Odpowiedz na ten temat

FRYZJER STYLISTA W KRAKOWIE

• romantikatika 2011.03.21 [15:18]
    Witam,
    Poszukuję dobrego fryzjera stylisty w Krakowie. Możecie kogoś polecić?
  • arletka39 2011.03.21 [15:20]
    A co chcesz zrobić??
  • romantikatika 2011.03.21 [15:22]
    Chcę totalnej zmiany na wiosnę. Teraz mam długie, burobrązowe i proste włosy.. Może jakis rudy?? Takze potrzebuje kogoś, kto doradzi, będzie miał wizję..
  • romantikatika 2011.03.21 [15:24]
    To polecam Ci Art Hair przy Krakowskiej 39 usmiech.gif /Ja z blondynki stałam się brunetką i bardzo mi z tym dobrze. Super wyglądam
  • romantikatika 2011.03.21 [15:25]
    http://www.artclinique.pl/ ??

TO jest to? Ale tam jest klinika chirurgii plastycznej, nie chce się az tak zmieniac hiihi
  • arletka39 2011.03.21 [15:28]
    A sory, pomyłkowo wpisałam sobie Twojego nicka, miał byc na początku postu usmiech.gif
    Dokładnie tam
  • angielinka35 2011.03.24 [16:03]
    Tam była kiedyś taka akcja, że wszystko za free na otwarciu salonu. Byłam z kumpelą i zaj.... nam włosy koleś zrobił.. Tylko nie wiem jak z cenami
  • angielinka35 2011.04.11 [11:54]
    A czy ten stylista przyjmuje tylko we wtorki? Bo umówiłam się do jakiegoś tam usmiech.gif
  • angielinka35 2011.04.11 [12:07]
    Czemu uzywasz mojego nicka??? usmiech.gif
  • plastusia1111 2011.04.11 [12:10]
    Hehe, przepraszam! Ostatnio siedziałam na innym forum cały czas i tam jest taka rubryka, gdzie trzeba wpisać do kogo sie kieruje wypowiedz. No i mnie sie myli ciagle. A co z tym stylistą?
  • angielinka35 2011.04.11 [12:50]
    Spoko, tak - on ma chyba Rafał na imię. Wogóle fajne miejsce to jest, duzo kosmetycznych nowości i kosmetologicznych.. Chyba się zdecyduje na ujedrnianie skory falami radowymi usmiech.gif
  • łagodna jak baranek 2011.04.21 [12:02]
    Kto wymyślił śluby w święta? Ech no własnie człowiek lata między zakupami, jajkami id o fryzjera trzeba iść, i sukienki szukać - ech ale przynajmniej zabawa dobra się zapowiada usmiech.gif
    A nowa fryzurka zadziwi Pannę Młodą usmiech.gif
    Odważyłam się na oddanie się w ręce stylistów z salonu Pure Diamond, którzy sami dobrali mi cięcie i kolor, efekt jest fantastyczny usmiech.gif - a poprawa humoru przed świetami bezcenna

• od kiedy.... 2011.04.21 [13:40]
    ... fryzjer zajmuje się chirurgią plastyczną???? Bo wydaje mi się, że jesteśmy w wątku CHIRURGIA PLASTYCZNA
  • głłłlada 2012.01.26 [15:12]
    Jesli szukacie dobrego fryzjera w grodzie kraka to na bank mogę polecic fajnego faceta z salonu Eric Stipa w M1- pytajcie dziewczyny o Pana Mateusza. Tyle w temacie.
  • felicjjja 2012.02.25 [18:34]
    Co do Eric Stipa to moja siostra czesała się u tego fryzjera na swój ślub. Ale z tego co kojarze to u Pani Marty.
    Tak jest zrobiła fryzurkę i spieła włosy do góry, że pomimo tego że moja siostra ma odstające uszy wcale nie było tego widać.
  • <3 2012.03.12 [20:46]
    Polecam http://kajasonik.pl/
    Jest na prawdę świetna, przeprowadza całkowite metamorfozy, odnajduje styl kobiet i perfekcyjnie dobiera ubrania.. Zaprojektowała mi sukienkę z której jestem zadowolona usmiech.gif

