Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość exilis
czy to jest to czeskie urzadzenie - podcisnienie i mikrofalówka??? tez sie zastanawiałam ale chybasie nie zdecyduje szukałam w internecie i poza polska i czechami nigdzie tego nie ma - no to rewelacja to to raczej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2666
hej, czy ktoś robił ten zabieg? jestem ciekawa czy faktycznie można zgubić tkankę tłuszczową? ja chciałabym wyszczuplić buźkę. kto probował tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia2666
czy ktoś robił ten zabieg? jestem ciekawa jak efekty, piszą że świetne, można podobno kilka centymetrów zgubić. ja chciałabym wyszczuplić sobie buźke. kto próbował? piszcie! proszę!!\!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
Hello! Jestem po dwóch takich zabiegach exilis, niepookoiłam sie, ze wydam kaske, a rezultaty beda mizerne. Musze Was rozczrowac!!! Hihi, Otóz jest super!!!! Po pierwszym zabiegu miałam 3 cm mniej w talii, w biodrach (miałam wiecej tłuszczyku- niestety:(( a...) zeszło prawie 4 cm - sama sprawdzałam (nie chcioałam uwierzyć!) Moze takie efekty tylko u mnie, bo Pani powiedziała, ze to bardzo indywidualnie - u jednych wiecej, u innych mniej. U mnie SUPER!!! Po dzieciach zostało mi troche za duzo i zadne ćwiczenia nie pomagały - rok na fitnes chodziłam, a trener mówił, ze aby z brzucha zgubić to trzeba kilku lat - mało optymistycznie!!! Bardzo mnie to załamało. Na razie kupiłam karnet na 4 zabiegii, zostały mi jeszcze 3 zabiegi (bo pierwszy zabieg poszłam na sprawdzenie, czy wogóle działa). Napisze na koniec jakie efekty (jak Ktoś chce, to podam, tu). A ciepełko rzeczywiscie bardzo przyjemne i dostałam zabiegi "mezo"gratis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
to pisz koniecznie gdzie robisz i ile zapłaciłaś. Ja musze w Wawie sprawdzić czy mają coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
... jesli Ktoś by pytał ja robiła zabieg w www.bezskalpela.pl - tak sie nazywają. Za ten pojedynczy zabieg płąciłam 890 zł, a potem za ten karnet wyszło mi 790 za zabieg - moim zdaniem Super!!!, bo wiem, ze sa droższe w innych miastach (obdzwaniałam prawie wszystkie miejsca). Tu gdzie ja chodze, dostałam gratis zabieg na twarz NNM - uwazam to za super oferte boo taki zabieg to prawie 250 zł w kieszeni. Oni zrobili taką oferte na święta. Pani mówiła, ze niedługo bedzie jeszcze jakies inne urzadzenie, ale nie chciała powiedziec jakie - ze to jakaś nowość!!! Ostatecznie, ile mi spadło w tali podam jak skończe zabiegi, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
oki oki, czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 3 zabiegu....jestem bardzo zadowolona centymatry dalej spadają w dół...:))POLECAM wszystkim!!!na pewno pieniązki nie zostały wyrzucone !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
no super tylko kurde w warszawie muszę to znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen_rocknroll
Nie sposób się nie wtrącić i zauważyć , że takie efekty nie są możliwe -3 czy 4 cm tego typu urządzeniem. Dziewczyny nie bądźcie naiwne. Porozmawiajcie z obiektywnym lekarzem zanim spłuczecie się na zabiegi, które nie mogą dać takich rezultatów. To nie liposukcja. Ktokolwiek ma pojęcie o tkankach, o komórkach tłuszczowych i ich naturze nie uwirzy w taką ściemę. Właściciele gabinetów muszą wierzyć skoro spłacają leasingi. I mam poczucie , że te ochy i achy to ich sprawa. I tak ni stąd ni z owąd link na dystrybutora. Nie wydaje się wam, że to ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
