Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

/*-*

fotoodmładzanie twarzy laserem

Polecane posty

Czy któraś z Was robiła? Jakie są efekty? Jakie ceny? W Bydzi jeden zabieg kosztuje 900 zł, potrzebne są trzy zabiegi w odstępie 1 miesiąca. Oglądałam u dermatologa zdjęcia przed i po, wygląda rewelacyjnie, ale chciałabym usłyszeć obiektywną opinię. A może ktoś wie, gdzie można zrobić zabieg taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jesteś naiwna
wierzysz w zdjęcia,to tylko reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wierzyła ślepo w każdą reklamę, byłabym już po zabiegu. A ja pytam, szukam osób, które sprawdziły na sobie. A Ty miałaś taki zabieg, wiesz coś na ten temat, czy po prostu chciałaś mi powiedzieć, że jestem naiwna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa
ja cię doskonale rozumiem i poszukuje adresu gabinetów kosmetycznych które wykonują zabiegi związane z laseroterapią najlepiej w okolicach Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Jestem już po trzech zabiegach fotoodmładzania. Za pierwszy zapłaciłam 500 zł a za dwa nastepne po 800. W tym miały być zlikwidowane przebarwienia i pęknięte naczynka krwionośne koło nosa. Jak na razie nie wiem czy to taka rewelacja, podobno trzeba poczekać bo laser pobudza tkankę do produkcji kolagenu. Ale to nie jest bolesne jak piszewsz. Owszem może lekko piecze ale po godzinie wszystko wraca do normy. Widocznie lekarz, który Ci to robił żle ustawił laser. Laserem można zrobić krzywdę lepiej zrezygnuj. Pewnie z tym laserem tak jak z innymi cudownym środkami. Ale napewno trochę poprawa jest jednak na super odmłodzenie nie liczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3210123
miałam fotoodmładzanie ale nie laserem i polecam, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3210123
to się nazywa elos. Łączy działanie światła i prądu - zabieg składa się z 2 części - najpierw jest wybielenie zmian naczyniowych i pigmentowych a potem (coś tam zmieniają w urządzeniu) wygładzenie zmarszczek, taki lifting. Myślę, że warto spróbować u mnie się sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza 50
Miałam,ale szkoda pieniedzy robiłam w wawa i efekt zaden miało mi usunąc naczynka i nic z tego,szkoda pieniedzy,a bol jest niewielki tylko szczypanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Migotka do starszej 50. Kochana masz rację u mnie to samo. Miałąm robione 3 razy w tym naczynka i plamy /piegi/. Wszystko wyszło spowrotem a odmłodzenia należy sie raczej domyślać. Raczej chyba zdecyduje sie na mezorerapie podobno skuteczniejsza. Odpisz jak coś wiedz na ten temat. A może już coś przetestowałaś. Ale najlepiej to zrobić sobie lifting. Zwłaszcza po piećdziesiątce. Odpisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga56
przeczytałam o tych lampach zeptera wg reklamy są dobre na wszystko a jeżeli są dobre na wszystko to znaczy na nic, te zabiegi to reklama, jeżdżą na wycieczki organizowane starszym ludziom a potem wciskają im kit za kilka tysięcy zł, oglądałam tydzień temu w "uwadze" o takich promocyjnych zakupach lamp zeptera, jeżeli jest na forum pani z krakowa, to może ich sprawdzi i nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania byk
Ja chyba jednak skozystam z takiego zabiegu, jestem usuwiona na jutro na 16 takze jak wroce to wam zdam relacje czy to w ogole jest warte zachodu... no zobaczymy. A co do Pan powyzej to za zadne skarby ani nie pojde pod laser ani pod skalpel, wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania byk
Hej dziewczyny... Wyobrazcie sobie bylam wczoraj na tym lifingu umowionym. Wchodze tam dot ego biura a tam juz 4 kobitki siedza i sie naswietlaja, rozebralam sie usiadlam i no i ta Pani zaczela mi robic ten lifting, przyjemnie bylo, kawa ciostko, takie rozmowy z babeczkami, no i opowiadala ta Pani o tym co w danech chwili robi co do czego sluzy i o samym swietle w lecznictwie opowiadala, takze bylo swietnie, malo tego efekt po 30 minutach tego naswietlania, rewelacja, caly policzek mi sie uniosl, skora sie zrobila bardziej jedrna na twarzy, no jak w spa ale przyjemniej i tylko swiatlo i kosmetyki szwajcarskie bodajze... Mam kontakt do tej Pani takze chyba sie zdecyduje na taka lampe, na raty wezne i dziennie sobie bede robic takie zabiegi... polecam naprawde... jelsli tylko macie okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania byk powiedz mi co one Ci robily ze Ty mialas efekty po 30 min? moze stosowaly jeszcze jakies kremy ujedrniajace na twarz bo osobiscie mam taka lampe(wydalam na nia kupe kasy) i powiem szczerze zadnych takich efektow nie mam. Co prawda lampa przydaje sie na schorzenia, roznego rodz problemy zdrowotne, ale jest to proces dlugotrwaly ale nie zeby po jedej 30minutowej wizycie!!!!! ..bo w to nie uwierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martai