• irvig_tea 2012.05.29 [09:40]
    pewnie, że możemy kogoś polecić. Nie wiem co dokładnie chcesz sobie zrobić i do czego jest Ci potrzebny ten stylista fryzur, ale myślę, że jak sobie pójdziesz do salonu przy Akademii Stylizacji M.P. Babicz na pewno będziesz zadowolona. Moim zdaniem pracują tam sami najlepsi styliści i fryzjerzy.
  • _Gosia__ 2012.10.04 [14:11]
    Jeśli chodzi o totalną zmianę fryzury, to polecam p. Basię Marczak ze Studia Bohema na Ruczaju, ul. Szwai 14/7u. Jest kreatywna i ma doskonałe pomysły usmiech.gif ceny można znaleźć na stronie http://studiobohema.com.pl
  • ania matolik 2014.11.04 [15:08]
    Kaczmarzyk Hair Stylist - stosunek ceny do jakości moim zdaniem najlepszy w tym mieście. Przede wszystkim chodzi o bardzo wysoką jakość usług, profesjonalne kosmetyki i brak kombinacji. Zawsze dogadujemy się o fryzurę, zgłaszają swoje uwagi do moich pomysłów, a efekt jest na prawdę super oczko.gif
  • anna maluska 2014.11.17 [14:49]
    Kaczmarzyk jak najbardziej, tzn. ten salon, ale bardziej Kasia Zelek, zawsze do niej chodzę. Wiem że Szymon również jest dobry, ale jakoś od samego początku łatwiej mi się było z nią dogadać i trafiała ze swoimi propozycjami oczko.gif
  • gość 2014.12.23 [21:14]
    Totalnie i profesjonalnie w samych och i achach mogę sie wypowiedziec o krakowskiej Streie fryzur. Tu nie ma co tez za bardzo chwalic, tylko trzeba sie wybrać i przekonać na własne oczy !
  • milendo 2015.02.09 [15:07]
    Byłam u Kaczmarzyka, ale fryzurę robiłam mi Milena. To po raz pierwszy mam taką fryzurę, potrafi dziewczyna zachęcić do czegoś oryginalnego - takie irokeza na imprezie nigdy nie miałam i faktycznie wyglądało to mega oczko.gif
  • gość 2015.02.09 [16:08]
    Fryzjer- stylista to nie jest dział Chirurgi plastycznej! Po co zaśmiecacie?
  • gość 2015.02.17 [16:21]
    To ja tez jestem za Strefą fryzrur w biurowcu Herbewo. Szukalam naprawde długo dobrego stylisty fryzur i tutaj na szczescie udało mi sie odpowiedniego znalezc. Takze spokojnie polecam.
  • gość 2015.02.23 [19:12]
    Ja tak sie u nich zastanawiam nad tym zabiegiem keratynowego prostowania włosów. Co o tym myslicie ? Warto go zrobić ? Odbudowuje wlosy ?
  • gusiata 2015.03.06 [14:16]
    Dziewczyny, z kaczmarzykiem to chodzi wam o tego gościa tak - http://skaczmarzyk.pl/ ? Ile brał od was za pakiet ślubny? Bo najlepiej jeśli ktoś by mi zrobił makijaż i włosy za jednym zamachem smiech.gif
  • gośćula 2015.03.06 [14:21]
    eric stipa ...gdy mieszkałam w krakowie chodziłam na długą do pani edyty , nigdy wcześniej i nigdy pózniej nie miałam tak pięknych włosów
  • maja masik 2015.03.09 [14:34]
    Co do Kaczmarzyka - nie pytaj na forum, zadzwoń, powiedz że ktoś ci ich polecił to ci jeszcze lepszą stawkę dadzą. Ja miałam jeszcze po znajomości, więc ci konkretnej kwoty nie podam, ale generalnie - jeden z lepszych stylistów w mieście.
  • gość 2015.04.12 [20:58]
    Ja sobie bardzo chwale Black Pearl przy Szlaku, strzyga calkiem fajnie a ostatnio robiłam u nich fryzure na studniówke i tez byla rewelacyjna
  • andziella 2015.04.22 [14:34]
    Ludzie - cennik salonu Kaczmarzyka jest normalnie podany na stronie, po co siejecie zamieszanie? Przecież stawki są publiczne oczko.gif
  • gość 2015.05.24 [13:40]
    W Krakowie polecam http://strefafryzur.com/ tutaj własnie dziewczyny uratowały moje puszące sie wlosy, wiec moze i Wy byście sie wybrały, bo jednak odżywki domowe nie zawsze pomagaja.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...