dlatego ja czekam na inne opinie a nie tak że od razu link ktoś poda i lece tam. Podobnie jak z innymi zabiegami :) na wszystko trzeba brać poprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen_rocknroll
Poszperałam właśnie w necie na ten temat i poza la perlą , welldermem i ich materiałami reklamowymi znalazłam info o tym, że sprzęt produkowany jast w Czechach. Czy to potęga rynku estetycznego- jakoś trudno mi uwierzyć. Podobnie jak w to, że skoda lepsza jest od vw czy Audi czy BMW ;-)... Ale kto wie. Rynek estetyczny (czeski) chyba też nie należy do liderów. Może też się mylę ... Widziałam zdjęcia takie before and after - robione w Czechach - pewnie, że brzuch mniejszy - jeśli zdjęcie zrobione z innej perspektywy, na innym tle, w innym świetle. Wszystko co robione z bliska będzie zdawało się być większe. ;-) to takie wolne przemyślenia na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
do Queen_rocknroll: skąd Ty wiesz jakie są potęgi rynku estetycznego, z Czech to nie znaczy, ze gorszy, a te urządzenia to nie jakieś tam skrzyneczki jak nieraz w gabinecikach kosmetycznych są widoczne, tylko urządzenia klinicznie przebadane!!! Zanim tam poszłam przeglądałam bardzo dużo materiałów na temat komórek i działania ultradźwięków i temp na ogr człowiek - nie wyrzuciłabym pieniędzy ot tak sobie - dla widzimisię!!! Czuje,ze przytyk nt linków był do mnie wiec, prostuje: jeśli mam jakieś, powtarzam JAKIEŚ doświadczenia, które wg mnie są ok! to mogę sie nimi podzielić na takim forum jak tutaj!!! A to gdzie robiłam zabieg to nie tajemnica!!! pozdrawiam, Królową rock and rolla również ( w ojczystym języku trochę "kaszaniasto" brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen_rocknroll
Droga Mimi Nie chodziło mi o żadne przytyki , tylko o zdrowy rozsądek. Możesz wydawać swoje pieniądz jak chcesz. Ja po prostu nie wierzę, że po półgodzinnym zabiegu zniknie 3-4 cm w obwodzie. Niby gdzie zniknie ten tłuszcz? 3 cm w udzie czy w pasie to rozmiar! Zdrowy rozsądek się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
Szanowna Queen_rocknroll, Wybierz sie prosze na zabieg, o którym mowa! Dopiero wtedy bedziesz dla mnie równym partnerem do rozmowy, obecnie nie wiesz o czym piszesz!!! Ja byłam i wiem wiecej o 100% niż Ty moja Droga. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen_rocknroll
Być może zabieg daje jakieś efekty, ale nie kilka centymetrów po półgodzinie. Nie kilka centymetrów i nie od razu. Takie historie zdarzają się tylko u dr House'a ;-) ale nawet on ma z takimi cudami zwykle spory problem. Proszę napisz mi co dzieje się z tym eliminowanym tłuszczem - gdzie on magicznie znika w dwa - trzy kwadranse. Szkoda mi wydawać kupę kasy tylko po to, żeby być dla ciebie równym partnerem rozmowy. Wiesz, jakoś mi na tym specjalnie nie zależy. ;-) Znajomość biologii, chemii i anatomii ludzkiego ciała daje mi komfort, żeby pozostać sceptyczną. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
Moja droga Queen! Uważam, ze tylko czekasz na moją odpowiedz, aby popisać sobie. Może załóż forum na jakis ciekawy temat np biologiczno-chemiczno-anatomiczny :P i zostań jego administratorem (albo moderatorek - nie znam sie na tym akurat ), bo ja nt ludzkiego ciała nie bede z Toba pisała skoro nie wiesz w jaki sposób organizm oczyszcza sie z różnego rodzaju stanów zapalnych, złogów komórek, czy innych. Kłania sie tutaj biochemia lub fizjologia :) Oj Ty juz pewnie dobrze wisz jakie masz braki :) Żegnam PAnią i czekam na nowe forum ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula1974
