Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa Mimozis

Facet po 13 operacjach plast.-Polski M. Jackson

Polecane posty

Gość Królowa Mimozis

Znalazłam stronę kolesia który zrobił sobie 13 operacji plastycznych! Nazywają go polski Michael Jackson:D Metamorfoza na maxa! www.maciejkolinka.com Nawet książkę napisał o swoich operacjach połączoną z poradnikiem z chirurgii plastycznej http://www.mybook.pl/6/0/bid/135 zamówiłam sobie w końcu tylko 20 zeta, da się przeżyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ta polski MJ
strasznie sztuczny. fakt nie byl zbytnio urodziwy, ale zeby odrazu chciec miec twarz jak gej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj nie jest
taki zły. Na zdjęciach w galerii wygląda dobrze. Ciało ma ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za pech.. mięśni się nie chirurgicznie zrobić (ok, niektóre da się uwydatnić, ale nie zrobić). wygląda jak 12letnie dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Wy takie złośliwe
jesteście, same latacie z dupami do chirurgów i jak na sraczkę wstrzykujecie sobie pierdy w zmarchy. Ja też to robię i dlatego nie krytykuję innych. Koleś wygląda jak wygląda - to jego sprawa. Operacje mu pomogły, a to czy zrobił ich 13 czy 500 to jego sprawa. My też gdybyśmy miały kase poprawiły byśmy wszystko co nas denerwuje. Taka prawda! Wielkie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on wyglada
jak kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektórzy ludzie to mają
nasrane. Rozumiem zoperowac się jak naprawdę ma się jakis defekt, ale tak po rpostu zrobić sobie tyle operacji, typu "podniesienie brwi" to dla mnie mego chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Równie dobrze
ktoś mógłby powiedzieć, że powiększenie piersi jest mega chore, liposukcja jest mega chora lub korekta pępka jest mega chora!!!Każdy poprawia to co mu przeszkadza, może jemu to przeszkadzało. Ludzie trochę zrozumienia i tolerancji to jest forum o operacjach plastycznych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parcie na media
Gość ma moim zdaniem straszne parcie na media, ale książka OK. Na pewno daje do myślenia tym, którym się wydaje, że operacja plastyczna to zabieg równie drobny co zaplombowanie zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerarddd
niepotrzebnie pogrrubił twarz, tak to efekt dobry, ale po co mu taka pucowata buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałam go
niedawno w warszawskiej dyskotece. Nie miał takiej pyzatej twarzy jak na zdjęciach albo schudł albo źle wyszedł na fotach na swojej stronie. Na żywo wyglądał bardzo ok, szczerze mówiąc lepiej na żywo niż na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koleś
prowadził jakiś czas temu program w łódzkim radiu Parada. Nawet lubiłam ten program. Wystąpił w Kłamcy i widziałam go u Drzyzgi chyba nawet ze 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bh tbh
no wyglada sztucznie mzoe przez te pasemka i opalenizne ale w porownaniu do zdjecia sprzed operacji to na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
ale odkrycie ktos zrobil.., smiechu warte..Kolinka jest pierwszym odwaznym, ktory wytoczyl proses partaczowi, i bylo to juz dobre pare lat temu..poza tym ktos napisal, ze zrobil sobie twarz na geja, no bo on jest gejem to jaka mial sbie zrobic na brusa willisa?? a poza tym to juz w ogole nie rozumiem tych co sie oburzaja, przeciez skoro sami zagladaja na forum chirurgi plastycznej to nie przypadek chyba? pewnie cos robili lub zamierzaja..a brwi sobie podniosl i dobrze bo rzeczywiscie maial skapcaniele... ja go szanuje bo on zniszczyl tego skorw..ktory mi nos zeszpecil i zabral pare lat z zycia prof zielinskiego z lodzi (niestety gosc nadal pracuje tyle ze w innym miescie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMimi
Kama chyba masz informacje niesprawdzone... on nie miał procesu z Zielińskim tylko z Lewandowiczem,a wiem to od mojej koleżanki która go świetnie zna ze studiów i którą nie tak dawno "stukał", więc sorry ale gejem też nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
hmm mojego kolege tez "stukal":) takze moze jest biiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
poza tym nie napisalam, ze sie procesowal z zielinskim tylko, ze go zniszczyl, majac na mysli, ze opisywal go na necie czy u drzyzgi czy w innych miejscach, to wystarczy zeby zepsuc opinie lekarzowi, ktory naprawde na to zaslugiwal, bo byl arogancki, nieprofesjonalny..i niestety dawno temu pelna kompleksow oddalam sie w jego rece, nie majac za duzo kasy, i chyba za tyle wlasnie mi nochala zrobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu wystarczyłaby do zmiany wyglądu operacja nosa. I inna fryzura :O. Koleś wystapił kiedyś w rozmowach w toku, nie wiem, jak on może tak się kaleczyć. Na razie źle nie wyglada, ale 5 operacji nosa to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gbdm
Te 5 operacji nosa to nie dlatego, że jest stukniety, tylko z powodu spartaczenia pierwszego zabiegu, potem mu wykonywano poprawki i też źle. Gdyby wszystko posżło prawidłowo, na jednej by się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sexi
szkoda tylko ze spaprał te policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka hej
gdzie ten człowiek robił wszystkie operacje nosa, wiecie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z powrotem
dla mnie ten chloptas to jakies nieporozumienie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak ten nasladujacy kena , facet porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justin Jedlica za młodu był nawet niezłym, ładnym chłopakiem.kiedyś wyglądał o wiele lepiej niż po tych wszystkich sztucznych operacjach, teraz jest coraz gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolinke operował Sankowski. Świetna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski facet mijany na ulicy to przeciętniak, którego twarzy nie da się zapamiętać, wypadkowa setek takich samych twarzy, do tego krępa sylwetka w większą dupą , brzuch na mięśniu piwnym, brzydkie grubawe paluchy u dłoni, fryzura ba łysola lun przy samej skórze, ubrany jak wieśniak , latem spodenki 3/4 przy bladych girach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wie, ktory chirurg w okncu robil mu poprawke nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu opisał to pewnie w książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Sankowski faktycznie poprawial tego biednego chlopaka po dramatach, to wykonal kawal dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×