwersacji" pacjentka przyznała, że była u lekarza na botoxie, zabieg spartaczył, a przez telefon był bardzo nieprzyjemny. Ten lekarz nie wykonuje zabiegów z botoxem, a przez telefon bywa ponoć rzeczywiście nieprzyjemny. Ale czy to upoważania pacjentkę do oceniania go, że jest strasznym lekarzem? : http://www.estheticon.pl/pacjenci/312139/25-01-16-mialam-zabieg-powiekszenia-piersi-w-klinice-polmedi-i148218 Kiedy jednak po zabiegu rzeczywiście pojawią się powikłania, lekarz nie pozostawi pacjenta bez opieki, często jednak nie wie, że coś się wydarzyło, bo pacjent zamiast od razu dzwonić i poinfomować, co się dzieje, zaczyna atakować lekarza. Kiedy jednak pojawi się rzeczywisty wpis, że doszło do komplikacji, każdy lekarz ma prawo się bronić i odpowiedzieć na stawiane mu zarzuty. W takiej sytuacji musi dojść do ujawnienia tożsamośc***acjenta wobec lekarza. Nie publicznie! I wówczas pacjenci się wycofują sami, prosząc o usunięcie wpisu. Dlaczego? Bo kiedy złość opadnie, przeważnie dogadują się z lekarzem i wracają do niego, żeby problem rozwiązać. I dla Estheticon byłoby najcenniejsze przedstawienie całej tej drogi - od momentu zabiegu , pierwotnego niezadowolenia i oskarżenia lekarza o zaniedbanie aż do wzajemnego porozumienia. Tylko że pacjenci sami się z tego wycofują! Bardzo proszę o wskazanie, jaka opinia nie została opublikowana, możemy się temu przyjrzeć z bliska. Pozdrawiam czytelniczki i zapraszam do debaty, jak takie kwestie rozwiązywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam bardzo proszę o kontak, chciałam bym na priv wyjasnić kwestię mojej opinii, nie chcę wypisywać do przypadkowych osób podanych w stopce kontaktu portalu estheticon skoro Pan już zna sprawę. Skontaktowanie się z Panem ułatwi mi sprawę i zaoszczędzi mój czas. Chciałabym wyjasnić kwestię mojego przypadku i mojej opinii a nie wrzuconych do jednego worka wszystkich negatywnych opinii ponieważ każdy przypadek jest indywidualny i należy rozpatrzeć go osobno. Posiadam dokumentację zdjęcjiową, karty informacyjne wypisowe, badania. Bardzo proszę o ewentualne wskazanie osoby z portalu estjeticon z którą takie kwestie możemy wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o kontakt mailowy z katarzyna.wrzosek@estheticon.pl Serdecznie pozdrawiam KasiaI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwę się do Pani, serdecznie dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisane doświadczenia powinny być własne, idealnie, kiedy uda się załączyć zdjęcie przed-po. Jeśli opis jest zbyt powierzchowny, administrator może poprosić o jego uzupełnienie. Oczywiście nie można wpisywać wulgaryzmów, inwektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwisko specjalisty przy negatywnej opinii publikujemy, kiedy lekarz posiada status Transparentnego Lekarza. Nawet doświadczenia opublikowane bez nazwiska mają wpływ na ogólną ocenę widoczną przy profilu lekarza. Estheticon dąży do tego, aby jak najwięcej lekarzy posiadało status Transparentnego Lekarza, ponieważ zdaje sobie sprawę, że niezadowoleni pacjenci są i będą. Dlatego też Estheticon informuje swoich użytkowników o Transparentnych Lekarzach w różnych miejscach portalu, aby ułatwić im wybór. Przy publikowaniu negatywnych opinii należy również wziąć pod uwagę aspekt prawny. Kiedy jakikolwiek komentarz narusza dobra osobiste lekarza lub jest pomówieniem z Kodeksu karnego, administrator portalu ma obowiązek taki wpis usunąć. Wynika to z przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Proszę pamiętać, że również osoba, która taki wpis zamieszcza, może być przez lekarza pociągnięta do odpowiedzialności. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zamieszczenie jak najpełniejszego opisu swojego doświadczenia - z konkretami i bez zbędnych emocji. Taka opinia będzie najbardziej pomocna dla innych pacjentów. Ważne również jest, aby niezadowolony pacjent kierował pierwsze kroki do swojego lekarza i poinformował go o wszystkich problemach i obawach. W większości przypadków wszystko udaje się rozwiązać ku zadowoleniu pacjenta, a o to przecież chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal powinien w jasny sposób dac użytkownikowi do odczytania kto taki status posiada, po czym to poznać ? Bo jak dla mnie taki lekarz który tego statusu nie posiada jest zwyczajnie mniej wiarygodny. Ja znam portal estheticon dobre 3 lata nie wiedziałam o tym, że są tam lekarze transparentni i mają inne prawa na portalu, moja sugestia jako pacjenta jest taka, że dobrze by było gdyby na wstępie było to jakoś jasno zaznaczone, bo tak okazuje się że lekarz ma 3 widoczne opinie dobre a może 300 negatywnych ale z usuniętym nazwiskiem będących nie wiadomo gdzie ?? I nie widac ich bo Dr nie jest transparentny...