ja robilam fotoodmladzanie najpierw w ursusie na ryzowej i zaplacilam 1000zl za zabieg a pozniej znalazlam w ursusie na rakietnikow w studio nova, tym samym aparatem robili za 99zl. efekt za kazdym razem super, naczynka schowane, po przebarwieniach nie ma sladu, skora rozjasniona.naprawde polecam tylko poszukajnie gabinetow z nizszymi cenami, bo niektorzy przeginaja- 1000zl za zabieg a 99 to jest roznica. a ten sam sprzet wiec efekt tez ten sam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopea123
A czy ktoś robiła zabieg fotoodmładzania w Bielsku Białej? tu kosztuje ok 350zł. Czy taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopea123
Dziewczyny dzielcie sie swoimi wrazeniami z fotoodmladzania,czy to rzeczywiscie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam ten zabieg w EstMedica we wrocławiu. Zrobiłam 4 zabiegi z miesięcznymi odstępami. Jestem mega zadowolona, mam gładką skórę, pozbyłam się delikatnych zmarszczek mimicznych, które miałam, jakichś przebarwień, plam, zniknęło mi pęknięte naczynko, które miałam po okiem i żadnym kremem nie mogłam go zwalczyć, zniknęły też nierówności w kolorycie buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belgrad
U kogo we Wrocławiu robiłaś fotoodmładzanie ? Jak z cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignaska1
Jaki jest ten lekarz? Ja ogolnie jestem trochę niesmiała i pomimo ze bardzo bym chciała zrobić ten zabieg,szukam lekarza,któy mnie wysłucha i odpowie na moje miliony pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuję gabinetów kosmetycznych w Bielsku Białej lub okolicy wykonujących zabiegi fotoodmładzania. Oczywiscie byłoby super gdyby ktoś mógł polecić, bo sam korzystał z takich usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicckk
Hej. Polecam kupić urządzenie do fotoodmładzania i używac w domu. Kupiłam Britebox, koszt jednorazowy jest odstarszający ale jesli miałabym porownac do zabiegów w salonie to wychodze na swoje. Tym bardziej iz jest to skuteczne i zdrowsze niz laser, dostepne w domu kiedy mam ochote, zresztą, teraz używa mama i siostra i nawzajem podziwiamy efekty - polecam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informację, nie zastanawiałam się nad tą formą zabiegów. O zabiegach z BRITEBOX jest jeszcze mniej informacji niż o zabiegach laserowych, a już wogóle nie mogę znaleźć nawet przybliżonej ceny urządzenia. Proszę zatem o informację n/t ceny urzadzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to napisz jak działa
Jakie efekty widzisz? Na ich stronie oczywiście wszystko pięknie opisane, ale żeby sprawdzić trzeba wydać 3000, co już nie jest tak fajne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuber_z_lasu
nie lepiej to zrobic u dobrej kosmetyczki, np w Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicckk
Hej,Miałam te same wątpliwości, widziałam jednak kiedyś program w tv na ten temat. Dodatkowo poczytałm w necie informacje z innych źródeł lub nawet niektóre salony kosmetyczne mają już tą usługę (też droga). Uzywam Britebox Revive dopiero 2 tyg i moja skóra nie jest taka sucha, przebarwienia które mam jaśnieją, dodatkowo moja Mama twierdzi iż jej zmarszczki i skazy jakby sie zmniejszyły - ja tam nic u niej nie widze. Ogólnie skóra jest bardziej elastyczna i jakby odżyła. Także jesteśmy zadowolone i dalej sie naświetlamy dzień w dzień :) pozdrawiam, kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to napisz jak działa
Nicckk, dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotoodmładzanie jest rewelacyjnym zabiegiem, jestem już po czterech wizytach i moja skóra znacznie się poprawiła jest wygładzona, jędrniejsza, zmniejszyły mni się tez przebarwienia, polecam wam Salon Cosmeticline na Lubuskiej we Wrocławiu teraz mają jeszcze promocję ja robię samą twarz i płacę 89zł a normalnie kosztuje 300 zł! więc się opłaca, polecam ten gabinet daje adres www.cosmeticline.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×