Czy ta Mimi to przedstawicielka gabinetu, skoro tak się wymądrza, ma odpowiedź na wszystko i torpeduje dziewczynę która ma wątpliwości? Doskonale operuje promocjami. Ja też wątpię w skuteczność - aż taką- tego zabiegu, a pytania Quuen wydają się być sensowne. Gdzie znikają centymetry w 30 minut po rozpoczęciu zabiegu. Tutaj ten tłuszcz zapada się, odparowuje? To strasznie dużo tłuszczu, jeśli na obwodzie traci się 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
ta Mimi z Gda to studentka medycyny!!! Chyba nie trudno zgadnąć, wystarczy uważnie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi z Gda
po dłuższym zastanowieniu się.... po co zadajecie pytania skoro nie jesteście zainteresowane odpowiedziami, ja byłam na tych zabiegach, znam sie na fizjologii, miałam zajęcie z biologii, biochemii i in. Opisałam Wam co i jak i gdzie, a Wy doszukujecie się drugiego dna - po co? Uważam ze, po pierwsze: ze większość z obecnych na tym forum nigdy nie pójdzie na zabieg o którym pisałam, bo nie ma dość pieniędzy, a po drugie: wcale nie jest zainteresowana wynikami , ani tym co sie dzieje z tym tłuszczem i resztą po zabiegu. Ja byłam życzliwa i podałam info, a teraz żałuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula1975
Jak byłam studentką oszczędzałam na książki, chodziłam na fitness ... Boskie czasy nadeszły, skoro studentów medycyny stać na zabiegi w taaaaaaakiej cenie. A, że "kupują" to, że chudnie się ot tak po takim zabiegu ? Co na to profesorowie akademii medycznej? Chyba włosy im dęba stają .... hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Ula ale inna Ula
Przeczytałam te aplikacje i nie przekonują mnie. Mam wrażenie jakbym czytała materiał sponsorowany. Taki poprawny, tak naprawdę nie mówiący nic konkretnego -osoba, która użycza pieczątki tylko zastrzega, że szczegóły badań są tajemnicą. Coś mętnie i pokrętnie. Mnie nie przekonuje. Ostatnio spotkałam się z hasłem , że exilis redukuje tkankę tłuszczową w 100%. według mnie to nadużycie. Żeby zredukować tkankę tłuszczową w 100% trzeba zrobić liposukcję, czyli wyrwać komórki z danego obszaru. Żadna głowica działająca na powierzchni tego nie zrobi w 100%. Bujdy na resorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia47
Widzę, że skuteczność exilisa podważają osoby, które nie miały zabiegów(pewnie ich nie stać, dlatego krytykują). To nawet nie krytyka, tylko krytykanctwo. Ja miałam całą serię zabiegów(dokładnie 4) i mi ubyło dokładnie 17,5 cm. Jestem zachwycona. Chirurg plastyczny powiedział mi, że to jest jakaś opcja zamiast liposukcji, której się bałam. Dlatego teraz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Ula inna Ula
17,5 cm ... ? wybaczcie, ale dalej uważam , że to bujdy na resorach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Ula inna Ula
... tymbardziej, że po liposukcji ja straciłam na obwodzie 6 cm ... Pisząc 17,5 cm nie masz pojęcia o czym piszesz. Podtrzymuję bujdy na resorach :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLKa1975
Jak to możliwe 17,5 cm w obwodzie. Mam teraz w pasie 70 cm - będę miała trochę ponad 50 czyli mniej więcej tyle ile teraz ma moje udo, a udo będzie jak łydka. Dziewczyno marnujesz talent. Na pisaniu bajek zbijesz fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia47
Może Ty masz 70 cm w pasie, ja miałam zdecydowanie więcej... Poza tym, chyba ktoś Ci zrobił średnią tą liposukcję... Tym bardziej się cieszę, że wybrałam to rozwiązanie. Z resztą mówcie co chcecie, ja miałam te zabiegi i to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka1975
Ale ja nie miałam liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×