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transparentni lekarze są oznaczeni, na profilu lekarza jest widoczna ikona, a zielony znaczek przy zdjęciu lekarza pojawia się wszędzie, gdzie jest widoczna wizytówka lub jest odnotowana jakakolwiek aktywność lekarza. Projekt ruszył niedawno, a więc wierzymy, że liczba tych lekarzy będzie stopniowo wzrastać. Transparentni lekarze są na wszystkich wersjach językowych Estheticon i w krajach, gdzie status istnieje dłużej, bardzo dobrze się to sprawdza. http://www.estheticon.pl/transparentny-lekarz To, że lekarz ma nie tylko pozytywne opinie, można rozpoznać po ilości gwiazdek, które ma na swoim profilu. Negatywna opinia nie będzie widoczna, ale obniży jego ocenę w oczach pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie poważnie działające firmy reagują w taki sposób - https://www.wprost.pl/firmy-i-rynki/10049735/Employer-Branding-jak-i-gdzie-pokazac-ze-jestes-wiarygodnym-pracodawca.html Ta metoda nie jest jeszcze dokładnie znana, w sumie cały czas się rozwija, ale najważniejsze, że firmy zaczynają wszystko rozumieć... Usuwanie przestaje być dla nich jedyną metodą działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estheticon usuwa wszysto , co może postawić lekarzy w złym świetle,nawet to co napisze inny lekarz w dobrej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estheticon Kasia
Dla sprostowania - Estheticon nie usuwa żadnych wpisów, które dotyczą doświadczeń po zabiegach i prezentują opinie rzeczywistych pacjentów. Nie publikuje natomiast nazwisk lekarzy, którzy nie wyrazili zgody na ich ocenianie na portalu Estheticon. Lekarze, którzy na to wyrzaili zgodę, są widoczni jako Transparentni Lekarze. Pacjent, którego interesuje, jakiego lekarza dotyczy negatywna opinia, może w bardzo łatwy sposób o to zapytać autora recenzji za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Przycisk "Prywatna wiadomość" jest widoczny po najechaniu kursorem na pseudonim autora opinii lub otwarciu jego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Pani Kasiu -ESHETICON Esheticon usunał opinie lekarza, który przestrzegał zarówno innych lekarzy jak i pacjentów jednocześnie, że p o preparacie emervel jest bardzo dużo powikłan i tylko u niego z powikłaniami po tym preparacie wstrzykniętym przez innych lekarzy było kilkadziesiąt osób. Niestety ten wpis usunieto, pomimo tak ważnej informacji, która mogłaby uchronić kolejne osoby przed grożącym niebezpieczenstwem. Bardzo żałuje, ponieważ sądziłam, że to wiarygodny portal, jednak zawiodłam sie . Lekarze często tam reklamują preparaty, które sa innowacyjne. Ktoś nieświadomy tej perfidii a pytając o różne preparaty uzyskuje blędne informacje o jakże cudownych właściwściach innowacyjnych produktów. Kto usunał tą informację, czy zrobił to transparentny lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy administrator na wniosek transparentnego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Katarzyno, czy mogłaby Pani udzielić merytorycznej odpowiedzi na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Katarzyna milczy, bo nie wie co odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

BO PRAWDĄ JEST, ŻE LEKARZ PRZESTRZEGAŁ PRZED EMERVELEM, KTÓREMU  NIE TAK DAWNO ZMIENIONO NAZWĘ NA  RESTYLANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja negatywna opinia o zabiegu przeprowadzonym przez lekarza też została zmieniona przez administratora portalu Estheticon - usunięto nazwisko lekarza. Dodałam ją jeszcze raz plus moje zdjęcia przed i po zabiegu na dowód, że nie godzę bezpodstawnie w dobre imię lekarza. Zobaczymy czy zostawią ją bez zmiany. Jeśli nie to znak że Matrix w którym żyjemy jest o wiele bardziej rozwinięty niż się większości wydaje.

Jeśli Estheticon weryfikuje negatywne komentarze o specjaliście to wg mnie w ten sam sposób powinien weryfikować również pozytywne komentarze, bo przecież pozytwyny komentarz lekarz może napisać sam sobie. Cóż.. wg mojej subiektywnej opinii reklama jest dźwignią handlu, a niestety im bardziej ukryta tym bardziej szkodliwy wpływ może mieć na nieświadomych nabywców.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogę przesłać wymaganą dokumentację medyczną do administratora portalu. Czy ktoś do mnie napisał w tej sprawie przed zmodyfikowaniem mojej opinii ? Nie. Gdzie zgodnie z polityką redakcyjną portalu powinnam wysłać swoje wrażliwe dane ? Na adres kontaktowy podany w stopce ? Poważnie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×